ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ravnopravnost žena u crnoj gori

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

ravnopravnost žena u crnoj gori - Page 3 Empty Re: ravnopravnost žena u crnoj gori

Post by Guest 9/12/2015, 14:16

Hanukija se pali ovih dana.

Guest
Guest


Back to top Go down

ravnopravnost žena u crnoj gori - Page 3 Empty Re: ravnopravnost žena u crnoj gori

Post by veber 9/12/2015, 14:17

marcellus wrote:
veber wrote:
mrincredible wrote:

Pa dobro, možda je stanojko od onih progresivnih.
razočarao me...tccc

kolko vidim zaostao je tj. normalan
dedamrazice? pa nije baš normalo.
bakamrazice, to da.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

ravnopravnost žena u crnoj gori - Page 3 Empty Re: ravnopravnost žena u crnoj gori

Post by Guest 9/12/2015, 14:18

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ravnopravnost žena u crnoj gori - Page 3 Empty Re: ravnopravnost žena u crnoj gori

Post by Stanojko 9/12/2015, 14:21

marcellus wrote:
veber wrote:
mrincredible wrote:

Pa dobro, možda je stanojko od onih progresivnih.
razočarao me...tccc

kolko vidim zaostao je tj. normalan
Brate mili, rasturio bi onu brinetu ko bugarin curku... drunken

_________________
ravnopravnost žena u crnoj gori - Page 3 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

ravnopravnost žena u crnoj gori - Page 3 Empty Re: ravnopravnost žena u crnoj gori

Post by Guest 9/12/2015, 14:24

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ravnopravnost žena u crnoj gori - Page 3 Empty Re: ravnopravnost žena u crnoj gori

Post by Guest 9/12/2015, 14:30

Eva wrote:Ma lik je grozan. Ne kužim kak ženska može s njim bit 10 minuta u društvu. Očaj.
Haha, ja puno toga ne kužim kod žena i na kraju sam shvatio kako ne treba ni pokušavati shvatiti već drž' se svoje linije.  farao
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ravnopravnost žena u crnoj gori - Page 3 Empty Re: ravnopravnost žena u crnoj gori

Post by Guest 9/12/2015, 14:36

Fénix wrote:
Eva wrote:Ma lik je grozan. Ne kužim kak ženska može s njim bit 10 minuta u društvu. Očaj.
Haha, ja puno toga ne kužim kod žena i na kraju sam shvatio kako ne treba ni pokušavati shvatiti već drž' se svoje linije.  farao
Zajebat će se. Kad skuži na koga je potrošila najljepše godine, bilo bu kasno. Dobri frajeri budu već zauzeti a ona s budalom koja ju ne cijeni, i ako ga poželi ostavit, premlatit će ju ili ubit, kak rade takvi nasilnici.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ravnopravnost žena u crnoj gori - Page 3 Empty Re: ravnopravnost žena u crnoj gori

Post by Guest 9/12/2015, 14:45



I najpopularnija pjesma za Hanuku 👅
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ravnopravnost žena u crnoj gori - Page 3 Empty Re: ravnopravnost žena u crnoj gori

Post by Guest 9/12/2015, 15:18

Eva wrote:
Fénix wrote:
Eva wrote:Ma lik je grozan. Ne kužim kak ženska može s njim bit 10 minuta u društvu. Očaj.
Haha, ja puno toga ne kužim kod žena i na kraju sam shvatio kako ne treba ni pokušavati shvatiti već drž' se svoje linije.  farao
Zajebat će se. Kad skuži na koga je potrošila najljepše godine, bilo bu kasno. Dobri frajeri budu već zauzeti a ona s budalom koja ju ne cijeni, i ako ga poželi ostavit, premlatit će ju ili ubit, kak rade takvi nasilnici.
Svatko sebi bira. :W
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ravnopravnost žena u crnoj gori - Page 3 Empty Re: ravnopravnost žena u crnoj gori

Post by Guest 9/12/2015, 15:27

Ma ne znaju klinke u toj dobi kaj hoće, ali mama bi ju trebala upozorit da ne srlja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ravnopravnost žena u crnoj gori - Page 3 Empty Re: ravnopravnost žena u crnoj gori

Post by Guest 9/12/2015, 18:25

Stvarno zgodna mala, ali Crnogorke jesu i inace zgodne.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ravnopravnost žena u crnoj gori - Page 3 Empty Re: ravnopravnost žena u crnoj gori

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum