ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

" Dara iz Jasenovca " nominacije

Page 4 of 13 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Go down

" Dara iz Jasenovca "  nominacije - Page 4 Empty Re: " Dara iz Jasenovca " nominacije

Post by debotoijusto 6/12/2020, 14:00

סמאל wrote:Evo sad gledam na Happy tv emisiju koja se dotakla i ove teme ,,Dara iz Jasenovca''
Kapetan Dragan je specialni gost i komentator.
Izgleda da se Srblje uzjogunilo što će i film o Srebrenici konkurirat za Oskara.
asti issusa jos samo fali general  :D  i sve suvremene teme balkana u igri za kipic
ukratko , ovaj o jasenovcu projekt drzave , bitka na neretvi 1/1 a nisam gledao , ja bi poslao otac , prikaz suvremene srbije a neznancu s drugog kraja svijeta vjerujem postapokalipticni ovaj bosanski gledao , nelos i nije bitka na neretvi no je drzavni projekt u neku ruku
generala sam isto gledao , nadrealno filmsko iskustvo losoce drzavnog projekta a reci ce da nije

debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

" Dara iz Jasenovca "  nominacije - Page 4 Empty Re: " Dara iz Jasenovca " nominacije

Post by Ringo10 6/12/2020, 14:04

Brojka od 700 do 800 tisuca je maloumni idiotluk.

To je vrlo lako oboriti i dokazati kao budalastinu ... Ali Hrvati su previse mutavi da to urade.

Ali cinjenica jeste da je ustaski rezim najgora stvar koja se Hrvatima dogodila u cijeloj povijesti.


Last edited by Ringo10 on 6/12/2020, 14:08; edited 2 times in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

" Dara iz Jasenovca "  nominacije - Page 4 Empty Re: " Dara iz Jasenovca " nominacije

Post by IL Risorto 6/12/2020, 14:05

debotoijusto wrote:
סמאל wrote:Evo sad gledam na Happy tv emisiju koja se dotakla i ove teme ,,Dara iz Jasenovca''
Kapetan Dragan je specialni gost i komentator.
Izgleda da se Srblje uzjogunilo što će i film o Srebrenici konkurirat za Oskara.
asti issusa jos samo fali general  :D  i sve suvremene teme balkana u igri za kipic
ukratko , ovaj o jasenovcu projekt drzave , bitka na neretvi 1/1 a nisam gledao , ja bi poslao otac , prikaz suvremene srbije a neznancu s drugog kraja svijeta vjerujem postapokalipticni ovaj bosanski gledao , nelos i nije bitka na neretvi no je drzavni projekt u neku ruku
generala sam isto gledao , nadrealno filmsko iskustvo losoce drzavnog projekta a reci ce da nije
Ne znamzašto se čudiš.Misli 19 st. uvijek će bit popularne na ovim prostorima. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

" Dara iz Jasenovca "  nominacije - Page 4 Empty Re: " Dara iz Jasenovca " nominacije

Post by Ringo10 6/12/2020, 14:59

Ali kad covjek bolje promisli, pa neka Srbi snimaju takve filmove.

Neka. Dobro je to.

Kad su vec Hrvati toliko mutavi da nisu u stanju da sami naprave neki normalan film o takvim temama.
A ruku na srce u Hrvatskoj je to skoro nemoguce...jer odmah na noge lagane skacu sve.moguce domoljubne udruge, popovi i Crkva i cuvari Svetoga Grala i onda pocne paljba sa poznatim eepitetima tipa komunjara, cetnik, Srbin, UDBAs ....

Jer svetost ustasa i njihovog rezima je za recenu bulumentu takozvanih domoljuba crvena linija koju se ne smije prijeci.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

" Dara iz Jasenovca "  nominacije - Page 4 Empty Re: " Dara iz Jasenovca " nominacije

Post by IL Risorto 6/12/2020, 20:43

Mislim kako bi premijerna projekcija filma trebala biti upravo u Jasenovcu.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

" Dara iz Jasenovca "  nominacije - Page 4 Empty Re: " Dara iz Jasenovca " nominacije

Post by Šandor Winnetou 6/12/2020, 20:49

סמאל wrote:Mislim kako bi premijerna projekcija filma trebala biti upravo u Jasenovcu.
i ja isto ako će biti 700 ooo srba na okupu pa da konačno nadopunimo broj za koji nas optužuju

_________________
" Dara iz Jasenovca "  nominacije - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

" Dara iz Jasenovca "  nominacije - Page 4 Empty Re: " Dara iz Jasenovca " nominacije

Post by IL Risorto 6/12/2020, 21:04

tre wrote:
סמאל wrote:Mislim kako bi premijerna projekcija filma trebala biti upravo u Jasenovcu.
i ja isto ako će biti 700 ooo srba na okupu pa da konačno nadopunimo broj za koji nas optužuju
Ne znam kako vas nije stid.Poubijali ste 850 000 nedužne srpske nejači samo u Jasenovcu i još se ponosite s tim.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


darth_vader likes this post

Back to top Go down

" Dara iz Jasenovca "  nominacije - Page 4 Empty Re: " Dara iz Jasenovca " nominacije

Post by pizzon 6/12/2020, 21:07

סמאל wrote:
tre wrote:
סמאל wrote:Mislim kako bi premijerna projekcija filma trebala biti upravo u Jasenovcu.
i ja isto ako će biti 700 ooo srba na okupu pa da konačno nadopunimo broj za koji nas optužuju
Ne znam kako vas nije stid.Poubijali ste 850 000 nedužne srpske nejači samo u Jasenovcu i još se ponosite s tim.


zato su i formirali ndh
jer se nicega ne stide
oni slave svoje zlocine
kao pobede. to je cinjenica.
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

" Dara iz Jasenovca "  nominacije - Page 4 Empty Re: " Dara iz Jasenovca " nominacije

Post by Šandor Winnetou 6/12/2020, 21:10

סמאל wrote:
tre wrote:
סמאל wrote:Mislim kako bi premijerna projekcija filma trebala biti upravo u Jasenovcu.
i ja isto ako će biti 700 ooo srba na okupu pa da konačno nadopunimo broj za koji nas optužuju
Ne znam kako vas nije stid.Poubijali ste 850 000 nedužne srpske nejači samo u Jasenovcu i još se ponosite s tim.
onda da dodam još 120 ooo srba na ovih 700ooo

_________________
" Dara iz Jasenovca "  nominacije - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

" Dara iz Jasenovca "  nominacije - Page 4 Empty Re: " Dara iz Jasenovca " nominacije

Post by IL Risorto 6/12/2020, 21:18

" Dara iz Jasenovca "  nominacije - Page 4 2046901_let-6432_ff

Izgleda kako će filmska scenografija biti impresivna i upečatljiva.Vjerujem kako će svima podsvjesno ostati urezane slike nacističkih i hrvatskih zastava,kao simbola holokausta i zločina.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

" Dara iz Jasenovca "  nominacije - Page 4 Empty Re: " Dara iz Jasenovca " nominacije

Post by Guest 6/12/2020, 21:31

pizzon wrote:prica je vec postigla bingo
obezbedjena masovna distribucija
ovo u sferi filmografije definitivno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

" Dara iz Jasenovca "  nominacije - Page 4 Empty Re: " Dara iz Jasenovca " nominacije

Post by Guest 6/12/2020, 21:33

skidam kapu srbima,jer su uspjeli nesh sto danas rijetko tko moze..kapitalizirati tematiku iz WW2..em je tematika prozvakana,emo u sustini nikoga to vise ne zanima..ipak...cekam kopiju na nekom Bay-u.. :}
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

" Dara iz Jasenovca "  nominacije - Page 4 Empty Re: " Dara iz Jasenovca " nominacije

Post by Guest 6/12/2020, 21:46

Dodo bih da srbi znaju snimiti vrlo atmosferican film,kao i serije
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

" Dara iz Jasenovca "  nominacije - Page 4 Empty Re: " Dara iz Jasenovca " nominacije

Post by RayMabus 6/12/2020, 21:52

סמאל wrote:" Dara iz Jasenovca "  nominacije - Page 4 2046901_let-6432_ff

Izgleda kako će filmska scenografija biti impresivna i upečatljiva.Vjerujem kako će svima podsvjesno ostati urezane slike nacističkih i hrvatskih zastava,kao simbola holokausta i zločina.
Boli nas kurac. Ionako dolaze desničari na vlast u zapadnoj Europi a to su naši tako da nam je ovo samo dobra reklama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

" Dara iz Jasenovca "  nominacije - Page 4 Empty Re: " Dara iz Jasenovca " nominacije

Post by IL Risorto 6/12/2020, 22:00

RayMabus wrote:
סמאל wrote:" Dara iz Jasenovca "  nominacije - Page 4 2046901_let-6432_ff

Izgleda kako će filmska scenografija biti impresivna i upečatljiva.Vjerujem kako će svima podsvjesno ostati urezane slike nacističkih i hrvatskih zastava,kao simbola holokausta i zločina.
Boli nas kurac. Ionako dolaze desničari na vlast u zapadnoj Europi a to su naši tako da nam je ovo samo dobra reklama.
U tom slučaju,Srbi će imat bolju reklamu.Bosanski kandidat za Oscara,film,,Quo vadis Aida'' bavi se srpskim zločinom nad muslimanima u Srbrenici,a kako jje kod zapadno europskih ekstremnih desničara trenutno islam pri vrhu liste neprijatelja,onda je razumljivo da će Srbi tu imati prednost.
Hrvati,odnosno ustaše,koji su u savezništvu s islamistima klali kršćanske Srbe,sigurno neće biti dobro prihvaćeno u tim krugovima.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

" Dara iz Jasenovca "  nominacije - Page 4 Empty Re: " Dara iz Jasenovca " nominacije

Post by RayMabus 6/12/2020, 22:02

Ne pratim ti ja to ništa. Nije mi ova eks Yu kinematografije nešto. Tu i tamo neki ok film al općenito sranje
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

" Dara iz Jasenovca "  nominacije - Page 4 Empty Re: " Dara iz Jasenovca " nominacije

Post by max123 6/12/2020, 22:02

סמאל wrote:" Dara iz Jasenovca "  nominacije - Page 4 2046901_let-6432_ff

Izgleda kako će filmska scenografija biti impresivna i upečatljiva.Vjerujem kako će svima podsvjesno ostati urezane slike nacističkih i hrvatskih zastava,kao simbola holokausta i zločina.
kaće ova komedija u ustaške bioskope?
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

" Dara iz Jasenovca "  nominacije - Page 4 Empty Re: " Dara iz Jasenovca " nominacije

Post by Guest 6/12/2020, 22:07

RayMabus wrote:
סמאל wrote:" Dara iz Jasenovca "  nominacije - Page 4 2046901_let-6432_ff

Izgleda kako će filmska scenografija biti impresivna i upečatljiva.Vjerujem kako će svima podsvjesno ostati urezane slike nacističkih i hrvatskih zastava,kao simbola holokausta i zločina.
Boli nas kurac. Ionako dolaze desničari na vlast u zapadnoj Europi a to su naši tako da nam je ovo samo dobra reklama.
Giv mi a brejk Longi..dolaze vec dolaze,a nikako da dojdu..i nije to konzervativna desnica-sto znaci skolovani,kulturni,sa obiteljskim vrijednostima,okrenuti radu i sticanju,nego hrpetina rednecksa u analogiji..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

" Dara iz Jasenovca "  nominacije - Page 4 Empty Re: " Dara iz Jasenovca " nominacije

Post by Guest 6/12/2020, 22:08

RayMabus wrote:Ne pratim ti ja to ništa. Nije mi ova eks Yu kinematografije nešto. Tu i tamo neki ok film al općenito sranje
drze se onda Captaina Americe... :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

" Dara iz Jasenovca "  nominacije - Page 4 Empty Re: " Dara iz Jasenovca " nominacije

Post by RayMabus 6/12/2020, 22:16

Legendovich wrote:
RayMabus wrote:Ne pratim ti ja to ništa. Nije mi ova eks Yu kinematografije nešto. Tu i tamo neki ok film al općenito sranje
drze se onda Captaina Americe... :rasta :rasta :rasta
Pa i to mi ne lakše pogledat nego ove naše mudrolije. Tv mi je za opustiti mozak. Sport , komedije , dokumentarci , Animal planet itd. Te neke teške teme me zamaraju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

" Dara iz Jasenovca "  nominacije - Page 4 Empty Re: " Dara iz Jasenovca " nominacije

Post by Guest 6/12/2020, 22:18

RayMabus wrote:
Legendovich wrote:
RayMabus wrote:Ne pratim ti ja to ništa. Nije mi ova eks Yu kinematografije nešto. Tu i tamo neki ok film al općenito sranje
drze se onda Captaina Americe... :rasta :rasta :rasta
Pa i to mi ne lakše pogledat nego ove naše mudrolije. Tv mi je za opustiti mozak. Sport , komedije , dokumentarci , Animal planet itd. Te neke teške teme me zamaraju.
onda oke..imas pravo..evo ga stize novi Borat... cheers cheers cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

" Dara iz Jasenovca "  nominacije - Page 4 Empty Re: " Dara iz Jasenovca " nominacije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 13 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum