ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by mutava baštarda 28/10/2020, 12:12

michaellcmacha wrote:a ovih 23 mrtva u odnosu na 1 ili 2 u travnju to ćemo ignorirati....
u njemačkoj u prosjeku svaki mjesec umre 70 000 ljudi koje ne treba ignorirati, nego treba gledati kako i njih spasiti. ja sam protiv svake diskriminacije i ignoriranja. 
recimo, ukinio bi duhan i spasio mnogo više ljudi na planetu nego što ih usmrti ovaj nesretni virus.

mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by abraham 28/10/2020, 12:12

Projedlog ovom sdp-poslodavcu. Svakom uposleniku ugraditi chip da se vidi ide li s posla drito doma ili shvrlja negdje da pokupi zarazu. Osim toga odbiti svima linearno30% josh i uplatiti u drzavni fond za borbu protiv C19, virusa a ostalo pola meni, pola Bagi a pola stranci valjda. Muhahahahahahhaaaaaaa Kila mozga.....
Da ne bude poslije , nismo znali. Skoro ga nagovorio.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by abraham 28/10/2020, 12:16

Bio tako jedno jedan poslodavac koji je organizirao prijevoz radnoj snazi , besplatan smjeshtaj, radno mjesto i ako si bolesatn uglavnom lijechio za zyklon b. No da ne bude sve predvidivo i normalno, bolesni nikada nisu znali kada che iz tusha potechi voda a kada "lijek". Malo humora ne shkodi. jelte.... Kila mozga

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by darth_vader 28/10/2020, 12:17

vili40 wrote:
jasambrend wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
jasambrend wrote:Jebat mater u sred pičke primitivne tom četniku Đuri treba, da plus... a boktejeba kad odmah ujutro moram beštimati...

ne vidis siru sliku
koju?...da sprijeci moguca bolovanja pa bi radnik trebao sa temperaturom 40 njemu punit đep

upravo obrnuto , da svojim neodgovornim ponasanjem ne zarazi druge zaposlene
dok se oni u stožeru šale i zajebavaju čovjek je probao nešto konkretno i po meni preblago,zamisli ležat će partijaner doma i uzet će mu čak 10% od plaće,katastrofa.A to što je zarazio desetak drugih i zatvorio firmu nikom ništa.95% zaraze u mojoj županiji dolazi od proslava rođendana,krizmi,svadbi,noćnih klubova,turnira u belotu i drugih idiotluka za ovo vrijeme sad.
a sto da zivot zamre...zarazit se i u ducanu,bolnici,prijevozu mozes i to ohohoho...evo ja jucer isao gradskim prijevozom covjek na covjeku..istina maske nose svi...ali to nije garancija da s eneces zaraziti..u bolnici slicno...mladima je tesko dokazati da stave mladost na stranu...pere ih normalno u tim godinama adrenalin....
raditi se mora,zna se dobro(bar onaj pametniji i odgovorniji dio)što je za ovakva vremena bitno a što nas svakim danom sve više pokapa.Za naš mentalitet i ograničenost je jedino proglašenje izvanrednog stanja i batina,čak ni to neće opametiti ljude ali ako netko dobije po glavi onda bar nešto.


Nema što privatnik proglašavati što je izvanredna situacija, a što ne... postoje kakve-takve institucije... jedini gori od dinaridsko-kockoglavog mentaliteta je onaj koji se uvijek poklapa po ušima i dela ko crv za 4 hiljadarki...
privatnik je itekako zabrinut da mu partijaner zarazom ne zatvori firmu,a što će onda?Onda neće raditi i zarađivati i drugi.Netko će ionako prije ili kasnije morati stegnuti obruč,bolje prije jer bi bilo bezbolnije.

Nema apsolutno nikakvo pravo ograničavati kretanja svojih zaposlenika, a ako ima problem s povjerenjem u iste, bolje mu je da otpusti ljudske resurse za početak...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by n_razbojnik 28/10/2020, 12:17

abraham wrote:Bio tako jedno jedan poslodavac koji je organizirao prijevoz radnoj snazi , besplatan smjeshtaj, radno mjesto i ako si bolesatn uglavnom lijechio za zyklon b. No da ne bude sve predvidivo i normalno, bolesni nikada nisu znali kada che iz tusha potechi voda a kada "lijek". Malo humora ne shkodi. jelte.... Kila mozga
I njemu se pljeskali, jer to treba tako, jebeni nesavjesni radnici, nesvjesni svoje nesavjesti

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by crvenkasti 28/10/2020, 12:17

Kad je smrt u pitanju, tu možeš biti biti brige. Nikada je nećeš sresti.

Jer dok postojiš, nema smrti. A čim nastupi smrt, od onda više nema tebe.

Tak da, ono ...
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28719
2014-04-17


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 28/10/2020, 12:38

mutava baštarda wrote:42 mrtva naspram preko 300 u travnju? bit će lažu kao Šveđani i skrivaju mrtve. treba uvesti policijski sat dok broj mrtvih ne padne ispod 1
Odi kod majstora da ti te registre poštima. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 28/10/2020, 12:41

mutava baštarda wrote:
michaellcmacha wrote:a ovih 23 mrtva u odnosu na 1 ili 2 u travnju to ćemo ignorirati....
u njemačkoj u prosjeku svaki mjesec umre 70 000 ljudi koje ne treba ignorirati, nego treba gledati kako i njih spasiti. ja sam protiv svake diskriminacije i ignoriranja. 
recimo, ukinio bi duhan i spasio mnogo više ljudi na planetu nego što ih usmrti ovaj nesretni virus.
ukini tko ti brani... ja ukinio 2016, bez ikih problema i nema više opasnosti za moju bližu i širu okolicu...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by crvenkasti 28/10/2020, 13:01

michaellcmacha wrote:
mutava baštarda wrote:
michaellcmacha wrote:a ovih 23 mrtva u odnosu na 1 ili 2 u travnju to ćemo ignorirati....
u njemačkoj u prosjeku svaki mjesec umre 70 000 ljudi koje ne treba ignorirati, nego treba gledati kako i njih spasiti. ja sam protiv svake diskriminacije i ignoriranja. 
recimo, ukinio bi duhan i spasio mnogo više ljudi na planetu nego što ih usmrti ovaj nesretni virus.
ukini tko ti brani... ja ukinio 2016, bez ikih problema i nema više opasnosti za moju bližu i širu okolicu...

Što ti radiš u Dubravi? Nosiš guske i kahlice?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28719
2014-04-17


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 28/10/2020, 13:43

[quote="debotoijusto"]U emisiji je gostovao i Đuro Horvat, vlasnik tvrtke Tehnix iz Donjeg Kraljevca u Međimurju, koja je danas svim zaposlenicima uputila dopis da će ih kažnjavati ukoliko završe u samoizolaciji
- Poštovani djelatnici! S obzirom da je svaki dan situacija s Covid-19 sve gora, obavještavam vas da će kompanija Tehnix uvesti vlastite kapacitete za boravak u samoizolaciji, tako da će svi koji se svojom nepažnjom dovedu u takvo stanje biti izolirani u hotelu Kralj. Osoba koja će biti u samoizolaciji bit će destimulirana u iznosu od 10 posto na plaću. Moramo biti svjesni da svojim ponašanjem van firme ne ugrožavate samo sebe i svoje ukućane, već i radne kolege te se time dovodi u opasnost stabilnost kompanije Tehnix i zadržavanje radnih mjesta. Vaš direktor: Đuro Horvat - stoji u dopisu uspješnog poduzetnika.
Horvat je svoje stavove pokušao pojasniti u televizijskoj emisiji. 
- Mi smo donijeli mjeru da destimuliramo ljude koji su u takvom odnosu prema vlastitom zdravlju i prema kompaniji jer 20 ljudi nedostaje. Istovremeno taj novac usmjeravamo na one djelatnike i menadžere koji su zdravi i koji se odgovorno ponašaju, želimo mikroorganizaciju svesti na vlastitu odgovornost. Svi se moramo uključiti, svaka lokalna zajednica, kompanija", rekao je Đuro Horvat u emisiji HRT-a. 
Potvrdio je kako njegova kompanija s 10 posto od plaće kažnjava one djelatnike koji završe u samoizolaciji.
- Nedavno smo im skinuli od plaće. Smatramo da je to plod neozbiljnosti, neodgovornog ponašanja. Ako čovjek ide iz radnog mjesta prema kući, ako ide od kafića do kafića, ako prouzrokuje sam taj dio nezdravog života, onda mora snositi jedan dio odgovornosti. Istovremeno, to ne ostaje kompaniji, nego onim djelatnicima koji su neodgovorni - rekao je Horvat. 

djuro imas +[/quote

a što se dešava ako Đuro Horvat završi u samoizolaciji?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 28/10/2020, 13:46

debotoijusto wrote:
jasambrend wrote:Jebat mater u sred pičke primitivne tom četniku Đuri treba, da plus... a boktejeba kad odmah ujutro moram beštimati...

ne vidis siru sliku
ne vidi ju ni Đuro, jer da ju vidi bio bi decidiran... i razjasnio do u detalj na koga se točno odnosi ova interna stegovna odredba, koja usput budi rečeno je pravno i neutemeljena i isto tako na sudu neodrživa... to će u konačnici skuplje koštat njega nego radnike
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 28/10/2020, 13:47

Gnječ wrote:
debotoijusto wrote:U emisiji je gostovao i Đuro Horvat, vlasnik tvrtke Tehnix iz Donjeg Kraljevca u Međimurju, koja je danas svim zaposlenicima uputila dopis da će ih kažnjavati ukoliko završe u samoizolaciji
- Poštovani djelatnici! S obzirom da je svaki dan situacija s Covid-19 sve gora, obavještavam vas da će kompanija Tehnix uvesti vlastite kapacitete za boravak u samoizolaciji, tako da će svi koji se svojom nepažnjom dovedu u takvo stanje biti izolirani u hotelu Kralj. Osoba koja će biti u samoizolaciji bit će destimulirana u iznosu od 10 posto na plaću. Moramo biti svjesni da svojim ponašanjem van firme ne ugrožavate samo sebe i svoje ukućane, već i radne kolege te se time dovodi u opasnost stabilnost kompanije Tehnix i zadržavanje radnih mjesta. Vaš direktor: Đuro Horvat - stoji u dopisu uspješnog poduzetnika.
Horvat je svoje stavove pokušao pojasniti u televizijskoj emisiji. 
- Mi smo donijeli mjeru da destimuliramo ljude koji su u takvom odnosu prema vlastitom zdravlju i prema kompaniji jer 20 ljudi nedostaje. Istovremeno taj novac usmjeravamo na one djelatnike i menadžere koji su zdravi i koji se odgovorno ponašaju, želimo mikroorganizaciju svesti na vlastitu odgovornost. Svi se moramo uključiti, svaka lokalna zajednica, kompanija", rekao je Đuro Horvat u emisiji HRT-a. 
Potvrdio je kako njegova kompanija s 10 posto od plaće kažnjava one djelatnike koji završe u samoizolaciji.
- Nedavno smo im skinuli od plaće. Smatramo da je to plod neozbiljnosti, neodgovornog ponašanja. Ako čovjek ide iz radnog mjesta prema kući, ako ide od kafića do kafića, ako prouzrokuje sam taj dio nezdravog života, onda mora snositi jedan dio odgovornosti. Istovremeno, to ne ostaje kompaniji, nego onim djelatnicima koji su neodgovorni - rekao je Horvat. 

djuro imas +[/quote

a što se dešava ako Đuro Horvat završi u samoizolaciji?
pošto je on najodgovorniji njemu treba oduzeti firmu...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by crvenkasti 28/10/2020, 14:07

michaellcmacha wrote:
pošto je on najodgovorniji njemu treba oduzeti firmu...

pazi kad prazniš guske, možda ima virusa unutra
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28719
2014-04-17


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by mutava baštarda 28/10/2020, 14:34

michaellcmacha wrote:
mutava baštarda wrote:
michaellcmacha wrote:a ovih 23 mrtva u odnosu na 1 ili 2 u travnju to ćemo ignorirati....
u njemačkoj u prosjeku svaki mjesec umre 70 000 ljudi koje ne treba ignorirati, nego treba gledati kako i njih spasiti. ja sam protiv svake diskriminacije i ignoriranja. 
recimo, ukinio bi duhan i spasio mnogo više ljudi na planetu nego što ih usmrti ovaj nesretni virus.
ukini tko ti brani... ja ukinio 2016, bez ikih problema i nema više opasnosti za moju bližu i širu okolicu...
osnovati ćemo stožer i uvesti policijski sat.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by mutava baštarda 28/10/2020, 14:36

Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:42 mrtva naspram preko 300 u travnju? bit će lažu kao Šveđani i skrivaju mrtve. treba uvesti policijski sat dok broj mrtvih ne padne ispod 1
Odi kod majstora da ti te registre poštima. :D
otići ću kod Margarite.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 28/10/2020, 14:47

michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
debotoijusto wrote:U emisiji je gostovao i Đuro Horvat, vlasnik tvrtke Tehnix iz Donjeg Kraljevca u Međimurju, koja je danas svim zaposlenicima uputila dopis da će ih kažnjavati ukoliko završe u samoizolaciji
- Poštovani djelatnici! S obzirom da je svaki dan situacija s Covid-19 sve gora, obavještavam vas da će kompanija Tehnix uvesti vlastite kapacitete za boravak u samoizolaciji, tako da će svi koji se svojom nepažnjom dovedu u takvo stanje biti izolirani u hotelu Kralj. Osoba koja će biti u samoizolaciji bit će destimulirana u iznosu od 10 posto na plaću. Moramo biti svjesni da svojim ponašanjem van firme ne ugrožavate samo sebe i svoje ukućane, već i radne kolege te se time dovodi u opasnost stabilnost kompanije Tehnix i zadržavanje radnih mjesta. Vaš direktor: Đuro Horvat - stoji u dopisu uspješnog poduzetnika.
Horvat je svoje stavove pokušao pojasniti u televizijskoj emisiji. 
- Mi smo donijeli mjeru da destimuliramo ljude koji su u takvom odnosu prema vlastitom zdravlju i prema kompaniji jer 20 ljudi nedostaje. Istovremeno taj novac usmjeravamo na one djelatnike i menadžere koji su zdravi i koji se odgovorno ponašaju, želimo mikroorganizaciju svesti na vlastitu odgovornost. Svi se moramo uključiti, svaka lokalna zajednica, kompanija", rekao je Đuro Horvat u emisiji HRT-a. 
Potvrdio je kako njegova kompanija s 10 posto od plaće kažnjava one djelatnike koji završe u samoizolaciji.
- Nedavno smo im skinuli od plaće. Smatramo da je to plod neozbiljnosti, neodgovornog ponašanja. Ako čovjek ide iz radnog mjesta prema kući, ako ide od kafića do kafića, ako prouzrokuje sam taj dio nezdravog života, onda mora snositi jedan dio odgovornosti. Istovremeno, to ne ostaje kompaniji, nego onim djelatnicima koji su neodgovorni - rekao je Horvat. 

djuro imas +[/quote

a što se dešava ako Đuro Horvat završi u samoizolaciji?
pošto je on najodgovorniji njemu treba oduzeti firmu...

Đuro Horvat ima 81 godina i spada u top rizičnu skupinu da se zarazi ne bi preživio samoizolaciju. usput tko mu je onaj rođo međimurec ustaša Đuro Horvat iz bugojanske skupine koji je osuđen na smrt i streljan?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by debotoijusto 28/10/2020, 14:56

michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
debotoijusto wrote:U emisiji je gostovao i Đuro Horvat, vlasnik tvrtke Tehnix iz Donjeg Kraljevca u Međimurju, koja je danas svim zaposlenicima uputila dopis da će ih kažnjavati ukoliko završe u samoizolaciji
- Poštovani djelatnici! S obzirom da je svaki dan situacija s Covid-19 sve gora, obavještavam vas da će kompanija Tehnix uvesti vlastite kapacitete za boravak u samoizolaciji, tako da će svi koji se svojom nepažnjom dovedu u takvo stanje biti izolirani u hotelu Kralj. Osoba koja će biti u samoizolaciji bit će destimulirana u iznosu od 10 posto na plaću. Moramo biti svjesni da svojim ponašanjem van firme ne ugrožavate samo sebe i svoje ukućane, već i radne kolege te se time dovodi u opasnost stabilnost kompanije Tehnix i zadržavanje radnih mjesta. Vaš direktor: Đuro Horvat - stoji u dopisu uspješnog poduzetnika.
Horvat je svoje stavove pokušao pojasniti u televizijskoj emisiji. 
- Mi smo donijeli mjeru da destimuliramo ljude koji su u takvom odnosu prema vlastitom zdravlju i prema kompaniji jer 20 ljudi nedostaje. Istovremeno taj novac usmjeravamo na one djelatnike i menadžere koji su zdravi i koji se odgovorno ponašaju, želimo mikroorganizaciju svesti na vlastitu odgovornost. Svi se moramo uključiti, svaka lokalna zajednica, kompanija", rekao je Đuro Horvat u emisiji HRT-a. 
Potvrdio je kako njegova kompanija s 10 posto od plaće kažnjava one djelatnike koji završe u samoizolaciji.
- Nedavno smo im skinuli od plaće. Smatramo da je to plod neozbiljnosti, neodgovornog ponašanja. Ako čovjek ide iz radnog mjesta prema kući, ako ide od kafića do kafića, ako prouzrokuje sam taj dio nezdravog života, onda mora snositi jedan dio odgovornosti. Istovremeno, to ne ostaje kompaniji, nego onim djelatnicima koji su neodgovorni - rekao je Horvat. 

djuro imas +[/quote

a što se dešava ako Đuro Horvat završi u samoizolaciji?
pošto je on najodgovorniji njemu treba oduzeti firmu...

ae za to si se borio :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 28/10/2020, 15:05

mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:42 mrtva naspram preko 300 u travnju? bit će lažu kao Šveđani i skrivaju mrtve. treba uvesti policijski sat dok broj mrtvih ne padne ispod 1
Odi kod majstora da ti te registre poštima. :D
otići ću kod Margarite.
A da prije još jednom pročitaš ovo?

https://www.bergamonews.it/2020/05/05/coronavirus-a-marzo-5-900-i-morti-in-bergamasca-i-dati-comune-per-comune/370139/

Sve su lijepo zabilježili. Komuna po komuna, ta nisu Švedi. :P


Last edited by Eroo on 28/10/2020, 15:06; edited 1 time in total
Eroo
Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by debotoijusto 28/10/2020, 15:06

'Kompanija malo vrijedi bez dobrih radnika. Odlučili smo pomoći našim djelatnicima da se riješe dužničkog zagrljaja banaka sve kako bi mogli normalno živjeti i posvetiti se poslu. Većinom se radi o ljudima koji su digli kredite dok su radili u drugim firmama. Program je obuhvatio oko 20 radnika, ali ćemo ga nastaviti. Dosad nas je koštao 250.000 kuna. Pozivam i druge hrvatske tvrtke da slijede naš primjer', rekao je za tportal Horvat.
Međimurski poduzetnik poznati je zagovornik takozvanog moralnog kapitalizma. Uvijek ističe kako su mu na prvom mjestu radnici i pravedan odnos prema njima. U njegovoj tvrtki trenutno radi oko 450 ljudi, a prosječna plaća im je, kaže, 1200 eura.


https://www.tportal.hr/biznis/clanak/medimurskom-poduzetniku-nije-dosta-to-sto-radnike-placa-1200-eura-spasava-ih-i-od-duznickog-ropstva-foto-20180528

Za Đuru Horvata i njegovu tvrtku Tehnix 2020. uopće nije loša godina. Upravo suprotno: porastao je izvoz, otvorena je deseta tvornica, zaposleno 65 novih radnika i potražnja za tvrtkinim proizvodima stalno raste, posebno u inozemstvu. Izvoz je povećan za 18 posto u odnosu na isto lanjsko razdoblje, a proizvodnja je porasla za 16 posto.


https://www.lider.media/poslovna-scena/hrvatska/tehnix-u-prvom-polugodistu-izvezeno-robe-u-vrijednosti-od-25-milijuna-eura-132917


Direktor Tehnixa, Đuro Horvat, za naš je portal kratko komentirao aktualnu situaciju.
 Zdravlje nikad nije imalo veću cijenu nego danas i uz sve mjere propisane od epidemiologa, za naše radnike provest ćemo i dodatne procedure kako bi ih što bolje zaštitili od bolesti. I u ovim teškim vremenima postoji veliki interes za naše proizvode, posebice za korona kabine. Uz brojne narudžbi iz cijele Hrvatske, bilježimo i veliki interes iz Švicarske, Luksemburga i drugih europskih zemalja. Zbog toga nastojimo da proces proizvodnje održimo na punom kapacitetu pri čemu je najvažnije zdravlje naših zaposlenika, rekao je Horvat.
Kao što se vidi iz dopisa, Tehnix je uveo i jednu novinu.
- Na katu našeg hotela Kralj u Donjem Kraljevcu osigurali smo smještajne kapacitete za naše djelatnike kojima je određena samoizolacija. U tom prostoru osigurana im je i prehrana kao i telefonski kontakt s obiteljima s kojima mogu komunicirati i na druge načine, koje dozvole epidemiolozi. Na taj način i njih i njihove obitelji, kao i radne kolege, želimo zaštititi od razvijanja simptoma i širenja bolesti, ako u pojedinom slučaju do nje i dođe, opisuje Horvat novu proceduru koja će se početi primjenjivati od sutra, 28. listopada.

https://emedjimurje.net.hr/vijesti/koronavirus/3913738/djuro-horvat-zdravlje-nikad-nije-imalo-vecu-cijenu-i-motivirat-cemo-odgovorno-ponasanje/

vise djura a manje HDZ isprdaka sto se poduzetnicima zvase
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by debotoijusto 28/10/2020, 15:07

Da remiziramo... - Page 25 6a7c3e0e55ef6265bbe1f66d1318e40c
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 28/10/2020, 15:11

debotoijusto wrote:Da remiziramo... - Page 25 6a7c3e0e55ef6265bbe1f66d1318e40c

kako to on misli "svojom nepažnjom" ???
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum