ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 2 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by Guest 9/12/2015, 23:43

EmberSpirit wrote:
a baš to, utekao odakle je utekao
pa bolje da je uteko nego da je muslimanima gradio državu, to je bilo pametno za napraviti
vidi gdje su danas svi koji su vjerovali u poštenje, ideale i suživot

Guest
Guest


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 2 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by epikur37 9/12/2015, 23:44

deda wrote:
Brain32 wrote:Dokaz da novac ne vrijedi ništa, kao i da kapitalizam ne postoji.
Novac je u osnovi mjera povjerenja. 


Kaj to nije nešto egzaktno poput fizike :D

neoliberali na aparatima :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 2 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by Riplex 9/12/2015, 23:46

deda wrote:
EmberSpirit wrote:
a baš to, utekao odakle je utekao
pa bolje da je uteko nego da je muslimanima gradio državu, to je bilo pametno za napraviti
vidi gdje su danas svi koji su vjerovali u poštenje, ideale i suživot
Ako misliš da su Hrvati ratovali za BiH, prevario si se. Kao što ostadoše oni prevareni na kraju.

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 2 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by dzango 9/12/2015, 23:47

Prvo su sjebali Ukrajinu do koske a onda joj opraštaju neke prastare dugove. Baš su im učinili.

_________________
MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 2 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by Riplex 9/12/2015, 23:49

dzango wrote:Prvo su sjebali Ukrajinu do koske a onda joj opraštaju neke prastare dugove. Baš su im učinili.
Sva sreća pa je Ukraina cvala pod ruskom čizmom. Čudno jedno, za ne povirovat

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 2 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by Guest 9/12/2015, 23:51

epikur37 wrote:
deda wrote:
Brain32 wrote:Dokaz da novac ne vrijedi ništa, kao i da kapitalizam ne postoji.
Novac je u osnovi mjera povjerenja. 
Kaj to nije nešto egzaktno poput fizike :D
neoliberali na aparatima :D

nije, definicija kapitala ti je poput definicije ljubavi
takve koncepte ne možeš egzaktno prikazati, tj. gube bit ako pokušaš

npr. ja sam od tebe kupio tablete za smirenje, i nudim ti u zamjenu za njih pranje podova u tvojoj ordinaciji, no tebi to ne treba, pa ćeš umjesto mog rada radije uzeti papir za koji imaš povjerenje da je ekvivalent vrijednosti mog rada ali da ga možeš zamjeniti ne za moj rad jer sam ti ja dužan, nego za robu ili rad nekog drugog, npr. kupus

da nema novca bio bi prisiljen prihvatiti moje pranje podova koje ti zapravo ne treba, a ne bi mogao uzeti kupus koji zapravo želiš
tako da novac tu olakšava puno stvari, naravno to funkcionira samo ako svi sudionici vjeruju da papir ima vrijednost u razmjeni

a tu ulazi država onda te država kroz nametanje poreza daje novcu vrijednost, funkcija poreza nije da se iz njih država financira i plaća svoje izdatke, nego da novcu koji se koristi u državi da vrijednost, tj. prisili građane da ga koriste jer poreze ne mogu platiti u kupusu, lubenicama ili zlatu nego isključivo u valuti koju zahtjeva država


Last edited by deda on 9/12/2015, 23:54; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 2 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by Guest 9/12/2015, 23:53

Riplex wrote:
deda wrote:
EmberSpirit wrote:
a baš to, utekao odakle je utekao
pa bolje da je uteko nego da je muslimanima gradio državu, to je bilo pametno za napraviti
vidi gdje su danas svi koji su vjerovali u poštenje, ideale i suživot
Ako misliš da su Hrvati ratovali za BiH, prevario si se. Kao što ostadoše oni prevareni na kraju.
Ratovali su za svoj dom. Nisu valjda čitali Islamsku deklaraciju Alije Izetbegovića iz 70ih u kojoj stoji da muslimani moraju imati čistu muslimansku državu bez drugih nacija i vjera.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 2 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by Guest 9/12/2015, 23:53

Riplex wrote:
dzango wrote:Prvo su sjebali Ukrajinu do koske a onda joj opraštaju neke prastare dugove. Baš su im učinili.
Sva sreća pa je Ukraina cvala pod ruskom čizmom. Čudno jedno, za ne povirovat
da točno to
nikome nije palo napamet zašto je uopće došlo do "anti ruske revolucije".

samo da pojasnim .. 

poljska, hrvatska, slovača, mađarska, čak i srbija, baltičke zemlje.. recimo raspadom SSSRa su više manje imale isti BDP per capita(jedino srbija 20% niži od Hrvatskog).

Nakon što su se poljska, slovačka, mađarska, baltičke zemlje pridružili "degeneriranom zapadu", njihov bdp per capita je danas oko 300% veći nego ukrainski koja je bila pod ruskom dominacijom... 

pa nije niti čudno zašto su ukrainci odlučili isto tako kreniti prema degeneriranom zapadu.. da ne umru od gladi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 2 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by epikur37 9/12/2015, 23:55

EmberSpirit wrote:
Riplex wrote:
epikur37 wrote:
EmberSpirit wrote:nije mi jasno zašto itko želi ičiju propast.. 

zar nije jednostavnije - živi i pusti druge da žive


al živimo zajedno....postoje pravila oko njih je priča

Vama liberalima ako se ne ne sviđa idite u šumu, tamo sami možete krojiti sebi pravila ;)
Di su ti bila muda da praviš pravila na rodnoj grudi?!? De me nemoj
a baš to, utekao odakle je utekao, i misli šefovati u RH.. as je umislio da njegove stavove i pogled na svijet(konzervativni socijalizam) podržava neka "imaginarna većina" koju će on "valjda okupiti" a ironično, neznam za još niti jednog "konzervativnog socijalista" osim njega(aj i jastreba)


No riplex je livnjak, bosanac i sad se trudi biti što veći hrvat i zapadnjak pa tako mrzi ruse i ovo ono. A no živopt uz granicu je opasan i tvrd ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 2 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by dzango 9/12/2015, 23:55

Riplex wrote:
dzango wrote:Prvo su sjebali Ukrajinu do koske a onda joj opraštaju neke prastare dugove. Baš su im učinili.
Sva sreća pa je Ukraina cvala pod ruskom čizmom. Čudno jedno, za ne povirovat
Kojom rzskom čizmom? Nije  valjda da misliš na Sovjetski Savez?  Od kada je to rzska čizma? Sranje  je i izbilo kada Zapad nije hteo da pozajmi novac Ukrajini pa su se Rusi isprsili. Sve bi bilo u redu da su se ovi otvorili za tih pišljivih par milijardi. Ali onda ne bi otvorili front prema Rusiji. Neko je pominjao dobrobit Ukrajine i ukrajinsko topovsko meso?

_________________
MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 2 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by Riplex 9/12/2015, 23:57

deda wrote:
Riplex wrote:
deda wrote:
EmberSpirit wrote:
a baš to, utekao odakle je utekao
pa bolje da je uteko nego da je muslimanima gradio državu, to je bilo pametno za napraviti
vidi gdje su danas svi koji su vjerovali u poštenje, ideale i suživot
Ako misliš da su Hrvati ratovali za BiH, prevario si se. Kao što ostadoše oni prevareni na kraju.
Ratovali su za svoj dom. Nisu valjda čitali Islamsku deklaraciju Alije Izetbegovića iz 70ih u kojoj stoji da muslimani moraju imati čistu muslimansku državu bez drugih nacija i vjera.
Za dom i Hrvatsku, ali nije tema, a puno toga ima...
Nego u vezi teme, šta kažu rusi na sve ovo?

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 2 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by Kermit 9/12/2015, 23:59

U biti su pogazili sve ono iza čega su stajali zbog naređenja iz Washigtona, a zbog toga što ISIL-u i vehabijama baš i ne ide u Siriji što će reći da stvari ozbiljno idu prema usijanju
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 2 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by epikur37 9/12/2015, 23:59

Ukrajina je izmanipulirana i antiruskim pučem je sebe zavila u crno.

Ona neće nikud iz ruskog krila, samo ovako će patiti dok ne popusti ludilo.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 2 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by Guest 10/12/2015, 00:00

EmberSpirit wrote:
Nakon što su se poljska, slovačka, mađarska, baltičke zemlje pridružili "degeneriranom zapadu"
Poljska je tu posebna priča, nju se gradi umjetno kako bi imali jakog geostrateškog partnera na granici s Rusijom.

Kao što se subvencionira Turska, Egipatska ili Izraelska ekonomija.

Čitam danas turski sud raspravlja o Gospodaru prstenova te zove stručnjake za interpretaciju tog djela.

Jer je neki doktro kojem se sudi usporedio Erdogana sa Smiglom, a ovi su mislili da je to Golum, pa sad ne znaju šta je šta i zovu stručnjake, ali uglavnom sudi se doktoru da je uvrijedio predsjednika države za što bi mogao dobiti oko 8 godina zatvora, i vjerojatno hoće.

lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 2 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by Kermit 10/12/2015, 00:00

Što se tiče Ukra oni su nebitni kao i inače, a Đoda i dr. gej vehabije kao obično nisu shvatili apsolutno ništa
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 2 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by Riplex 10/12/2015, 00:00

epikur37 wrote:
EmberSpirit wrote:
Riplex wrote:
epikur37 wrote:
EmberSpirit wrote:nije mi jasno zašto itko želi ičiju propast.. 

zar nije jednostavnije - živi i pusti druge da žive


al živimo zajedno....postoje pravila oko njih je priča

Vama liberalima ako se ne ne sviđa idite u šumu, tamo sami možete krojiti sebi pravila ;)
Di su ti bila muda da praviš pravila na rodnoj grudi?!? De me nemoj
a baš to, utekao odakle je utekao, i misli šefovati u RH.. as je umislio da njegove stavove i pogled na svijet(konzervativni socijalizam) podržava neka "imaginarna većina" koju će on "valjda okupiti" a ironično, neznam za još niti jednog "konzervativnog socijalista" osim njega(aj i jastreba)


No riplex je livnjak, bosanac i sad se trudi biti što veći hrvat i zapadnjak pa tako mrzi ruse i ovo ono. A no živopt uz granicu je opasan i tvrd ;)
Barem moj ćaća nije pobigo ko ti. Kolko god bio opasan.

A nemam se ja šta trudit biti Hrvat, to mi niko ne može oduzeti.
Mrzim Ruse jer se ne slažem s njima po pitanju Ukraine? Super.

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 2 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by dzango 10/12/2015, 00:01

EmberSpirit wrote:
Riplex wrote:
dzango wrote:Prvo su sjebali Ukrajinu do koske a onda joj opraštaju neke prastare dugove. Baš su im učinili.
Sva sreća pa je Ukraina cvala pod ruskom čizmom. Čudno jedno, za ne povirovat
da točno to
nikome nije palo napamet zašto je uopće došlo do "anti ruske revolucije".

samo da pojasnim .. 

poljska, hrvatska, slovača, mađarska, čak i srbija, baltičke zemlje.. recimo raspadom SSSRa su više manje imale isti BDP per capita(jedino srbija 20% niži od Hrvatskog).

Nakon što su se poljska, slovačka, mađarska, baltičke zemlje pridružili "degeneriranom zapadu", njihov bdp per capita je danas oko 300% veći nego ukrainski koja je bila pod ruskom dominacijom... 

pa nije niti čudno zašto su ukrainci odlučili isto tako kreniti prema degeneriranom zapadu.. da ne umru od gladi.
Ja sam mislio da je rat izbio kada Zapad nije hteo da pozajmi pare Ukrajini i da su onda na ulici zbacili demokratski izabranu vlast. Kako je danas Ukrajini na Zapadu u odnosu na ono vreme od pre nekoliko godina kada su bili nezavisni i u dobrim odnosima sa Rusijom?

_________________
MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 2 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by epikur37 10/12/2015, 00:01

asilovski wrote:Što se tiče Ukra oni su nebitni kao i inače, a Đoda i dr. gej vehabije kao obično nisu shvatili apsolutno ništa


Naivna slavenčad, navučena na prvu :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 2 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by Guest 10/12/2015, 00:01

Rusiji nije prijetnja Europa i SAD, prijetnja Rusiji su njeni muslimani i Kina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 2 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by epikur37 10/12/2015, 00:02

Riplex wrote:
epikur37 wrote:
EmberSpirit wrote:
Riplex wrote:
epikur37 wrote:
EmberSpirit wrote:nije mi jasno zašto itko želi ičiju propast.. 

zar nije jednostavnije - živi i pusti druge da žive


al živimo zajedno....postoje pravila oko njih je priča

Vama liberalima ako se ne ne sviđa idite u šumu, tamo sami možete krojiti sebi pravila ;)
Di su ti bila muda da praviš pravila na rodnoj grudi?!? De me nemoj
a baš to, utekao odakle je utekao, i misli šefovati u RH.. as je umislio da njegove stavove i pogled na svijet(konzervativni socijalizam) podržava neka "imaginarna većina" koju će on "valjda okupiti" a ironično, neznam za još niti jednog "konzervativnog socijalista" osim njega(aj i jastreba)


No riplex je livnjak, bosanac i sad se trudi biti što veći hrvat i zapadnjak pa tako mrzi ruse i ovo ono. A no živopt uz granicu je opasan i tvrd ;)
Barem moj ćaća nije pobigo ko ti. Kolko god bio opasan.

A nemam se ja šta trudit biti Hrvat, to mi niko ne može oduzeti.
Mrzim Ruse jer se ne slažem s njima po pitanju Ukraine? Super.


Sve u redu vi hercegovci ste najveći Hrvati, aj sad pošaraj ćirilicu an nekom putokazu kod Šujice ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 2 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by epikur37 10/12/2015, 00:03

deda wrote:Rusiji nije prijetnja Europa i SAD, prijetnja Rusiji su njeni muslimani i Kina.

Jeftina droga veliš :) + grafikoni, ludilo brale :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji - Page 2 Empty Re: MMF oprostio Ukrajini dug prema Rusiji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum