ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenki opet bježi:'Ne bi ja o Todoriću i Agrokoru'

Go down

Plenki opet bježi:'Ne bi ja o Todoriću i Agrokoru' Empty Plenki opet bježi:'Ne bi ja o Todoriću i Agrokoru'

Post by vuksadinare Wed 15 Mar - 16:02

http://www.index.hr/vijesti/clanak/plenkovic-se-pravda-zbog-drame-oko-todorica-nije-sve-na-internetu-niti-treba-biti/956873.aspx
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki opet bježi:'Ne bi ja o Todoriću i Agrokoru' Empty Re: Plenki opet bježi:'Ne bi ja o Todoriću i Agrokoru'

Post by vuksadinare Wed 15 Mar - 16:03

tebi bi bilo najbolje da se ostavis corava posla....odes lijepo u brisel u svoj ured niti brige niti pameti..a pusti vođenje drzave i stranke ljudima sa mudima..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki opet bježi:'Ne bi ja o Todoriću i Agrokoru' Empty Re: Plenki opet bježi:'Ne bi ja o Todoriću i Agrokoru'

Post by RayMabus Wed 15 Mar - 16:25

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sto-je-danas-glavna-tema-za-novine-u-hrvatskoj-sve-osim-ivice-todorica/956878.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 175522
2014-04-11


Back to top Go down

Plenki opet bježi:'Ne bi ja o Todoriću i Agrokoru' Empty Re: Plenki opet bježi:'Ne bi ja o Todoriću i Agrokoru'

Post by darth_vader Wed 15 Mar - 16:41

Nije valjao Karamarko...sad vatajte jegulje ako znate...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Plenki opet bježi:'Ne bi ja o Todoriću i Agrokoru' Empty Re: Plenki opet bježi:'Ne bi ja o Todoriću i Agrokoru'

Post by sitting_bull Wed 15 Mar - 18:30

ljiga je već sada nadmašio Sanadera.

ostaje za vidjeti hoće li više ukrasti i veću štetu za rh napraviti od Sanadera.

potencijala ima...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Plenki opet bježi:'Ne bi ja o Todoriću i Agrokoru' Empty Re: Plenki opet bježi:'Ne bi ja o Todoriću i Agrokoru'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum