ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 3 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by epikur37 11/2/2020, 05:54

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:I onda se bosanci bune kad im kazu da im je IQ 70

sve dokle ti ocjenjuješ iq s druge strane je dobro :)
...mi imamo 91 a vi 70...pa kak smo isti narod majku mu lol!
nono, dragi

ti imaš 65 tako da te i prosjek vadi ;)


sad koprcaj :p

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 3 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by Hektorović 11/2/2020, 05:59

epikur37 wrote:
i kiša ne bi padala

ali bi se obračunao s udbom i pokrenuo ljustraciju :9

:D

Dakle jedini ovog ljeta imali turizam zbog odličnog vođenja krize od strane stožera i vlade

Al jok, plenki fuj

škoro predcjednik :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-11


Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 3 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by abraham 11/2/2020, 06:00

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
Eroo wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2226542


Moja ocjena je 3,75, vrlodobar 4
4+, realno.
:D a što je ta plenkijeva vlada tako krucijalno napravila?Ero pa ti čitaš tablice i statistike pa daj molim te pogledaj da smo zadnjih 5 godina ostali na istom predzadnjem mjestu po svemu,jedino smo na vrhu po korupciji,neučinkovitom pravosuđu i siromaštvu.Svi nekako napreduju ali mi smo zacementirani sa sve manje šanse da se trgnemo i krenemo pa makar i šepajući za ostalima.Naravno nas otprije jako bolesne je i korona više pogodila,drugi će nas i ovog puta ostaviti iza sebe.
A tu visoku ocjenu,jer debela dvojka za njih i je visoka,podigli su oni kojima je ovakvo stanje bez reformi i promjena dosta dobro pa i nisu baš za promjene da ne bi izgubili što im je podareno mimo razuma pravde i poštenja.
Plenki je cista prevara...kad ode nadam se da ga necemo curi ni vidjeti..i da nece pisati na twitu
Tu je majka svih zajeba. Sta ljudi misle ne mozhe gore, e mozhe. Dochi che Resler, nije mali izvuchen iz sheshira bez veze i odmah poslan u EU. Sira obitelj nije chula za njega... HMMMMM zvuchi poznato...... 90-91    mali je malo slab, anemija jest minor al jebi ga, imal shta u juropi da se dela????? Bilo kako bilo ali buduchnost sa reslerom i Gorilla Magilllom na drugoj polutci??????? Bit che bolje..... Muhahahaha Kila mozga...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-15


Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 3 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by epikur37 11/2/2020, 06:01

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:
i kiša ne bi padala

ali bi se obračunao s udbom i pokrenuo ljustraciju :9

:D

Dakle jedini ovog ljeta imali turizam

Al jok, plenki fuj

škoro predcjednik :D

Sve skupa smo ok, Marić balansira, Plenki vodi...

Kriza je ogromnih razmjera, 

zaista treba biti strvinar i sada okolo glođati i kmečati.

Umjesto svi skupa se dovesti u red i zajedno ovo izgurati.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 3 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by Eroo 11/2/2020, 06:29

abraham wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
Eroo wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2226542


Moja ocjena je 3,75, vrlodobar 4
4+, realno.
:D a što je ta plenkijeva vlada tako krucijalno napravila?Ero pa ti čitaš tablice i statistike pa daj molim te pogledaj da smo zadnjih 5 godina ostali na istom predzadnjem mjestu po svemu,jedino smo na vrhu po korupciji,neučinkovitom pravosuđu i siromaštvu.Svi nekako napreduju ali mi smo zacementirani sa sve manje šanse da se trgnemo i krenemo pa makar i šepajući za ostalima.Naravno nas otprije jako bolesne je i korona više pogodila,drugi će nas i ovog puta ostaviti iza sebe.
A tu visoku ocjenu,jer debela dvojka za njih i je visoka,podigli su oni kojima je ovakvo stanje bez reformi i promjena dosta dobro pa i nisu baš za promjene da ne bi izgubili što im je podareno mimo razuma pravde i poštenja.
Plenki je cista prevara...kad ode nadam se da ga necemo curi ni vidjeti..i da nece pisati na twitu
Tu je majka svih zajeba. Sta ljudi misle ne mozhe gore, e mozhe. Dochi che Resler, nije mali izvuchen iz sheshira bez veze i odmah poslan u EU. Sira obitelj nije chula za njega... HMMMMM zvuchi poznato...... 90-91    mali je malo slab, anemija jest minor al jebi ga, imal shta u juropi da se dela????? Bilo kako bilo ali buduchnost sa reslerom i Gorilla Magilllom na drugoj polutci??????? Bit che bolje..... Muhahahaha Kila mozga...
OK, razumio sam te, a šta je tvoj izbor? Drugi narod? Muhahahahaha...pola kile mozga. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75004
2016-07-22


Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 3 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by Guest 11/2/2020, 06:59

vuksadinare wrote:
mobiu$ wrote:Nema 100 dana, odmah se dijele ocjene?

Pa ok, kriza je stravična, ne znam koja vlada u okruženju ima dobre ocjene, i koje bi bilo uporište za to.

Jest nategnuta, ali ipak trojka, na samom vrhuncu drugog vala, čak i od poslovično škrtog elektorata.

Ja sam zadovoljan, ocjena u okviru očekivanog.
Velis...nije imo ni srece a ni bog se nije bas iskazao na njegove zamolbe :)

Ne, napisao sam sasvim suprotno, ali druga je, dokazana i prožvakana stvar da ti čitaš jedno, a misliš drugo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 3 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by vili40 11/2/2020, 07:15

Ekonomisti o proračunu: Vlada je optimistična, reformi nema, a kriza se produbljujuje
Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 3 75c6aa25-a86d-4f60-bf93-d5d5ec0ba506

https://www.index.hr/vijesti/clanak/ekonomisti-o-proracunu-vlada-je-optimisticna-reformi-nema-a-kriza-se-produbljujuje/2226265.aspx?index_tid=65468
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 3 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by Eroo 11/2/2020, 07:18

vili40 wrote:Ekonomisti o proračunu: Vlada je optimistična, reformi nema, a kriza se produbljujuje
Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 3 75c6aa25-a86d-4f60-bf93-d5d5ec0ba506

https://www.index.hr/vijesti/clanak/ekonomisti-o-proracunu-vlada-je-optimisticna-reformi-nema-a-kriza-se-produbljujuje/2226265.aspx?index_tid=65468
Reforme koje i s kojim novcima? Samo da to čujem pa ću Babića proglasit mojimuzorom. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75004
2016-07-22


Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 3 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by Eroo 11/2/2020, 07:24

PS:
Ako pogledate malo oko sebe po ostalim eu državama, shvatit ćete da vam država 
bolje funkcionira od većine bogatih država; tako u pogledu epidemije kao i u pogledu
 onoga što nazivate "socijalnom državom", s kupa sa zdravstvom i ostalim. 
Pismeni ste ljudi, čitajte malo i svjetske medije...sve vam je na dohvat ruke.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75004
2016-07-22


Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 3 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by vili40 11/2/2020, 07:26

bacali su novce iz helikoptera a mutukaše jako dobro prošle.Za reforme treba hrabrost i odlučnost a ne zujanje na francuskom jeziku.Plenki definitivno nema ništa osim blebetanja i zujanja bez meda.Oni koji očekuju da će se promijeniti i da će napokon početi nešto odlučno raditi u kategoriji su klasa optimist.Vrijeme ide a mi svakim danom praznimo državu dok ne spadnemo na uhljebe,rodijake,silne pravnike,starce i bolesnike,lijepa perspektiva.
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 3 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by vili40 11/2/2020, 07:28

Eroo wrote:PS:
Ako pogledate malo oko sebe po ostalim eu državama, shvatit ćete da vam država 
bolje funkcionira od većine bogatih država; tako u pogledu epidemije kao i u pogledu
 onoga što nazivate "socijalnom državom", s kupa sa zdravstvom i ostalim. 
Pismeni ste ljudi, čitajte malo i svjetske medije...sve vam je na dohvat ruke.
cheers pa gdje si ti da to tako vidiš,na mjesecu?Idem gledat tottenham drugo poluvrijeme,laku noć,nema tu kruha...
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 3 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by Eroo 11/2/2020, 07:35

vili40 wrote:bacali su novce iz helikoptera a mutukaše jako dobro prošle.Za reforme treba hrabrost i odlučnost a ne zujanje na francuskom jeziku.Plenki definitivno nema ništa osim blebetanja i zujanja bez meda.Oni koji očekuju da će se promijeniti i da će napokon početi nešto odlučno raditi u kategoriji su klasa optimist.Vrijeme ide a mi svakim danom praznimo državu dok ne spadnemo na uhljebe,rodijake,silne pravnike,starce i bolesnike,lijepa perspektiva.
Za korjenite reforme moraju biti svi i ne samo pozicija.
Gdje vam je oporbena "Vlada u sjeni"?
Gdje su njihovi cjeloviti prijedlozi, ono kome i odakle dati, kome uzeti itd?
Oni su samo za povećati plaće, svima pa i njima, a di uzeti to nikad ne kažu.
Naravno, sad kad je Plenki osigurao eu novac, oni bi vlast...
Neće to ići tako, nije narod bedast. Narod ide na sigurno.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75004
2016-07-22


Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 3 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by vuksadinare 11/2/2020, 07:38

Eroo wrote:PS:
Ako pogledate malo oko sebe po ostalim eu državama, shvatit ćete da vam država 
bolje funkcionira od većine bogatih država; tako u pogledu epidemije kao i u pogledu
 onoga što nazivate "socijalnom državom", s kupa sa zdravstvom i ostalim. 
Pismeni ste ljudi, čitajte malo i svjetske medije...sve vam je na dohvat ruke.
dida..nisi ti normalan
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 3 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by vuksadinare 11/2/2020, 07:39

Eroo wrote:
vili40 wrote:bacali su novce iz helikoptera a mutukaše jako dobro prošle.Za reforme treba hrabrost i odlučnost a ne zujanje na francuskom jeziku.Plenki definitivno nema ništa osim blebetanja i zujanja bez meda.Oni koji očekuju da će se promijeniti i da će napokon početi nešto odlučno raditi u kategoriji su klasa optimist.Vrijeme ide a mi svakim danom praznimo državu dok ne spadnemo na uhljebe,rodijake,silne pravnike,starce i bolesnike,lijepa perspektiva.
Za korjenite reforme moraju biti svi i ne samo pozicija.
Gdje vam je oporbena "Vlada u sjeni"?
Gdje su njihovi cjeloviti prijedlozi, ono kome i odakle dati, kome uzeti itd?
Oni su samo za povećati plaće, svima pa i njima, a di uzeti to nikad ne kažu.
Naravno, sad kad je Plenki osigurao eu novac, oni bi vlast...
Neće to ići tako, nije narod bedast. Narod ide na sigurno.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 3 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by vuksadinare 11/2/2020, 07:40

vuksadinare wrote:
Eroo wrote:
vili40 wrote:bacali su novce iz helikoptera a mutukaše jako dobro prošle.Za reforme treba hrabrost i odlučnost a ne zujanje na francuskom jeziku.Plenki definitivno nema ništa osim blebetanja i zujanja bez meda.Oni koji očekuju da će se promijeniti i da će napokon početi nešto odlučno raditi u kategoriji su klasa optimist.Vrijeme ide a mi svakim danom praznimo državu dok ne spadnemo na uhljebe,rodijake,silne pravnike,starce i bolesnike,lijepa perspektiva.
Za korjenite reforme moraju biti svi i ne samo pozicija.
Gdje vam je oporbena "Vlada u sjeni"?
Gdje su njihovi cjeloviti prijedlozi, ono kome i odakle dati, kome uzeti itd?
Oni su samo za povećati plaće, svima pa i njima, a di uzeti to nikad ne kažu.
Naravno, sad kad je Plenki osigurao eu novac, oni bi vlast...
Neće to ići tako, nije narod bedast. Narod ide na sigurno.
da bi se reforme provele moras prvo znogirat 80% svojih stranackih kolega uhljeba-si ti spreman riskirat fotelju zbog toga
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 3 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by Eroo 11/2/2020, 07:55

vuksadinare wrote:
vuksadinare wrote:
Eroo wrote:
vili40 wrote:bacali su novce iz helikoptera a mutukaše jako dobro prošle.Za reforme treba hrabrost i odlučnost a ne zujanje na francuskom jeziku.Plenki definitivno nema ništa osim blebetanja i zujanja bez meda.Oni koji očekuju da će se promijeniti i da će napokon početi nešto odlučno raditi u kategoriji su klasa optimist.Vrijeme ide a mi svakim danom praznimo državu dok ne spadnemo na uhljebe,rodijake,silne pravnike,starce i bolesnike,lijepa perspektiva.
Za korjenite reforme moraju biti svi i ne samo pozicija.
Gdje vam je oporbena "Vlada u sjeni"?
Gdje su njihovi cjeloviti prijedlozi, ono kome i odakle dati, kome uzeti itd?
Oni su samo za povećati plaće, svima pa i njima, a di uzeti to nikad ne kažu.
Naravno, sad kad je Plenki osigurao eu novac, oni bi vlast...
Neće to ići tako, nije narod bedast. Narod ide na sigurno.
da  bi se reforme provele moras prvo znogirat 80% svojih stranackih kolega uhljeba-si ti spreman riskirat fotelju zbog toga
Prije toga se riješite duboke države.
Dogovorite se s Peđom i Bernardićem i predlagajte kao "Vlada u sjeni".
Ili do tada čkomite.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75004
2016-07-22


Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 3 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by sitting_bull 11/2/2020, 09:28

udba efendija eroo sad optužuje oporbu da ne radi ono što bi trebala raditi pozicija!!!

anemičar je stvarno istrenirao svoje jazavce da je teatar apsurda u usporedbi s njima mala malca.

vura ide tika taka tika taka!
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 3 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by Eroo 11/2/2020, 10:06

sitting_bull wrote:udba efendija eroo sad optužuje oporbu da ne radi ono što bi trebala raditi pozicija!!!

anemičar je stvarno istrenirao svoje jazavce da je teatar apsurda u usporedbi s njima mala malca.

vura ide tika taka tika taka!
Da se ja pitam, kao što se ne pitam, ni ti ne bi svašta laprdao po forumima.
Kad ti završava smjena? :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75004
2016-07-22


Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 3 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by Eroo 11/2/2020, 12:46

Ma šta ja pričam, čista 5-ica, jebote. :)
Hrvatska si ne zaslužuje Plenkovica. Kakav smo to mi narod?
Usred epidemije toliko podmetanja klipova  vlasti i stžeru nisam vidio
ni jednoj drugoj državi. Tek da vam napomenem, svejedno mi je koga
HR ima na poziciji vlasti, tko joj je premijer i tko predsjednik. Vaša stvar.
Što ste izabrali to vam je. Komentirat valjda mogu? Predsjednik vam ništa drugo 
ne radi osim što traži svađu sa svima koji mu se usude iznijeti neku kritiku.
Umjesto da komunicira s predsjednicima drugih država. To se vidi iz aviona, ništa 
izmišljeno. To je ta razlika između njega i KGK. Nebo i zemlja. Ali, kao što rekoh,
to je vaša stvar i nije moj problem ni u kom slučaju.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75004
2016-07-22


Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 3 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by sitting_bull 11/2/2020, 13:23

Eroo wrote:
sitting_bull wrote:udba efendija eroo sad optužuje oporbu da ne radi ono što bi trebala raditi pozicija!!!

anemičar je stvarno istrenirao svoje jazavce da je teatar apsurda u usporedbi s njima mala malca.

vura ide tika taka tika taka!
Da se ja pitam, kao što se ne pitam, ni ti ne bi svašta laprdao po forumima.
Kad ti završava smjena? :D:
udba efendijo, poznate se metode koje koristi udba.

žališ za starim dobrim vremenima u kojima bi anemičar mogao izdati befel da mrak proguta one koji mu ne pašu???

zmija kožu mijenja, ali ćud ostaje zmijska.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 3 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by sitting_bull 11/2/2020, 13:32

Eroo wrote:Ma šta ja pričam, čista 5-ica, jebote. :):
Hrvatska si ne zaslužuje Plenkovica. Kakav smo to mi narod?
Usred epidemije toliko podmetanja klipova  vlasti i stžeru nisam vidio
ni jednoj drugoj državi. Tek da vam napomenem, svejedno mi je koga
HR ima na poziciji vlasti, tko joj je premijer i tko predsjednik. Vaša stvar.
Što ste izabrali to vam je. Komentirat valjda mogu? Predsjednik vam ništa drugo 
ne radi osim što traži svađu sa svima koji mu se usude iznijeti neku kritiku.
Umjesto da komunicira s predsjednicima drugih država. To se vidi iz aviona, ništa 
izmišljeno. To je ta razlika između njega i KGK. Nebo i zemlja. Ali, kao što rekoh,
to je vaša stvar i nije moj problem ni u kom slučaju.
-273 stupnja celzijusa!

apsolutna nula, samo anemičarevo lupetanje i trkeljanje kad se netko usudi reći istinu o njegovoj nesposobnosti i neradu.

pet godina je kao smanjivao vanjski dug, a onda je u tri mjeseca vanjski dug postao veći nego što je bio prije pet godina!?

pet godina država ne plaća obaveze za zdravstvo i od podnošljivog duga od dvije milijarde kuna anemičar i njegovi jazavci su dogurali do duga od 10 milijardki kuna!!!

na kraju se anemični šarlatan pretvorio u žicara koji od građana žica lovu da plati ono što on godinama nije plaćao!!!

svo vrijeme je anemičnog zgubidana bolio kiki za sve, a onda je puknulo s pucnjavom na markovom trgu i sad se anemičar skriva, nosi prsluk i pelene i smišlja strategiju kako pobjeći.

vura ide tika taka tika taka, pretat će i anemičarova tlaka!
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8 - Page 3 Empty Re: Istrazivanje:Plenkijevoj vladi nakon 100 dana ocjena 2,8

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum