ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YouTube

Page 39 of 50 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44 ... 50  Next

Go down

YouTube - Page 39 Empty Re: YouTube

Post by Guest Sun 9 May - 8:00



💓

Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 39 Empty Re: YouTube

Post by Guest Sun 9 May - 8:19

gnječ odjebi :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 39 Empty Re: YouTube

Post by Guest Sun 9 May - 8:25

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 39 Empty Re: YouTube

Post by mativka Sun 9 May - 9:58

Zanimljivo Gnječ, zanimljivo...

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

YouTube - Page 39 Empty Re: YouTube

Post by Ra Sun 9 May - 13:51

mativka wrote:
Ra wrote:
mativka wrote:Zanimljivo je promatrati muhe koje idu na..jel!
Govno? 
Reci do kraja, ne boj se.  :P

Mate ti uglavnom imaš kontrolu nad svojim pisanjem i trudiš se ostaviti dojam pristojne, obrazovane osobe koja ima prilično razvijenu i duhovnu razinu. 
A onda iz vedra neba ubaciš neku zlobnu upadicu čak i onima koji je ničim nisu zaslužili (kao recimo Kic).
Mislila sam da je to samo na Denkiju (obično je Noorka dobijala te tvoje otrovne strjelice) jer su ti tamo neki od prisutnih krali znamočiju  pozornost. Ali, nije to samo to.
Počela si ih dijeliti i izvan Denkija i to iz čista mira. Kao da postoje dvije Mativke, ali se zločesta pojavljuje malo rjeđe. 

Ne mogu se oteti dojmu da se ta druga, ta "zločesta Mate" pojavi  u omjeru odgovarajućem promilima nečega u krvi. 
Nadam se da me moja intuicija ovaj put prevarila i da je ipak nešto drugo posrijedi.
Zar nismo većina nas višeslojne osobe?
Ponekad jednostavno želiš razbiti dosadu ili jednosmjernu putanju (jer dovoljno smo dugo tu da smo u stanju predvidjeti monotoniju odnosa)
Ne bih nikada za sebe rekla nit' da sam dobra,nit' da sam loša, dan po dan :)
Impliciranje da volim popiti - volim!  Al' kažu i da osoba pod utjecajem alkohola u dobrom društvu je vesela, tj. odašilješ ono što primaš ( pod utjecajem alkohola).
No ja sam u nekim drugim promišljanjima, istraživanjima pa se nikako ne uklapam kao niti danas u zadane ili očekivane obrasce.
Rađamo se sami, umiremo sami.
Al' da svaki dan mi naviru pitanja - naviru :)

Višeslojni smo, to svakako.
Razbiti dosadu možemo na više načina. Humorom, inovativnim temama ili provokacijom i svađom. Za ovo drugo čovjek ne mora biti ni kreativan ni duhovit. 

Ono boldano je obično sranje. Pijana osoba je jednostavno pijana budala, koja piči okolo bez ispravnih kočnica i kad naiđe nizbrdica obavezno spizdi nekog... sebe ili druge. Nebitno o kome je riječ, tebi, meni, mom djetetu, nitko pijan nije ni normalan ni dobar. Točka.

Ne uklapati se može, ali ne mora, imati pozitivan predznak. Ovisi kad se ne uklapaš i u što se ne uklapaš. 
I paše li ti uopće to što nisi uklopljena? 
I da ti odmah demantiram i onaj drugi post da ti nije stalo biti prihvaćena i svidjeti se drugima i da ne komentiraš druge -> to nije točno.
Kad sam došla pisati na ovaj forum imala si sukob s Metkom. Mislim da si me na onoj tvojoj temi pitala što ja mislim o tome zašto te ona napala, pa sam ti rekla da vjerujem da je upravo to što se pokušavaš svima svidjeti, a nju to nervira. Da, ti si se tada stvarno pokušavala svima svidjeti. 
Sad to više ne činiš i to je super, ali mi se ne činiš zbog toga ni slobodna ni sretna. Da si sretna i zadovoljna zbog neuklapanja ne bi imala potrebu za upadicom o muhama (na koju sam ti i odgovorila), a da si slobodna možda bi i bila, ali ti ne bi trebao tekući poticaj za hrabrost. Ovako, dušo draga, loša ti je kamuflaža.  

Mate, nema ništa loše u pitanjima. Loše je što ona izgleda nemaju svrhu koju bi trebala imati-nova spoznaja kroz nečije odgovore. 
Kad ih netko postavi u ovolikoj količini i stalno dodaje nova i nova, stječe se dojam da su pitanja sama sebi svrha, a ne želja za znanjem ili traženje istine i da tebe odgovori zapravo uopće ne zanimaju. :)

Rađamo se sami, umiremo sami, ali između te dvije točke ipak živimo jedni s drugima. Kako živimo?

Gle, svi mi izvan foruma imamo svoje živote. Djelić toga zaiskri tu negdje između redova onog što napišemo, ali to je tek djelić, a to nje premalo za stvarno upoznati nečiji karakter.
Tako i ovo što sam ti napisala ne mora imati stvarne veze s tobom u RL, ali ima veze s tvojim dosadašnjim pisanjem na ovom forumu.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

YouTube - Page 39 Empty Re: YouTube

Post by Ra Sun 9 May - 14:01

Jeboteled Gnječ, gori si od Bareta  :_|

Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

YouTube - Page 39 Empty Re: YouTube

Post by Guest Sun 9 May - 18:16



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 39 Empty Re: YouTube

Post by Guest Sun 9 May - 18:25

balloon

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 39 Empty Re: YouTube

Post by Guest Sun 9 May - 19:41



This song is actually about New York City. Not a woman.
It's NYC that will chew you up and spit you out.
John Oates's own words.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 39 Empty Re: YouTube

Post by Guest Sun 9 May - 20:00

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 39 Empty Re: YouTube

Post by EstebanEnrique Sun 9 May - 21:44


_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

YouTube - Page 39 Empty Re: YouTube

Post by Guest Sun 9 May - 21:57

violator wrote:

Doista? :-D Oh, vi muskarci uvijek morate unistiti ono sto mi drzimo romanticnim, sta ne da da?

Kakvo je ovo prstenje i sluze li ove biljke za iscjeljivanje?

Da, rijec je o zf-u, Mjesec je kaznjenicka kolonija. :)
da :D
sve je bitno, prstenje je bitno, biljke su bitne. biljke se zovu po mjesečevom stadiju i koliko je stadij mjeseca jak toliko im je jako iscjeljivanje, zato sam i nazvao karakter Luna :)
https://demonssouls.wiki.fextralife.com/Rings
https://demonssouls.wiki.fextralife.com/Consumables
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 39 Empty Re: YouTube

Post by Guest Sun 9 May - 21:59

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 39 Empty Re: YouTube

Post by Guest Mon 10 May - 9:59

ebenica wrote:
violator wrote:

Doista? :-D Oh, vi muskarci uvijek morate unistiti ono sto mi drzimo romanticnim, sta ne da da?

Kakvo je ovo prstenje i sluze li ove biljke za iscjeljivanje?

Da, rijec je o zf-u, Mjesec je kaznjenicka kolonija. :)
da :D
sve je bitno, prstenje je bitno, biljke su bitne. biljke se zovu po mjesečevom stadiju i koliko je stadij mjeseca jak toliko im je jako iscjeljivanje, zato sam i nazvao karakter Luna :)
https://demonssouls.wiki.fextralife.com/Rings
https://demonssouls.wiki.fextralife.com/Consumables


Ah, tu si. :D Preselio si me... Ma zar mi ne mozda reci kakvo prstenje od tih 26 posjedujes i cemu ti sluze, kakve moci imaju?

Ne? Okej.

---

Znaci, tvoji su Thief Ring (becomes harder for enemies to detect) i Cling Ring (increases your Max HP in Soul Form by 40%).


Mene je odmah privukao ovaj prstencic:

https://demonssouls.wiki.fextralife.com/Ally's+Ring

Kasnije sam ugledala pojasnjenjenje njegove moci. Dakle, moram biti dobra s Monumentalima.

:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 39 Empty Re: YouTube

Post by Guest Mon 10 May - 10:08

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 39 Empty Re: YouTube

Post by Guest Mon 10 May - 12:24

violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:

Doista? :-D Oh, vi muskarci uvijek morate unistiti ono sto mi drzimo romanticnim, sta ne da da?

Kakvo je ovo prstenje i sluze li ove biljke za iscjeljivanje?

Da, rijec je o zf-u, Mjesec je kaznjenicka kolonija. :)
da :D
sve je bitno, prstenje je bitno, biljke su bitne. biljke se zovu po mjesečevom stadiju i koliko je stadij mjeseca jak toliko im je jako iscjeljivanje, zato sam i nazvao karakter Luna :)
https://demonssouls.wiki.fextralife.com/Rings
https://demonssouls.wiki.fextralife.com/Consumables


Ah, tu si. :D Preselio si me... Ma zar mi ne mozda reci kakvo prstenje od tih 26 posjedujes i cemu ti sluze, kakve moci imaju?

Ne? Okej.

---

Znaci, tvoji su Thief Ring (becomes harder for enemies to detect) i Cling Ring (increases your Max HP in Soul Form by 40%).


Mene je odmah privukao ovaj prstencic:

https://demonssouls.wiki.fextralife.com/Ally's+Ring

Kasnije sam ugledala pojasnjenjenje njegove moci. Dakle, moram biti dobra s Monumentalima.

:)
sve prstene, platinum sam u toj igrici.
ali ne kortistim thief ring, ovdje je ostao slučajno nakon jednog Boss-a, koristim isključivo cling ring, foe's ring i ally's ring (ovisi u kojem svojstvu igram, invader ili pomagač).
pošto je ovo japanska igra stvari nisu uopće jednostavne, da bih invejdao ili pomagao moram poginuti u svijetu (samoubiti se) jer samo duše mogu opsjedati, šta ne? :D (soul form) znači da mi je u jednom i drugom slučaju HP na 50 % i cling ring je obavezan, drugi slot mijenjam po potrebi ili ally's ili foe's. da bi ta 2 ringa imala svoju punu snagu bitan je i character tendency, u slučaju foe's ringa tendency je poželjan pure black (black phantom) a u slučaju pomagaća (blue phantom) poželjno je imati ch. tendency pure white. da bi se uopće dobilo ta dva ringa mora se promijeniti ch. tendency u željenu boju jer monumentali daju samo pure white ch. tendency-u taj ring, a to se postiže ubjanjem invadera (minimalno 5), dok se full black dobije ubijanjem "saveznika" (miroljubivih npc-a) ili kao invader ubijanjem hosta. sve što radiš u nekom od svijetova ima učinak na ili ch. tendency ili world tendency (i određene stvari se događaju ovisno o tendency-u svijeta, pure black: neprijatelji su teži, manji je hp, pojavljuju se npc black phantoms koji dodatno otežavaju, u slučaju pure white je obrnuto.)
https://demonssouls.wiki.fextralife.com/World+Tendency
https://demonssouls.wiki.fextralife.com/Character+Tendency

ti si gora od moje sestre, tak ona kad dođe i onda sedam dana objašnjavam :/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 39 Empty Re: YouTube

Post by Guest Mon 10 May - 13:31

Mislim da sam se pogubila nakon prve tri recenice. :D




Ali hvala! Streberski sam odradila citav post!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 39 Empty Re: YouTube

Post by Guest Mon 10 May - 15:02

violator wrote:Mislim da sam se pogubila nakon prve tri recenice. :D

ma ja loše objašnjavam, jednom kad sam skužio sam se sam sebi čudio koliko je jednostavno u stvari, kao svjetla na semaforu, crveno loše, žuto li-la, zeleno dobro, samo je ovdje par nijansi više.
da objašnjava netko pametniji odmah bi shvatila :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 39 Empty Re: YouTube

Post by Guest Mon 10 May - 15:03

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 39 Empty Re: YouTube

Post by Ra Mon 10 May - 22:22

Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

YouTube - Page 39 Empty Re: YouTube

Post by Guest Tue 11 May - 12:54

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 39 Empty Re: YouTube

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 39 of 50 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum