ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YouTube

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Go down

YouTube - Page 40 Empty Re: YouTube

Post by Guest Tue 11 May - 12:54


Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 40 Empty Re: YouTube

Post by Guest Tue 11 May - 18:38

ebenica wrote:
violator wrote:Mislim da sam se pogubila nakon prve tri recenice. :D

ma ja loše objašnjavam, jednom kad sam skužio sam se sam sebi čudio koliko je jednostavno u stvari, kao svjetla na semaforu, crveno loše, žuto li-la, zeleno dobro, samo je ovdje par nijansi više.
da objašnjava netko pametniji odmah bi shvatila :)

Mislim da je vise stvar u tome da nisam gamer, ne znam ni osnove koje su vjerojatno svojstvene razlicitim igrama pa mi sve djeluje - premnogo. :) Naravno, uvijek mozemo upitati tvoju sestru koliko dobro pojasnjavas!  YouTube - Page 40 1f60a

Moram reci da, iako nisam dio tih svjetova, njihovo glazbeno tkanje izuzetno je ugodno. :)

Znas li da su se rijecki Putokazi pojavili na Witcher soundtracku?

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 40 Empty Re: YouTube

Post by Guest Tue 11 May - 18:44

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 40 Empty Re: YouTube

Post by Guest Tue 11 May - 19:37

violator wrote:
Mislim da je vise stvar u tome da nisam gamer, ne znam ni osnove koje su vjerojatno svojstvene razlicitim igrama pa mi sve djeluje - premnogo. :) Naravno, uvijek mozemo upitati tvoju sestru koliko dobro pojasnjavas!  YouTube - Page 40 1f60a
ne znam odgovor na to pitanje, ne znam jel zasluga na mom objašnjavanju ili je zasluga u magičnosti tih svijetova ali je moja sestra uz mene postala strahoviti fan souls-borne-sekiro igrica koje proizvodi japanski fromsoftware studio, toliko da bi se naljutila ako bih nešto odigrao da ona to nije vidjela, tako da sam demons soulse igrao samo kad bi ona došla i gledala. i googlala svaki mogući predmet u igri i objašnjavala meni čak i ono kaj mene ne bi zanimalo i na kaj bih okretao očima :D mislim da više od mene čeka izlazak elden ringa na kojem je radio i r.r. martin kao suradnik :O

violator wrote:Moram reci da, iako nisam dio tih svjetova, njihovo glazbeno tkanje izuzetno je ugodno. :)

Znas li da su se rijecki Putokazi pojavili na Witcher soundtracku?

nisam to znao, ali fenomenalno za njih s obzirom na popularnost witchera :)

ova žena je radila na par fromsoftware igara kao kompozitor, ovdje je riječ o sekiru (jednoj od soulsborne igrica) i srednjovjekovnom japanu, možda je to razlog što je meni možda i najbolja u serijalu, svijet srednjevjekovnog japana :)

zanimljivo je vidjeti mašineriju koja se skriva iza nečeg tako trivijalnog kao što su igre :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 40 Empty Re: YouTube

Post by Guest Tue 11 May - 19:41

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 40 Empty Re: YouTube

Post by Guest Tue 11 May - 19:47

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 40 Empty Re: YouTube

Post by Guest Tue 11 May - 20:25

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 40 Empty Re: YouTube

Post by Guest Tue 11 May - 20:30

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 40 Empty Re: YouTube

Post by Guest Wed 12 May - 20:40

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 40 Empty Re: YouTube

Post by Guest Wed 12 May - 20:48

...negdje iznad duge skrivena je mala želja otići na Andreev koncert.. :love..savršenstvo.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 40 Empty Re: YouTube

Post by Guest Wed 12 May - 20:50

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 40 Empty Re: YouTube

Post by Guest Wed 12 May - 20:57

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 40 Empty Re: YouTube

Post by Guest Wed 12 May - 20:59

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 40 Empty Re: YouTube

Post by Guest Wed 12 May - 21:05

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 40 Empty Re: YouTube

Post by Guest Wed 12 May - 21:07

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 40 Empty Re: YouTube

Post by Guest Wed 12 May - 21:09

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 40 Empty Re: YouTube

Post by Guest Wed 12 May - 21:25

ebenica wrote:
violator wrote:
Mislim da je vise stvar u tome da nisam gamer, ne znam ni osnove koje su vjerojatno svojstvene razlicitim igrama pa mi sve djeluje - premnogo. :) Naravno, uvijek mozemo upitati tvoju sestru koliko dobro pojasnjavas!  YouTube - Page 40 1f60a
ne znam odgovor na to pitanje, ne znam jel zasluga na mom objašnjavanju ili je zasluga u magičnosti tih svijetova ali je moja sestra uz mene postala strahoviti fan souls-borne-sekiro igrica koje proizvodi japanski fromsoftware studio, toliko da bi se naljutila ako bih nešto odigrao da ona to nije vidjela, tako da sam demons soulse igrao samo kad bi ona došla i gledala. i googlala svaki mogući predmet u igri i objašnjavala meni čak i ono kaj mene ne bi zanimalo i na kaj bih okretao očima :D mislim da više od mene čeka izlazak elden ringa na kojem je radio i r.r. martin kao suradnik :O

violator wrote:Moram reci da, iako nisam dio tih svjetova, njihovo glazbeno tkanje izuzetno je ugodno. :)

Znas li da su se rijecki Putokazi pojavili na Witcher soundtracku?

nisam to znao, ali fenomenalno za njih s obzirom na popularnost witchera :)

ova žena je radila na par fromsoftware igara kao kompozitor, ovdje je riječ o sekiru (jednoj od soulsborne igrica) i srednjovjekovnom japanu, možda je to razlog što je meni možda i najbolja u serijalu, svijet srednjevjekovnog japana :)

zanimljivo je vidjeti mašineriju koja se skriva iza nečeg tako trivijalnog kao što su igre :)

Zasto ne navratis u Ostariju? Tu si se skupio i sve si nesto mislim - uvenut ces tako sam. I bude mi zao! :p

____


Cini se da si ipak dobar edukator. :) Sestrica je strastveno prionula tom svijetu i nadvladala i tvoje rezultate, dakle...! :)

Ne znam zasto ali bas me je odusevila spoznaja da imas sestru. :)

Pogledala sam ovaj video s kompozitorkom i preslusala njenu glazbu. Hvala!



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 40 Empty Re: YouTube

Post by Guest Wed 12 May - 21:27

Venus wrote:...negdje iznad duge skrivena je mala želja otići na Andreev koncert.. :love..savršenstvo.



E pa otisla ti ondje, na koncert, cim prije! :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 40 Empty Re: YouTube

Post by Guest Thu 13 May - 7:02

violator wrote:


Zasto ne navratis u Ostariju? Tu si se skupio i sve si nesto mislim - uvenut ces tako sam. I bude mi zao!  :p

____

Fakat bi mogao navratit.. :kuku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 40 Empty Re: YouTube

Post by Guest Thu 13 May - 7:15

violator wrote:
Venus wrote:...negdje iznad duge skrivena je mala želja otići na Andreev koncert.. :love..savršenstvo.



E pa otisla ti ondje, na koncert, cim prije! :)

Hvala! Na wish listi je...pa kad bude, sjetit ću se tvoje podrške. Zajedno smo jači  :D

I jedna od mojih omiljenih skladbi. Imala sam neke potpuno nepotrebne drame u životu  :_| :D Brucia la terra me tada tako strastveno obuzela da sam imala papirić sa riječima i učila bi tekst hodajući prema poslu..život bi mi tad odjednom bivao čudno lijep i inspirativan. Poslije su mi rekli da su se čudili da hodam. Pa naravno, uživat treba svaki korak puta.




I još jedna predivnoća od koje ti srce može dobiti ekstra dodatnu dimenziju..
Iako mi je Pavarottijeva izvedba nenadmašna, njegov koncert sam zauvijek propustila.. :(



I omiljeni maestro za kraj moje jutarnje doze ljepote.. :x

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 40 Empty Re: YouTube

Post by Guest Thu 13 May - 18:54

violator wrote:

Zasto ne navratis u Ostariju? Tu si se skupio i sve si nesto mislim - uvenut ces tako sam. I bude mi zao!  :p
što fali ovdje? mjesto kao i bilo koje drugo :P



violator wrote:

Ne znam zasto ali bas me je odusevila spoznaja da imas sestru. :)

onda možeš bit' dvostruko oduševljena, barem netko, pošto ih ja baš ne volim previše, idu mi na jetru :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 40 Empty Re: YouTube

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum