ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenki opet okrivljuje za sirenje korone i krizu obicne gradjane

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Plenki opet okrivljuje za sirenje korone i krizu obicne gradjane - Page 3 Empty Re: Plenki opet okrivljuje za sirenje korone i krizu obicne gradjane

Post by vuksadinare Fri 27 Nov - 9:50

...kaze demo na tv koji gradski procelnik za branitelje grada zagreba...da gleda nekidan ministra medveda...koji ne zna sto bi u svezi mercepova pogreba..da li da nagovori banozica da dopusti pocasni postroj i pocasnu paljbu na mercepovom sprovodu...osobno medo bi ali sto ce reci plenki...i lijevo liberalni mediji...pa veli demo zovem banozica ministra obrane ni taj ne zna sto bi..mora se konzultirat sa plenkijom...na kraju i medo i banozic smisle jeftino opravdanje da nece poslati pocasni psotroj radi-korone...demo veli pao skoro na guzicu...dozvolis kolonu u vukovaru gdje je postojala daleko veca opasnost od zaraze...a ne dozvolis pet vojnika ako neces deset koliko ih treba koji mogu drzati razmak dva metra uz prisustvo uze rodbine na samom grobu i imas glupavo oravdanje i izgovor za epidemiju...nije razlog epiemija nego strah od plenkija i medija...mada je mercep kao branitelj imao pravo na pocasni postroj pogotovo sto je odgulio svoje za koje iskreno i nije trebao odguliti posto nijedan svjedok u procesu nije potvrdio da je mercep osobno nekog ubio ili naredio nego je osušđen zbog nekakvog zakonskog stavka gdje je on bio odgovoran kao zapovjednik koji je to mogao sprijeciti ili bar sankcionirati krivce...covjeka su doslovno gazili na tom sudskom procesu a da ne govorim o medijskom blacenju..razne agenture..i dobro je rekao demo...da bi i pok.blago zadro da je pozivio bio osuđen i tko zna sto mu s enatovarilo na leđa jer jednostavno radilo se o osobama sa kojim se nije moglo upravlajti kao lutkama na koncu u to vrijeme...

vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki opet okrivljuje za sirenje korone i krizu obicne gradjane - Page 3 Empty Re: Plenki opet okrivljuje za sirenje korone i krizu obicne gradjane

Post by Guest Fri 27 Nov - 10:33

Brain32 wrote:
Legendovich wrote:Mračno receno ali istina..sjetih se jednog filma gdje Gavrment da ljudima 24 sata da rade sto pozele,bez sankcija,i vidi cuda..uglavnom prva primisao ljudima koja je pala na pamet je otici nekog ubiti..
Strašno, ja sam gledao jedan film s vanzemaljcima pa sad znam i da postoje i kako izgledaju a ako pogledaš nešto i izvan mainstream produkcije možeš vidjeti i kak se jebu...
woooow..ti si tak kuuul... :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki opet okrivljuje za sirenje korone i krizu obicne gradjane - Page 3 Empty Re: Plenki opet okrivljuje za sirenje korone i krizu obicne gradjane

Post by veber Fri 27 Nov - 17:23

marcellus wrote:
veber wrote:švercala je da bi zaradila.
ja sam nosio rifle, levis,adidas, puma. čikal sam malboro, kasnije, vinston. jogurta je uvijek bilo u kući. za dva dana bi svinje najebale ali tko im je kriv.
imali smo i tri auta, tv, telefon. svake godine bi visili na vikendici, išli bi na more, neki put na skijanje. i lastane zakaj sereš?

jebiga tvoj stari je bil privatnik. Ja sam jel govna, nisam imal auto nit sam si ga mogal kupit, skijanje misaona imenica, na more kod bake. I ja sam nosil adidas i levis, lažni s ponte rosa naravno.
očito nismo živjeli u istoj državi.
zakaj ići po levisice, adidasice, pumu u italiju kada ih možeš kupiti u jugi?
osim da odeš do trsta.

bilo je redukcija, ali su skužili da nikaj od toga.

nije bilo goriva. nije ga bilo ni u americi


nije bilo ni videa, ali kaj će ti kada nemreš nikaj gledat kada nema kazeta.

sjećam se da sam kupio wallkman od sonya a da mi je baka dala lovu od mirovine.

bor smo kitil do nedavno jer su djeca odrasla i nikom se ne da zajebavat s tim.

išlo se na polnoćke.

bugi je fotkao ispred crkve po dužnosti.

i sada me fotkaju na svakom zavoju.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Plenki opet okrivljuje za sirenje korone i krizu obicne gradjane - Page 3 Empty Re: Plenki opet okrivljuje za sirenje korone i krizu obicne gradjane

Post by darth_vader Fri 27 Nov - 17:41

Ne da nas fotkaju, nego imaš 24 sata jebeni Big Brother, od posla, na putu za isti,  po gradu, u prirodi, a da ne govorim u kući di smo si sami poinstalirali barem trista prislušnih uređaja... kladim se da sam ikome zanimljiv iz tih službi da bi isti prije mene znali predvidjeti kad ću se ići posrati, a to i nije baš tako jednostavno za skužiti, al ubrali bi oni obrazac...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Plenki opet okrivljuje za sirenje korone i krizu obicne gradjane - Page 3 Empty Re: Plenki opet okrivljuje za sirenje korone i krizu obicne gradjane

Post by veber Fri 27 Nov - 17:59

jasambrend wrote:Ne da nas fotkaju, nego imaš 24 sata jebeni Big Brother, od posla, na putu za isti,  po gradu, u prirodi, a da ne govorim u kući di smo si sami poinstalirali barem trista prislušnih uređaja... kladim se da sam ikome zanimljiv iz tih službi da bi isti prije mene znali predvidjeti kad ću se ići posrati, a to i nije baš tako jednostavno za skužiti, al ubrali bi oni obrazac...
sve je to cijena tehnologija.
koju pm će kamera na tv-u?

i onda bulazne da će nas čipirat.
sami smo se isčipirali. 
imamo barem jedan mob, jedan lap.
glupi friđ bi na wi fi.
u autu imaš kamere, ekrane.

i onda nas bili čipira.

as ekipa se stalno samofotka i hiće na internet.

(gle imam ćevape za ručak)

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Plenki opet okrivljuje za sirenje korone i krizu obicne gradjane - Page 3 Empty Re: Plenki opet okrivljuje za sirenje korone i krizu obicne gradjane

Post by darth_vader Fri 27 Nov - 18:40

veber wrote:
jasambrend wrote:Ne da nas fotkaju, nego imaš 24 sata jebeni Big Brother, od posla, na putu za isti,  po gradu, u prirodi, a da ne govorim u kući di smo si sami poinstalirali barem trista prislušnih uređaja... kladim se da sam ikome zanimljiv iz tih službi da bi isti prije mene znali predvidjeti kad ću se ići posrati, a to i nije baš tako jednostavno za skužiti, al ubrali bi oni obrazac...
sve je to cijena tehnologija.
koju pm će kamera na tv-u?

i onda bulazne da će nas čipirat.
sami smo se isčipirali. 
imamo barem jedan mob, jedan lap.
glupi friđ bi na wi fi.
u autu imaš kamere, ekrane.

i onda nas bili čipira.

as ekipa se stalno samofotka i hiće na internet.

(gle imam ćevape za ručak)

Naravno... ljudi su postali čisti egzibicionisti, a onda se redom svi snebivaju radi narušene privatnosti...💪
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Plenki opet okrivljuje za sirenje korone i krizu obicne gradjane - Page 3 Empty Re: Plenki opet okrivljuje za sirenje korone i krizu obicne gradjane

Post by veber Fri 27 Nov - 19:00

zaboravio sam na jebenu vešmašinu s touch scr i usb priključkom.
da ju mogu na internet spojit, koji kiki?

jebga, ali nemreš kupit više vešmašinu bez sličnih sranja.

glupa mikrovalna, jebemti moraš imati položeno za mikrovalnu.

dok nisam slučajno našao u sparu.
nema ekrana, nema sranja. gumb za snagu i gumb za vrijeme.
vrata otvaraš na silu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Plenki opet okrivljuje za sirenje korone i krizu obicne gradjane - Page 3 Empty Re: Plenki opet okrivljuje za sirenje korone i krizu obicne gradjane

Post by veber Fri 27 Nov - 19:38

teže mi je peglu ukopčat od 3D printera.
peglu iz drugih razloga.

od centralnog otvorio poklopac, a jebote sačekuša s ekranom, ali u uputama piše, zovi servis, ne prčkaj zovi servis. servis veli 210kn/h. ali minimalno računamo 4h. jebemtimater kaj sam RR stavio na zid?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Plenki opet okrivljuje za sirenje korone i krizu obicne gradjane - Page 3 Empty Re: Plenki opet okrivljuje za sirenje korone i krizu obicne gradjane

Post by darth_vader Fri 27 Nov - 19:41

Cijena komoditeta... a za peglu se slažem... lakše je provesti cili dan s uključenom kutnom brusilicom u ruci, nego pet minuta s peglom u ruci...iznimno frustrirajući aparat za rukovanje...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Plenki opet okrivljuje za sirenje korone i krizu obicne gradjane - Page 3 Empty Re: Plenki opet okrivljuje za sirenje korone i krizu obicne gradjane

Post by veber Fri 27 Nov - 19:48

garant neka žena dizajnirala peglu pa da nam uvali.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Plenki opet okrivljuje za sirenje korone i krizu obicne gradjane - Page 3 Empty Re: Plenki opet okrivljuje za sirenje korone i krizu obicne gradjane

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum