ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbori za forumsku vladu

Page 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Forumsku vladu treba formirati ?

Izbori za forumsku vladu - Page 7 Vote_lcap38%Izbori za forumsku vladu - Page 7 Vote_rcap 38% 
[ 5 ]
Izbori za forumsku vladu - Page 7 Vote_lcap62%Izbori za forumsku vladu - Page 7 Vote_rcap 62% 
[ 8 ]
 
Total Votes : 13
 
 

Izbori za forumsku vladu - Page 7 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by mrincredible 9/12/2015, 20:17

Antif_No1 wrote:
mrincredible wrote:
veber wrote:NO

U tom slučaju morat ću se prikloniti vladi progresivnih umova koji znaju prepoznati naprednu ideju.
Kad moja,odnosno maggiena vlada prezme kormilo države,provest ćemo strukturnu reformu zdravstva a ti trebaš izraditi projekt kao ministar zdravstva i predsjednik nadozornog odbora HZZO-a.

Već sam osmislio progresivni program otvaranja klinika za promjenu spola na lokacijama s turistički jakim potencijalom.

mrincredible

Posts : 440
2014-04-16


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 7 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by veber 9/12/2015, 20:21

mrincredible wrote:
veber wrote:NO

U tom slučaju morat ću se prikloniti vladi progresivnih umova koji znaju prepoznati naprednu ideju.
i ja zovem svakog.

Nadzorni Odbor

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 7 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by mrincredible 9/12/2015, 20:24

veber wrote:
mrincredible wrote:
veber wrote:NO

U tom slučaju morat ću se prikloniti vladi progresivnih umova koji znaju prepoznati naprednu ideju.
i ja zovem svakog.

Nadzorni Odbor

Shvatio.

Ali sam se ipak odlučio pridružiti progresivnoj koaliciji jer mi pruža više mogućnosti za plasiranje ideja koje su u skladu s naprednom liberalnom misli.
mrincredible
mrincredible

Male
Posts : 440
2014-04-16


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 7 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by veber 9/12/2015, 20:26

ok.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 7 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by IL Risorto 9/12/2015, 20:26

mrincredible wrote:
veber wrote:
mrincredible wrote:
veber wrote:NO

U tom slučaju morat ću se prikloniti vladi progresivnih umova koji znaju prepoznati naprednu ideju.
i ja zovem svakog.

Nadzorni Odbor

Shvatio.

Ali sam se ipak odlučio pridružiti progresivnoj koaliciji jer mi pruža više mogućnosti za plasiranje ideja koje su u skladu s naprednom liberalnom misli.
I da znaš,ispravno si postupio,jer tko dođe zadnji šta ga dopadne,ovako uskočio si u vlak na vrijeme. :)
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 7 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by michaellcmacha 9/12/2015, 20:26

Antif_No1 wrote:
jastreb wrote:
Antif_No1 wrote:
 Tada ćemo imat dovoljno novaca za profesionalnu vojsku,nešto poput francuske legije stranaca.
Zašto da naša djeca ginu,imat ćemo strane plaćenike.
I vi bi mene prikrpili vašoj falanzi?

Ja se zalažem za općenarodnu obranu i opciju naoružanog naroda u kojoj je svaki građanin dio obrane,a ne za pse rata.
Ti si za bogoštovlje,a sad bi šetao iz resora u resor.
Kad proračunske prilike dozvole,povećat ćemo izdvajanja za obranu.Modernizaciju opreme,te kroz javnoprivatno partnerstvo pokrenuti vojnu industriju.
Za sad neije izvediv tvoj model općenarodne obrane,niti je hitan,nismo u neposrednoj ratnoj opasnosti,no kad osposobimo logistiku,onda možemo razmišljati i dobrovoljnom služenju vojnog roka.
No zato mislimo uvesti općenarodnu obranu kao jedan od predmeta u školi.
znači li to da bi željezara sisak mogla opet procvasti... nije sad ultimativno da ima 17 oour-a, ali ako bi strateške projekcije davale naznake za bar 500 zaposlenih (3%) u odnosu na zlatno doba metalurgije u Cucky, u tom slučaju na moj angžman morete računati, i to na volonterskoj razini... uvjet je da ni pod kojim uvjetima moji klinci s burze ne dobiju poziv za posao u tom noformiranom konglomeratu....iz kojeg će izlaziti vihori, pijane upstaše i alarovi šmajseri.... ventualno bih mogao odstupiti od uvjetovanja ukoliko bi se i veber prikloni oi primio zadatka da taj konglomerat svojim svekolikim iskustvom (ne ko norbert veber ali tu negdje) osovi na zdrav tronožac.... samo u tom slučaju dvojicu mogu u mehaničku ali jedan obavezno u tehnološku pripremu....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 7 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by Trinity 9/12/2015, 20:29

Šta jest, jest...volje imate...za pregovaranje...pratimo i realu i virtualu... :popcorn
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 7 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by michaellcmacha 9/12/2015, 20:30

a morete im i ukrasti ideju, ti (veberu) ideju malo prekombinuj i predloži marcu a ja ću mu proslijedit par informacija iz prve ruke za ikićku i onako usput te podržati.... iako je ovo javna korespondencija ne mrem a da ne primijetim da bi radije ako uspije ta vaša platforma, vi baljda nećete dopustit mrcama da vršljaju po prevashodnim resorima....poglavitim jel...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 7 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by IL Risorto 9/12/2015, 20:30

michaellcmacha wrote:
Antif_No1 wrote:
jastreb wrote:
Antif_No1 wrote:
 Tada ćemo imat dovoljno novaca za profesionalnu vojsku,nešto poput francuske legije stranaca.
Zašto da naša djeca ginu,imat ćemo strane plaćenike.
I vi bi mene prikrpili vašoj falanzi?

Ja se zalažem za općenarodnu obranu i opciju naoružanog naroda u kojoj je svaki građanin dio obrane,a ne za pse rata.
Ti si za bogoštovlje,a sad bi šetao iz resora u resor.
Kad proračunske prilike dozvole,povećat ćemo izdvajanja za obranu.Modernizaciju opreme,te kroz javnoprivatno partnerstvo pokrenuti vojnu industriju.
Za sad neije izvediv tvoj model općenarodne obrane,niti je hitan,nismo u neposrednoj ratnoj opasnosti,no kad osposobimo logistiku,onda možemo razmišljati i dobrovoljnom služenju vojnog roka.
No zato mislimo uvesti općenarodnu obranu kao jedan od predmeta u školi.
znači li to da bi željezara sisak mogla opet procvasti... nije sad ultimativno da ima 17 oour-a, ali ako bi strateške projekcije davale naznake za bar 500 zaposlenih (3%) u odnosu na zlatno doba metalurgije u Cucky, u tom slučaju na moj angžman morete računati, i to na volonterskoj razini... uvjet je da ni pod kojim uvjetima moji klinci s burze ne dobiju poziv za posao u tom noformiranom konglomeratu....iz kojeg će izlaziti vihori, pijane upstaše i alarovi šmajseri.... ventualno bih mogao odstupiti od uvjetovanja ukoliko bi se i veber prikloni oi primio zadatka da taj konglomerat svojim svekolikim iskustvom (ne ko norbert veber ali tu negdje) osovi na zdrav tronožac.... samo u tom slučaju dvojicu mogu u mehaničku ali jedan obavezno u tehnološku pripremu....
Ma pusti vebera.Lakše je samnom surađivat nego s njim.Ja sam pragmatičan i prihvaćam dobronamjerne sugestije,dok je on prilično krut.Kad moja,odnosno maggiena vlada preuzme vlast,ne samo da ćemo afirmirati vojnu industriju,nego tražiti strateško partnerstvo sa zemljama koje već imaju razvijenu vojnu industriju.
Recimo,naši škverovi mogli bi graditi brodove za NATO flotu,samo to trba isposlovati,napokon iskoristiti naše članstvo za nešto korisno.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 7 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by IL Risorto 9/12/2015, 20:32

michaellcmacha wrote:a morete im i ukrasti ideju, ti (veberu) ideju malo prekombinuj i predloži marcu a ja ću mu proslijedit par informacija iz prve ruke za ikićku i onako usput te podržati.... iako je ovo javna korespondencija ne mrem a da ne primijetim da bi radije ako uspije ta vaša platforma, vi baljda nećete dopustit mrcama da vršljaju po prevashodnim resorima....poglavitim jel...
Ne mogu oni nama pokrasti ideja koliko ih mi možemo izmisiti. geek
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 7 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by michaellcmacha 9/12/2015, 20:34

ma veber je veber... onaj norbert je dopeljo pet vagona vrana iz salaša u malom ritu, (štimac mu uvalio onak ispod ruke) ovaj naš bi mogo neš i spakljat a da se boduje.... zna znanje samo da ga se pusti da dela, garant bi bandić za kratko otišao u povijest sa svojim kvazi delanjem 25 sati dnevno....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 7 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by michaellcmacha 9/12/2015, 20:37

gle bez ljutnje, vjerujem da će i megy skužit lokalpatriotski zov, i imati razumijevanja... kad bi visoka peć bar na kratko opet prosukljala crni dim... ma ne mrete vi to pojmit, kako bi se zacaklile oči na garavim lišcima...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 7 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by veber 9/12/2015, 20:38

michaellcmacha wrote:a morete im i ukrasti ideju, ti (veberu) ideju malo prekombinuj i predloži marcu a ja ću mu proslijedit par informacija iz prve ruke za ikićku i onako usput te podržati.... iako je ovo javna korespondencija ne mrem a da ne primijetim da bi radije ako uspije ta vaša platforma, vi baljda nećete dopustit mrcama da vršljaju po prevashodnim resorima....poglavitim jel...
antifama da kradem ideje?
pa oni su bezidejni. zato s ohološću i zavišću gledaju na moj vozni park.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 7 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by IL Risorto 9/12/2015, 20:38

Ma veber će postat siva eminencija samo ako ja,odnosno maggie preuzme vlast.Nisam mu zaboravio kako me proglasio državnim neprijateljom ViP-a na net.hr,kad su ovi s Nogometa napali ViP.Tražio je moje izručenje,suđenje s ishodom koji bi vjerojatno rezultirao streljanjem ili vješanjem.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 7 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by veber 9/12/2015, 20:40

Trinity wrote:Šta jest, jest...volje imate...za pregovaranje...pratimo i realu i virtualu... :popcorn
i na kju starnu naginješ?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 7 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by IL Risorto 9/12/2015, 20:41

veber wrote:
Trinity wrote:Šta jest, jest...volje imate...za pregovaranje...pratimo i realu i virtualu... :popcorn
i na kju starnu naginješ?
Pa neća valjda na vašu.Stranu mraka i tiranije,već na našu,humanističku.
Sve dok je Longi u vašim redovima,samo ludo žensko prišlo bi na vašu stranu. bounce


Last edited by Antif_No1 on 9/12/2015, 20:42; edited 1 time in total
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 7 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by michaellcmacha 9/12/2015, 20:42

veber wrote:
michaellcmacha wrote:a morete im i ukrasti ideju, ti (veberu) ideju malo prekombinuj i predloži marcu a ja ću mu proslijedit par informacija iz prve ruke za ikićku i onako usput te podržati.... iako je ovo javna korespondencija ne mrem a da ne primijetim da bi radije ako uspije ta vaša platforma, vi baljda nećete dopustit mrcama da vršljaju po prevashodnim resorima....poglavitim jel...
antifama da kradem ideje?
pa oni su bezidejni. zato s ohološću i zavišću gledaju na moj vozni park.
e jebiga sad pa radi ove moje zone sumraka, ili sad ili nikad.. još tri ili četiri cuga po 5 000 gastarbajtera sa kartom u jednom smjeru i Cucak bude zatvorio i Lidlovu i Kauflandovu ispostavu za prodaju eko-organskih konzervi iz merkeličinih robnih zaliha, a tko će vam onda za nedaj boće biti na braniku metropole....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 7 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by veber 9/12/2015, 20:43

Antif_No1 wrote:Ma veber će postat siva eminencija samo ako ja,odnosno maggie preuzme vlast.Nisam mu zaboravio kako me proglasio državnim neprijateljom ViP-a na net.hr,kad su ovi s Nogometa napali ViP.Tražio je moje izručenje,suđenje s ishodom koji bi vjerojatno rezultirao streljanjem ili vješanjem.
veber neće postati, on je siva eminencija.

pa stradali ste fino. obrisalo vam na par dana, kao upozorenje, pdf.
tko je pobijedio?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 7 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by IL Risorto 9/12/2015, 20:45

michaellcmacha wrote:
veber wrote:
michaellcmacha wrote:a morete im i ukrasti ideju, ti (veberu) ideju malo prekombinuj i predloži marcu a ja ću mu proslijedit par informacija iz prve ruke za ikićku i onako usput te podržati.... iako je ovo javna korespondencija ne mrem a da ne primijetim da bi radije ako uspije ta vaša platforma, vi baljda nećete dopustit mrcama da vršljaju po prevashodnim resorima....poglavitim jel...
antifama da kradem ideje?
pa oni su bezidejni. zato s ohološću i zavišću gledaju na moj vozni park.
e jebiga sad pa radi ove moje zone sumraka, ili sad ili nikad.. još tri ili četiri cuga po 5 000 gastarbajtera sa kartom u jednom smjeru i Cucak bude zatvorio i Lidlovu i Kauflandovu ispostavu za prodaju eko-organskih konzervi iz merkeličinih robnih zaliha, a tko će vam onda za nedaj boće biti na braniku metropole....
Otvorit ćemo ured useljeništva,evo recimo možemo uvoziti poljoprivrednike iz Brazila i ostalih zemalja južne Amerike,samo ne iz muslimanskih zemalja.Onda te useljenike kroatizirati,onako kako Amerikanci amerikaniziraju svoje useljenike.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 7 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by veber 9/12/2015, 20:45

michaellcmacha wrote:
veber wrote:
michaellcmacha wrote:a morete im i ukrasti ideju, ti (veberu) ideju malo prekombinuj i predloži marcu a ja ću mu proslijedit par informacija iz prve ruke za ikićku i onako usput te podržati.... iako je ovo javna korespondencija ne mrem a da ne primijetim da bi radije ako uspije ta vaša platforma, vi baljda nećete dopustit mrcama da vršljaju po prevashodnim resorima....poglavitim jel...
antifama da kradem ideje?
pa oni su bezidejni. zato s ohološću i zavišću gledaju na moj vozni park.
e jebiga sad pa radi ove moje zone sumraka, ili sad ili nikad.. još tri ili četiri cuga po 5 000 gastarbajtera sa kartom u jednom smjeru i Cucak bude zatvorio i Lidlovu i Kauflandovu ispostavu za prodaju eko-organskih konzervi iz merkeličinih robnih zaliha, a tko će vam onda za nedaj boće biti na braniku metropole....
bit će. od ovih ionako nikakve koristi.
ja ulažem vlastitu lovu, ovi tuđu.
pusti pamflete.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 7 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by IL Risorto 9/12/2015, 20:50

veber wrote:
Antif_No1 wrote:Ma veber će postat siva eminencija samo ako ja,odnosno maggie preuzme vlast.Nisam mu zaboravio kako me proglasio državnim neprijateljom ViP-a na net.hr,kad su ovi s Nogometa napali ViP.Tražio je moje izručenje,suđenje s ishodom koji bi vjerojatno rezultirao streljanjem ili vješanjem.
veber neće postati, on je siva eminencija.

pa stradali ste fino. obrisalo vam na par dana, kao upozorenje, pdf.
tko je pobijedio?
Stradao je samo Nogomet,ja sam kod njih bio samo gost na poziv onog costarikanca i poslije kao emigrant.No ja sam čak bio na dobitku,jer sam dobio veću autonomiju u pogledu Iknara.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Izbori za forumsku vladu - Page 7 Empty Re: Izbori za forumsku vladu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum