ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbori za forumsku vladu

Page 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Forumsku vladu treba formirati ?

Izbori za forumsku vladu - Page 4 Vote_lcap38%Izbori za forumsku vladu - Page 4 Vote_rcap 38% 
[ 5 ]
Izbori za forumsku vladu - Page 4 Vote_lcap62%Izbori za forumsku vladu - Page 4 Vote_rcap 62% 
[ 8 ]
 
Total Votes : 13
 
 

Izbori za forumsku vladu - Page 4 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by michaellcmacha 9/12/2015, 18:05

de ti malo poguraj, vidiš da aligareptilu L-apis zakazuje....

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 4 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by IL Risorto 9/12/2015, 18:06

veber wrote:
michaellcmacha wrote:trenutno nam je združena doktrina koju je osmislio magacioner lovrić i magacioner kotromanović na razini sfrbljuv doktrine, tak da to sa 4 brigade ne pije vode... trenutno nam je sa rokom operativne provedbe još jučer potrebno ustrojiti nacionalnu gardu reda veličine dvije divizije plus udvostručiti trenutni profi sastav pod mus, i vratiti bar 1000 perspektivnih časnika i dočasnika koje je blentavac Zox nasilno umirovio u protekle dvije godine....što ugrubo broji 60 000 ljudi pod oružjem pa što košta da košta... to je ionak dostatno samo da primi prvi udar otkud god i kad god da udari....
ajmo polako, da ne vele da zveckamo oružjem.
za početak 4+8, to je skoro na rangu divizije.

i naravno klince odbit od sise i obavezni rok, po švicarskom modelu.
Mi se ne slažemo s tim.
Naša vlada prvenstvaneo misli podignuti gospodarstvo.te kad budemo na razini Norveške,a s našim programom dogodit će se strelovit uzlet gospodarstva.Tada ćemo imat dovoljno novaca za profesionalnu vojsku,nešto poput francuske legije stranaca.
Zašto da naša djeca ginu,imat ćemo strane plaćenike.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 4 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by L'âme 9/12/2015, 18:06

Eva wrote:
Antif_No1 wrote:
Eva wrote:
maggie13 wrote:
Eva wrote:A tko je športa, i šeksa?
Imaš preporuku? jocolor
Za šport Marcus, a za šeks Svetac
I ja sam pomislio na sveca.A Yehudi bi moga biti ministar poduzetništva.
Ma kakav Jehudi, taj ni poduzetan ni malo. On nek bude savjetnik ovom kaj bu se oružjem bavio. Poduzetništvo mora ići u ženske ruke. Može ova adminica Triny, ionak je vješta s rukama
sad si me podsjetila zašto sam te ovlastila za glasnogovornicu, da.. cheers

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 4 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by michaellcmacha 9/12/2015, 18:07

Antif_No1 wrote:
michaellcmacha wrote:uz dužno poštovanje, ali s obzirom da sam ja "manjinac" u okviru nove paradigme 4. hrvatske republike...dopustite da završi izborni proces pa ko pobijedi tek onda da se priklonim... samo me nemojte sad zbog te odluke razvlačit po medijima ili nedo bog po pnuskoku i tako to... kod mene je sve čisto i za sad me nitko ne ucjenjuje....niti mi se grozi... ali red je red ...
Kako misliš manjinac ?
pa manjinac u smislu da je veterana svakim danom sve manje i manje... jebiga 25 godina proteklo a kosac radi bez slobodnih dana i godišnjeg... čak tuče i prekovremene....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 4 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by IL Risorto 9/12/2015, 18:08

maggie13 wrote:
Eva wrote:
Antif_No1 wrote:
Eva wrote:
maggie13 wrote:
Eva wrote:A tko je športa, i šeksa?
Imaš preporuku? jocolor
Za šport Marcus, a za šeks Svetac
I ja sam pomislio na sveca.A Yehudi bi moga biti ministar poduzetništva.
Ma kakav Jehudi, taj ni poduzetan ni malo. On nek bude savjetnik ovom kaj bu se oružjem bavio. Poduzetništvo mora ići u ženske ruke. Može ova adminica Triny, ionak je vješta s rukama
sad si me podsjetila zašto sam te ovlastila za glasnogovornicu, da.. cheers
Pa Yehudi je Židov,a Židovima je urođena sposobnost baratanja s novcem,pa onda ako ništa,barem neka bude guverner narodne banke.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 4 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by IL Risorto 9/12/2015, 18:09

michaellcmacha wrote:
Antif_No1 wrote:
michaellcmacha wrote:uz dužno poštovanje, ali s obzirom da sam ja "manjinac" u okviru nove paradigme 4. hrvatske republike...dopustite da završi izborni proces pa ko pobijedi tek onda da se priklonim... samo me nemojte sad zbog te odluke razvlačit po medijima ili nedo bog po pnuskoku i tako to... kod mene je sve čisto i za sad me nitko ne ucjenjuje....niti mi se grozi... ali red je red ...
Kako misliš manjinac ?
pa manjinac u smislu da je veterana svakim danom sve manje i manje... jebiga 25 godina proteklo a kosac radi bez slobodnih dana i godišnjeg... čak tuče i prekovremene....
To je uvelike kriv loš zdravstveni sustav.Valjda maggie ima plan kako poboljšati zdravsteni sustav i skrb za veterane.Valjda ima negog sposobnog za mjesto ministarstva zdravstva.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 4 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by michaellcmacha 9/12/2015, 18:12

sory, vidim da megy baš i ne konta koliko je važan kontraobavještajni rad i zaštita nacionalnih interesa u užem smislu, i uvodi izravno u svoju blizinu osobe za koje nije sprovedena sigurnosna provjera, što implicira nesagledive komplikacije po pitanju prije svega njene sigurnosti.. bar je danas svakakvih izotopa na tržištu a nema smisla da nam premijerka izgleda poput juščenka i to zbog paušalnosti dotične iako je upozorena s više sigurnosnih instanci....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 4 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by Guest 9/12/2015, 18:15

Antif_No1 wrote:
maggie13 wrote:
Eva wrote:
Antif_No1 wrote:
Eva wrote:
maggie13 wrote:
Eva wrote:A tko je športa, i šeksa?
Imaš preporuku? jocolor
Za šport Marcus, a za šeks Svetac
I ja sam pomislio na sveca.A Yehudi bi moga biti ministar poduzetništva.
Ma kakav Jehudi, taj ni poduzetan ni malo. On nek bude savjetnik ovom kaj bu se oružjem bavio. Poduzetništvo mora ići u ženske ruke. Može ova adminica Triny, ionak je vješta s rukama
sad si me podsjetila zašto sam te ovlastila za glasnogovornicu, da.. cheers
Pa Yehudi je Židov,a Židovima je urođena sposobnost baratanja s novcem,pa onda ako ništa,barem neka bude guverner narodne banke.
Ženama, Židovkama, da, muški tako tako srednja žalost. Ak su vjernici, tek onda niš od njih, po cijeli dan bulje u Toru. A s novcima barat ću ja, i to volonterski 👅
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 4 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by veber 9/12/2015, 18:15

michaellcmacha wrote:sory, vidim da megy baš i ne konta koliko je važan kontraobavještajni rad i zaštita nacionalnih interesa u užem smislu, i uvodi izravno u svoju blizinu osobe za koje nije sprovedena sigurnosna provjera, što implicira nesagledive komplikacije po pitanju prije svega njene sigurnosti.. bar je danas svakakvih izotopa na tržištu a nema smisla da nam premijerka izgleda poput juščenka i to zbog paušalnosti dotične iako je upozorena s više sigurnosnih instanci....
bumo megi dali zaštitu. shvatit će kasnije našu brigu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 4 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by IL Risorto 9/12/2015, 18:15

michaellcmacha wrote:sory, vidim da megy baš i ne konta koliko je važan kontraobavještajni rad i zaštita nacionalnih interesa u užem smislu, i uvodi izravno u svoju blizinu osobe za koje nije sprovedena sigurnosna provjera, što implicira nesagledive komplikacije po pitanju prije svega njene sigurnosti.. bar je danas svakakvih izotopa na tržištu a nema smisla da nam premijerka izgleda poput juščenka i to zbog paušalnosti dotične iako je upozorena s više sigurnosnih instanci....
Ma ne brini,ja osobno bih se pobrinuo za njenu sigurnost.Čuvali bi smo je bolje nego druga Tita a ako bude tražila,čak možemo uvesti trčanje štafete u njenu čast.Jastreb će prvi imat čast trčat štafetu za maggie.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 4 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by veber 9/12/2015, 18:16

Antif_No1 wrote:Jastreb će prvi imat čast trčat štafetu za maggie.
obavezno hitnu uz trasu.
kada ga strefi herc.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 4 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by Guest 9/12/2015, 18:17

michaellcmacha wrote:sory, vidim da megy baš i ne konta koliko je važan kontraobavještajni rad i zaštita nacionalnih interesa u užem smislu, i uvodi izravno u svoju blizinu osobe za koje nije sprovedena sigurnosna provjera, što implicira nesagledive komplikacije po pitanju prije svega njene sigurnosti.. bar je danas svakakvih izotopa na tržištu a nema smisla da nam premijerka izgleda poput juščenka i to zbog paušalnosti dotične iako je upozorena s više sigurnosnih instanci....
Zrinski Frankopan će biti umirovljen i prije stupanja na funkciiju, ili bar poslan u sanatorij radi halucinacija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 4 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by michaellcmacha 9/12/2015, 18:17

aj kad nam otruju predsjednika u poznim godinama, ali da nam na tu foru riješe i premijerku sa širim ovlastima nego onima koje je imao prvi predsjednik, to nema smisla... inzistiram da se pod hitno sprovedu sigurnosne procedure... jebiga ne radi se tu o predsjednbiku kućnog savjeta neg o premijerki koja ima potencijala za bar 3 mandata u nizu.... po kojoj će biti upamćena do samog sumraka civilizacije....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 4 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by IL Risorto 9/12/2015, 18:17

Ti sumnjaš u njegov mladenački duh.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 4 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by IL Risorto 9/12/2015, 18:19

michaellcmacha wrote:aj kad nam otruju predsjednika u poznim godinama, ali da nam na tu foru riješe i premijerku sa širim ovlastima nego onima koje je imao prvi predsjednik, to nema smisla... inzistiram da se pod hitno sprovedu sigurnosne procedure... jebiga ne radi se tu o predsjednbiku kućnog savjeta neg o premijerki koja ima potencijala za bar 3 mandata u nizu.... po kojoj će biti upamćena do samog sumraka civilizacije....
Ma pa,zašto se ograničiti samo na tri.Izmjenit ćemo ustav da joj omogućimo doživotni mandat kao našem voljenom maršalu.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 4 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by michaellcmacha 9/12/2015, 18:23

nema potrebe prčkat po toj materiji, ionako se radi o premijerki a ne o predsjedniku-ci... znači ako joj malo i zaškripi uvijek može izvanredno potražit savjet od Mad il Zoxa  kojeg bi trebalo održavati na životu u kb sveti duh za takve nepredviđene slučajeve odbijanja poslušnosti na izborima od strane razdraganih masa....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 4 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by L'âme 9/12/2015, 18:23

Pratim vas i razmatram vaše cijenjene ideje, dragi i uvaženi suradnici B-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 4 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by Onlinehero 9/12/2015, 18:25

Eva wrote:Ženama, Židovkama, da, muški tako tako srednja žalost. Ak su vjernici, tek onda niš od njih, po cijeli dan bulje u Toru. A s novcima barat ću ja, i to volonterski 👅
...kakva je korist od toga da mi je samo znati??

_________________
Gold is the money of kings, silver is the money of gentlemen, barter is the money of peasants, but debt is the money of slaves.
Onlinehero
Onlinehero

Male
Posts : 54
2014-04-20


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 4 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by veber 9/12/2015, 18:25

maggie13 wrote:Pratim vas i razmatram vaše cijenjene ideje, dragi i uvaženi suradnici B-)
ajmo na večeru, bez politike.
šaljem helikopter.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 4 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by michaellcmacha 9/12/2015, 18:25

on će ju zasigurno moć posavjetovat u vezi tih masovnih devijacija unutar biračkog tijela i uputit kako da disciplinira neposlušne....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 4 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by IL Risorto 9/12/2015, 18:26

Onlinehero wrote:
Eva wrote:Ženama, Židovkama, da, muški tako tako srednja žalost. Ak su vjernici, tek onda niš od njih, po cijeli dan bulje u Toru. A s novcima barat ću ja, i to volonterski 👅
...kakva je korist od toga da mi je samo znati??
Vjerojatno ista kao buljenje u Kuran i Sv.pismo.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 4 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum