ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 48 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Sun 29 Nov - 17:40

Legendovich wrote:Gnječo..samo zderat senfa,hrena i crnog pelina piti..kazu stare bake..nikakva kuga na tebe nece...a niti klinčića u kuvanom vinu ne treba izbjegavati..odlicno sve...ubija sve parazite,ali i bakterije nepoćudne,a viruze naprosto topi...etoc..sad me ne,molim lijepo,neugodno prozivati... :rasta :rasta :rasta

barem pročitaj što piše u znanstvenom radu u linku. jebeš pričat o nečemu kada nitko ne čita, ne sluša i ne vidi ništa osim sebea.

Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 48 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Sun 29 Nov - 17:55

Legendovich wrote:Gnječo..samo zderat senfa,hrena i crnog pelina piti..kazu stare bake..nikakva kuga na tebe nece...a niti klinčića u kuvanom vinu ne treba izbjegavati..odlicno sve...ubija sve parazite,ali i bakterije nepoćudne,a viruze naprosto topi...etoc..sad me ne,molim lijepo,neugodno prozivati... :rasta :rasta :rasta
ti si inžinjer i menađer i pride doktor.
zaboravio si ulovit tuljana, pingvina i bijelog medvjeda.
zaplesat kozaračko i ode korona.

Bog te jebao blesavog!

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 48 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Sun 29 Nov - 18:16

Gnječ wrote:
Legendovich wrote:Gnječo..samo zderat senfa,hrena i crnog pelina piti..kazu stare bake..nikakva kuga na tebe nece...a niti klinčića u kuvanom vinu ne treba izbjegavati..odlicno sve...ubija sve parazite,ali i bakterije nepoćudne,a viruze naprosto topi...etoc..sad me ne,molim lijepo,neugodno prozivati... :rasta :rasta :rasta

barem pročitaj što piše u znanstvenom radu u linku. jebeš pričat o nečemu kada nitko ne čita, ne sluša i ne vidi ništa osim sebea.
..vjerujem ti,no zanimljiva tematika..ipak ne treba niti narodnuz medicinu zaboraviti.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 48 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Sun 29 Nov - 18:27

veber wrote:
Legendovich wrote:Gnječo..samo zderat senfa,hrena i crnog pelina piti..kazu stare bake..nikakva kuga na tebe nece...a niti klinčića u kuvanom vinu ne treba izbjegavati..odlicno sve...ubija sve parazite,ali i bakterije nepoćudne,a viruze naprosto topi...etoc..sad me ne,molim lijepo,neugodno prozivati... :rasta :rasta :rasta
ti si inžinjer i menađer i pride doktor.
zaboravio si ulovit tuljana, pingvina i bijelog medvjeda.
zaplesat kozaračko i ode korona.

Bog te jebao blesavog!

Miladojka moja..kupim ja tebi tajice..samo odaberi..pinky bi bile fancy.. :love :love :love

Da remiziramo... - Page 48 Pocket-leggings-tout-2000
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 48 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Sun 29 Nov - 18:47

Legendovich wrote:
Gnječ wrote:
Legendovich wrote:Gnječo..samo zderat senfa,hrena i crnog pelina piti..kazu stare bake..nikakva kuga na tebe nece...a niti klinčića u kuvanom vinu ne treba izbjegavati..odlicno sve...ubija sve parazite,ali i bakterije nepoćudne,a viruze naprosto topi...etoc..sad me ne,molim lijepo,neugodno prozivati... :rasta :rasta :rasta

barem pročitaj što piše u znanstvenom radu u linku. jebeš pričat o nečemu kada nitko ne čita, ne sluša i ne vidi ništa osim sebea.
..vjerujem ti,no zanimljiva tematika..ipak ne treba niti narodnuz medicinu zaboraviti.. :cleanteeth

vjeruješ mi???? ti nisi uopće pročitao ni riječ iz onog linka a kamoli ga otvorio. sad si na bakinoj biljnoj apoteci sutra ćeš mlatit da je sve ovo u božjim rukama. ma jebe se tebi dok je tebi dobro.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 48 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Sun 29 Nov - 18:53

ti si dokazani 10kre.

kada ideš ronit kaj staviš na sebe, prvo?

kada sjedneš na motocikl?

kada odeš vozit trku kaj obučeš?

znam da ideš u lov na žirafe pa obučeš sandale.

voziš luftić do brača, ako imaš sreće, ako ne odfura te struja do visa.

da se baviš bilo kojim sportom znao bi što je oprema.

ali ti si inžinjer, menadžer i veliki jebač.
kako da idem protiv takve veličine koja ko ledolomac u 5 ljud đe

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 48 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Sun 29 Nov - 23:04

Društvance nije da mi je drago ali moram sa vama podijelit jednu ne tako dobru informaciju... Naredni mjesec bi komotno mogli prozvati mjesecom prosinačkih žrtava s obzirom da ćemo u prosincu imati smrtnih ishoda koliko sveukupno do sada, negdje oko svete lucije bi broj smrtnih ishoda u danu mogao biti 100+

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 48 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Sun 29 Nov - 23:05

To je tko zna brojati na prste za 14 dana

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 48 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Sun 29 Nov - 23:51

večeras sam bio vani i nema apsolutno živog stvora trgovački centri skroz prazni nema žive duše doslovno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 48 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Mon 30 Nov - 0:06

michaellcmacha wrote:Društvance nije da mi je drago ali moram sa vama podijelit jednu ne tako dobru informaciju... Naredni mjesec bi komotno mogli prozvati mjesecom prosinačkih žrtava s obzirom da ćemo u prosincu imati smrtnih ishoda koliko sveukupno do sada, negdje oko svete lucije bi broj smrtnih ishoda u danu mogao biti 100+

na žalost sve je kako smo predvidjeli ...i računali na prste. do 13.12. dvostruko više nego do danas.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 48 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Mon 30 Nov - 0:18

veber wrote:ti si dokazani 10kre.

kada ideš ronit kaj staviš na sebe, prvo?

kada sjedneš na motocikl?

kada odeš vozit trku kaj obučeš?

znam da ideš u lov na žirafe pa obučeš sandale.

voziš luftić do brača, ako imaš sreće, ako ne odfura te struja do visa.

da se baviš bilo kojim sportom znao bi što je oprema.

ali ti si inžinjer, menadžer i veliki jebač.
kako da idem protiv takve veličine koja ko ledolomac u 5 ljud đe

Eto,sad ja kriv??...Pa ti si se javno pohvalio da nošaš Tajice,koje u 99% slucajeva nose cure i zene,onih 1% je nit vrit nit mimo..dakle,kriza identiteta,spolnosti..jel si osjetio nesh dvojbeno,pa se uhupko u tajice?..jel si tako besan i lajes na sve sto se pomakne,jer si svjestan necega sto ti se dogadja??..Pa jeboteIrud,nemoj kriviti za to cijeli svijet.. :rasta :rasta :rasta

Inace cure kazu da ih tajice,legginsice,stimuliraju seksualno..ne samo pipicu,nego i izmedju guzova...bojim se i pomisliti,sto ti osjecas.. :redface1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 48 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Mon 30 Nov - 0:22

michaellcmacha wrote:Društvance nije da mi je drago ali moram sa vama podijelit jednu ne tako dobru informaciju... Naredni mjesec bi komotno mogli prozvati mjesecom prosinačkih žrtava s obzirom da ćemo u prosincu imati smrtnih ishoda koliko sveukupno do sada, negdje oko svete lucije bi broj smrtnih ishoda u danu mogao biti 100+

A ja..sto da se radi...ljudi su bene,jer josh uvijek nijecu sebi postojanje velikog problema..gledalo je to horore,gdje su zarazeni bljuvali krvi i ssluz im curila iz svake pore..ovdje toga ne vidimo,pa vjeruju da se nish ne dogadja....valjda kad se zdravstveni sustav slomi pod brojem potrebitih,i bolesni pocnu bauljati i padati po ulicama,mozda ce im tada doci iz guzice u glavu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 48 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Mon 30 Nov - 0:30

Legendovich wrote:
veber wrote:ti si dokazani 10kre.

kada ideš ronit kaj staviš na sebe, prvo?

kada sjedneš na motocikl?

kada odeš vozit trku kaj obučeš?

znam da ideš u lov na žirafe pa obučeš sandale.

voziš luftić do brača, ako imaš sreće, ako ne odfura te struja do visa.

da se baviš bilo kojim sportom znao bi što je oprema.

ali ti si inžinjer, menadžer i veliki jebač.
kako da idem protiv takve veličine koja ko ledolomac u 5 ljud đe

Eto,sad ja kriv??...Pa ti si se javno pohvalio da nošaš Tajice,koje u 99% slucajeva nose cure i zene,onih 1% je nit vrit nit mimo..dakle,kriza identiteta,spolnosti..jel si osjetio nesh dvojbeno,pa se uhupko u tajice?..jel si tako besan i lajes na sve sto se pomakne,jer si svjestan necega sto ti se dogadja??..Pa jeboteIrud,nemoj kriviti za to cijeli svijet.. :rasta :rasta :rasta

Inace cure kazu da ih tajice,legginsice,stimuliraju seksualno..ne samo pipicu,nego i izmedju guzova...bojim se i pomisliti,sto ti osjecas.. :redface1
opet te pitam kada ideš u audi na prešu, nosiš li zaštinu obleku?

ili ne nosiš?

kao specijalac morao si proći i osnove ronjenja.

imali ste obleku ili si zabrijao na plaži da si specijalac, snajperist, inžinjer, micatelj kanti?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 48 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Mon 30 Nov - 3:30

Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:Društvance nije da mi je drago ali moram sa vama podijelit jednu ne tako dobru informaciju... Naredni mjesec bi komotno mogli prozvati mjesecom prosinačkih žrtava s obzirom da ćemo u prosincu imati smrtnih ishoda koliko sveukupno do sada, negdje oko svete lucije bi broj smrtnih ishoda u danu mogao biti 100+

na žalost sve je kako smo predvidjeli ...i računali na prste. do 13.12. dvostruko više nego do danas.
da jebiga, radije bih da se ja i ti svadimo ko nekad :))... nego što smo obojica ispali u pravu po pitanju ovog sranja... najgore u svemu tome, što se ovome ne nazire kraj.... puno ljudi misli da će cjepivo trenutno zaustaviti pandemiju odnosno epidemije, a to je jednostavno nemoguće uz trenutnih 18 milijuna aktivnih slučajeva od kojih je 7 milijuna od srednje teških, teških do kritičnih koji su u kontinuiranom razvoju simptomatike od lakših simptoma prema težima...
do veljače kad bi se počelo cijepiti po nekom utvrđenom redoslijedu po važnosti primanja cjepiva broj aktivnih slučajeva će se uduplati a tako i broj oboljelih... i ako cjepivo ne poluči očekivani rezultat e tek smo onda u banani...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 48 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Mon 30 Nov - 3:38

Legendovich wrote:
michaellcmacha wrote:Društvance nije da mi je drago ali moram sa vama podijelit jednu ne tako dobru informaciju... Naredni mjesec bi komotno mogli prozvati mjesecom prosinačkih žrtava s obzirom da ćemo u prosincu imati smrtnih ishoda koliko sveukupno do sada, negdje oko svete lucije bi broj smrtnih ishoda u danu mogao biti 100+

A ja..sto da se radi...ljudi su bene,jer josh uvijek nijecu sebi postojanje velikog problema..gledalo je to horore,gdje su zarazeni bljuvali krvi i ssluz im curila iz svake pore..ovdje toga ne vidimo,pa vjeruju da se nish ne dogadja....valjda kad se zdravstveni sustav slomi pod brojem potrebitih,i bolesni pocnu bauljati i padati po ulicama,mozda ce im tada doci iz guzice u glavu..
do tog o čemu pričaš je dolazilo u kini ali eto oni su to svejedno nekako uspjeli sanirati... čudnog li čuda jel, ali jesu... kod nas do toga nije dolazilo a neće ni dolaziti dok god zdravstveni sustav funkcionira na način da detektira zaražene, prati oboljele i reagira u trenutku pogoršanja bolesti otpremom oboljelih na bolničko liječenje... mene pak čudi kako nitko ne vidi potpuno obrnute tijekove kod onih kod kojih je započelo širenje bolesti i kod nas svih ostalih...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 48 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Mon 30 Nov - 3:40

Hektorović wrote:https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/potresna-ispovijest-dviju-lijecnica-iz-varazdinske-bolnice-u-jednoj-noci-svi-su-nam-umrli-15033906
ma lažu... yoda i mutavi to nisu vidjeli i samim tim to ne može biti istina....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 48 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Mon 30 Nov - 5:15

michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:Društvance nije da mi je drago ali moram sa vama podijelit jednu ne tako dobru informaciju... Naredni mjesec bi komotno mogli prozvati mjesecom prosinačkih žrtava s obzirom da ćemo u prosincu imati smrtnih ishoda koliko sveukupno do sada, negdje oko svete lucije bi broj smrtnih ishoda u danu mogao biti 100+

na žalost sve je kako smo predvidjeli ...i računali na prste. do 13.12. dvostruko više nego do danas.
da jebiga, radije bih da se ja i ti svadimo ko nekad :))... nego što smo obojica ispali u pravu po pitanju ovog sranja... najgore u svemu tome, što se ovome ne nazire kraj.... puno ljudi misli da će cjepivo trenutno zaustaviti pandemiju odnosno epidemije, a to je jednostavno nemoguće uz trenutnih 18 milijuna aktivnih slučajeva od kojih je 7 milijuna od srednje teških, teških do kritičnih koji su u kontinuiranom razvoju simptomatike od lakših simptoma prema težima...
do veljače kad bi se počelo cijepiti po nekom utvrđenom redoslijedu po važnosti primanja cjepiva broj aktivnih slučajeva će se uduplati a tako i broj oboljelih... i ako cjepivo ne poluči očekivani rezultat e tek smo onda u banani...

bolje da smo se nastavili svađat i da ovog virusa nikad nije bilo.

gledam Taiwan koji nije priznat kao država pa ga nema ni na spisku zemalja. oni su covid praktički sveli na nulu i to bez ikakvih lockdowna i zatvaranja. čak su svakome tko je bio zaražen platili da bude doma u izolaciji i nosili im sve što god im je trebalo.

mene mori što gledam oko sebe glupe, narcisoidne sociopatske sebičnjake čak imam i nekih medicinara koji mene uvjeravaju da covid ne postoji da je to samo obična viroza.

ovo sa vakcinom neće biti nešto na što se treba oslanjati jer već imamo novi virus koji više nije kao onaj prvi iz Wuhana a ovaj je vidimo puno virulentniji od onog prvog. neki stručnjaci kažu da je manje ubitačan no ja im ne vjerujem jer samo odlažu katastrofu.

uz to počeo je cirkulirati već duže vrijeme ovaj novi mutant virusa od kuna taj je još zajebaniji od ovog sada.

evo:

SARS-CoV-2 Strains That Spread From Minks To Humans Had RBD Mutation Y453F And Were Resistant To At Least 4 Neutralizing Monoclonal Antibodies

Japanese researchers from Kyoto Medical Center, Japan Science and Technology Agency (JST), Tohoku University School of Medicine and Kyoto University School of Medicine have in a new study of the SARS-CoV-2 virus strains that passed from infected minks to humans found that these strains contained the mutation Y453F on the receptor binding domain (RBD) of the spike glycoprotein and were found to escape detection by four neutralizing monoclonal antibodies that were used in the study, raising alarm that these mutation strains were potentially potent and extremely dangerous to humans.

The team investigated the binding of the spike glycoprotein Y453F mutant of SARS-CoV-2 to human angiotensin-converting enzyme 2 (ACE2) and determined the affinity of the spike glycoprotein Y453F mutant of SARS-CoV-2 to six neutralizing monoclonal antibodies using the MOE program.

The team investigated the binding of the spike glycoprotein Y453F mutant of SARS-CoV-2 to human angiotensin-converting enzyme 2 (ACE2) and determined the affinity of the spike glycoprotein Y453F mutant of SARS-CoV-2 to six neutralizing monoclonal antibodies using the MOE program.

This study along with many others contradicts a recent British study involving European researchers that were most probably bought by the vaccine developers to come up with a half baked stupid manipulated study that said that all of the current SARS-CoV-2 mutations are neither more infectious nor more dangerous. Various Western media without any once of credibility were lapping up these study results. Fortunately Britain is one of the most badly affected countries and has a high COVID-19 death rate and hopefully these rates will keep rising due to their arrogance and stupidity.

https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2020.11.27.401893v1

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 48 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Mon 30 Nov - 8:05

Da remiziramo... - Page 48 25
Eroo
Eroo

Posts : 74416
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 48 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Mon 30 Nov - 8:48

mene ujebali ovi bosančerosi pa krenuo čistiti biblioteku
Da remiziramo... - Page 48 Agm10

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 48 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Mon 30 Nov - 10:50

Eroo wrote:Da remiziramo... - Page 48 25
Eroo
Eroo

Posts : 74416
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 48 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Mon 30 Nov - 11:06

di su ovi koji ne vjeruju u koronu?
Da remiziramo... - Page 48 Glupir10

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 48 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum