ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurosong 2014!

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Eurosong 2014! - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by Iosephvs Sun 11 May - 19:06

slizim wrote:
Iosephvs wrote:
mortal-joint wrote:
Iosephvs wrote:poveznica

Predstavnica Austrije Conchita Wurst odnijela je pobjedu u finalu Eurosonga koji se ove godine održao u Kopenhagenu u Danskoj.

IOSEPHVS.KAROLVS:

ružno za vidjet, a kamoli još i slušat. sramota za austriju i austrijance!

___________________________________________________________________________________________________

Obavijest
Poštovani, prekršili ste pravilo broj 1 komentiranja na portalu Vecernji.hr. Sankcija za to je teža opomena. Ukoliko unutar 7 dana dva puta prekršite pravila pod brojevima 1 i 2 komentiranje na portalu Vecernji.hr će Vam biti onemogućeno na 7 dana.
Pravila komentiranja
1. Govor mržnje na nacionalnoj, religijskoj, seksualnoj ili bilo kojoj drugoj osnovi.




wtf??? a koji sam to ''spol'' uvrijedio .... ili ''mrzio''??

 :^0

šta je ta obavijest automatski izašla van ili si to ti nešto postao

ja to postao na portalu vl-a, oni obrisaše moj post i udjeliše mi kaznu - opomenu!

 :D
Sto ti radis na tom portalu, taj portal je "za kurac", a  u onom sto si napisao najmanje ima govora mrznje na seksualnoj bazi. Kad ja, npr. kazem za neku politicarku da je ruzna i da moze reklamirati opomenu na cigaretama, to nije protiv njenog spola vec je cinjenica ili  ono "u oku promatraca" sto se odnosi na ljepotu i ruznocu.

Sto se tice te "frikuse" ne znam je li zensko ili musko, cinjenica je da se Eurosong srozao u svakom pogledu, da je mjesto gdje se promovira sve ono sto uopce ne vrijedi u glazbenom svijetu a o pojavi takve osobe nemam sto reci osim da nema niko pravo od gledalaca i slusatelja praviti zrtve necije spolne orijentacije i dokazivanja iste.

Nije lose da se to dogadja u Austriji i EU, sto prije to bolje. Osvanut ce jutro kada ceoni sami morati mijenjati svoju situaciju a bit ce sve teze i teze.

Jednostavno, priroda, odnosno Bog, nije bezveze stvorio musko i zensko, uvjetovao nacin razmnozavanja kod slozenih zivotnih oblika ovako kako jeste, te stanovnistvu ove planete (ne samo covjeku) skrenuo paznju da jedinke koje imaju veliku toleranciju na vjestacko odrzavanje losih jedinki ili onih koje su nesposobne za dijeljenje i prezivljavanje, uglavnom PROPADAJU i NESTAJU SA LICA ZEMLJE.

Dakle, u svakom pogledu, vise sanse imaju opstati jedinke koje slijede svoje ispravne genetske predispozicije za zdravo potomstvo te odabir unutar zajednice koji znaci kvalitet a ne samo kvantitet.

Mnogi koji se danas zalazu za "slobode", naturaju silom nacin razmisljanja i svjetonazor ljudima, te temeljem toga narusavaju ljudske slobode da se izjasne cak i o tome sto je lijepo a sto ne, sto o necemu misle, a sto ne.

Eto, u Hrvatskoj se formira nekakav antifasisticki forum kao da se ovdje nalazi fasisticka agenda pa je to jako potrebno.
To su slobode. Naravno, neko moze biti uvrijedjen time jer se time potencira misljenje kako u Hrvatskoj ima puno fasizma pa ga je potrebno pratiti i sumirati.....Jos kad vidis ko sjedi u tom "forumu" i .............PLJUC.

rekla bi moja štovana susjeda - ključ i brava. zna se čemu što služi.

xy osoba iz beča mi veli da i hrpa austrijanaca to smatra sramotom za austriju .... ali lobi uprknaša jednostavno sve podmaže lovom i to je to.


Last edited by Iosephvs on Sun 11 May - 19:15; edited 1 time in total

Iosephvs

Posts : 240
2014-04-15


Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by Iosephvs Sun 11 May - 19:09

obojani_dani wrote:

onaj oblik je cirkus, iliti za cirkus   / žene s bradom prikazivaše kao čudo /   ....  :^0  :^0  ..... ako nije provokacija onda je - stvarno ne znam zašto je ....  :^0

:^0

_________________
SLAVA UKRAINI!
Eurosong 2014! - Page 2 Ukrain10
Iosephvs
Iosephvs

Male
Posts : 240
2014-04-15

Lokacija: : Res Pvblica Corrvptia

Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by immortal Sun 11 May - 22:04

Eurosong 2014! - Page 2 1377306_835262949821305_5296417163925361370_n
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by Guest Sun 11 May - 22:07

Osterajheri su ionako,bilo muški bilo žene,qhuje Turcima,sad,čast rijetkim izuzecima...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by immortal Sun 11 May - 22:11

bogomdani wrote:Osterajheri su ionako,bilo muški bilo žene,qhuje Turcima,sad,čast rijetkim izuzecima...
to si već primjetio
šta je uzrok??
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by Guest Sun 11 May - 22:20

mortal-joint wrote:
bogomdani wrote:Osterajheri su ionako,bilo muški bilo žene,qhuje Turcima,sad,čast rijetkim izuzecima...
to si već primjetio
šta je uzrok??
Ehhhmm..to se treba malo vratiti u povijest austrijske države..iste one koja je Hrvate gurala na grudobran da ginu u fajtovima protiv Turaka,dok su oni bahato razvijali na dvorovima krajnju seksualnu neumjerenost,ukrato jebali su se na sve načine ,poput ekvivalenbata na francuskim dvorovima..Dakle,bogate države u to vrijeme su se kupale u kaljuži neumjerenosti i seksualnoj devijantnosti..Vremenom se to pomalo formirao posebni način odgoja naroda,da je sve počinjeno ljuckom zadovoljstvu,makoliko bolesno i izopačeno bilo..polako je boleština sa Dvora prešla na srednji stalež koji je iznikao i vremenom si mogao priuđtiti sve što i dvorjani...Danas je to kul,imati dodatnog ebača,ženama pomalo zasićenih brakom,ali muževima,kojima je dosadilo kvocanje njihovih supruga,ali i slobodnim pojedincima,bez obvaveza..Sve se to izmiksalo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by immortal Sun 11 May - 22:28

bogomdani wrote:
mortal-joint wrote:
bogomdani wrote:Osterajheri su ionako,bilo muški bilo žene,qhuje Turcima,sad,čast rijetkim izuzecima...
to si već primjetio
šta je uzrok??
Ehhhmm....Danas je to kul,imati dodatnog ebača,
tako je i tu, ali zašto kažeš da su ku.. Turcima..zašto moraju biti s njima
to me zanima
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by Guest Mon 12 May - 1:00

mortal-joint wrote:
bogomdani wrote:
mortal-joint wrote:
bogomdani wrote:Osterajheri su ionako,bilo muški bilo žene,qhuje Turcima,sad,čast rijetkim izuzecima...
to si već primjetio
šta je uzrok??
Ehhhmm....Danas je to kul,imati dodatnog ebača,
tako je i tu, ali zašto kažeš da su ku.. Turcima..zašto moraju biti s njima
to me zanima
Pa,zato što su liberali pisali zakone..naime,velika je socijalna osjetljivost stvorila segment žena,koje bez problema same odgajaju djecu,jer su soc.dodaci veliki,pa tako žena od države dobija dovoljno za svoj život i brigu oko djece,popuste u plaćanju sveih režija,bez da uopže mora raditi,ima sa djecom visok standard..Vremena ima i što joj još treba...?muškarac za čisto zadovoljstvo,a ako usporediš prosječnog Osterajhera i markantnog Turčina,ili nekog sa Balkana,zna se koga će žena izabrati..slično je i u Švabiji.. Dakle,žene nemaju potrebe biti sa muškarcem radi egzistencije,pa ga tako odabiru po ukusu...
Turci opet koriste iste zakone,da dobiju papire,budu par godina sa Osterajherkom,dobiju stalnu radnu vizu,i poslije dovlače svoje rođake u velikom broju..
Kad kažem moraju,nije da moraju,nego u stvari hoće,i to je prilično čest slučaj,tako da kažem ,kao moraju..
Na fakultetima smijera Školstva,za profove,ima obavezno učenje turskog jezika,jer Turci,neće da govore švapski u normalnom govoru,jedino ako negdje rade,tasmo moraju ili ostaju bez posla..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by Sora Mon 12 May - 6:54

slizim wrote:
Iosephvs wrote:
mortal-joint wrote:
Iosephvs wrote:poveznica

Predstavnica Austrije Conchita Wurst odnijela je pobjedu u finalu Eurosonga koji se ove godine održao u Kopenhagenu u Danskoj.

IOSEPHVS.KAROLVS:

ružno za vidjet, a kamoli još i slušat. sramota za austriju i austrijance!

___________________________________________________________________________________________________

Obavijest
Poštovani, prekršili ste pravilo broj 1 komentiranja na portalu Vecernji.hr. Sankcija za to je teža opomena. Ukoliko unutar 7 dana dva puta prekršite pravila pod brojevima 1 i 2 komentiranje na portalu Vecernji.hr će Vam biti onemogućeno na 7 dana.
Pravila komentiranja
1. Govor mržnje na nacionalnoj, religijskoj, seksualnoj ili bilo kojoj drugoj osnovi.




wtf??? a koji sam to ''spol'' uvrijedio .... ili ''mrzio''??

 :^0

šta je ta obavijest automatski izašla van ili si to ti nešto postao

ja to postao na portalu vl-a, oni obrisaše moj post i udjeliše mi kaznu - opomenu!

 :D
Sto ti radis na tom portalu, taj portal je "za kurac", a  u onom sto si napisao najmanje ima govora mrznje na seksualnoj bazi. Kad ja, npr. kazem za neku politicarku da je ruzna i da moze reklamirati opomenu na cigaretama, to nije protiv njenog spola vec je cinjenica ili  ono "u oku promatraca" sto se odnosi na ljepotu i ruznocu.

Sto se tice te "frikuse" ne znam je li zensko ili musko, cinjenica je da se Eurosong srozao u svakom pogledu, da je mjesto gdje se promovira sve ono sto uopce ne vrijedi u glazbenom svijetu a o pojavi takve osobe nemam sto reci osim da nema niko pravo od gledalaca i slusatelja praviti zrtve necije spolne orijentacije i dokazivanja iste.

Nije lose da se to dogadja u Austriji i EU, sto prije to bolje. Osvanut ce jutro kada ceoni sami morati mijenjati svoju situaciju a bit ce sve teze i teze.

Jednostavno, priroda, odnosno Bog, nije bezveze stvorio musko i zensko, uvjetovao nacin razmnozavanja kod slozenih zivotnih oblika ovako kako jeste, te stanovnistvu ove planete (ne samo covjeku) skrenuo paznju da jedinke koje imaju veliku toleranciju na vjestacko odrzavanje losih jedinki ili onih koje su nesposobne za dijeljenje i prezivljavanje, uglavnom PROPADAJU i NESTAJU SA LICA ZEMLJE.

Dakle, u svakom pogledu, vise sanse imaju opstati jedinke koje slijede svoje ispravne genetske predispozicije za zdravo potomstvo te odabir unutar zajednice koji znaci kvalitet a ne samo kvantitet.

Mnogi koji se danas zalazu za "slobode", naturaju silom nacin razmisljanja i svjetonazor ljudima, te temeljem toga narusavaju ljudske slobode da se izjasne cak i o tome sto je lijepo a sto ne, sto o necemu misle, a sto ne.
ljudske slobode da se izjasne cak i o tome sto je lijepo a sto ne, sto o necemu misle, a sto ne.
Eto, u Hrvatskoj se formira nekakav antifasisticki forum kao da se ovdje nalazi fasisticka agenda pa je to jako potrebno.
To su slobode. Naravno, neko moze biti uvrijedjen time jer se time potencira misljenje kako u Hrvatskoj ima puno fasizma pa ga je potrebno pratiti i sumirati.....Jos kad vidis ko sjedi u tom "forumu" i .............PLJUC.
Eto ja ti  ne sjedim na forumu nego ležim
Da vidim šta ercegovanca misle o stanju u RH, kako se bave VJESTACKIM  spolom , pa onda svjetskopolitickom scenom, pa na kraju kako je kod nas osnovan Antifasosticki front

Vidim  uvrijeđeni neki jer se time potvrđuje da u 
Hrvatskoj ima PUNO  fašizma
Puno je koliko?
Ha tuko blesava ? :cry
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by Sora Mon 12 May - 7:04

Ovaj slučaj transvestita nije prvi 
Bilo je to s Danom , izraelskom predstavnikom/Com
Kad bi se čovjek potrudio našao bi još puno takvih primjera
Meni nije jasno sto vama cidtodpolcima nije jasno?
Zasto ne priznajete činjenice?
Zasto se iščuđavati band tim ljudima?
Kakve probleme vam stvara ta transrodnost u vašoj mentalno pojednostavljenjslici svijeta?
Kaj nisu stvoreni na božju sliku i priliku?
 :pf

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by genitalni_herpes Mon 12 May - 7:36

Iosephvs wrote:poveznica

Predstavnica Austrije Conchita Wurst odnijela je pobjedu u finalu Eurosonga koji se ove godine održao u Kopenhagenu u Danskoj.

IOSEPHVS.KAROLVS:

ružno za vidjet, a kamoli još i slušat. sramota za austriju i austrijance!

___________________________________________________________________________________________________

Obavijest
Poštovani, prekršili ste pravilo broj 1 komentiranja na portalu Vecernji.hr. Sankcija za to je teža opomena. Ukoliko unutar 7 dana dva puta prekršite pravila pod brojevima 1 i 2 komentiranje na portalu Vecernji.hr će Vam biti onemogućeno na 7 dana.
Pravila komentiranja
1. Govor mržnje na nacionalnoj, religijskoj, seksualnoj ili bilo kojoj drugoj osnovi.




wtf??? a koji sam to ''spol'' uvrijedio .... ili ''mrzio''??

 :^0
ma ustvari taj tip vrijeđa ladyboyeve jer se nije obrijo
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by genitalni_herpes Mon 12 May - 7:36

Sora wrote:Ovaj slučaj transvestita nije prvi 
Bilo je to s Danom , izraelskom predstavnikom/Com
Kad bi se čovjek potrudio našao bi još puno takvih primjera
Meni nije jasno sto vama cidtodpolcima nije jasno?
Zasto ne priznajete činjenice?
Zasto se iščuđavati band tim ljudima?
Kakve probleme vam stvara ta transrodnost u vašoj mentalno pojednostavljenjslici svijeta?
Kaj nisu stvoreni na božju sliku i priliku?
 :pf
normalno da smo svi stvaroreni ma Božju sliku, al neki od nas ju još izgleda vole prepravljat
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by Iosephvs Mon 12 May - 16:27

:^0 


Eurosong 2014! - Page 2 10303710

_________________
SLAVA UKRAINI!
Eurosong 2014! - Page 2 Ukrain10
Iosephvs
Iosephvs

Male
Posts : 240
2014-04-15

Lokacija: : Res Pvblica Corrvptia

Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by Michael1 Mon 12 May - 16:32

To je znak dekadentnosti EU, ali to ti ne daje za pravo, da diskriminiras ovoga Transija kao covjeka i Bozje stvorenje.  Mozda je blizi Bogu od tebe, koji ovdje zelis posijati svoju mrznju prema drugacijima od sebe. Pusti ga neka zivi.
Sramota!

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by kic Mon 12 May - 17:21



jebeš Eurosong, ovo je bilo zakon..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by obojani_dani Mon 12 May - 17:29

Sora wrote:Ovaj slučaj transvestita nije prvi 
Bilo je to s Danom , izraelskom predstavnikom/Com
Kad bi se čovjek potrudio našao bi još puno takvih primjera
Meni nije jasno sto vama cidtodpolcima nije jasno?
Zasto ne priznajete činjenice?
Zasto se iščuđavati band tim ljudima?
Kakve probleme vam stvara ta transrodnost u vašoj mentalno pojednostavljenjslici svijeta?
Kaj nisu stvoreni na božju sliku i priliku?
 :pf





ljudi su šarene biljčice i to je ok. Uopće mi ne stvara problem .... otužno i smiješno je. Za moj pojam bila je to prezentacija neuspjele provokacije u  dokazivanja ničega  :)
obojani_dani
obojani_dani

Posts : 140
2014-04-17


Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by Yehudi Mon 12 May - 17:58

Michael1 wrote:To je znak dekadentnosti EU, ali to ti ne daje za pravo, da diskriminiras ovoga Transija kao covjeka i Bozje stvorenje.  Mozda je blizi Bogu od tebe, koji ovdje zelis posijati svoju mrznju prema drugacijima od sebe. Pusti ga neka zivi.
Sramota!
Istina da je to znak dekadencije u Eu (tj "west") no nitko toga lika ne diskriminira tu.
 Radi se o tome daje sve to PREVIŠE FORSIRANO. Da taj peder nije izabran ondabi bilo priče kako je EU protiv pedera, gendera,homo (ili kakose to već zove).
 Bilo kako bilo ZASIGURNO su Ruskinje bile bolje, isto tako i Poljakinje
 nego eto, tal je  -lobi-toliko jak da je ovaj (već što) MORAO biti "pobjednikom"
 Naravno da je to "poruka" svima u EU kako moraju biti skloni pederima, učiti svoju dicu tome itd.
 Mislite li zbilja da u tom fockend -eurosongu- nema politike....................tko tako misli, glupje kao cok.
 Taj eurosong gledaju uglavnom tinejdjeri, jeli tojasno? 
 I kakav zaključak će stvoriti svi ti mladi mozgovi.................pitam?
 Odgovaram- U svojim će mladimmozgovimastvoriti sliku kako je "ok biti peder, imati cice i visuljka, pa i pojebati se za -šaku dolara-
 A kad prodaš sebe, prodati ćeš i sve oko sebe.........jer onda ćeš biti -IN- popularna ........ili kako se to zove.  Jadna majko.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by Iosephvs Mon 12 May - 18:05

Michael1 wrote:To je znak dekadentnosti EU, ali to ti ne daje za pravo, da diskriminiras ovoga Transija kao covjeka i Bozje stvorenje.  Mozda je blizi Bogu od tebe, koji ovdje zelis posijati svoju mrznju prema drugacijima od sebe. Pusti ga neka zivi.
Sramota!

ti baš krenuo na me .... a ..... a tko mu brani da živi?

ja na te ljude nisam niti bih ikad ruku podigao, a kamoli kamen na njih bacio kao neki ... uz to ih niti ne mrzim.
mržnja je puno opasnija od mene. ona je ta koja baca kamenje.

s druge strane mi je to degutantno i ruganje svim socijalno-konzervativnim vrijednostima koje u većini živim.
imam pravo javno reći da je to za mene neprihvatljivo ponašanje i da je to poremećaj, a nikako ne nešto normalno te da mi ga nitko neće moći nametati kao nešto sasvim normalno i prihvatljivo.

tolerancija znači 'trpljenje', ali i ne i prihvaćanje.

uostalom ...  što bi napravio da ti mogući sin takvo što dopelja doma za 'nevjestu'? bi li oko oltara na koljenima kružio za vlastitu pokoru ili bi mu rekao - sine moj .... to jest tvoj izbor i ja ga poštujem, ali je moj izbor da s time ne živim ispod istog krova. stoga, široko ti polje i kad se vidimo dobro se vidimo!

_________________
SLAVA UKRAINI!
Eurosong 2014! - Page 2 Ukrain10
Iosephvs
Iosephvs

Male
Posts : 240
2014-04-15

Lokacija: : Res Pvblica Corrvptia

Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by Iosephvs Mon 12 May - 18:09

Yehudi wrote:
Michael1 wrote:To je znak dekadentnosti EU, ali to ti ne daje za pravo, da diskriminiras ovoga Transija kao covjeka i Bozje stvorenje.  Mozda je blizi Bogu od tebe, koji ovdje zelis posijati svoju mrznju prema drugacijima od sebe. Pusti ga neka zivi.
Sramota!
Istina da je to znak dekadencije u Eu (tj "west") no nitko toga lika ne diskriminira tu.
 Radi se o tome daje sve to PREVIŠE FORSIRANO. Da taj peder nije izabran ondabi bilo priče kako je EU protiv pedera, gendera,homo (ili kakose to već zove).
 Bilo kako bilo ZASIGURNO su Ruskinje bile bolje, isto tako i Poljakinje
 nego eto, tal je  -lobi-toliko jak da je ovaj (već što) MORAO biti "pobjednikom"
 Naravno da je to "poruka" svima u EU kako moraju biti skloni pederima, učiti svoju dicu tome itd.
 Mislite li zbilja da u tom fockend -eurosongu- nema politike....................tko tako misli, glupje kao cok.
 Taj eurosong gledaju uglavnom tinejdjeri, jeli tojasno? 
 I kakav zaključak će stvoriti svi ti mladi mozgovi.................pitam?
 Odgovaram- U svojim će mladimmozgovimastvoriti sliku kako je "ok biti peder, imati cice i visuljka, pa i pojebati se za -šaku dolara-
 A kad prodaš sebe, prodati ćeš i sve oko sebe.........jer onda ćeš biti -IN- popularna ........ili kako se to zove.  Jadna majko.

eto .... i to je to.

 :tu

_________________
SLAVA UKRAINI!
Eurosong 2014! - Page 2 Ukrain10
Iosephvs
Iosephvs

Male
Posts : 240
2014-04-15

Lokacija: : Res Pvblica Corrvptia

Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by Trinity Mon 12 May - 19:44

Iosephvs wrote:
Yehudi wrote:
Michael1 wrote:To je znak dekadentnosti EU, ali to ti ne daje za pravo, da diskriminiras ovoga Transija kao covjeka i Bozje stvorenje.  Mozda je blizi Bogu od tebe, koji ovdje zelis posijati svoju mrznju prema drugacijima od sebe. Pusti ga neka zivi.
Sramota!
Istina da je to znak dekadencije u Eu (tj "west") no nitko toga lika ne diskriminira tu.
 Radi se o tome daje sve to PREVIŠE FORSIRANO. Da taj peder nije izabran ondabi bilo priče kako je EU protiv pedera, gendera,homo (ili kakose to već zove).
 Bilo kako bilo ZASIGURNO su Ruskinje bile bolje, isto tako i Poljakinje
 nego eto, tal je  -lobi-toliko jak da je ovaj (već što) MORAO biti "pobjednikom"
 Naravno da je to "poruka" svima u EU kako moraju biti skloni pederima, učiti svoju dicu tome itd.
 Mislite li zbilja da u tom fockend -eurosongu- nema politike....................tko tako misli, glupje kao cok.
 Taj eurosong gledaju uglavnom tinejdjeri, jeli tojasno? 
 I kakav zaključak će stvoriti svi ti mladi mozgovi.................pitam?
 Odgovaram- U svojim će mladimmozgovimastvoriti sliku kako je "ok biti peder, imati cice i visuljka, pa i pojebati se za -šaku dolara-
 A kad prodaš sebe, prodati ćeš i sve oko sebe.........jer onda ćeš biti -IN- popularna ........ili kako se to zove.  Jadna majko.

eto .... i to je to.

 :tu
vas dva se baš sljubili  ;)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by tukatukac Mon 12 May - 19:47

Mogla se lijepo obrijati, skinuti brkove, pimpilimpica dobro prilijepiti da ne iskace vanka, i eventualno se prodati kao normalna osoba................
Ali, upravo je provokacija bila bitna a ne Eurosong i, osim pobjede, koja je dvojbena, nije polucila pozitivne efekte svojim nastupom. Meni je bila bolja Bjelorusija i pjesma, ukusi su razliciti.Ali, provokacija je provokacija.....a ne pjesma.

_________________
pale 
tukatukac
tukatukac

Female
Posts : 138
2014-04-14

Age : 51
Lokacija: : J.Dalmacija

Back to top Go down

Eurosong 2014! - Page 2 Empty Re: Eurosong 2014!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum