ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurosong 2014!

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Eurosong 2014! - Page 3 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by tukatukac 12/5/2014, 19:47

Mogla se lijepo obrijati, skinuti brkove, pimpilimpica dobro prilijepiti da ne iskace vanka, i eventualno se prodati kao normalna osoba................
Ali, upravo je provokacija bila bitna a ne Eurosong i, osim pobjede, koja je dvojbena, nije polucila pozitivne efekte svojim nastupom. Meni je bila bolja Bjelorusija i pjesma, ukusi su razliciti.Ali, provokacija je provokacija.....a ne pjesma.

tukatukac

Posts : 138
2014-04-14


Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 3 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by Trinity 12/5/2014, 19:51

obojani_dani wrote:
ljudi su šarene biljčice i to je ok. Uopće mi ne stvara problem .... otužno i smiješno je. Za moj pojam bila je to prezentacija neuspjele provokacije u  dokazivanja ničega  :)
Kratko i jasno.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 3 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by Michael1 12/5/2014, 19:56

Yehudi wrote:
Michael1 wrote:To je znak dekadentnosti EU, ali to ti ne daje za pravo, da diskriminiras ovoga Transija kao covjeka i Bozje stvorenje.  Mozda je blizi Bogu od tebe, koji ovdje zelis posijati svoju mrznju prema drugacijima od sebe. Pusti ga neka zivi.
Sramota!
Istina da je to znak dekadencije u Eu (tj "west") no nitko toga lika ne diskriminira tu.
 Radi se o tome daje sve to PREVIŠE FORSIRANO. Da taj peder nije izabran ondabi bilo priče kako je EU protiv pedera, gendera,homo (ili kakose to već zove).
 Bilo kako bilo ZASIGURNO su Ruskinje bile bolje, isto tako i Poljakinje
 nego eto, tal je  -lobi-toliko jak da je ovaj (već što) MORAO biti "pobjednikom"
 Naravno da je to "poruka" svima u EU kako moraju biti skloni pederima, učiti svoju dicu tome itd.
 Mislite li zbilja da u tom fockend -eurosongu- nema politike....................tko tako misli, glupje kao cok.
 Taj eurosong gledaju uglavnom tinejdjeri, jeli tojasno? 
 I kakav zaključak će stvoriti svi ti mladi mozgovi.................pitam?
 Odgovaram- U svojim će mladimmozgovimastvoriti sliku kako je "ok biti peder, imati cice i visuljka, pa i pojebati se za -šaku dolara-
 A kad prodaš sebe, prodati ćeš i sve oko sebe.........jer onda ćeš biti -IN- popularna ........ili kako se to zove.  Jadna majko.

Naravno da se tu radi o politickom potezu, ali to ovdje nije vise problem, nego cinjenicno stanje EU-. I Nizozemski prilog, kao i Svedski ili Ruski su bili za tri klase bolji od njegova, ali on je morao pobjediti, jer to trazi politika. Daj se ti suprostovi gender mainstreamu, a da te ne etiketiraju nacistom ili fasistom, ili u najboljem slucaju religioznim fundamentalistom.

Ta zar ti nije poznata dodjela Nobelove nagrade muslimanki iz Irana,  kao da je to bila zasluzila. To se radi iz politickih pobuda kako bi se dao znak onima koji se suprostavljaju, da oni njih imaju na "nisanu".

A to je i ovdje na djelu. Medjutim, moralnost EU- nam je poznata i njezin relativizam takodjer. Zasto se onda trsiti i smatrati toga covjeka ljudskim odpadom, iako nas njegovo moralno stanje i njegov osobni identitet zgrazava? Ni mi nismo bezgrijesni!  To nije normalan stav. Bog ce mu suditi kao i nama svima, odnosno nasa djela ce nas suditi.

Prepustimo to Bogu, to je i zidosvski pristup tome problemu ako se ne varam, ili si ti misljenja, da se  to nije dogodilo i sa jednim Zidovom prije nekoliko godina? Da li u tom slucaju vrijedi Levitski zakon o homoseksu?  Sto su napravili Zidovi u Tom slucaju? Sam bolje znas. Bog je Sudac.

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 3 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by tukatukac 12/5/2014, 19:57

Sora wrote:
slizim wrote:
Iosephvs wrote:
mortal-joint wrote:
Iosephvs wrote:poveznica

Predstavnica Austrije Conchita Wurst odnijela je pobjedu u finalu Eurosonga koji se ove godine održao u Kopenhagenu u Danskoj.

IOSEPHVS.KAROLVS:

ružno za vidjet, a kamoli još i slušat. sramota za austriju i austrijance!

___________________________________________________________________________________________________

Obavijest
Poštovani, prekršili ste pravilo broj 1 komentiranja na portalu Vecernji.hr. Sankcija za to je teža opomena. Ukoliko unutar 7 dana dva puta prekršite pravila pod brojevima 1 i 2 komentiranje na portalu Vecernji.hr će Vam biti onemogućeno na 7 dana.
Pravila komentiranja
1. Govor mržnje na nacionalnoj, religijskoj, seksualnoj ili bilo kojoj drugoj osnovi.




wtf??? a koji sam to ''spol'' uvrijedio .... ili ''mrzio''??

 :^0

šta je ta obavijest automatski izašla van ili si to ti nešto postao

ja to postao na portalu vl-a, oni obrisaše moj post i udjeliše mi kaznu - opomenu!

 :D
Sto ti radis na tom portalu, taj portal je "za kurac", a  u onom sto si napisao najmanje ima govora mrznje na seksualnoj bazi. Kad ja, npr. kazem za neku politicarku da je ruzna i da moze reklamirati opomenu na cigaretama, to nije protiv njenog spola vec je cinjenica ili  ono "u oku promatraca" sto se odnosi na ljepotu i ruznocu.

Sto se tice te "frikuse" ne znam je li zensko ili musko, cinjenica je da se Eurosong srozao u svakom pogledu, da je mjesto gdje se promovira sve ono sto uopce ne vrijedi u glazbenom svijetu a o pojavi takve osobe nemam sto reci osim da nema niko pravo od gledalaca i slusatelja praviti zrtve necije spolne orijentacije i dokazivanja iste.

Nije lose da se to dogadja u Austriji i EU, sto prije to bolje. Osvanut ce jutro kada ceoni sami morati mijenjati svoju situaciju a bit ce sve teze i teze.

Jednostavno, priroda, odnosno Bog, nije bezveze stvorio musko i zensko, uvjetovao nacin razmnozavanja kod slozenih zivotnih oblika ovako kako jeste, te stanovnistvu ove planete (ne samo covjeku) skrenuo paznju da jedinke koje imaju veliku toleranciju na vjestacko odrzavanje losih jedinki ili onih koje su nesposobne za dijeljenje i prezivljavanje, uglavnom PROPADAJU i NESTAJU SA LICA ZEMLJE.

Dakle, u svakom pogledu, vise sanse imaju opstati jedinke koje slijede svoje ispravne genetske predispozicije za zdravo potomstvo te odabir unutar zajednice koji znaci kvalitet a ne samo kvantitet.

Mnogi koji se danas zalazu za "slobode", naturaju silom nacin razmisljanja i svjetonazor ljudima, te temeljem toga narusavaju ljudske slobode da se izjasne cak i o tome sto je lijepo a sto ne, sto o necemu misle, a sto ne.
ljudske slobode da se izjasne cak i o tome sto je lijepo a sto ne, sto o necemu misle, a sto ne.
Eto, u Hrvatskoj se formira nekakav antifasisticki forum kao da se ovdje nalazi fasisticka agenda pa je to jako potrebno.
To su slobode. Naravno, neko moze biti uvrijedjen time jer se time potencira misljenje kako u Hrvatskoj ima puno fasizma pa ga je potrebno pratiti i sumirati.....Jos kad vidis ko sjedi u tom "forumu" i .............PLJUC.
Eto ja ti  ne sjedim na forumu nego ležim
Da vidim šta ercegovanca misle o stanju u RH, kako se bave VJESTACKIM  spolom , pa onda svjetskopolitickom scenom, pa na kraju kako je kod nas osnovan Antifasosticki front

Vidim  uvrijeđeni neki jer se time potvrđuje da u 
Hrvatskoj ima PUNO  fašizma
Puno je koliko?
Ha tuko blesava ? :cry
Sojka, ako se ovo na mene odnosi, od tebe nije uvrjeda jer ja pazim ko mi sto govori (pise) a ti me definitivno ne mozes uvrijediti.
Stvar je u tome da je nekoliko baba i njihovih prirepaka shvatilo kako bi se moglo izvuc novce iz Hrvatskog proracuna (u nedostatku novih neprofitnih udruga ciji clanovi jako dobro prolaze kao da su uposleni u nekom dobrostojecem DD) pa se shvatilo kako takve udruge nema.

Vrlo je ruzno stvarati ozracje kako u Hrvatskoj takva udruga treba,kao da su hrvati fasisti i nemaju toleranciju prema nicemu pa je jedna takva "sisaljka proracuna" potrebna da prati i statisticki obradjuje i pomaze zrtve fasizma? HA SOJKA???

Nema moguceg reinstaliranja bivse jugoslavije, pa se sada ide na indoktrinaciju hrvata kao osoba sa fasistickim sklonostima, zar ne Sojka tukatukac.............????  :] 

Potrebna je LUSTRACIJA.
Bez nje (koju su uradile skoro sve drzave bivseg SSSR) nema napretka.
Dakle, lustracija a ne antifasisticka udruga.......... Sojka tukatukac.

_________________
pale 
tukatukac
tukatukac

Female
Posts : 138
2014-04-14

Age : 51
Lokacija: : J.Dalmacija

Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 3 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by Michael1 12/5/2014, 20:05

Iosephvs wrote:
Michael1 wrote:To je znak dekadentnosti EU, ali to ti ne daje za pravo, da diskriminiras ovoga Transija kao covjeka i Bozje stvorenje.  Mozda je blizi Bogu od tebe, koji ovdje zelis posijati svoju mrznju prema drugacijima od sebe. Pusti ga neka zivi.
Sramota!

ti baš krenuo na me .... a ..... a tko mu brani da živi?

ja na te ljude nisam niti bih ikad ruku podigao, a kamoli kamen na njih bacio kao neki ... uz to ih niti ne mrzim.
mržnja je puno opasnija od mene. ona je ta koja baca kamenje.

s druge strane mi je to degutantno i ruganje svim socijalno-konzervativnim vrijednostima koje u većini živim.
imam pravo javno reći da je to za mene neprihvatljivo ponašanje i da je to poremećaj, a nikako ne nešto normalno te da mi ga nitko neće moći nametati kao nešto sasvim normalno i prihvatljivo.

tolerancija znači 'trpljenje', ali i ne i prihvaćanje.

uostalom ...  što bi napravio da ti mogući sin takvo što dopelja doma za 'nevjestu'? bi li oko oltara na koljenima kružio za vlastitu pokoru ili bi mu rekao - sine moj .... to jest tvoj izbor i ja ga poštujem, ali je moj izbor da s time ne živim ispod istog krova. stoga, široko ti polje i kad se vidimo dobro se vidimo!

To je program "gender mainstream-a", i to je EU- standard. To da je sve bila Propaganda i politicki trik, to svi znaju, jer  Wurst nije bio izabran u jednom natjecanju za taj festival, nego ga je austrijska Televizija- ORF- poslala iz vlastitih politickih pobuda.

Tolerancija ne znaci prihvacanje, nego ono sto sama rijec i znaci, toleriranje. Bog ce mu suditi, pa zasto se ti trsis da ga osporis. Pokusaj radije razmisliti, zasto ste dosli u EU? Znali ste sto vas ovdje ceka. Moralna kloaka, kojoj se nitko nije u stanju suprostaviti, da ga ne pregaze.
A sto radite sa svojim paradama homosa i ostalim porocima u Hrvatskoj? Dopustate ih, a ovdje sada izigravas jednog moralistu.

Svakome,  koji ima malo razuma nije jasno, kako u Hrvatskoj,  koja se deklarira kao katolicka zemja vladaju Ateisti?
To vas pokapa i kao ljude i kao moralne licemjere.

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 3 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by genitalni_herpes 12/5/2014, 21:39

my beard will rise like a phoenix
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 3 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by Iosephvs 13/5/2014, 22:32

Michael1 wrote:
Iosephvs wrote:
Michael1 wrote:To je znak dekadentnosti EU, ali to ti ne daje za pravo, da diskriminiras ovoga Transija kao covjeka i Bozje stvorenje.  Mozda je blizi Bogu od tebe, koji ovdje zelis posijati svoju mrznju prema drugacijima od sebe. Pusti ga neka zivi.
Sramota!

ti baš krenuo na me .... a ..... a tko mu brani da živi?

ja na te ljude nisam niti bih ikad ruku podigao, a kamoli kamen na njih bacio kao neki ... uz to ih niti ne mrzim.
mržnja je puno opasnija od mene. ona je ta koja baca kamenje.

s druge strane mi je to degutantno i ruganje svim socijalno-konzervativnim vrijednostima koje u većini živim.
imam pravo javno reći da je to za mene neprihvatljivo ponašanje i da je to poremećaj, a nikako ne nešto normalno te da mi ga nitko neće moći nametati kao nešto sasvim normalno i prihvatljivo.

tolerancija znači 'trpljenje', ali i ne i prihvaćanje.

uostalom ...  što bi napravio da ti mogući sin takvo što dopelja doma za 'nevjestu'? bi li oko oltara na koljenima kružio za vlastitu pokoru ili bi mu rekao - sine moj .... to jest tvoj izbor i ja ga poštujem, ali je moj izbor da s time ne živim ispod istog krova. stoga, široko ti polje i kad se vidimo dobro se vidimo!

To je program "gender mainstream-a", i to je EU- standard. To da je sve bila Propaganda i politicki trik, to svi znaju, jer  Wurst nije bio izabran u jednom natjecanju za taj festival, nego ga je austrijska Televizija- ORF- poslala iz vlastitih politickih pobuda.

Tolerancija ne znaci prihvacanje, nego ono sto sama rijec i znaci, toleriranje. Bog ce mu suditi, pa zasto se ti trsis da ga osporis. Pokusaj radije razmisliti, zasto ste dosli u EU? Znali ste sto vas ovdje ceka. Moralna kloaka, kojoj se nitko nije u stanju suprostaviti, da ga ne pregaze.
A sto radite sa svojim paradama homosa i ostalim porocima u Hrvatskoj? Dopustate ih, a ovdje sada izigravas jednog moralistu.

Svakome,  koji ima malo razuma nije jasno, kako u Hrvatskoj,  koja se deklarira kao katolicka zemja vladaju Ateisti?
To vas pokapa i kao ljude i kao moralne licemjere.

nek si ti meni očitao bukvicu što ''ja u hrvatskoj dopuštam i otkud mi pravo moralizirati''. i to iz austrije ... zemlje članice eu koju je na eurosongu  predstavljao taj conchita kobasica. al dobro .... barem nisam toliko munjen da bih svakoga ''austrijanca ili austrijanku ili žitelja austrije'' smatrao ''odgovornim'' za conchitu kobasicu i nakaradnu rodnu ideologiju koju promiče.

_________________
SLAVA UKRAINI!
Eurosong 2014! - Page 3 Ukrain10
Iosephvs
Iosephvs

Male
Posts : 240
2014-04-15

Lokacija: : Res Pvblica Corrvptia

Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 3 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by immortal 13/5/2014, 22:48

Sora wrote:
Kaj nisu stvoreni na božju sliku i priliku?
 :pf

na Božiju sliku i priliku stvoreni su Adam i Eva
a taj slučaj je nastao od svojih roditelja koji moguće uopće nisu bili vjernici
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 3 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by Iosephvs 13/5/2014, 22:53

felix .....  :) 


Eurosong 2014! - Page 3 Bf35048b49ac090cdb803613e013e106

_________________
SLAVA UKRAINI!
Eurosong 2014! - Page 3 Ukrain10
Iosephvs
Iosephvs

Male
Posts : 240
2014-04-15

Lokacija: : Res Pvblica Corrvptia

Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 3 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by tukatukac 14/5/2014, 14:19

mortal-joint wrote:
Sora wrote:
Kaj nisu stvoreni na božju sliku i priliku?
 :pf

na Božiju sliku i priliku stvoreni su Adam i Eva
a taj slučaj je nastao od svojih roditelja koji moguće uopće nisu bili vjernici
Koliko znam vjera nije tjelesna "kategorija" vec duhovna.
Taj slucaj je nastao vjerojatno lose slozenim genomima.............pod utjecajem lose prehrane roditelja ili izlozenosti nekim agensima koji mijenjaju hormonsku sliku odnosno ometaju dijeljenje stanica........pa se dogadja svasta nesto..................

Ljudski rod je poznat po tome sto tisucama godina pokusava normalnim uciniti ono sto to nije a slobodama naziva instaliranje frikova kao ljudi za koje je pozeljno da to budu reklamiranjem pod "normalno" onoga sto to u sustini nije.

Svjetonazor ljudi je PROMJENLJIVA KATEGORIJA, dok biolosko ustrojstvo i dijeljenje stanica te prenosenje nasljednih osobina je nepromjenljiva kategorija, osim ako ne dodje do otrovanja nekom vrstom otrova ili zracenja......................onda se dogadja svasta...........da ljudi imaju i vise nekih organa ili manje ovisno o vrsti "dogadjanja" u genetici.  Neko ce reci, sto je evolucija ako je nepromjenljiva kategorija.............ali, pozitivnom evolucijom smatram samo ono sto omogucava normalni porod i djeljenje ljudi, a ne ono sto zatire jednu vrstu.

_________________
pale 
tukatukac
tukatukac

Female
Posts : 138
2014-04-14

Age : 51
Lokacija: : J.Dalmacija

Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 3 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by Trinity 14/5/2014, 20:30

Eurosong 2014! - Page 3 10125910
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 3 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by obojani_dani 14/5/2014, 20:45

hahahaha ..... štikle su  krive za sve,  ne može se vadit da je balkanska noga u bečkoj cipeli ...sve je autohtono  :^0
obojani_dani
obojani_dani

Posts : 140
2014-04-17


Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 3 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by Yehudi 15/5/2014, 09:44

Građanski odgoj: Neka i dječaci na nastavu dođu u suknjama
Naime, kao oblik prosvjeda protiv spolne diskriminacije, škole na zapadu Francuske potiču i djevojčice i dječake da u petak 16. svibnja na nastavu dođu u suknjama, javlja Huffington Postprenoseći tamošnje medije.
Cjelodnevna akcija nazvana je "Što podiže suknju", a sa ciljem borbe protiv seksizma i mijenjanja stava o jednakosti u društvu.
Inicijativu je podržala i Akademija Nantesa, koja okuplja tamošnje srednje škole, pozivajući i učenike 27 škola na sudjelovanje u akciji nošenjasuknje.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 3 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by Yehudi 15/5/2014, 09:45

Yehudi wrote:Građanski odgoj: Neka i dječaci na nastavu dođu u suknjama
Naime, kao oblik prosvjeda protiv spolne diskriminacije, škole na zapadu Francuske potiču i djevojčice i dječake da u petak 16. svibnja na nastavu dođu u suknjama, javlja Huffington Postprenoseći tamošnje medije.
Cjelodnevna akcija nazvana je "Što podiže suknju", a sa ciljem borbe protiv seksizma i mijenjanja stava o jednakosti u društvu.
Inicijativu je podržala i Akademija Nantesa, koja okuplja tamošnje srednje škole, pozivajući i učenike 27 škola na sudjelovanje u akciji nošenjasuknje.
Eurosong 2014! - Page 3 A212a0dc2d538ae063e60a84e0118168
aupm
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 3 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by genitalni_herpes 15/5/2014, 13:23

Yehudi wrote:Građanski odgoj: Neka i dječaci na nastavu dođu u suknjama
Naime, kao oblik prosvjeda protiv spolne diskriminacije, škole na zapadu Francuske potiču i djevojčice i dječake da u petak 16. svibnja na nastavu dođu u suknjama, javlja Huffington Postprenoseći tamošnje medije.
Cjelodnevna akcija nazvana je "Što podiže suknju", a sa ciljem borbe protiv seksizma i mijenjanja stava o jednakosti u društvu.
Inicijativu je podržala i Akademija Nantesa, koja okuplja tamošnje srednje škole, pozivajući i učenike 27 škola na sudjelovanje u akciji nošenjasuknje.
što sad svi moraju prosvjedovat? pa tko će onda diskriminirat(iako nije istina da svi koji ne prosvjeduju diskriminiraju)? a ako nema koga da diskriminira, čemu onda prosvjed?
Mogli bi jedan mjesec svi u Hrvatskoj dobit saborske plaće...eto čisto da ne bude diskriminacije...ili da svi dobijemo titulu doktora na 5 godina.
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 3 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by genitalni_herpes 15/5/2014, 13:27

može li se napraviti prosvjed "za slobodu", pa da se ne mora ić u prisilne prosvjede i protiv nametanja određene odjeće i sl. nametanja. Naravno ne mrzim homoseskualce al ovakve akcije su mi grozne jednako koliko mi je grozno kad se napadaju homoseksualci..
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 3 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by dabrov_brk 15/5/2014, 14:03

Yehudi wrote:Građanski odgoj: Neka i dječaci na nastavu dođu u suknjama
Naime, kao oblik prosvjeda protiv spolne diskriminacije, škole na zapadu Francuske potiču i djevojčice i dječake da u petak 16. svibnja na nastavu dođu u suknjama, javlja Huffington Postprenoseći tamošnje medije.
Cjelodnevna akcija nazvana je "Što podiže suknju", a sa ciljem borbe protiv seksizma i mijenjanja stava o jednakosti u društvu.
Inicijativu je podržala i Akademija Nantesa, koja okuplja tamošnje srednje škole, pozivajući i učenike 27 škola na sudjelovanje u akciji nošenjasuknje.
Ne znam što reći više. Nekad poželim da u tom dijelu Europe Islam postane dominantna religija pa da ovu degeneraciju dovede pod oštricu mača. Trebali su to predložiti u južnoj ili središnjoj Francuskoj.
dabrov_brk
dabrov_brk

Posts : 78
2014-04-14


Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 3 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by Trinity 15/5/2014, 14:08

Yehudi wrote:Građanski odgoj: Neka i dječaci na nastavu dođu u suknjama
Naime, kao oblik prosvjeda protiv spolne diskriminacije, škole na zapadu Francuske potiču i djevojčice i dječake da u petak 16. svibnja na nastavu dođu u suknjama, javlja Huffington Postprenoseći tamošnje medije.
Cjelodnevna akcija nazvana je "Što podiže suknju", a sa ciljem borbe protiv seksizma i mijenjanja stava o jednakosti u društvu.
Inicijativu je podržala i Akademija Nantesa, koja okuplja tamošnje srednje škole, pozivajući i učenike 27 škola na sudjelovanje u akciji nošenjasuknje.
Mah...dobro da ih nisu potaknuli da dođu goli, s obzirom protiv čega se sve prosvjeduje na takav način...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 3 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by Iosephvs 15/5/2014, 14:44

da su pametni zajebali bi ih ovako.

Eurosong 2014! - Page 3 Scottish-Nationalists-ann-007



_________________
SLAVA UKRAINI!
Eurosong 2014! - Page 3 Ukrain10
Iosephvs
Iosephvs

Male
Posts : 240
2014-04-15

Lokacija: : Res Pvblica Corrvptia

Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 3 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by immortal 15/5/2014, 14:57

Iosephvs wrote: .... problem je što je ta nakaradnost postala nešto poželjno i win, a ako to nazoveš pravim imenom - ispadneš homofob. europa odlazi u kurac.

to i je problem i čisti dokaz da se nalazimo pod režimom koji nazivaju demokracija

zato bi trebalo u svakom slučaju samovoljno izletjeti iz EU nakaradnih zakona
za sad više koristi imaju oni od nas nego mi od njih

kažu da su prehrambeni proizvodi u lidlu u zapadnim zemljama daleko jefiniji nego tu kod nas
nas uništavaju a oni su sredili da njihovi proizvođači dobro zarađuju
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 3 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by Iosephvs 16/5/2014, 11:56

mortal-joint wrote:
Iosephvs wrote: .... problem je što je ta nakaradnost postala nešto poželjno i win, a ako to nazoveš pravim imenom - ispadneš homofob. europa odlazi u kurac.

to i  je problem i čisti dokaz da se nalazimo pod režimom koji nazivaju demokracija

zato bi trebalo u svakom slučaju samovoljno izletjeti iz EU nakaradnih zakona
za sad više koristi imaju oni od nas nego mi od njih

kažu da su prehrambeni proizvodi u lidlu u zapadnim zemljama daleko jefiniji nego tu kod nas
nas uništavaju a oni su sredili da njihovi proizvođači dobro zarađuju
 

:^0 

Eurosong 2014! - Page 3 Untitl10

_________________
SLAVA UKRAINI!
Eurosong 2014! - Page 3 Ukrain10
Iosephvs
Iosephvs

Male
Posts : 240
2014-04-15

Lokacija: : Res Pvblica Corrvptia

Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 3 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum