ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu - Page 3 Empty Re: Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu

Post by Guest 12/12/2020, 20:51

AssadNaPodmornici wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Izbori su neregularni ima previše dokaza a sudovi odbacuju tužbe iz drugih razloga. Tipa ovo je odbačeno iz razloga da države nemogu tužiti druge države. Ekipa svjedoči pod zakletvom kako su čak i sudjelovali u krađi, imaš video, audio snimke, stotine svjedoka, hrpu forenzičkih firmi koje se bave matematičkim i statističkim analizama, ovi čak stave recimo u Georgiji izvade nekoliko desetaka tisuća ljudi koji su glasovali a nebi smjeli, ono ekipa izvadi sva imena i prezimena, stave i video snimku gdje ovi broje glasove nakon što su zatvorili biralište i poslali promatračke doma, a sudovi odbacuju sve to ne radi nedostatka dokaza nego drugih pravnih gluposti, tipa država ne može tužiti državu ili za Pensilvaniju da su trebali tužbu prije izbora a ne posli i takve stvari.
Zato se nadam da će demokrati na isti način i maznuti dva mjesta za sentat i napuniti vrhovni sud sa još desetak svojih sudaca kako su rekli

Je da...neregularno,tuga velika,ovo ono ekvator i paralele.

ja ti mogu staviti sate svjedočenja ekipe po zakletvom pred sudovima, video snimke, audio snimke, forenzičke i statističke analize, ako odvojiš samo uru vremena znati ćeš da su izbori neregularni. to što Perica Jihadi sa Indexa i CNN pišu "nema dokaza" kurac nema dokaza , kako rekoh stotine svjedoka pod zakletvom, video snimke, statističke analize, mogu ti staviti linkova da će ti trebati 10 dana da pročitaš i poslušaš.. ali nema tebi pomoći, ti ćeš vjerovati ovim drugima...

izbori su maznuti ja sam znao prvi dan, čim sam vidio da je TRump dobio Floridu sa 3.4% dobio Ohio sa +8%, i u New Yorku se pojačao za 10ak% , a onda nekim čudom u 4-5ujutro izgubi sve susjedne države gdje je vodio :D odmah je budali jasno da je to sumnjivo.. a dokaza ima previše. . pa kolike su šanse da netko dobio Ohio sa preko 8% razlike i Floridu sa rekordnom razlikom zadnjih skoro 40godina, a onda izgubi susjedne države gdje je vodio ...dok doslovno nisu šleperi sa glasovima došli(da to se dogodilo, vozači šlepera pod zakletvom svjedočili kako su doslovno stotine tisuća glasova prevozili iz druge države :D :D )

a sudovi odbacuju tužbe iz razloga. ."aa države nesmiju tužiti druge države" "aaa zakasnili ste" "aaa niste popunili dobro tužbu itd".. nitko se nebavi osporavanjem dokaza.. facktografi i ostali šute ko zaliveni..  čak i procurio audio leek u CNNU dobili naredbu da doslovno ignoriraju sva ova saslušanja i iznošenje dokaza i svjedoka..

Nemoj molim te ti si prvi pricao o tome kako je "as stavio svoje ljude u sud" a sad odjednom sudovi odbacuju,kradja,izdaja,ovo ono,... de dobro je  :D

Guest
Guest


Back to top Go down

Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu - Page 3 Empty Re: Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu

Post by AssadNaPodmornici 12/12/2020, 20:57

pa stavio je svoje ljude u sud, pa šta.
sud ne odbacuje kako rekoh zbog "nema dokaza, ili dokazi nisu valjani", nego zbog drugih razloga..

ili meni je fenomen prije koji dan u Georiji.. Trumpovi stave videosnimku .. na jednoj video snimci, koju su potvrdili i svjedoci - ekipa zatvara biralište tamo kasno navečer.. "gotovi smo za danas idite doma".. ekipa ode doma.. dolazi par ljudi, vade kofere, i bez promatrača , bez nadzora iz nekih kofera broje 24 000 glasova.. nitko nije osporio snimku, potvrdili je i svjedoci. stave u istoj državi snimku, gdje dođe as do mašine za glasovanje stavlja USB stick, pa ga vadi i stavlja u laptop, pa nazad.. a nitko nesmije se približiti.. ovi ga zaustavljaju, pitaju glavnog promatrača šta ovaj as radi, ovaj klima glavom..
jedan as izvukao iz spiskova nekoliko desetaka tisuća - mrtvih ljudi koji su glasovali, maloljetnika, ili ljudi koji nisu imali prebivalište ili papire..
i naravno deseci drugih svjedoka.. i šta.? dođe neki niži sud odbaci sve ovo bez nekog razloga, a onda vrhovni sud odbaci, kao ovo.. "države (texas i 18drugih) nemogu tužiti druge države " ili za ono u pensilvaniji "kasno ste poslali tužbu trebali ste prije" i još jednu za pensilvaniju iz sličnih razloga.. uopće nitko ne osporava ove dokaze to je meni fenomen.. niti mediji , niti facktografi koji osporavaju sve, čak niti sudovi, samo odbacuju, najčešće iz birokratskih razloga..

AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21295
2018-06-14


Back to top Go down

Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu - Page 3 Empty Re: Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu

Post by Guest 12/12/2020, 21:01

Nema svojih ljudi nitko tamo. To je ono što ti ne možeš i nećeš razumjeti. To nije zemlja postavljena kao ovo kod nas niti ljudi imaju takav način razmišljanja. Ako je postavio konzervativca religioznog recimo. Taj će se pozivati na svoju savjest a ne toliko na to tko ga je postavio. Nema onoga ruka ruku mije. Ti si ogorčen i razočaran i pati ti ego jer se nije dogodilo ono što si ti propovjedao da će se dogodili pa sada pišeš pizdarije koje pišeš. Velika urota, svi oteli, sve države koje su glasale za njega raj na zemlji sve koje nisu propast....lol.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu - Page 3 Empty Re: Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu

Post by AssadNaPodmornici 12/12/2020, 21:04

za pensilvaniju, lik svjedoči pod zakletvom.. dakle stavlja svoje ime i prezime i posao , opisuje.. kako je as išao iza ponoći u new york po doslovno 300 000 glasova koje je vozio u pensilvaniju(nemaju šta glasovi putovati iz države u državu, zamisli da iz Split krene šleper glasova za Metković :D :D ).. i pazi ovo.. lik se nešto posvađao sa ovima koji su ga poslali, parkirao kamion, otišao spavati i ujutro se probudio skužio da nema njegov kamion sa 300 000 glasova :D :D :D :D :D :D :D

a onda neka crnjkinja svjedoči kako su uništavali trumpove glasove, a sve sumnjive zaokruživali za bidena..
inače bio je još jedan što je svjedočio kako je ovaj as vozio cca 100 000 glasova.. država Winsconsin.. lik spava , dođe mu poziv malo prije ponoći, "da je zaboravio pokupiti neke glasove".. lik pita o čemu se radi.. dođe u firmu, dobije zadatak da pokupi iz pošte 100 000 glasova koji dan prije nisu postojali, i onda ih kaže doslovno iskrcao na zadnja vrata u par birališta :D

i naravno, postoje i statistički dokazi, jer kada trpaš glasove ovako lažno, pojavila se ogromna statistička odstupanja u benfordovom zakonu iz statistike.. mislim mogu pisati postove i postove o ovakvim događajima.. i svi redom pod zakletvom govore ovo pred sudovima, ovi sve klimaju glavom, i onda odbace radi nekih glupih razloga, ovi odu na vrhovni sud i ovi opet odbace radi birokratskih razloga.. a mediji ponavljaju "nema dokaza" a vi vjerujete da nema dokaza, iako upiši Michigan Election Hearing, bilo je 2-3 dana , svako traje po nekoliko sati.. nitko zanimljivo ne osporava dokaze, kako bi trebalo biti na sudu, nego odbacuju tužbe iz birokratskih razloga.. cirkus

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21295
2018-06-14


Back to top Go down

Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu - Page 3 Empty Re: Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu

Post by Guest 12/12/2020, 21:06

AssadNaPodmornici wrote:za pensilvaniju, lik svjedoči pod zakletvom.. dakle stavlja svoje ime i prezime i posao , opisuje.. kako je as išao iza ponoći u new york po doslovno 300 000 glasova koje je vozio u pensilvaniju(nemaju šta glasovi putovati iz države u državu, zamisli da iz Split krene šleper glasova za Metković :D :D ).. i pazi ovo.. lik se nešto posvađao sa ovima koji su ga poslali, parkirao kamion, otišao spavati i ujutro se probudio skužio da nema njegov kamion sa 300 000 glasova :D :D :D :D :D :D :D

A iza njega je išla još i jedna cisterna, i helikopter po zraku. I sve su to napravili majkuim.  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu - Page 3 Empty Re: Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu

Post by debotoijusto 12/12/2020, 21:06

aben wrote:
debotoijusto wrote:
aben wrote:
debotoijusto wrote:i  have a dream... narancastog klauna iznose izbacivaci iz bijele kuce dok on batrga nogicama i uzvikuje ukralo ukralo ukralo  :D
ča je tebi smetalo dokle je un bi na timunu merike?
redneckizam kao izvozni proizvod

to je razina ko ono ka su žinske u hrvackoj masovno glasovale za onoga iz gospodarske komore jer sumiljo georgeu cloonyju
tako nekako , povrsan sam isto kao ti  ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30784
2014-04-12


Back to top Go down

Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu - Page 3 Empty Re: Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu

Post by aben 12/12/2020, 21:12

debotoijusto wrote:
aben wrote:
debotoijusto wrote:
aben wrote:
debotoijusto wrote:i  have a dream... narancastog klauna iznose izbacivaci iz bijele kuce dok on batrga nogicama i uzvikuje ukralo ukralo ukralo  :D
ča je tebi smetalo dokle je un bi na timunu merike?
redneckizam kao izvozni proizvod

to je razina ko ono ka su žinske u hrvackoj masovno glasovale za onoga iz gospodarske komore jer sumiljo georgeu cloonyju
tako nekako , povrsan sam isto kao ti  ;)


nope, 
trump po meni ni dobar predsjednik jer je štiti merikunce od jeftinijih proizvodov, a dobar je jer ga ni briga za atmosferu pa je otvori rudnike po georgiji.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu - Page 3 Empty Re: Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu

Post by AssadNaPodmornici 12/12/2020, 21:25

MaximusDecimusMiridije wrote:Nema svojih ljudi nitko tamo. To je ono što ti ne možeš i nećeš razumjeti. To nije zemlja postavljena kao ovo kod nas niti ljudi imaju takav način razmišljanja. Ako je postavio konzervativca religioznog recimo. Taj će se pozivati na svoju savjest a ne toliko na to tko ga je postavio. Nema onoga ruka ruku mije. Ti si ogorčen i razočaran i pati ti ego jer se nije dogodilo ono što si ti propovjedao da će se dogodili pa sada pišeš pizdarije koje pišeš. Velika urota, svi oteli, sve države koje su glasale za njega raj na zemlji sve koje nisu propast....lol.

gle jebe me se , ja samo govorim da su izbori ukradeni..
evo ti sada

https://www.ex-iskon-pleme.com/t43615-najbolji-do-sada-dokaz-krae-izborima-zanimljivo-nije-niti-video-niti-ista-slicno-nego-neki-zakoni-iz-statistike

ovdje sam još svega par dana nakon izbora stavio već nekoliko različitih matematičkih i statističkih analiza koje ukazuju na moguće nepravilnosti. dakle ovo sve prije nego je išta počelo, neovisni stručnjaci iz matematike i statistike našli nepravilnosti. sve objašnjeno. naravno da nećeš odvojiti 10minuta

ovo je među prvim javnim svjedočenjima u Pensilvaniji.. poslušao sam većinu od 3 sata.. bilo je još nekih



evo ovaj as je sve ove svoje dokaze koje je sakupio.. stavio ih na twitter, predao sudovima, i predao ih na FBI.. lik je radio analize glasova po državama
https://mobile.twitter.com/mattbraynard

radio na statističku metodu - nasumični uzorak - tipa izabere jedan uzorak ..tipa uzme ljude koji su upisani da su glasovali poštom.. i onda zove te ljude.. i ispadne da njih cca 20% nije uopće glasovalo :D a upisani su da su glasovali.
ili obrnuto, zvao ljude u trumpvim kvartovima(gdje republikanci imaju bolje rezultate) , za one za koje je potvrđeno da su POSLALI glas poštom.. i ispalo da opet CCA 20ak% njih glasovi nisu došli do birališta..
i lik je objavljivao čak i telefonske pozive i imena po sudovima, nema dokaza

evo onaj famozni vozač šlepera koji je vozio 300 000 glasova iz new yorka u drugu državu(pensilvaniju). imenom, prezimenom, i zakletvom.
nitko ga nije osporio


eno videosnimka famozna koja nije također osporena, i svjedoci je potvrdili.. radi se samo ovdje o 24 000 glasova ukradenih za Bidena(a razlika u cijeloj državi 11 000)..


još toga.. ovo je sve bilo na sudovima


malo sa michigana(kažem postoje stotine ovakviih svjedoka diljem USA - govore o uništavanju trumpvih glasova, izbacivanju republikanskih promatrača, lažiranju glasova za Bidena - svi pod zakletvom)




dva vozača šlepera i još jedna govore kako su uništavali glasove.. ovdje su dali interview Hannitiju a dan prije toga na sudu


neda mi se više.. kažem ti ovo nije čak niti četvrtina onoga što sam ja vidio, a to sve skupa što sam ja vidio, opet nije niti desetina što je sve iznešeno.. a ti dalje vjeruj u što hoćeš.. ništa od ovoga nije osporeno niti na sudovima, niti na faktografu, niti na indexu niti na cnnu.. a ne oni čekaju neku budalu koja kaže "venezuela namještala izbore u USA" onda naravno mediji se rugaju sa time a ovo ignoriraju.. a ti vjeruj u što hoćeš..

imaš sate i sate svjedoka, imaš stotine statističkih analiza.. imaš i video i audio snimaka koliko hoćeš-. ovo je samo manji dio

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21295
2018-06-14


Back to top Go down

Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu - Page 3 Empty Re: Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu

Post by Guest 12/12/2020, 21:27

AssadNaPodmornici wrote:
gle jebe me se , ja samo govorim da su izbori ukradeni.. 

Je vidim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu - Page 3 Empty Re: Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu

Post by debotoijusto 12/12/2020, 21:37

AssadNaPodmornici wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Nema svojih ljudi nitko tamo. To je ono što ti ne možeš i nećeš razumjeti. To nije zemlja postavljena kao ovo kod nas niti ljudi imaju takav način razmišljanja. Ako je postavio konzervativca religioznog recimo. Taj će se pozivati na svoju savjest a ne toliko na to tko ga je postavio. Nema onoga ruka ruku mije. Ti si ogorčen i razočaran i pati ti ego jer se nije dogodilo ono što si ti propovjedao da će se dogodili pa sada pišeš pizdarije koje pišeš. Velika urota, svi oteli, sve države koje su glasale za njega raj na zemlji sve koje nisu propast....lol.

gle jebe me se , ja samo govorim da su izbori ukradeni..
evo ti sada

https://www.ex-iskon-pleme.com/t43615-najbolji-do-sada-dokaz-krae-izborima-zanimljivo-nije-niti-video-niti-ista-slicno-nego-neki-zakoni-iz-statistike

ovdje sam još svega par dana nakon izbora stavio već nekoliko različitih matematičkih i statističkih analiza koje ukazuju na moguće nepravilnosti. dakle ovo sve prije nego je išta počelo, neovisni stručnjaci iz matematike i statistike našli nepravilnosti. sve objašnjeno. naravno da nećeš odvojiti 10minuta

ovo je među prvim javnim svjedočenjima u Pensilvaniji.. poslušao sam većinu od 3 sata.. bilo je još nekih



evo ovaj as je sve ove svoje dokaze koje je sakupio.. stavio ih na twitter, predao sudovima, i predao ih na FBI..  lik je radio analize glasova po državama
https://mobile.twitter.com/mattbraynard

radio na statističku metodu - nasumični uzorak - tipa izabere jedan uzorak ..tipa uzme ljude koji su upisani da su glasovali poštom.. i onda zove te ljude.. i ispadne da njih cca 20% nije uopće glasovalo :D a upisani su da su glasovali.
ili obrnuto, zvao ljude u trumpvim kvartovima(gdje republikanci imaju bolje rezultate) , za one za koje je potvrđeno da su POSLALI glas poštom.. i ispalo da opet CCA 20ak% njih glasovi nisu došli do birališta..
i lik je objavljivao čak i telefonske pozive i imena po sudovima, nema dokaza

evo onaj famozni vozač šlepera koji je vozio 300 000 glasova iz new yorka u drugu državu(pensilvaniju). imenom, prezimenom, i zakletvom.
nitko ga nije osporio


eno videosnimka famozna koja nije također osporena, i svjedoci je potvrdili.. radi se samo ovdje o 24 000 glasova ukradenih za Bidena(a razlika u cijeloj državi 11 000)..


još toga.. ovo je sve bilo na sudovima


malo sa michigana(kažem postoje stotine ovakviih svjedoka diljem USA - govore o uništavanju trumpvih glasova, izbacivanju republikanskih promatrača, lažiranju glasova za Bidena - svi pod zakletvom)




dva vozača šlepera i još jedna govore kako su uništavali glasove.. ovdje su dali interview Hannitiju a dan prije toga na sudu


neda mi se više.. kažem ti ovo nije čak niti četvrtina onoga što sam ja vidio, a to sve skupa što sam ja vidio, opet nije niti desetina što je sve iznešeno.. a ti dalje vjeruj u što hoćeš.. ništa od ovoga nije osporeno niti na sudovima, niti na faktografu, niti na indexu niti na cnnu.. a ne oni čekaju neku budalu koja kaže "venezuela namještala izbore u USA" onda naravno mediji se rugaju sa time a ovo ignoriraju.. a ti vjeruj u što hoćeš..

imaš sate i sate svjedoka, imaš stotine statističkih analiza.. imaš i video i audio snimaka koliko hoćeš-. ovo je samo manji dio

bude ti neugodno kad skines sarene naocale
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30784
2014-04-12


Back to top Go down

Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu - Page 3 Empty Re: Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu

Post by Istina laže 12/12/2020, 22:15

AssadNaPodmornici wrote:Izbori su neregularni ima previše dokaza a sudovi odbacuju tužbe iz drugih razloga
Svi Trumpovi advokati kažu da nije bilo izborne prevare. Poslušaj ponekad i non-fake news  :)
Istina laže
Istina laže

Posts : 196
2020-10-29


Back to top Go down

Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu - Page 3 Empty Re: Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu

Post by AssadNaPodmornici 12/12/2020, 22:21

ne morate vjerovati korumpiranim i preplašenim ljudima koji su na poziciji sudaca.. šta i prema sucima i Horvantičić ima sinkopu, postoji Ličko rukovanje,

stavio sam vam mali ali samo mali dio dokaza, a tu ima materijala za sate proučavanja.. jer toliko tih dokaza izlazi svaki dan, da jednostavno ...vi nakon svih dokaza postajete ko ravnozemljaši.. ali OK.. a korumpirani suci ko korumpirani suci.. ima ih svaka država.. dio ih kupiš, dio podmitiš, a bogami tko se neda kupiti i podmiti da im se i za prijetiti(da neki republikanci su povukli svoje odluke o ne-regularnosti nakon što su dobijali prijetnje).. eto..
pomalo budemo mi čitali o sranjima u USA , tek je počelo.. 18 država na čelu sa Texasom je podiglo tužbu, koja je naravno nije odbačena "zbog nedostatka dokaza" nego zbog birokratskih zavrzlana, pa pokreću vlastitu uniju.. unatoč cenzuri, ovakva videa i analize su pročitali i vidjeli stotine milijuna amera.. pa suci mogu dosuditi da je to Ličko rukovanje a mi svi znamo da je to prstenjačenje šupka

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21295
2018-06-14


Back to top Go down

Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu - Page 3 Empty Re: Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu

Post by Guest 12/12/2020, 22:29

AssadNaPodmornici wrote:stavio sam vam mali ali samo mali dio dokaza

Štos je u tome što ti sve što netko drugi stavi ili kaže automatski ide "korumpirani sudci","uplašeni","sjebano","nije istina".

A onda tražiš da netko uvaži ove druge pak budalaštine kao izričitu istinu.

Nema tu rasprave, emotivno si se vezao za ovo i nema tu normalne sprehe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu - Page 3 Empty Re: Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu

Post by AssadNaPodmornici 12/12/2020, 22:45

pa kako drugačije opisati situaciju

kako rekoh nije ovo rekla kazala. sati i sati svjedočenja za svaku državu, ljudi po zakletvom pred kamerama imenom i prezimenom - nitko nije osporavan --- gle ja sam ti stavio hrpu linkova.. samo prvi link koji sam ti stavio, ima nekoliko statističkih i matematičkih analiza.. pa se bavi time

-- video snimke - -- nitko ih ne osporava
--statističke/matematičke analize hrpe ozbiljnih firmi, institucija, profesora matematike --- nitko niti to ne osporava,

i šta nakon svega ovoga, bogte imam uši, imam oči, imam osnovna znanja iz matematike i logike i statistike.. i gledam sva ta iznošenja na sudovima, ozbiljni ljudi, doktori znanosti, i onda sud sve to iz nekog birokratskog razloga proglaši nevažećim.. bez objašnjenja, tipa utvrdili smo da "analiza Matt Braynarda koji je na uzorku analizirao glasovanje je netočna iz toga i toga razloga" - ništa. lik iznese sve dokaze, audio snimke, analize, grafikone, --- i opet sud sve odbaci :D
Ili one puste analize Benfordovg zakona iz matematike pomoću kojeg USA je otkrivala nepravilnosti u izborima u Venezueli i takvim vukojebinama.. iznese neki matematičar na slušanju, i sve pet, opet odbace, bez da itko kaže "profesore vaša analiza nije točna iz toga i toga razloga"..

lik svjedoči imenom i prezimenom na sudu kako je šleperom prevozio 300 000 glasova(nije jedini) preko administrativnih granica , i zanimljivo.. nitko ne osporava lika, da ga ispituju , da mu dokažu da laže - tipa aha našli smo da neradiš u toj firmi, ili da taj dan nisi vozio, ili našli smo ti GPS od mobitela bio si u kafani pijan itd itd.. - ima ime i prezime, i papire od rute, firmu za koju je radio.. i šta.. nitko ga ne osporava, samo ignore, i sud odbaci cijelo slušanje iz opet nekih birokratskih razloga tipa "zakasnili ste, krivo ste popunili, ee države nemogu tužiti državu" i takve stvari..
svjedoci svjedoče o uništavanju glasova, pa najgore od svega čak i promatrači demokratske stranke govore o svim tim nepravilnostima, i nitko ih nije kao išao ispitati, provjeriti, naći kontra svjedoke.. itd.. i tako imaš sate i sate i sate svjedoka.. video zapis onaj iz georgije.. bio je neki jadni pokušaj osporavanja koji nije uspio na nekom portalu, pa ga samo svi ignoriraju.. dođe lik izvadi iz biračkog spiska neznam par desetaka tisuća ljudi koji su glasovali u Georgiji.. i naravno tamo mrtvi ljudi, ljudi koji imaju prebivalište u drugoj državi, ljudi koji nisu građani USA.. nitko nije rekao "aj idemo provjeriti te tvoje papire, aha vidimo ovdje si lagao, i ovdje" nego OK, iznio dokaze, ... i opet sud odbaci.. wtf?

najgore od svega, imate sve ovo na jebenom youtubu :D :D .. upišete georgia election hearing.. bila su 2-3 do sada.. PA election hearing.. michigan.. itd.. pa onda drugi linkovi, druge analize..

a pazi nitko, nikoga ne osporava..
ti tvrdiš da te silovao u guzicu debotijesto ..
dođeš na sud, pokažeš video snimku događaja, snimku razvaljenog šupka , tragove njegove sperme u tvom dupetu, svjedoke koji su vidjeli .---- nitko ništa ne osporava :D

i onda sud sve to odbaci bez ikakve provjere i proglasi to "ličkim rukovanjem".. :D eto to ti je trenutno u USA


Last edited by AssadNaPodmornici on 12/12/2020, 22:46; edited 1 time in total
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21295
2018-06-14


Back to top Go down

Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu - Page 3 Empty Re: Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu

Post by debotoijusto 12/12/2020, 22:46

Konzervativni aktivisti, koji bez dokaza tvrde da je izabrani predsjednik SAD-a Joe Biden ukrao izbore, okupili su se u subotu na više prosvjeda. Na prosvjed u Washingtonu govorio je nedavno pomilovani bivši Trumpov savjetnik za nacionalnu sigurnost.


Organizatori prosvjeda pod nazivom “Zaustavite krađu”, povezani s Trumpovim operativcem Rogerom Stoneom, i pojedine crkvene skupine pozvali su svoje pristaše da dođu na “Jerihonske marševe” i molitvene skupove.

“Kakva god da je bila jučerašnja presuda… svi duboko, duboko udahnimo”, rekao je prosvjednicima pred zgradom Vhrovnog suda bivši Trumpov savjetnik, umirovljeni general Mike Flynn.

Flynn, koji je dva puta priznao da je lagao FBI-ju o kontaktima s bivšim ruskim veleposlanikom, prvi put je govorio u javnosti otkako mu je Trump udijelio oprost 24. studenoga.

Stotine Trumpovih pristaša sa zastavama i transparentima u manjim skupinama su do Vrhovnog suda i Kongresa došle kroz središte Washigntona koje je policija zatvorila za promet.



Maske je nosio mali broj prosvjednika usprkos rasplamsavanju epidemije covdia-19 i preporukama lokalnih vlasti da ih se nosi i na otvorenim prostorima.
Oko 200 pripadnika “Proud Boysa”, krajnje desne nasilne skupine, povorci se pridružilo u blizini Trumpovog hotela, a mnogi su imali kamuflažne odore, balističke prsluke i kacige. Mnogi prosvjednici su u izjavama medijima ponavljali desničarske teorije zavjere o izbornoj krađi i odbacivali sudske presude.



Organizatori prosvjeda najavili su prosvjedne povorke u Washingtonu oko Kapitola, Vrhovnog suda i Ministarstva pravosuđa “uz molitve da padnu zidovi korupcije i izborne prijevare”, referirajući se na biblijsko čudo i pad Jerihona čije su se zidine urušile nakon marširanja svećenika i vojnika oko njih.

https://www.telegram.hr/politika-kriminal/sad-je-vec-gotovo-pa-dirljivo-najlojalniji-trumpisti-jos-uvijek-misle-da-bi-mogli-ponistiti-izbore/

spoj neukosti i vjerskog fanatizma na USA nacin  :popcorn
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30784
2014-04-12


Back to top Go down

Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu - Page 3 Empty Re: Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu

Post by AssadNaPodmornici 12/12/2020, 22:52

gle trump je popušio izbore na šemu Maduro/Lukašenko style, maznuli mu izbore u ključnim državama, sudovi su na šemu "sve je to ličko rukovanje" , popušio je de jure, budemo se kladili koliko dugo će Biden biti na vlasti prije nego ga smjeni deep state i postavi Kamalu ili umre..


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21295
2018-06-14


Back to top Go down

Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu - Page 3 Empty Re: Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu

Post by prckov 12/12/2020, 23:14

AssadNaPodmornici wrote:gle trump je popušio izbore na šemu Maduro/Lukašenko style, maznuli mu izbore u ključnim državama, sudovi su na šemu "sve je to ličko rukovanje" ,  popušio je de jure, budemo se kladili koliko dugo će Biden biti na vlasti prije nego ga smjeni deep state i postavi Kamalu ili umre..


naravno da su izbori ukradeni
i to kradom industrijskih razmjera
druga je stvar sto neko to nece da prizna
dzabe se zamaras objasnjavajuci takvim kad oni nece to ni provjerit niti ih istina zanima
debu radi ideoloskih razloga a maksu radi nekih unutarnje-psiholoskih :D
prckov
prckov

Posts : 34217
2014-04-19


Back to top Go down

Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu - Page 3 Empty Re: Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu

Post by prckov 12/12/2020, 23:25

evo kako rade dominion aparati koji su se koristili u izborima 2:30

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34217
2014-04-19


Back to top Go down

Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu - Page 3 Empty Re: Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu

Post by prckov 13/12/2020, 09:28

MaximusDecimusMiridije wrote:Nema svojih ljudi nitko tamo. To je ono što ti ne možeš i nećeš razumjeti. To nije zemlja postavljena kao ovo kod nas niti ljudi imaju takav način razmišljanja. Ako je postavio konzervativca religioznog recimo. Taj će se pozivati na svoju savjest a ne toliko na to tko ga je postavio. Nema onoga ruka ruku mije. Ti si ogorčen i razočaran i pati ti ego jer se nije dogodilo ono što si ti propovjedao da će se dogodili pa sada pišeš pizdarije koje pišeš. Velika urota, svi oteli, sve države koje su glasale za njega raj na zemlji sve koje nisu propast....lol.

cuj ovog
nemas ti pojma o cemu pricas, Sto onda demokrati sad hoce da natrpaju ustavni sud sa svojim sudijama (hoces link posto znam da i o tome pojma nemas) Prijete trpanjem ustavnog suda svojim sudijama. Pune ti novine natpisa o tome, doduse ne pise to tamo di se tenkovi prave, rakete, kalibri i to.
Naravno da nisu bukvalno njegovi ljudi tamo, ali imaju oni koje su birali demokrati i oni koji su izabrani od republikanaca. Ovi konzervativni birani od strane republikanaca se drze slova ustava (izvornog) i ne zele ga mijenjat, a ovi drugi su skloniji mijenjanju ustava i uvaljivanju ideoloskih pizdarija kao sto je to cinila ona koza sto je nedavno umrla. Al ti ni o tome naravno pojma nemas, pa ti sad neko treba pisat kilometarske tekstove koje ti svakako neces procitat jer te to i ne zanima. Da te zanimalo ti bi to vec znao. Ako vec navijas reci navijam i gotovo, imam nekih privatnih trauma pa ne mogu trpit muske sirove autoritete i gotovo :D . Samo zalosno je kad to projiciras u stvarima koji te niti nesto jako interesiraju niti si dovoljno informiran o njima, a postavljas se kao da sve znas, da si objektivan i nepristran.
Krada je naravno bila, evo i yoda ti je stavio neke linkove sa svjedocenjem ljudi koji su tome svjedocili a ima ih jos more. Ti nisi nicim pobio ni jedan od tih argumenata osim nekog bezveznog mudrovanja, i jos yodu prozivas za pristrasnost. On, za razliku od tebe, izlazi sa konkretnim stvarima, a ti izlazis sa nekakvim psiholoskim profiliranjem yode kao argumentom. Jesi ti normalan covjece. Jos velis lol ..hahaha
prckov
prckov

Posts : 34217
2014-04-19


Back to top Go down

Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu - Page 3 Empty Re: Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu

Post by prckov 13/12/2020, 09:32

aben wrote:
debotoijusto wrote:
aben wrote:
debotoijusto wrote:i  have a dream... narancastog klauna iznose izbacivaci iz bijele kuce dok on batrga nogicama i uzvikuje ukralo ukralo ukralo  :D
ča je tebi smetalo dokle je un bi na timunu merike?
redneckizam kao izvozni proizvod

to je razina ko ono ka su žinske u hrvackoj masovno glasovale za onoga iz gospodarske komore jer sumiljo georgeu cloonyju

priznaj da si mislio da ce kornjaca provirit glavu :D
prckov
prckov

Posts : 34217
2014-04-19


Back to top Go down

Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu - Page 3 Empty Re: Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu

Post by prckov 13/12/2020, 09:34

MaximusDecimusMiridije wrote:
AssadNaPodmornici wrote:stavio sam vam mali ali samo mali dio dokaza

Štos je u tome što ti sve što netko drugi stavi ili kaže automatski ide "korumpirani sudci","uplašeni","sjebano","nije istina".

A onda tražiš da netko uvaži ove druge pak budalaštine kao izričitu istinu.

Nema tu rasprave, emotivno si se vezao za ovo i nema tu normalne sprehe.


cuj mudrolije jopet :D
korumpirani su suci na nizim razinama, ne ovi ustavni, oni koji su pustali prestupnike koji su palili na protestima u mjestima di demokrati imaju vlast. Po nekoliko puta su pustali iste prestupnike. Ima ti o tome isto puno vijesti da su te zanimale. Ti bi da ti se sve servira, a vec imas izgradeno misljenje na osnovu nicega. Ajd za promjenu ti nesto dokazi a nemoj glumit tulipana kojeg treba zalijevat sa faktima da bi eventualno "zamiriso" na racionalnost i objektivnost.
prckov
prckov

Posts : 34217
2014-04-19


Back to top Go down

Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu - Page 3 Empty Re: Amy Coney Barrett već sutra u Vrhovnom Sudu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum