ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glumica Ellen Page šokirala priznanjem: Transrodna sam osoba i zovite me Elliot

Go down

Glumica Ellen Page šokirala priznanjem: Transrodna sam osoba i zovite me Elliot Empty Glumica Ellen Page šokirala priznanjem: Transrodna sam osoba i zovite me Elliot

Post by Hektorović Wed 2 Dec - 7:49

Glumica Ellen Page šokirala priznanjem: Transrodna sam osoba i zovite me Elliot
Glumica Ellen Page šokirala priznanjem: Transrodna sam osoba i zovite me Elliot B_201201155
"Sretan sam što mogu ovo napisati. Što mogu biti ovdje. Što sam stigao do ovog u svom životu. Zahvalan sam na svim divnim ljudima koji su me podržavali tokom mog putovanja. Ne mogu opisati kako je odličan osjećaj kada napokon voliš samog sebe dovoljno da postaneš ono što zaista jesi", poručio je Page. 

Želi da se, kad se govori o njemu, koriste zamjenice muškog roda. Zvijezda serije "The Umbrella Academy" zahvalila je zajednici transrodnih osoba koje su mu dale hrabrosti da se izjasni. 

Istaknuo je da ga je bilo strah priznati da je transrodna osoba zbog mržnje, nasilja, ali i raznih šala na njegov račun, piše CNN. 

"Svim transrodnim osobama koje se bore s maltretiranjem, zbog čega ne vole sami sebe, zlostavljanjem i prijateljima svakog dana želim reći da ih vidim i volim i da ću učiniti sve što mogu da bi ovaj svijet učinio boljim", pojasnio je. 

Prije dvije godine Page je sklopio istospolni brak s partnericom, plesačicom Emmom Portner, a početkom 2014. javno je priznao da voli žene.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Glumica Ellen Page šokirala priznanjem: Transrodna sam osoba i zovite me Elliot Empty Re: Glumica Ellen Page šokirala priznanjem: Transrodna sam osoba i zovite me Elliot

Post by kic Wed 2 Dec - 7:59


inception
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Glumica Ellen Page šokirala priznanjem: Transrodna sam osoba i zovite me Elliot Empty Re: Glumica Ellen Page šokirala priznanjem: Transrodna sam osoba i zovite me Elliot

Post by kic Wed 2 Dec - 8:03


kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Glumica Ellen Page šokirala priznanjem: Transrodna sam osoba i zovite me Elliot Empty Re: Glumica Ellen Page šokirala priznanjem: Transrodna sam osoba i zovite me Elliot

Post by RayMabus Wed 2 Dec - 8:09

Meni se čini da je ona lesba al ajd ako joj se više sviđa taj naziv. Bila dobra dok je bila mlađa , sad je ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175407
2014-04-11


Back to top Go down

Glumica Ellen Page šokirala priznanjem: Transrodna sam osoba i zovite me Elliot Empty Re: Glumica Ellen Page šokirala priznanjem: Transrodna sam osoba i zovite me Elliot

Post by T. Wed 2 Dec - 8:36

Glumica Ellen Page šokirala priznanjem: Transrodna sam osoba i zovite me Elliot Giphy

_________________
Glumica Ellen Page šokirala priznanjem: Transrodna sam osoba i zovite me Elliot Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Glumica Ellen Page šokirala priznanjem: Transrodna sam osoba i zovite me Elliot Empty Re: Glumica Ellen Page šokirala priznanjem: Transrodna sam osoba i zovite me Elliot

Post by marcellus Wed 2 Dec - 9:14

A ja sam napoleon, ali smijete me zvati "vaša visosti"

_________________
Glumica Ellen Page šokirala priznanjem: Transrodna sam osoba i zovite me Elliot 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Glumica Ellen Page šokirala priznanjem: Transrodna sam osoba i zovite me Elliot Empty Re: Glumica Ellen Page šokirala priznanjem: Transrodna sam osoba i zovite me Elliot

Post by Guest Wed 2 Dec - 9:54

Prdnula u fenjer.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glumica Ellen Page šokirala priznanjem: Transrodna sam osoba i zovite me Elliot Empty Re: Glumica Ellen Page šokirala priznanjem: Transrodna sam osoba i zovite me Elliot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum