ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca'

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca' Empty Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca'

Post by vuksadinare Fri 5 Mar - 10:30

https://m.vecernji.hr/sport/zabavljala-cetnike-a-sada-izjavila-osjecam-se-kao-glumica-dara-iz-jasenovca-1473945
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca' Empty Re: Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca'

Post by vuksadinare Fri 5 Mar - 10:31

Ludjakinja bila ludjakinja ostala
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca' Empty Re: Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca'

Post by IL Risorto Fri 5 Mar - 11:13

Srpska,ženska verzija Marka Perkovića Thompsona. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca' Empty Re: Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca'

Post by vuksadinare Fri 5 Mar - 11:15

https://youtu.be/leXxOY-b_Eo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca' Empty Re: Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca'

Post by vuksadinare Fri 5 Mar - 11:21

https://youtu.be/cmN5BLJzY48
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca' Empty Re: Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca'

Post by vuksadinare Fri 5 Mar - 11:32

Mozda kolega tetrijeb ima koju prigodnu riječ za nadu i eru
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca' Empty Re: Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca'

Post by Hektorović Fri 5 Mar - 11:44

vuksadinare wrote:Ludjakinja bila ludjakinja ostala

Evo ja pojma nemam tko je dotična osim što ima pomalo smiješno prezime...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca' Empty Re: Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca'

Post by vuksadinare Fri 5 Mar - 11:51

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:Luđakinja bila luđakinja ostala

Evo ja pojma nemam tko je dotična osim što ima pomalo smiješno prezime ...
Ma folk pjevacica iz osamdesetih...nju su mahom slusali gedje...ali ni tad se nije libila ludih izjava i ponasanja..cim je slobo zasjeo na celo srbije postala je njegov veliki fan kao i era ojdanic,corba..cak je bila jedno krace vrijeme u spo vuka draskovica a izasla kad se ovaj zakacio sa slobom..uglavnom srpska nacionalistkinja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca' Empty Re: Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca'

Post by vuksadinare Fri 5 Mar - 11:57

E da..inace ona je muslimanka izvorno ime joj je senada ali se posrbila..kao i lepa brena..rodjena u mostaru ali mislim da je sa 13,14 godina otisla zivjet u beograd..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca' Empty Re: Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca'

Post by IL Risorto Fri 5 Mar - 13:11

Zašto ti vuče uživaš u ovim srpskim temama ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca' Empty Re: Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca'

Post by vuksadinare Fri 5 Mar - 13:17

סמאל wrote:Zašto ti vuče uživaš u ovim srpskim temama?
Jesi ti debil da jos nisi shvatio..nije ni cudo da si presao u leftarde..to mi je na jedan nacin posao..analitika..si..razmes..kuzis..razumijes
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca' Empty Re: Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca'

Post by IL Risorto Fri 5 Mar - 14:00

vuksadinare wrote:
סמאל wrote:Zašto ti vuče uživaš u ovim srpskim temama?
Jesi ti debil da jos nisi shvatio..nije ni cudo da si presao u leftarde..to mi je na jedan nacin posao..analitika..si..razmes..kuzis..razumijes
Ne,ne,nema to veze s analitikom,već ti imaš stockholmski sindrom,a ti i kad pišeš loše o Srbima,na neki način ih suptilno idealiziraš a da nisi toga ni svjestan.
Srbi su sve ono što bi ti želio i misliš da Hrvati trebaju bit,jer ti si nezadovoljan što Hrvati ne drže do Hrvatstva kao što to Srbi drže do srpstva,pa si na neki način ljubomoran na Srbe.
Zato i forsiraš s ovim temama,ne bi li i u Hrvatima probudio taj divljački srpski gen.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca' Empty Re: Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca'

Post by vuksadinare Fri 5 Mar - 14:05

סמאל wrote:
vuksadinare wrote:
סמאל wrote:Zašto ti vuče uživaš u ovim srpskim temama?
Jesi ti debil da jos nisi shvatio..nije ni cudo da si presao u leftarde..to mi je na jedan nacin posao..analitika..si..razmes..kuzis..razumijes
Ne, ne, nema veze s analitikom, već ti imaš stockholmski sindrom, a ti i kad pišeš loše o Srbima, na neki način ih suptilno idealizira a da nisu toga ni svjetski.
Srbi su sve ono što bi ti želio i misliš da Hrvati trebaju bit, jer ti si nezadovoljan što Hrvati ne drže do Hrvatstva kao što to Srbi drže do srpstva, pa na neki način ljubomoran na Srbe.
Zato i forsiraš s ovim temama, ne bi li iu Hrvatima probudio taj divljački srpski gen.
...nije da nisi potpuno u pravu..ali samo za ono jacu nacionalnu svijest..sve drugo jok..zapravo ni nemas sto idealizirati..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca' Empty Re: Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca'

Post by IL Risorto Fri 5 Mar - 14:16

Moj vuče,znam ja više nego što ti misliš,ali nije mi zabavno bit ozbiljan.
Osim toga,ne zaboravi da sam nekad do srži bio prožet desničarskim doktrinama.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca' Empty Re: Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca'

Post by vuksadinare Fri 5 Mar - 14:37

סמאל wrote:Moj vuče,znam ja više nego što ti misliš,ali nije mi zabavno bit ozbiljan.
Osim toga,ne zaboravi da sam nekad do srži bio prožet desničarskim doktrinama.
I trebas biti..na taj nacin si ledja lakse cuvas..imas onu obrambenu crtu..mani se leftardiranja...nikom to srecu nije donjelo dugotrajno..omeksas..mekusac postanes..cvegerisanje dozivis..ovi danas leftardi nisu oni od 40,50,60 godina..danasnji leftardi su muskarci u tajicama
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca' Empty Re: Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca'

Post by Ringo10 Fri 5 Mar - 15:17

Pa kakva je ovo tema u pizdu materinu
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca' Empty Re: Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca'

Post by IL Risorto Fri 5 Mar - 16:17

Ringo10 wrote:Pa kakva je ovo tema u pizdu materinu
Ma vuk danas mijenja Serbinja,jer netko mora ispunit dnevnu normu srpskih tema na forumu. :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca' Empty Re: Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca'

Post by vuksadinare Fri 5 Mar - 16:21

Ringo10 wrote:Pa kakva je ovo tema u pizdu materinu
Ne pase?..volis senadu isprika nadu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca' Empty Re: Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca'

Post by jastreb Fri 5 Mar - 18:15

סמאל wrote:Srpska,ženska verzija Marka Perkovića Thompsona. :cleanteeth
Pa ne baš.

Ova je muslimanka.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca' Empty Re: Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca'

Post by jastreb Fri 5 Mar - 18:17

סמאל wrote:
vuksadinare wrote:
סמאל wrote:Zašto ti vuče uživaš u ovim srpskim temama?
Jesi ti debil da jos nisi shvatio..nije ni cudo da si presao u leftarde..to mi je na jedan nacin posao..analitika..si..razmes..kuzis..razumijes
Ne,ne,nema to veze s analitikom,već ti imaš stockholmski sindrom,a ti i kad pišeš loše o Srbima,na neki način ih suptilno idealiziraš a da nisi toga ni svjestan.
Srbi su sve ono što bi ti želio i misliš da Hrvati trebaju bit,jer ti si nezadovoljan što Hrvati ne drže do Hrvatstva kao što to Srbi drže do srpstva,pa si na neki način ljubomoran na Srbe.
Zato i forsiraš s ovim temama,ne bi li i u Hrvatima probudio taj divljački srpski gen.
Ovo kao da je od mene prepisano.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca' Empty Re: Zabavljala cetnike a sad se osjeca kao 'Dara iz Jasenovca'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum