ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 5 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by vuksadinare Mon 2 Nov - 10:13

epikur37 wrote:
marcellus wrote:Bandić je vjerojatno gotov, ali HDZ u Zagrebu baš nema nekog jakog.


Pa nema, i u stvari nije mi jasno što rade te hadezenjare u zegeju, zar se nisu pripremili na ovo...nekog izvukli iz šešira.

Bila je priča s Berošom ali pomalo je i njegov lik izlampio.
pa nemaju..jer jednostavno nisu marili za zagreb dobar dio godina...kazu da bi mozda vanđelica isprsili ali lik koliko o bio nepoznat je realno širokoj javnosti a vise je biznismen nego politicar...koliko sma skuzio hdz ni ne zanima toliko mjesto gradonacelnika koliko da pokupe sto vise pozicija u gradskoj skupstini po mogucbosti imaju najvise mandata

vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 5 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by vuksadinare Mon 2 Nov - 10:18

gradonacelnik je goli kurac ako nema vecinu u gradskoj skupstini iza sebe...zato je hdz-u bitan bandic...da mogu na duzi rok vladati gradom...sve drugo je velika nestabilnost i mogucnost cestih prijevremenih lokalnih izbora
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 5 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by vuksadinare Mon 2 Nov - 10:21

na drugu stranu kako zvucalo bandic odgovara i desnici...jer i oni nemaju nekog kapacitiranog kandidata a vagajuci između bandica(kakav god bio) i tomasevica i anke mrak taritas na drugoj strani odabrali bi bandica..po meni hdz i desnica nikad nisu imali komotniju poziciju da ostvare dobre rezultate u zagrebu nego sto imaju danas...s obzirom na stanje na lijevoj strani
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 5 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by epikur37 Mon 2 Nov - 10:22

vuksadinare wrote:na drugu stranu kako zvucalo bandic odgovara i desnici...jer i oni nemaju nekog kapacitiranog kandidata a vagajuci između bandica(kakav god bio) i tomasevica i anke mrak taritas na drugoj strani odabrali bi bandica..po meni hdz i desnica nikad nisu imali komotniju poziciju da ostvare dobre rezultate u zagrebu nego sto imaju danas...s obzirom na stanje na lijevoj strani


da ali...to je već sve potrošeno
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 5 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by vili40 Mon 2 Nov - 10:23

bandić odgovara svima jer su svi pokvareni i pohlepni a on to dobro i redovito podmazuje,za uzvrat ga nitko ne dira iako je već trebao guliti doživotnu
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 5 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by Guest Mon 2 Nov - 10:24

vili40 wrote:bandić odgovara svima jer su svi pokvareni i pohlepni a on to dobro i redovito podmazuje,za uzvrat ga nitko ne dira iako je već trebao guliti doživotnu
:tu :tu :tu gulit ce dozivotnu negje na ibici ili Kajmanima.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 5 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by vuksadinare Mon 2 Nov - 10:24

jedina prava borba za gradonacelnika ali i mjesta u skupstini odvijat ce se u osijeku i splitu..rijeka bez obzira na sve ostaje vecinom u rukama ljevice mada se i tu mogu desiti određeni pomaci najprije za one koji ne pripadaju lijevoj sferi ali odojko je najizgledniji da opet vlada...split je u totalnoj bananai..tamo je prava šarada..nitko ne moze garantirati tko ce pobjediti...osijek je nesto izvjesniji od splita jer tamo bi desne opcije mogle preuzeti vlast...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 5 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by abraham Mon 2 Nov - 10:49

Mjesto wrote:radnje DNRH. Vrijeme radnje, nakon corone doshle na red i opercije ochiju. 
 Lobotomija je inache uradjena planski od 45-te. Muhahahahahaa

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 5 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by Guest Mon 2 Nov - 13:41

Dakle, iskreno ne znam kako farbaju kartu nakon lokalnih izbora.

Pobjeda je ako je tvoj kandidat postao čelnik lokalnog ili regionalnog predstavničkog tijela ili Skupštine grada Zagreba + ako si uspio složiti većinu u tom tijelu.

Imao sam davnih dana, dok još nije bio izravan izbor za načelnika, gradonačelnika, župana, gradonačelnika Zagreba, prijedlog da se uvede većinski sustav i da se bira samo predstavničko tijelo, koje će, po konstituiranju, izabrati gradonačelnika. Predložio sam da općine ukinemo i pripojimo gradovima, da smanjimo broj županija i da spojimo Zagrebačku županiju i Grad Zagreb, jer je već tada sve to skupa bilo skupo i neefikasno.

Šeks je imao drukčije viđenje, i gle čuda, zamislite kako je završilo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 5 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by Guest Mon 2 Nov - 13:43

mobiu$ wrote:Dakle, iskreno ne znam kako farbaju kartu nakon lokalnih izbora.

Pobjeda je ako je tvoj kandidat postao čelnik lokalnog ili regionalnog predstavničkog tijela ili Skupštine grada Zagreba + ako si uspio složiti većinu u tom tijelu.

Imao sam davnih dana, dok još nije bio izravan izbor za načelnika, gradonačelnika, župana, gradonačelnika Zagreba, prijedlog da se uvede većinski sustav i da se bira samo predstavničko tijelo, koje će, po konstituiranju, izabrati gradonačelnika. Predložio sam da općine ukinemo i pripojimo gradovima, da smanjimo broj županija i da spojimo Zagrebačku županiju i Grad Zagreb, jer je već tada sve to skupa bilo skupo i neefikasno.

Šeks je imao drukčije viđenje, i gle čuda, zamislite kako je završilo...

Ja sam imao viđenje da legaliziramo marihuanu i prostituciju u Metkoviću i da u gradskom trgu napravimo statue svim glazbenicima koje ja volim kao prve poteze modernije političke opcije. Zamisli kako je to završilo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 5 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by vuksadinare Mon 2 Nov - 13:48

mobiu$ wrote:Dakle, iskreno ne znam kako farbaju kartu nakon lokalnih izbora.

Pobjeda je ako je tvoj kandidat postao čelnik lokalnog ili regionalnog predstavničkog tijela ili Skupštine grada Zagreba + ako si uspio složiti većinu u tom tijelu.

Imao sam davnih dana, dok još nije bio izravan izbor za načelnika, gradonačelnika, župana, gradonačelnika Zagreba, prijedlog da se uvede većinski sustav i da se bira samo predstavničko tijelo, koje će, po konstituiranju, izabrati gradonačelnika. Predložio sam da općine ukinemo i pripojimo gradovima, da smanjimo broj županija i da spojimo Zagrebačku županiju i Grad Zagreb, jer je već tada sve to skupa bilo skupo i neefikasno.

Šeks je imao drukčije viđenje, i gle čuda, zamislite kako je završilo...
..lijepo to zboris...ali iz stranackog kuta...pustimo uštedu...spajanjam grada zagreb i županije realno smanjila bi se dominantna uloga ljevice u samom gradu jer hdz pobjeđuje u zupaniji uredovito...ujedinjenjem vjerojatno bi hdz odnio prevagu u zagrebu i imao vlast...a ukidanjem direktnog izbora gradonacelnika i sigurnog gradonacelnika iz svojih redova...šeks vas je zajebo...ali jbg imao je on solidnu racunicu ali prije dvadesetak i kusur godina kad aje hdz bio jos jak...no vremena se mjenjaju pa i glasaci...sad je pomalo kasno ne pomalo nego sgurno...zupanije i opcine taman su po mjeri za uhljebljivanje pogotovo onog nizeg stranackog stališa
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 5 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by abraham Mon 2 Nov - 14:06

MaximusDecimusMiridije wrote:
mobiu$ wrote:Dakle, iskreno ne znam kako farbaju kartu nakon lokalnih izbora.

Pobjeda je ako je tvoj kandidat postao čelnik lokalnog ili regionalnog predstavničkog tijela ili Skupštine grada Zagreba + ako si uspio složiti većinu u tom tijelu.

Imao sam davnih dana, dok još nije bio izravan izbor za načelnika, gradonačelnika, župana, gradonačelnika Zagreba, prijedlog da se uvede većinski sustav i da se bira samo predstavničko tijelo, koje će, po konstituiranju, izabrati gradonačelnika. Predložio sam da općine ukinemo i pripojimo gradovima, da smanjimo broj županija i da spojimo Zagrebačku županiju i Grad Zagreb, jer je već tada sve to skupa bilo skupo i neefikasno.

Šeks je imao drukčije viđenje, i gle čuda, zamislite kako je završilo...

Ja sam imao viđenje da legaliziramo marihuanu i prostituciju u Metkoviću i da u gradskom trgu napravimo statue svim glazbenicima koje ja volim kao prve poteze modernije političke opcije. Zamisli kako je to završilo.
Dva potpuno legalna i legitimna zahtijeva, poshto je marihuana legalizirana u Eu (NL) a i prostitucija (NL,D). Mislim da bi onima shta odluchuju bilo najtezhe ovo sa glazbenicima. Uglavnom podrska zhtijevima  za uvodjenje standarda EU na teritorij DNRH.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 5 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by abraham Mon 2 Nov - 14:11

Inache ovaj doktor (porijeklom iz Mongolije mislim) che besplatno operirati vid oko Dzamije a poslije ide na Iblera. Da usput che lijechiti i chelavost. Presadzivati che ochi na potiljak. Muhaahahahahaha Dakle nekima samo otvara ochi-vidike a nekima pomazhe sa chelovosti.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 5 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by Eroo Mon 2 Nov - 14:14

vuksadinare wrote:Cetri idiota se ne mogu dogovorit o polaganju vijenaca..dobro da  nije rat

Milanović: Capak ne odlučuje ni o čemu, osim kad izgubi živce na parkingu pa dobije prijavu
Milanović je nakon svečane sjednice kazao je da se odazvao iz sentimentalnih razloga.

https://www.vecernji.hr/vijesti/milanovic-na-30-obljetnici-sdp-a-vlada-je-traljavo-izbjegla-polaganje-vijenaca-1443030

Samo je jedan u pitanju.
To što si birao  imaš.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74961
2016-07-22


Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 5 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by Guest Mon 2 Nov - 23:18

vuksadinare wrote:
mobiu$ wrote:Dakle, iskreno ne znam kako farbaju kartu nakon lokalnih izbora.

Pobjeda je ako je tvoj kandidat postao čelnik lokalnog ili regionalnog predstavničkog tijela ili Skupštine grada Zagreba + ako si uspio složiti većinu u tom tijelu.

Imao sam davnih dana, dok još nije bio izravan izbor za načelnika, gradonačelnika, župana, gradonačelnika Zagreba, prijedlog da se uvede većinski sustav i da se bira samo predstavničko tijelo, koje će, po konstituiranju, izabrati gradonačelnika. Predložio sam da općine ukinemo i pripojimo gradovima, da smanjimo broj županija i da spojimo Zagrebačku županiju i Grad Zagreb, jer je već tada sve to skupa bilo skupo i neefikasno.

Šeks je imao drukčije viđenje, i gle čuda, zamislite kako je završilo...
..lijepo to zboris...ali iz stranackog kuta...pustimo uštedu...spajanjam grada zagreb i županije realno smanjila bi se dominantna uloga ljevice u samom gradu jer hdz pobjeđuje u zupaniji uredovito...ujedinjenjem vjerojatno bi hdz odnio prevagu u zagrebu i imao vlast...a ukidanjem direktnog izbora gradonacelnika i sigurnog gradonacelnika iz svojih redova...šeks vas je zajebo...ali jbg imao je on solidnu racunicu ali prije dvadesetak i kusur godina kad aje hdz bio jos jak...no vremena se mjenjaju pa i glasaci...sad je pomalo kasno ne pomalo nego sgurno...zupanije i opcine taman su po mjeri za uhljebljivanje pogotovo onog nizeg stranackog stališa

Ne, tada je HDZ bio u silaznoj putanji, a imao je formalno 400,000 članova.

Komplicirana struktura lokalne i regionalne samouprave (meni recimo nije uopće jasno kako funkcionira Zagrebačka županija), uz izravni izbor čelnika je osmišljena da HDZ pokupi maksimalan broj mjesta, čak i ako ostvari i osrednje rezultate.

Drugo i važnije, izravan izbor je bio tu zbog Zagreba, da se spriječi da padne u ruke SDP-ovog gradonačelnika, ali i inače, imamo jaču promidžbu, nerijetko naprosto poznatija, profiliranija imena.

Nisu se zasada ni ispunile moje mračne prognoze da predstavničko tijelo i čelnik neće moći funkcionirati, da ćemo svaki mjesec imati desetak općina i gradova s prijevremenim izborima i kuršlus.

Okej, kolega je ipak stariji i iskusniji od mene, bilo bi jadno da sam ja imao bolji prijedlog...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 5 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by vili40 Tue 3 Nov - 8:02

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:a kako su samo lukavi u Zagrebu,cijelo vrijeme drže lojtre Bandiću naravno za svoj dio kolača a poslije će reći da oni nemaju ništa sa tim,Bandić je kriv. :D
To je za peticu.
...pa u zagrebi je koalcijija hdz/bandic...i ta koalicija je za lokalne izbore...ta stvar je gotova cisto iz pragmaticnih razloga...jer bandic ne moze bez pomoci hdz-a niti hdz bez bandica jer nema s akim koalirati..zato zadnjih mjesec dana nema napada iz redova hdz-a na bandica..niti bandica prema hdz-u..mada je to bila smisljena igra..plenki ne mije na nivou drzave koalirati sa bandicem jer mu to direktno steti ali na lokalnim da...hdz nema pravog igraca ili ga plenki jos nije smislio za zagreb..u igri je navodno sad vanđelic koji je zaduzen za obnovu zagreba od potresa...ali ni on ne znaci uspjeh jer jednostavno je nedovoljno poznat u politici i siroj javnosti..beroš je ministar i otpao je...tako da mislim da c eu konacnici hdz podrzat bandica za gradonacelnika i da bude njihov kandidat...
Trojac radio u Zagrebačkom holdingu 3 mjeseca. Dobit će 2.2 milijuna kuna otpremnine
Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 5 D276a081-bf3f-4601-a783-a3896b88c39b

https://www.index.hr/vijesti/clanak/trojac-radio-u-zagrebackom-holdingu-3-mjeseca-dobit-ce-22-milijuna-kuna-otpremnine/2226925.aspx
bolesno društvo,bolesna država.I to teško bolesna.
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 5 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by vuksadinare Tue 3 Nov - 8:06

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:a kako su samo lukavi u Zagrebu,cijelo vrijeme drže lojtre Bandiću naravno za svoj dio kolača a poslije će reći da oni nemaju ništa sa tim,Bandić je kriv. :D
To je za peticu.
...pa u zagrebi je koalcijija hdz/bandic...i ta koalicija je za lokalne izbore...ta stvar je gotova cisto iz pragmaticnih razloga...jer bandic ne moze bez pomoci hdz-a niti hdz bez bandica jer nema s akim koalirati..zato zadnjih mjesec dana nema napada iz redova hdz-a na bandica..niti bandica prema hdz-u..mada je to bila smisljena igra..plenki ne mije na nivou drzave koalirati sa bandicem jer mu to direktno steti ali na lokalnim da...hdz nema pravog igraca ili ga plenki jos nije smislio za zagreb..u igri je navodno sad vanđelic koji je zaduzen za obnovu zagreba od potresa...ali ni on ne znaci uspjeh jer jednostavno je nedovoljno poznat u politici i siroj javnosti..beroš je ministar i otpao je...tako da mislim da c eu konacnici hdz podrzat bandica za gradonacelnika i da bude njihov kandidat...
Trojac radio u Zagrebačkom holdingu 3 mjeseca. Dobit će 2.2 milijuna kuna otpremnine
Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 5 D276a081-bf3f-4601-a783-a3896b88c39b

https://www.index.hr/vijesti/clanak/trojac-radio-u-zagrebackom-holdingu-3-mjeseca-dobit-ce-22-milijuna-kuna-otpremnine/2226925.aspx
bolesno društvo,bolesna država.I to teško bolesna.
ovo su ti sigurna tri bandiceva glasaca...a koliko je takvih..ta nece pilati granu na kojoj sjede..ako u holdingu radi oko 10 000 ljudi..i ako ce njih sigurno 2/3 glasati za bandica plus i njihovi clanovi obitelji s apravom glasa..bandic moze mirno spavati i cekati sljedeci mandat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 5 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum