ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kajkic:U Vukovaru zivi zlocinac koji je ubio 30 nasih na Ovcari.Nekidan sam ga susreo.

Go down

Kajkic:U Vukovaru zivi zlocinac koji je ubio 30 nasih na Ovcari.Nekidan sam ga susreo. Empty Kajkic:U Vukovaru zivi zlocinac koji je ubio 30 nasih na Ovcari.Nekidan sam ga susreo.

Post by vuksadinare Fri 13 Nov - 4:16

https://hrvatski-glasnik.com/2020/11/08/kajkic-u-vukovaru-zivi-zlocinac-koji-je-ubio-30-nasih-na-ovcari-neki-dan-sam-se-sreo-s-njim/?fbclid=IwAR2TcMYQh_-9i3EkKSdFGmspHh1Y4PiensVc7PJ0Y_s_zxZrzL9bqPKmV-o
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Kajkic:U Vukovaru zivi zlocinac koji je ubio 30 nasih na Ovcari.Nekidan sam ga susreo. Empty Re: Kajkic:U Vukovaru zivi zlocinac koji je ubio 30 nasih na Ovcari.Nekidan sam ga susreo.

Post by vuksadinare Fri 13 Nov - 4:17

Malo je rec da nam je drzava i pravosudje u kurcu..nista cudno..kolonu cu predvoditi dva najpoznatija dezertera i srbin koji minimizira zrtve vukova..zasto se cudit ovome onda
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Kajkic:U Vukovaru zivi zlocinac koji je ubio 30 nasih na Ovcari.Nekidan sam ga susreo. Empty Re: Kajkic:U Vukovaru zivi zlocinac koji je ubio 30 nasih na Ovcari.Nekidan sam ga susreo.

Post by Guest Fri 13 Nov - 5:17

pa..sto mu nije presudio??..samo unjka i kukumači..ubio 30 nasih i ode dalje..pa jebote,nikad od ove Doli drzave nish.. No No No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kajkic:U Vukovaru zivi zlocinac koji je ubio 30 nasih na Ovcari.Nekidan sam ga susreo. Empty Re: Kajkic:U Vukovaru zivi zlocinac koji je ubio 30 nasih na Ovcari.Nekidan sam ga susreo.

Post by vuksadinare Fri 13 Nov - 7:10

Legendovich wrote:pa..sto mu nije presudio??..samo unjka i kukumači..ubio 30 nasih i ode dalje..pa jebote,nikad od ove Doli drzave nish.. No No No
da ga cmekne bio bi drugdje heroj ovdje bi mu odgulili 30 godina robije..jer bi tako naredili prvo pupi a potvrdio plenki
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Kajkic:U Vukovaru zivi zlocinac koji je ubio 30 nasih na Ovcari.Nekidan sam ga susreo. Empty Re: Kajkic:U Vukovaru zivi zlocinac koji je ubio 30 nasih na Ovcari.Nekidan sam ga susreo.

Post by vuksadinare Fri 13 Nov - 7:12

tko zna u picku materinu kakve politicke podzemne igre se igraju u ovom politickom podzemlju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Kajkic:U Vukovaru zivi zlocinac koji je ubio 30 nasih na Ovcari.Nekidan sam ga susreo. Empty Re: Kajkic:U Vukovaru zivi zlocinac koji je ubio 30 nasih na Ovcari.Nekidan sam ga susreo.

Post by jastreb Fri 13 Nov - 7:17

vuksadinare wrote:tko zna u picku materinu kakve politicke podzemne igre se igraju u ovom politickom podzemlju
Hrvatski Udbo kartel je na vlasti još od sredine 70-tih.   Neki od najistaknutijih srpskih vođa pobune bili su (i još su) na platnom spisku udbo kartela,koji štiti zločince.

Druge situacije nema.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Kajkic:U Vukovaru zivi zlocinac koji je ubio 30 nasih na Ovcari.Nekidan sam ga susreo. Empty Re: Kajkic:U Vukovaru zivi zlocinac koji je ubio 30 nasih na Ovcari.Nekidan sam ga susreo.

Post by vuksadinare Fri 13 Nov - 7:23

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:tko zna u picku materinu kakve politicke podzemne igre se igraju u ovom politickom podzemlju
Hrvatski Udbo kartel je na vlasti još od sredine 70-tih.   Neki od najistaknutijih srpskih vođa pobune bili su (i još su) na platnom spisku udbo kartela,koji štiti zločince.

Druge situacije nema.
pa nije da nisi u pravu...imamo jos zivih stogodisnjaka a i neki sedamdesetogodisnjaci itekako vukukonce ja ih znam bar dvoje..npr...očenašek i sova :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Kajkic:U Vukovaru zivi zlocinac koji je ubio 30 nasih na Ovcari.Nekidan sam ga susreo. Empty Re: Kajkic:U Vukovaru zivi zlocinac koji je ubio 30 nasih na Ovcari.Nekidan sam ga susreo.

Post by kaya Fri 13 Nov - 8:58

Otkrio je zašto nisu pobjegli?!
A gdje da pobjegnu, 20 metara dalje..
Nego, ako taj živi tamo a koji kurac čekaju pravosuđe 30 godina.
Šta nikoga nema sve ove godine da mu zapraši metak u glavu i u dunav s betonom oko noge. Neće ga nikad naći...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kajkic:U Vukovaru zivi zlocinac koji je ubio 30 nasih na Ovcari.Nekidan sam ga susreo. Empty Re: Kajkic:U Vukovaru zivi zlocinac koji je ubio 30 nasih na Ovcari.Nekidan sam ga susreo.

Post by kaya Fri 13 Nov - 9:05

vuksadinare wrote:
Legendovich wrote:pa..sto mu nije presudio??..samo unjka i kukumači..ubio 30 nasih i ode dalje..pa jebote,nikad od ove Doli drzave nish.. No No No
da ga cmekne bio bi drugdje heroj ovdje bi mu odgulili 30 godina robije..jer bi tako naredili prvo pupi a potvrdio plenki
Daj ne kenjaj, da netko ubije takvog dobio bi 5,6 godina a moguće s obzirom na ptsp i prošlost žrtve da bi i to izbjegao...
I to da ga uhvate. A tko će ga uhvatiti ako ga pospreme na dno dunava..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kajkic:U Vukovaru zivi zlocinac koji je ubio 30 nasih na Ovcari.Nekidan sam ga susreo. Empty Re: Kajkic:U Vukovaru zivi zlocinac koji je ubio 30 nasih na Ovcari.Nekidan sam ga susreo.

Post by vuksadinare Fri 13 Nov - 9:15

kaya wrote:
vuksadinare wrote:
Legendovich wrote:pa..sto mu nije presudio??..samo unjka i kukumači..ubio 30 nasih i ode dalje..pa jebote,nikad od ove Doli drzave nish.. No No No
da ga cmekne bio bi drugdje heroj ovdje bi mu odgulili 30 godina robije..jer bi tako naredili prvo pupi a potvrdio plenki
Daj ne kenjaj, da netko ubije takvog dobio bi 5,6 godina a moguće s obzirom na ptsp i prošlost žrtve da bi i to izbjegao...
I to da ga uhvate. A tko će ga uhvatiti ako ga pospreme na dno dunava..
branitelj prije 5,6 godina roknuo okrjelog dilera i nasilnika u mom kvartu..dobio 11 godina robije...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Kajkic:U Vukovaru zivi zlocinac koji je ubio 30 nasih na Ovcari.Nekidan sam ga susreo. Empty Re: Kajkic:U Vukovaru zivi zlocinac koji je ubio 30 nasih na Ovcari.Nekidan sam ga susreo.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum