ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 17 of 50 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 33 ... 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 17 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Thu 5 Nov - 17:45

Gnječ wrote:
RayMabus wrote:To je super vijest šta je virus prešao na kune i sad Danska mora pobiti 17 miljona kuna a od toga inače ima miljardu eura zarade a većinu izveze u Kinu.

Da remiziramo... - Page 17 206fe8b7-0036-4aff-9a56-b77bc29087e3


Baš fina ekonomska pušiona.

to je loša vijest jer je virus sa ljudi zarazio vidrice tj. kune, u vidricama je taj virus mutirao i prešao tj. zarazio ljude pa sad imamo još jedan novi soj virusa u cirkulaciji za kojeg nemamo pojma koga će sve pokositi. ako samo jedan od tih mutiranih virusa bude tako skrojen da napada mladu populaciju, broj mrtvih će imati jako puno nula.
jebiga pa zna se gdje udari grom da gori štala, a kad ona gori cvrče kezmići prije reda.... tako to ide zlo na zlo se niže...

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 17 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Thu 5 Nov - 17:45

epikur37 wrote:sve je pod kontrolom i nema mjesta panici

qnječ širi nepovjerenje u institucije i defetizam
ne znaš tko je veći debil.
ti?
safet?
ili robi?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 17 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Thu 5 Nov - 17:46

epikur37 wrote:sve je pod kontrolom i nema mjesta panici

qnječ širi nepovjerenje u institucije i defetizam

prijavi me rvackim tj. bosanskim drotovima a možeš i komitetu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 17 Empty Re: Da remiziramo...

Post by epikur37 Thu 5 Nov - 17:47

u ovo ranjivo vrijeme ne treba podrivati državu

veberu

dobit ćeš brisovnicu iz hrvatskog državljanstva

gnječu ćemo zatvoriti pekaru
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 17 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Thu 5 Nov - 17:51

vili40 wrote:Načelnik Stožera Varaždinske županije: Od naše županije samo su gore Belgija i Češka
Da remiziramo... - Page 17 1067c8df-2009-47aa-94e9-cfab09cf4036

OD 50 država na europskom kontinentu samo su Belgija i Češka trenutačno gore od Varaždinske županije, koja je dvostruko gora od prosjeka Hrvatske i ostalih županija, osim Međimurske, rekao je danas u Varaždinu načelnik Stožera civilne zaštite Robert Vugrin.

Varaždinska bolnica otvara novu lokaciju za smještaj pacijenata pozitivnih na koronavirus



S obzirom na rekordan broj novozaraženih i na povećanje broja hospitaliziranih, varaždinska Opća bolnica otvara novu lokaciju za smještaj pozitivnih na koronavirus u sklopu bolničkog objekta u Novom Marofu.
Načelnik Stožera civilne zaštite Robert Vugrin rekao je na konferenciji za novinare kako su okupili dio predstavnika operativnih snaga tog Stožera da pokušaju doprijeti do građana Varaždinske županije koji još ne shvaćaju ozbiljnost situacije.
Podsjetio je da je u posljednja 24 sata potvrđena 281 novozaražena osoba. Rekao je i da je u posljednjih sedam dana potvrđeno 1139 novih slučajeva, čime sedmodnevna incidencija na 100 tisuća stanovnika iznosi 670 te Varaždinska županija ima dvostruko veći prosjek zaraženih od Republike Hrvatske.
"Jedino što je sada i ubuduće važno je broj hospitaliziranih i broj osoba na respiratoru, a zabrinjavajuće je da upravo kod ovih brojki bilježimo eksponencijalni rast", istaknuo je Vugrin i dodao da je osam osoba umrlo u tjedan dana.

Načelnik Županijskog stožera civilne zaštite: Od vlade očekujemo nove mjere



Ako se ništa ne promijeni, Vugrin predviđa da bi se već idući tjedan mogli popuniti trenutačno raspoloživi bolnički kapaciteti i respiratori. Rekao je i kako od Kriznog stožera i Vlade Republike Hrvatske očekuju da preuzmu odgovornost i da odrede mjere koje će stvarno ograničiti trenutačno nepotrebna okupljanja i tako smanjiti broj bliskih kontakata koji se sada ostvaruju.
Voditeljica Odjela za infektologiju varaždinske Opće bolnice Elizabeta Dvorski rekla je da je u toj bolnici hospitalizirano 109 pacijenata.

"Od toga je 66 hospitalizirano na infektologiji u službi za interne bolesti, 29 u Klenovniku. Brojka se sad povećala za 14 ljudi na respiratoru”, rekla je Dvorski. Istaknula je da nije riječ samo o osobama starije životne dobi, nego o osobama od 40-ak, 50-ak godina, ali i mlađima koji završavaju na respiratoru s teškim upalama pluća.
Stabilne su pacijente, dodala je, premjestili na lokaciju u Klenovnik, gdje je osigurano 30-ak postelja, a većina je popunjena.

Zavod za javno zdravstvo Varaždinske županije: Virus je u lokalnoj transmisiji



"Zato će se od sutra otvoriti nova lokacija u bolnici u Novom Marofu, koja je isto predviđena za pacijente koji su stabilnijeg stanja”, rekla je Dvorski. Dodala je da pacijente iz Službe za produženo liječenje i palijativnu skrb u Novom Marofu namjeravaju premjestiti u Specijalnu bolnicu za medicinsku rehabilitaciju u Varaždinskim Toplicama.
Kao zadnju varijantu, istaknula je postavljanje vojnih šatora na parkiralištu u krugu bolnice, a trenutačno su u tijeku građevinski radovi kako bi se napravio dovod kisika.
Doktorica Katica Čusek Adamić iz Zavoda za javno zdravstvo Varaždinske županije dodala je kako je virus u lokalnoj transmisiji i da više nema ustanove, objekta, vrtića, škole i doma za starije i nemoćne u koje nije ušao.
jebiga, divljate uz cajke, ne perete ruke, dolazite iz njemačke i jebete okolo susjede iako je na snazi preporuka da ne jebete...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 17 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vili40 Thu 5 Nov - 17:52

epikur37 wrote:sve je pod kontrolom i nema mjesta panici

qnječ širi nepovjerenje u institucije i defetizam
plenkoviću više ti nitko ne vjeruje ni kolko je crno pod noktom
vili40
vili40

Male
Posts : 10793
2015-08-02


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 17 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vili40 Thu 5 Nov - 17:54

Smijenjeni šef Stožera Primorsko-goranske: Fasciniraju me poruke s najviših razina
Da remiziramo... - Page 17 14ab7424-8c5c-4203-9927-b320b9184163

MARKO BORAS MANDIĆ, zamjenik župana Primorsko-goranske Zlatka Komadine, nedavno je smijenjen s pozicije šefa Stožera civilne zaštite PGŽ.
Sada se oglasio u javnosti porukom na Fejsu kojom je prozvao "vlast i državu da krene raditi svoj posao i prestane prebacivati odgovornost na građane".
Prenosimo ga u cijelosti.

"Fasciniraju poruke s najviših državnih, regionalnih i lokalnih razina upućene građanima u stilu - sve ovisi o vama, budite odgovorni i bla bla bla.. A zar ne bi ODGOVORNOST trebala biti na državi i na ostalim razinama vlasti, koje imaju i mandat i dužnost i obavezu upravljati ovom krizom i donositi zrele i odgovorne odluke na dobrobiti građana i gospodarstva !? Ajde pliz prestanite se sakrivati i bježati od posla koji je VAŠ i počnite raditi POSAO koji je ISKLJUČIVO VAŠ !! A mi građani možemo biti samo partneri u tome, a nikako oni koji trebaju raditi VAŠ POSAO. Hvala", napisao je Boras Mandić.
Da remiziramo... - Page 17 123916985_2430126303950025_2109458197431312938_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=2&_nc_sid=110474&_nc_ohc=qQegXutwDXkAX-oB44D&_nc_ht=scontent.fzag3-1
vili40
vili40

Male
Posts : 10793
2015-08-02


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 17 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Thu 5 Nov - 17:55

veber wrote:
epikur37 wrote:sve je pod kontrolom i nema mjesta panici

qnječ širi nepovjerenje u institucije i defetizam
ne znaš tko je veći debil.
ti?
safet?
ili robi?
zna se, kak se ne zna... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 17 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Thu 5 Nov - 18:06

Ovo mi slici na ono kad je titanik tonuo orkestar svira posljednji putnici se utapaju a kepetan govori drzim sve pod kontrolom a voda mu do vrata :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99439
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 17 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Thu 5 Nov - 18:11

veber wrote:
epikur37 wrote:sve je pod kontrolom i nema mjesta panici

qnječ širi nepovjerenje u institucije i defetizam
ne znaš tko je veći debil.
ti?
safet?
ili robi?
Debil te napravio,folskdojčersko smeće,ali nije na ovoj listi... :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 17 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Thu 5 Nov - 18:13

kaya wrote:
michaellcmacha wrote:
kaya wrote:Vlada je skužila da tu ima pun k debila kojima korona ne postoji ili postoji ali nije ništa ozbiljno i ne žele loše vijesti nego lijepe.
Sada se ponašaju sukladno tome, pričaju da je sve ok, stabilno i svaki dan odvezu jedan razred u mrtvačnicu od 30 ak ljudi.
Fino zvuči a ne košta ih ništa.
Tražili ste gledajte.
i kad ja kažem da one koji su opasni po okolinu treba zašvasati, i oneogućiti da uokolo odaju i pljuckaju po zdravim ljudima onda sam ja ekstrem... jebote a yoda se tu doslovno hvalio kako je par tjedana imao "prehladicu" i kako je sve uokolo sebe popljuckao sa svojim bezazlenim virusićima...
Ja ne znam za konkretno pljuckanje ali ja sam za izvanredno stanje i da ih prisilno mobilizira da budu medicinske sestre u kbc dubrava jer ove navodno bježe.
Međutim to su naše tlapnje, što se tiče vlasti situacija je stabilna, stožer to mora izgovoriti, mjere su vrhunske i daju rezultate, ovi u drugim zemljama nemaju pojma koliko su dobre zapravo i sustav funkcionira.
Kako sad to?'..Nijel ovo demokracija,a ne sjevernokorejski režim...ili..kada kome kako paše..a za sto tebe silom mobilizirati..??naravno prvo moras biti korisna.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 17 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Thu 5 Nov - 18:14

....operacija uspjela jer je jedan uspio prezivjeti :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99439
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 17 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Thu 5 Nov - 18:17

Msm,treba biti opreuzan,ali da ti se drmaju gaćovi na tebi i treses se od straha,ko ovijah par likova..nema smisla..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 17 Empty Re: Da remiziramo...

Post by epikur37 Thu 5 Nov - 18:20

ti svetac...malo popravi ponašanje i upristoji se

možda ti damo pristupnicu u stranku
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 17 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Thu 5 Nov - 18:25

epikur37 wrote:ti svetac...malo popravi ponašanje i upristoji se

možda ti damo pristupnicu u stranku
ahh..štoš..sa kerom Jacobsfeldskom mosh samo na jedan nacin ..politika me ne interesira u bilo kojem obliku :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 17 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Thu 5 Nov - 18:46

Legendovich wrote:
veber wrote:
epikur37 wrote:sve je pod kontrolom i nema mjesta panici

qnječ širi nepovjerenje u institucije i defetizam
ne znaš tko je veći debil.
ti?
safet?
ili robi?
Debil te napravio,folskdojčersko smeće,ali nije na ovoj listi... :rasta :rasta :rasta
ti si mali lažov. mali po kapacitetu.
nekonzistentnost tvojih laži je legendarna, valjda si se zato imenovao, tajo.
od tvojih snajperskih priča do toga da bi me na 50m ubio s mojim glockom a kao ni onaj lik ne poznaješ kako se glock stavlja u funkciju.
tvoji ljubavnički podvizi su legendarni.
tvoja plaća je nevjerovatna.

roberte. lažeš samo sebe. nikog drugog.

nemreš meni prodavati spike o plaćama, pičkama. turcima i arapima.

ti imaš malu plaćicu, sestri na košti. živiš u getu jer je tamo stan 400€.

rastavljen si, na pragu sedmog desetljeća, rujka je tvoja pedofilska izmišljotina.

koji manager se hrani u aldiju?

lažeš samo sebe.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 17 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vili40 Thu 5 Nov - 18:51

Milinović u bolnici zbog respiratornih problema. Imao je koronu
Da remiziramo... - Page 17 14ea1678-954f-4134-90dd-3314fab51d57

ZBOG respiratornih problema od srijede je na Covid odjelu Opće bolnice Gospić hospitaliziran Darko Milinović, 57-godišnji župan Ličko senjske županije i bivši ministar zdravstva, piše Jutarnji list.
Milinović se 24. listopada se podvrgnuo testiranju na koronu jer je bio bliski kontakt zaražene osobe u krugu njegove obitelji, a dan kasnije je i sam izvijestio javnost da je pozitivan.
>> Darko Milinović ima koronu, pozitivni i svi članovi njegove uže obitelji

"Obavještavam javnost da sam pozitivan na covid-19, kao i svi članovi moje uže obitelji. Županija nastavlja obavljati sve uobičajene aktivnosti, a ja u idućih 10 dana nastavljam rad od kuće", kratko je priopćio Milinović.
vili40
vili40

Male
Posts : 10793
2015-08-02


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 17 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vili40 Thu 5 Nov - 18:53

dakle tek desetak dana od kad je bio pozitivan uhvatilo ga je pošteno i tek sad napalo pluća,ovo je jako gadna i podmukla prehladica
vili40
vili40

Male
Posts : 10793
2015-08-02


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 17 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Thu 5 Nov - 19:12

veber wrote:
Legendovich wrote:
veber wrote:
epikur37 wrote:sve je pod kontrolom i nema mjesta panici

qnječ širi nepovjerenje u institucije i defetizam
ne znaš tko je veći debil.
ti?
safet?
ili robi?
Debil te napravio,folskdojčersko smeće,ali nije na ovoj listi... :rasta :rasta :rasta
ti si mali lažov. mali po kapacitetu.
nekonzistentnost tvojih laži je legendarna, valjda si se zato imenovao, tajo.
od tvojih snajperskih priča do toga da bi me na 50m ubio s mojim glockom a kao ni onaj lik ne poznaješ kako se glock stavlja u funkciju.
tvoji ljubavnički podvizi su legendarni.
tvoja plaća je nevjerovatna.

roberte. lažeš samo sebe. nikog drugog.

nemreš meni prodavati spike o plaćama, pičkama. turcima i arapima.

ti imaš malu plaćicu, sestri na košti. živiš u getu jer je tamo stan 400€.

rastavljen si, na pragu sedmog desetljeća, rujka je tvoja pedofilska izmišljotina.

koji manager se hrani u aldiju?

lažeš samo sebe.
drago mi je da te moja nonšalantnost ubija u srž,a vidim i da te ubija moja djelomicna iskrenost...Feberu,ja nisam peder i za mene Gay nije okej..mozda netko drugi,da potrazis za iskren razgovor i druge stvari..ajd zdravo :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 17 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Thu 5 Nov - 19:25

Legendovich wrote:
veber wrote:
Legendovich wrote:
veber wrote:
epikur37 wrote:sve je pod kontrolom i nema mjesta panici

qnječ širi nepovjerenje u institucije i defetizam
ne znaš tko je veći debil.
ti?
safet?
ili robi?
Debil te napravio,folskdojčersko smeće,ali nije na ovoj listi... :rasta :rasta :rasta
ti si mali lažov. mali po kapacitetu.
nekonzistentnost tvojih laži je legendarna, valjda si se zato imenovao, tajo.
od tvojih snajperskih priča do toga da bi me na 50m ubio s mojim glockom a kao ni onaj lik ne poznaješ kako se glock stavlja u funkciju.
tvoji ljubavnički podvizi su legendarni.
tvoja plaća je nevjerovatna.

roberte. lažeš samo sebe. nikog drugog.

nemreš meni prodavati spike o plaćama, pičkama. turcima i arapima.

ti imaš malu plaćicu, sestri na košti. živiš u getu jer je tamo stan 400€.

rastavljen si, na pragu sedmog desetljeća, rujka je tvoja pedofilska izmišljotina.

koji manager se hrani u aldiju?

lažeš samo sebe.
drago mi je da te moja nonšalantnost ubija u srž,a vidim i da te ubija moja djelomicna iskrenost...Feberu,ja nisam peder i za mene Gay nije okej..mozda netko drugi,da potrazis za iskren razgovor i druge stvari..ajd zdravo :rasta :rasta
nisi ti nonšalantan, ti si u grču jer njemačkaa ne treba pomoćne niti čistače. laži su ti toliko nekonzistentne da u biti samog sebe otkrivaš do zadnje golotinje.
tvoja plaćica je tvoja plaćica. stavio si onomad kako imaš 2000€.

samo si zaboravio da je to bttt i da mi koji radimo u njemačkoj znamo razliku.

razveden si, sin ti je odavno prešao 27u.
vjerovatno si u steuer klasse I
iz tvog vlastitog upisa o plaći, netto ti je oko 1500€

dok platiš sobičak, auto za selo, ostane ti nikaj.

neki od nas rade u njemačkoj. ako nemaš solo btt 17€/h nemaš za kruh.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 17 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Thu 5 Nov - 19:28

veber wrote:
Legendovich wrote:
veber wrote:
Legendovich wrote:
veber wrote:
epikur37 wrote:sve je pod kontrolom i nema mjesta panici

qnječ širi nepovjerenje u institucije i defetizam
ne znaš tko je veći debil.
ti?
safet?
ili robi?
Debil te napravio,folskdojčersko smeće,ali nije na ovoj listi... :rasta :rasta :rasta
ti si mali lažov. mali po kapacitetu.
nekonzistentnost tvojih laži je legendarna, valjda si se zato imenovao, tajo.
od tvojih snajperskih priča do toga da bi me na 50m ubio s mojim glockom a kao ni onaj lik ne poznaješ kako se glock stavlja u funkciju.
tvoji ljubavnički podvizi su legendarni.
tvoja plaća je nevjerovatna.

roberte. lažeš samo sebe. nikog drugog.

nemreš meni prodavati spike o plaćama, pičkama. turcima i arapima.

ti imaš malu plaćicu, sestri na košti. živiš u getu jer je tamo stan 400€.

rastavljen si, na pragu sedmog desetljeća, rujka je tvoja pedofilska izmišljotina.

koji manager se hrani u aldiju?

lažeš samo sebe.
drago mi je da te moja nonšalantnost ubija u srž,a vidim i da te ubija moja djelomicna iskrenost...Feberu,ja nisam peder i za mene Gay nije okej..mozda netko drugi,da potrazis za iskren razgovor i druge stvari..ajd zdravo :rasta :rasta
nisi ti nonšalantan, ti si u grču jer njemačkaa ne treba pomoćne niti čistače. laži su ti toliko nekonzistentne da u biti samog sebe otkrivaš do zadnje golotinje.
tvoja plaćica je tvoja plaćica. stavio si onomad kako imaš 2000€.

samo si zaboravio da je to bttt i da mi koji radimo u njemačkoj znamo razliku.

razveden si, sin ti je odavno prešao 27u.
vjerovatno si u steuer klasse I
iz tvog vlastitog upisa o plaći, netto ti je oko 1500€

dok platiš sobičak, auto za selo, ostane ti nikaj.

neki od nas rade u njemačkoj. ako nemaš solo btt 17€/h nemaš za kruh.
feberu..glup si..ono,nije pohvala za Folksdojčera,ali je fak-at..Ja sam Ovdje u svabiji i dobro mi je,a ti doli i grebes se o tatinu pemziju,i josh drzavi uzimas 4000 kuna za brigu o njemu..TEBE svabija uopce niti ne treba,djelomicno skolovanog,zato si zapicio doli,jerbo nema posela za tebe...napravis i useres,a onda dalje..ajd maklo o tehnologiji konzerve i zastiti od mikroba.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 17 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 50 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 33 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum