ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati - Page 4 Empty Re: Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati

Post by vuksadinare 29/10/2020, 20:47

Eroo wrote:
vili40 wrote:
Eroo wrote:
vili40 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ero mi nismo izrael i njemačka, mi nemožemo priuštiti zaključavanje..  gle ja ne odlučujem ništa, tvoji odlučuju, oni su odbili lockdown, a Capak je spomnjiao imunitet krda, dakle HDZ je donio odluke,, a vidim Lauc i Bakić su sve citiraniji kod njih, a Đakić i Rudan sve manje, tako da se RH(mi smo jedna vrsta švedskog modela) nastavlja(opet ponavljam ne odlučujem ništa, ja sam se zaključa u podrum, može i država)
mi smo sada u totalnom rasulu a ne u nekom švedskom modelu,to što se ovdje radi i događa u švedskoj nije dozvoljeno a i ljudi su tamo drugačiji.Kod nas možeš zavesti tu njihovu disciplinu i odgovornost samo palicom.
A to što si mi ne možemo priuštiti zaključavanje će se najbolje vidjeti kad će za dva tjedna sama korona zatvarati,e a to je puno gora i skuplja opcija a na kraju će netko morati i odgovarati.Gledam dnevnik na novoj tv i po bolnicama ne samo da je gusto nego se počeli i svađati,kako će to izgledati za dva tjedna,vidjet ćemo ali neće biti dobro.Nadam se da sam u krivu.
Propisane mjere su tu zato da spriječe scenario "Bergamo". Nekoliko destina puta sam to ovdje ponovio.
Ovo nije nikakvo širenje straha već argumentacija iz poznatog primjera, takorekuć u komšiluku. .
opet pitam,koje su to propisane mjere kad se na stadion pušta 7 tisuća ljudi,igraju turniri u belotu,torcidaši danima luduju,slave rošendani itd.itd.?
Kako koji? 7k (1/4) na stadionu zašto ne, ako su poštovali mjere o međusobnoj udaljenosti ?
Organizatori su morali staviti oznake na stolice na kojima se nije smjelo sjediti...itd...
O ponašanju Torcidaša smo već nešto rekli, da se ne ponavljamo.
I to bi bilo to.
Bolje se ne zamirit..i vrag ima usi i oci a triba liti doc i sacuvat auto :)

vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati - Page 4 Empty Re: Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati

Post by vili40 29/10/2020, 20:57

ero ne da mi se više,mjere imate vi u sloveniji,mjere su u austriji,njemačkoj i drugim zemljama a mi imamo samo zbunjolu a stožer i plenkija više nitko ne uzima za ozbiljno pa ih ni ne slušaju.
vili40
vili40

Male
Posts : 10729
2015-08-02


Back to top Go down

Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati - Page 4 Empty Re: Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati

Post by vuksadinare 29/10/2020, 20:59

Ja mislim da kod nas ljudi nisu toliko nedisciplinirani koliko rezignirani i nemotivirani i da vlast svjesna toga zna da njihov poziv na motivaciju i borbu zvuci suplje pa pomalo i bezobrazno..jer imaju debelog putra na glavi koja je dovela ljude do tog stanja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati - Page 4 Empty Re: Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati

Post by vuksadinare 29/10/2020, 21:04

vili40 wrote:ero ne da mi se više,mjere imate vi u sloveniji,mjere su u austriji,njemačkoj i drugim zemljama a mi imamo samo zbunjolu a stožer i plenkija više nitko ne uzima za ozbiljno pa ih ni ne slušaju.
Sad sam napisao zasto...ljudima je postalo svejedno...nisu motivirani...svejedno im postalo..a korona je tome najmanja kriva...i toga je plenki svjestan i otud molecivi pozivi plenkija i vilija na mobilizaciju,motiviranost ali ne prsti neka energija,pozitiva iz njih i njihovih rijeci vise strah,panika i vjerovanje da njihov poziv ce otici niz vjetar
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99088
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati - Page 4 Empty Re: Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati

Post by sitting_bull 30/10/2020, 21:26

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:ero ne da mi se više,mjere imate vi u sloveniji,mjere su u austriji,njemačkoj i drugim zemljama a mi imamo samo zbunjolu a stožer i plenkija više nitko ne uzima za ozbiljno pa ih ni ne slušaju.
Sad sam napisao zasto...ljudima je postalo svejedno...nisu motivirani...svejedno im postalo..a korona je tome najmanja kriva...i toga je plenki svjestan i otud molecivi pozivi plenkija i vilija na mobilizaciju,motiviranost ali ne prsti neka energija,pozitiva iz njih i njihovih rijeci vise strah,panika i vjerovanje da njihov poziv ce otici niz vjetar
anemični šarlatan se samo želi izmaknuti iz fokusa javnosti jer je svjestan kako vodi zemlju u sunovrat, a samo se nada da će, kad dođe do kritične mase nezadovoljstva i rezignacije, biti negdje službeno  i da će posljedice svoje nesposobnosti gledati u sigurnosti brisela bez ikakve namjere da se vrati i preuzme odgovornost.

anemična politička pičkica sad jedino uredno mijenja pelene i zasipa šupak puderom, ali uzalud. smrdi čak i kad se pojavi na tv-ekranu.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati - Page 4 Empty Re: Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati

Post by abraham 30/10/2020, 21:31

Muhhahahahahha Upravo sam potpisao za protestnu notu i eventualni referendumo odbijanju plachanja novca kao covid pomoch. Nadam se da che uspjeti ali ako ne uspije , makar sam pokushao.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14049
2014-04-14


Back to top Go down

Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati - Page 4 Empty Re: Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati

Post by epikur37 30/10/2020, 21:35

abraham wrote:Muhhahahahahha Upravo sam potpisao za protestnu notu i eventualni referendumo odbijanju plachanja novca kao covid pomoch. Nadam se da che uspjeti ali ako ne uspije , makar sam pokushao.


ajde, ajde..uskoro  će i vama trebati.........
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati - Page 4 Empty Re: Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati

Post by abraham 30/10/2020, 21:39

Vi cete pocrkati dok ovdje dodje da treba. Pruzhi ruku , skini kapu i pogni glavu, kmete......

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14049
2014-04-14


Back to top Go down

Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati - Page 4 Empty Re: Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati

Post by sitting_bull 30/10/2020, 21:41

epikur37 wrote:
abraham wrote:Muhhahahahahha Upravo sam potpisao za protestnu notu i eventualni referendumo odbijanju plachanja novca kao covid pomoch. Nadam se da che uspjeti ali ako ne uspije , makar sam pokushao.


ajde, ajde..uskoro  će i vama trebati.........
ma nije moguće!

nije li anemični zgubidan "osigurao" 22 milijarde eura kao eu pomoć za nadvladavanje posljedica ove krize?

valjda će od te 22 milijarde nešto ostati i za građane koji nisu članovi hdz-a?
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati - Page 4 Empty Re: Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati

Post by epikur37 30/10/2020, 21:45

abraham wrote:Vi cete pocrkati dok ovdje dodje da treba. Pruzhi ruku , skini kapu i pogni glavu, kmete......


ali otkud takva žuč

odnarođenost i ropstvo 

praktički janjičarenje

kako te je vrbovalo, gdje je potka oko koje se vrti taj strasni prijezir

negdje u privatnom životu
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati - Page 4 Empty Re: Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati

Post by abraham 30/10/2020, 21:47

epikur37 wrote:
abraham wrote:Vi cete pocrkati dok ovdje dodje da treba. Pruzhi ruku , skini kapu i pogni glavu, kmete......


ali otkud takva žuč

odnarođenost i ropstvo 

praktički janjičarenje

kako te je vrbovalo, gdje je potka oko koje se vrti taj strasni prijezir

negdje u privatnom životu
Mislim da j ovo osobno kolega. Mislim da je do vas. Ne mrznja vec vise gadjenje.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14049
2014-04-14


Back to top Go down

Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati - Page 4 Empty Re: Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati

Post by Eroo 30/10/2020, 22:11

vili40 wrote:ero ne da mi se više,mjere imate vi u sloveniji,mjere su u austriji,njemačkoj i drugim zemljama a mi imamo samo zbunjolu a stožer i plenkija više nitko ne uzima za ozbiljno pa ih ni ne slušaju.
Kad sam danas poslušao trabunjanje vašega precjednika ništa se više ne čudim.
Čovječe, nema tih mjera toliko da se ih ne da zapamtiti: 4!
Ili ćete ih poštovati ili nećete, do vas je. Odgovornost je vaša i ne od Plenkovića ili stožera.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74724
2016-07-22


Back to top Go down

Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati - Page 4 Empty Re: Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati

Post by epikur37 30/10/2020, 22:16

abraham wrote:
epikur37 wrote:
abraham wrote:Vi cete pocrkati dok ovdje dodje da treba. Pruzhi ruku , skini kapu i pogni glavu, kmete......


ali otkud takva žuč

odnarođenost i ropstvo 

praktički janjičarenje

kako te je vrbovalo, gdje je potka oko koje se vrti taj strasni prijezir

negdje u privatnom životu
Mislim da j ovo osobno kolega. Mislim da je do vas. Ne mrznja vec vise gadjenje.


dobro sad 
tko se gadi


ja ili ti ti?
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati - Page 4 Empty Re: Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati

Post by abraham 30/10/2020, 22:22

epikur37 wrote:
abraham wrote:
epikur37 wrote:
abraham wrote:Vi cete pocrkati dok ovdje dodje da treba. Pruzhi ruku , skini kapu i pogni glavu, kmete......


ali otkud takva žuč

odnarođenost i ropstvo 

praktički janjičarenje

kako te je vrbovalo, gdje je potka oko koje se vrti taj strasni prijezir

negdje u privatnom životu
Mislim da j ovo osobno kolega. Mislim da je do vas. Ne mrznja vec vise gadjenje.


dobro sad 
tko se gadi


ja ili ti ti?
Trebam li vama koji ste tako pametni objasnjavati???? Niti sam vam se ikada obratio niti ulazio u rasprave. Ubacujete se i pametujete a u stvari otkrivate karakter. Vech sam jednom napisao da imate seljacku  politiku umiljato janje dvije majke doji a to je bilo jako pristojno od mene shto stvarno mislim. Toliko. Da kila mozga......,

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14049
2014-04-14


Back to top Go down

Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati - Page 4 Empty Re: Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati

Post by epikur37 30/10/2020, 22:28

abraham wrote:
epikur37 wrote:
abraham wrote:
epikur37 wrote:
abraham wrote:Vi cete pocrkati dok ovdje dodje da treba. Pruzhi ruku , skini kapu i pogni glavu, kmete......


ali otkud takva žuč

odnarođenost i ropstvo 

praktički janjičarenje

kako te je vrbovalo, gdje je potka oko koje se vrti taj strasni prijezir

negdje u privatnom životu
Mislim da j ovo osobno kolega. Mislim da je do vas. Ne mrznja vec vise gadjenje.


dobro sad 
tko se gadi


ja ili ti ti?
Trebam li vama koji ste tako pametni objasnjavati???? Niti sam vam se ikada obratio niti ulazio u rasprave. Ubacujete se i pametujete a u stvari otkrivate karakter. Vech sam jednom napisao da imate seljacku  politiku umiljato janje dvije majke doji a to je bilo jako pristojno od mene shto stvarno mislim. Toliko. Da kila mozga......,


Kolega cijenim vas kao pristojnog sugovornika a vaše prigovore opravdanim.

Ali i pretjeranim.

S moje strane poštovanje a svatko svoje željezo ionako kuje, svakodnevno.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati - Page 4 Empty Re: Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati

Post by Guest 30/10/2020, 22:41

Umoran sam od ovih COVID vijesti, izračuna, novih izračuna i proračuna. Prirodan ili umjetno stvoren, s opcijom cijepljenja ili ne, COVID će ostaviti za sobom svijet (koji ionako nezdravo kašljucka preko 20 godina) kao puno gore mjesto - ako ga uopće ostavi.

Najviše sam umoran od politiziranja na ovoj temi. Ovo je globalni problem, WHO je trebao formulirati globalni odgovor.

Ovo nema veze s HDZ-om, Andrejom, Zokijem, Škorom, ustašama&partizanima...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati - Page 4 Empty Re: Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati

Post by Guest 30/10/2020, 22:59

Inače, u gospodarskoj smo krizi neslućenih razmjera - svijet, ne Hrvatska. COVID je pritom samo strgnuo zavjese sa skrivenih i neodrživih sustavnih problema, primarno na Zapadu.

Brexit ide dalje, bez sporazuma, sasvim izvjesno.

Prisjetili smo se kako je Europa pod migrantskom opsadom, ali zapravo već nekoliko generacija. Ili će se domoroci trgnuti i pobiti i protjerati uljeze ili će se desiti obratno.

Jedna za jednom, padaju bivše sovjetske republike oko Rusije, koju sankcije, korupcija i loša demografija (Rusija ima manje stanovnika od Bangladeša). Jednom, kad nafta i plin odu u muzej, SSSR iz 1989. će izgledati kao rajski vrt spram Rusije.

SAD su u najvećem problemu. Parametara nema toliko da se ne može izračunati: šanse su preko 50% da će u SAD-u nakon izbora doći do građanskih nemira, pa i civilnog rata. Problemi su sustavni, pa se šanse povećavaju protijekom vremena, što samo znači da je rat neizbježan.

Međutim, postoji način za kojim će američke elite posegnuti u jednoj fazi da izbjegnu unutrašnji sukob, a to je vanjski rat s velikom silom.

To će vjerojatno dovesti do svjetskog rata po obujmu, ne po intenzitetu (biti će sličniji Stogodišnjem ili Tridesetgodišnjem ratu, negoli pravim svjetskim ratovima).

To je budućnost, nastavi li se ovom cestom, ako nagib u ovom trenutku uopće dozvoljava okret i povratak.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati - Page 4 Empty Re: Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati

Post by Eroo 30/10/2020, 23:07

mobiu$ wrote:Umoran sam od ovih COVID vijesti, izračuna, novih izračuna i proračuna. Prirodan ili umjetno stvoren, s opcijom cijepljenja ili ne, COVID će ostaviti za sobom svijet (koji ionako nezdravo kašljucka preko 20 godina) kao puno gore mjesto - ako ga uopće ostavi.

Najviše sam umoran od politiziranja na ovoj temi. Ovo je globalni problem, WHO je trebao formulirati globalni odgovor.

Ovo nema veze s HDZ-om, Andrejom, Zokijem, Škorom, ustašama&partizanima...

A tek ja. Kad se upustiš dublje u problematiku postaneš svjestan svih mogućnosti.
Umor i glavobol...osjećam se kao netko tko sjedi u autu pored nerazumnog šofera
i svaki čas očekujem kad će napravit neku novu glupost. Kočiš, a nemaš kočnice,
upravljač također nemaš, a svaki čas očekujem kad ćemo sletit iz krivine u provaliju... :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74724
2016-07-22


Back to top Go down

Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati - Page 4 Empty Re: Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati

Post by Guest 30/10/2020, 23:12

Dakle, a bez namjere da prozivam ijednog kolegu forumaša:

Ljudi ovdje dolaze i pišu. Svakoga od njih pokušavam razumjeti, s nekima je lakše, s nekima teže.

Ima recimo jedan forumaš, piše iz inozemstva. Ako je ijedna zemlja, a zemlja u kojoj on živi ionako nikada nije bila po mjeri čovjeka, ali ako je ijedna zemlja pala na bijedne ostatke ostatake i neprepoznatljivu sjenu same sebe, to je njegova zemlja.

Ugrožen je prihod, budućnost, sigurnost, kohezija i osnovni moralni obziri.

Ali on i dalje igra svoju ulogu suludog forumskog klauna, koji nas pokušava uvjeriti kako je Hrvatska loša i kako je u njoj sve loše.

Ne znam zapravo - uvjerava li nas to on da je Hrvatska loša, ili sebe da je bio u pravu što se u tu zemlju preselio iz Hrvatske?

Vidio sam svijeta, uključujući i tu njegovu novu domovinu. Hrvatska može i mora bolje, ali čak i financijski, u apsolutnim iznosima, u istom si platnom razredu, tamo i ovdje. Imaš plaću da si kupiš novu plazma TV, ali ne da si uštediš za kuću ili stan.

Ostalo su nijanse.

Zemlja je inače davno, moralno i zdravorazumski, otišla u krasni kurac, čisti skandal.

Ali on se nama ruga. Pa neka ga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati - Page 4 Empty Re: Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati

Post by Eroo 30/10/2020, 23:19

mobiu$ wrote:Inače, u gospodarskoj smo krizi neslućenih razmjera - svijet, ne Hrvatska. COVID je pritom samo strgnuo zavjese sa skrivenih i neodrživih sustavnih problema, primarno na Zapadu.

Brexit ide dalje, bez sporazuma, sasvim izvjesno.

Prisjetili smo se kako je Europa pod migrantskom opsadom, ali zapravo već nekoliko generacija. Ili će se domoroci trgnuti i pobiti i protjerati uljeze ili će se desiti obratno.

Jedna za jednom, padaju bivše sovjetske republike oko Rusije, koju sankcije, korupcija i loša demografija (Rusija ima manje stanovnika od Bangladeša). Jednom, kad nafta i plin odu u muzej, SSSR iz 1989. će izgledati kao rajski vrt spram Rusije.

SAD su u najvećem problemu. Parametara nema toliko da se ne može izračunati: šanse su preko 50% da će u SAD-u nakon izbora doći do građanskih nemira, pa i civilnog rata. Problemi su sustavni, pa se šanse povećavaju protijekom vremena, što samo znači da je rat neizbježan.

Međutim, postoji način za kojim će američke elite posegnuti u jednoj fazi da izbjegnu unutrašnji sukob, a to je vanjski rat s velikom silom.

To će vjerojatno dovesti do svjetskog rata po obujmu, ne po intenzitetu (biti će sličniji Stogodišnjem ili Tridesetgodišnjem ratu, negoli pravim svjetskim ratovima).

To je budućnost, nastavi li se ovom cestom, ako nagib u ovom trenutku uopće dozvoljava okret i povratak.
COVID je samo okidač za sve što si naveo.
Do toga je moralo doći, s obzirom na to kako se ova civilizacija ponašala.
Gore sam baš htio kolege upitati : OK, HDZ je loš, a što je na stolu kao alternativa?
Naravno, odgovora ne bi bilo, zato ni moga pitanja nije bilo.
Znaju svi šta je loše, ali nemaju bolje za ponuditi. Nitko to u ovome trenutku nema, nažalost.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74724
2016-07-22


Back to top Go down

Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati - Page 4 Empty Re: Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati

Post by Guest 30/10/2020, 23:20

Eroo wrote:
mobiu$ wrote:Umoran sam od ovih COVID vijesti, izračuna, novih izračuna i proračuna. Prirodan ili umjetno stvoren, s opcijom cijepljenja ili ne, COVID će ostaviti za sobom svijet (koji ionako nezdravo kašljucka preko 20 godina) kao puno gore mjesto - ako ga uopće ostavi.

Najviše sam umoran od politiziranja na ovoj temi. Ovo je globalni problem, WHO je trebao formulirati globalni odgovor.

Ovo nema veze s HDZ-om, Andrejom, Zokijem, Škorom, ustašama&partizanima...

A tek ja. Kad se upustiš dublje u problematiku postaneš svjestan svih mogućnosti.
Umor i glavobol...osjećam se kao netko tko sjedi u autu pored nerazumnog šofera
i svaki čas očekujem kad će napravit neku novu glupost. Kočiš, a nemaš kočnice,
upravljač također nemaš, a svaki čas očekujem kad ćemo sletit iz krivine u provaliju... :)

Nažalost, ja radim financijske izračune, gdje novi slučajevi prestaju biti izvori prihoda i postaju rashodovna stavka, s kontaktima.

Ni danas ne znamo koje posljedice COVID ostavlja po ljudski organizam za 5-25 godina.

Uglavnom, imam brojke koje su takve da su minimalne (uočeni pozitivni slučajevi), s minimalnom poznatom kliničkom slikom (zanemarive posljedice nakon izlječenja) - i svejedno postaje jasno da smrt od gladi će postati svakodnevnica, čak i na Zapadu.

Nema oporavka, kao što i nije bilo pravog oporavka u Europi nakon 2008. Šteta je nepopravljiva, već sada.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati - Page 4 Empty Re: Plenki:Imamo naznake da su naše mjere počele djelovati

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum