ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 43 of 50 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 46 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 17/3/2021, 21:34

GIANNI AGNELLI wrote:Hajdukovci ozrijeznite se i navijajte za Dinamo

End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 17/3/2021, 22:01

End wrote:
GIANNI AGNELLI wrote:Hajdukovci ozrijeznite se i navijajte za Dinamo

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 17/3/2021, 22:01

End wrote:
GIANNI AGNELLI wrote:Hajdukovci ozrijeznite se i navijajte za Dinamo

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 17/3/2021, 22:02

Pusite kurac tovarski narkomani

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/3/2021, 22:36

Jack Torrance wrote:
End wrote:HAJDUK OD GORICE TRAŽIO DA SE UKLONE TRAKE S GOLA

Hajduk smatrao da će trake pomoći Kristijanu Lovriću kod ciljanja gola, ali…
Govorilo se kako je Hajduk smatrao da će trake pomoći Kristijanu Lovriću kod ciljanja gola, ali na kraju se ispostavilo da to nije smetalo Kikiju da zabije golčinu za 1:0, a zatim i poveća rezultat na 2:0 u nastavku utakmice i to na golu na drugoj strani terena. Ali to nije bilo sve, jer su navodno predstavnici “bilih” imali još jedan zahtjev.


Imali još jedan zahtjev
Naime, radi se o mjerenju visine prečke jer su Splićani smatrali da su golovi preniski, a to je ekonom Gorice ipak odbio napraviti, iako je skinuo one prethodno spomenute traje. Međutim, napravili su to hajdukovci sami i nisu utvrdili nepravilnosti.

mamić namjestio
gasi više to lopovsko govno od kluba
Puši kurac lopove!  :rasta

https://dalmatinskiportal.hr/sport/istina-je-da-je-tramezzani-trazio-uklanjanje-traka-sa-stativa--ali-/92104
Jedino što je čovjek tražio je da maknu take s stativa što su ostale s neke utakmice kad je pada snig. Nitko nije spominja ni Lovrića kao razlog.

Crvi naravno od toga naprave bajku koju samo glupani popuše...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo 18/3/2021, 01:37

GIANNI AGNELLI wrote:
End wrote:
GIANNI AGNELLI wrote:Hajdukovci ozrijeznite se i navijajte za Dinamo

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 18/3/2021, 07:14

Da se dinamo danas ugasi ,hajduk opet ne bi nista osvojio sa trenutnom ekipom koja "voli i vodi" klub

Taste my greek tragedy
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 18/3/2021, 07:57

Jack Torrance wrote:
fridrih-niche wrote:Smecari i lopovi, napustite ovu svetu temu i bavite se sa GNK kriminalnom organizacijom...
Fala unaprid...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 18/3/2021, 09:49

Sektaši, 'ajde odljepljivat' trake sa stativa, a ne ovdje srat' bez veze i smisla ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 18/3/2021, 10:00

fridrih-niche wrote:
Jack Torrance wrote:
fridrih-niche wrote:Smecari i lopovi, napustite ovu svetu temu i bavite se sa GNK kriminalnom organizacijom...
Fala unaprid...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 18/3/2021, 10:09

https://nogometne-vijesti.hr/ovo-nisu-istine-splicani-traze-da-mamicev-dinamo-vrati-naslove-prvaka/?fb_comment_id=3690646727679988_3690981650979829&comment_id=3690981650979829&fbclid=IwAR2WZUUpLN_6NDI5gATiKlNLKKJ03zQ3Zjsml8F1vojol8YVu1iXWQA49lY


Pa jel' se može pasti niže od ovoga?

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 18/3/2021, 10:59

sanaderove kujice
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 18/3/2021, 11:06

End wrote:sanaderove kujice
I to ste uspili biti, besramni lopovi. Basketball

Ivo Sanader svaki dan liječi nogu na stadionu u Maksimiru

Ivo Sanader svaki je dan Dinamov gost! Bivši premijer u Maksimiru, naime, liječi nogu, nakon što je iskrenuo gležanj pri čemu su mu stradali ligamenti. Kako je riječ o sportskoj ozljedi, navodno se obratio za pomoć Zdravku Mamiću. Koji mu je preporučio, dakako, najbolje - svoju klupsku službu. I tako bivši premijer već mjesec dana svaki dan (osim kad ima suđenje, tih dana rjeđe) dolazi inkognito u Maksimir. Sam se doveze u svom mercedesu, a korak do automobila nakon svake je terapije sve sigurniji i pravilniji.

https://m.vecernji.hr/vijesti/ivo-sanader-svaki-dan-lijeci-nogu-na-stadionu-u-maksimiru-407774
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 18/3/2021, 11:44

Andreas Goldberger wrote:
End wrote:sanaderove kujice
I to ste uspili biti, besramni lopovi. :bball:

Ivo Sanader svaki dan liječi nogu na stadionu u Maksimiru

Ivo Sanader svaki je dan Dinamov gost! Bivši premijer u Maksimiru, naime, liječi nogu, nakon što je iskrenuo gležanj pri čemu su mu stradali ligamenti. Kako je riječ o sportskoj ozljedi, navodno se obratio za pomoć Zdravku Mamiću. Koji mu je preporučio, dakako, najbolje - svoju klupsku službu. I tako bivši premijer već mjesec dana svaki dan (osim kad ima suđenje, tih dana rjeđe) dolazi inkognito u Maksimir. Sam se doveze u svom mercedesu, a korak do automobila nakon svake je terapije sve sigurniji i pravilniji.

https://m.vecernji.hr/vijesti/ivo-sanader-svaki-dan-lijeci-nogu-na-stadionu-u-maksimiru-407774
idiot pljuje po liku koji je 2008/2009. spasio hajduk kad je njegova vlada oprostila sve dugove hajduku i te dugove pretvrorila kroz prepuštanje istih gradu splitu u temeljni kapital hajduka.

eto kako sekta funkcionira.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 18/3/2021, 11:49

Zeko wrote:https://nogometne-vijesti.hr/ovo-nisu-istine-splicani-traze-da-mamicev-dinamo-vrati-naslove-prvaka/?fb_comment_id=3690646727679988_3690981650979829&comment_id=3690981650979829&fbclid=IwAR2WZUUpLN_6NDI5gATiKlNLKKJ03zQ3Zjsml8F1vojol8YVu1iXWQA49lY


Pa jel' se može pasti niže od ovoga?
može. 

strpi se malo, triba vrimena da neke malo bolje ideje sazriju.

najbolje od svega je što i kad bi bilo osnova za ispunjenje mokrih snova sektaša ne bi ništa mogli zbog zastare.

svejedno, barem su javno istupili i pokazali kako je kolektivna svijest tovara otišla u kurac.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo 18/3/2021, 11:54

Sektašima ovo došlo ko budali šamar. Opet mogu malo zamaskirati svoju nesposobnost i neuspješnost. Još bi i mukte titule za zelenim stolom. Sad je Mamić konačno osuđen, Lokomotiva ispada iz lige. Nema više alibija za šamare koje skupljaju po HNL livadama.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 18/3/2021, 12:11

Roland Deschain wrote:Sektašima ovo došlo ko budali šamar. Opet mogu malo zamaskirati svoju nesposobnost i neuspješnost. Još bi i mukte titule za zelenim stolom. Sad je Mamić konačno osuđen, Lokomotiva ispada iz lige. Nema više alibija za šamare koje skupljaju po HNL livadama.
Pomalo ze-ge birtijaš.

Ništa se neće promijeniti dok se struktura HNS-a potpuno je promjeni jer su tu još uvijek svi oni ljudi koji su Mamića podržavali, s njim žderali,pili a možebitno i sudjelovali u kriminalu.

Predsjednik HNS-a je dao novac za jamčevinu kriminalcu Mamiću.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 18/3/2021, 12:38

Naravno da se ZG lopovima tribaju oduzet sve titule kad su nastale na korumpiran/kriminalan način...
To je mali gram pravde za ovaj slučaj...
Sve im oduzet, i to danas, a ne sutra...
Dosta su se kitili ukradenim perjem...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 18/3/2021, 12:53

fridrih-niche wrote:Naravno da se ZG lopovima tribaju oduzet sve titule kad su nastale na korumpiran/kriminalan način...
To je mali gram pravde za ovaj slučaj...
Sve im oduzet, i to danas, a ne sutra...
Dosta su se kitili ukradenim perjem...
;)
Slažem se ...
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 18/3/2021, 13:10

GIANNI AGNELLI wrote:
End wrote:
GIANNI AGNELLI wrote:Hajdukovci ozrijeznite se i navijajte za Dinamo

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 18/3/2021, 13:12

Steta koliko su najveci hrvatski klub unistili ovi kozojebi iz vukojebina kako rece jedan forumas

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 43 of 50 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum