ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije - Page 5 Empty Re: Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije

Post by crvenkasti 25/10/2020, 12:53

tre wrote:
n_razbojnik wrote:Srbija balkanski tigar, uspeh za uspehom, cit'o ja u Kuriru
vučina će to isto potvrditi iz informera!
gotovi smo!!!

Najgore je to što Srbija nabavlja oružje. A NATO pakt se raspada ...

crvenkasti

Posts : 28802
2014-04-17


Back to top Go down

Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije - Page 5 Empty Re: Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije

Post by crvenkasti 25/10/2020, 12:59

Serbinho-3 wrote:
crvenkasti wrote:Mislili smo da su Jugoslavija, komunisti i Srbi krivi što smo siromašni i nikakvi.
Bili smo uvjereni da ćemo se riješiti bijede i postati bogati i uređeni kao Njemačka.
Ludovali smo od sreće što smo sve to dobili!


Poslije smo shvatili da smo bili glupi. Sve je bila laž. Sve u što smo vjerovali i čemu smo se nadali bilo je sranje.

Zgadilo nam se sve: i Hrvatska i hrvatstvo i sve skupa. Zgadili smo se sami sebi.
Taj koloplet ludosti, gluposti i zla se i dalje uvrće sam u sebe i što je najgore, nema izlaza.

Moraš pobjeći.


Najveci uspeh Srbije je taj sto se vas otarasila i bivse Juge.

Frankenstajn projekat, gde je svako mislio da je Pele, pa kada

izadje na teren, veliko nista.

Izbegavam da se mesam u HR realnost, jer decenijama

slusamo pricu o Srboslaviji, iako predstavnike u istoj nismo

ni imali.

Najveci uspeh sto smo van istog projekta, gde su nas uvukli

Monarhisti a i Komunisti.

Crvenkasti, ako vam izostane uspeh, nema drugih krivaca do

vas samih.

Srbija bez vas pokazuje rezultate, sto znaci da je bila vas rob.


Primit ćete vi nas opet. Vi vste naivni.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28802
2014-04-17


Back to top Go down

Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije - Page 5 Empty Re: Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije

Post by Serbinho-3 25/10/2020, 13:13

n_razbojnik wrote:Srbija balkanski tigar, uspeh za uspehom, cit'o ja u Kuriru

Recimo da i po analizi jedne Italijanke, Beograd se

se neverovatno razvija, ali na stetu ostatka Srbije, koji je

zapostavljen, usled vizije centralizma i centralizovane

drzave...

Brojke govore svoje oko duzina kilometara autoputeva,

Zeleznickih pruga, starosti vozova, Zeleznicka Stanica

ce biti zavrsena, ima tu dosta toga...

Zemlja koja nije u EU, vrlo lako moze biti primer da ne

trebas biti EU da bi krenulo nesto.

Fondovi EU uglavnom odu na potrosnju po EU zemljama,

ili se izgubi u korupciji, kao primer u Srbiji, sto su iste

odobravali uz cash ispod stola.

Presek detaljan i analiza svega je potrebna, umesto halabuke

kokosara sa Istoka o blagostanju na Zapadu, ne znajuci da

kompanije na Zapadu ne mogu da prezive nekolikl meseci

bez prihoda i da se vecina sada navukla na grbacu drzave a

drzava na novac iz fondova a fondovi na stamparije papira

tj. novca...ili prihvatilo Slobin model vizije, Topcider nema

alternativu...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26492
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije - Page 5 Empty Re: Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije

Post by n_razbojnik 25/10/2020, 13:18

crvenkasti wrote:
Serbinho-3 wrote:
crvenkasti wrote:Mislili smo da su Jugoslavija, komunisti i Srbi krivi što smo siromašni i nikakvi.
Bili smo uvjereni da ćemo se riješiti bijede i postati bogati i uređeni kao Njemačka.
Ludovali smo od sreće što smo sve to dobili!


Poslije smo shvatili da smo bili glupi. Sve je bila laž. Sve u što smo vjerovali i čemu smo se nadali bilo je sranje.

Zgadilo nam se sve: i Hrvatska i hrvatstvo i sve skupa. Zgadili smo se sami sebi.
Taj koloplet ludosti, gluposti i zla se i dalje uvrće sam u sebe i što je najgore, nema izlaza.

Moraš pobjeći.


Najveci uspeh Srbije je taj sto se vas otarasila i bivse Juge.

Frankenstajn projekat, gde je svako mislio da je Pele, pa kada

izadje na teren, veliko nista.

Izbegavam da se mesam u HR realnost, jer decenijama

slusamo pricu o Srboslaviji, iako predstavnike u istoj nismo

ni imali.

Najveci uspeh sto smo van istog projekta, gde su nas uvukli

Monarhisti a i Komunisti.

Crvenkasti, ako vam izostane uspeh, nema drugih krivaca do

vas samih.

Srbija bez vas pokazuje rezultate, sto znaci da je bila vas rob.


Primit ćete vi nas opet. Vi vste naivni.
Neodoljiv zov bečke štale vs anadolskih falusa

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije - Page 5 Empty Re: Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije

Post by Šandor Winnetou 25/10/2020, 16:59

crvenkasti wrote:
tre wrote:
n_razbojnik wrote:Srbija balkanski tigar, uspeh za uspehom, cit'o ja u Kuriru
vučina će to isto potvrditi iz informera!
gotovi smo!!!

Najgore je to što Srbija nabavlja oružje. A NATO pakt se raspada ...
gotovi su! nato jel

_________________
Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije - Page 5 Empty Re: Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije

Post by marcellus 25/10/2020, 18:22

tre wrote:
crvenkasti wrote:
tre wrote:
n_razbojnik wrote:Srbija balkanski tigar, uspeh za uspehom, cit'o ja u Kuriru
vučina će to isto potvrditi iz informera!
gotovi smo!!!

Najgore je to što Srbija nabavlja oružje. A NATO pakt se raspada ...
gotovi su! nato jel


NATO na aparatima, Srbija dominira! Idući put ima da im sruše sve avione i osvoje milvoki!

_________________
Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije - Page 5 Empty Re: Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije

Post by Guest 25/10/2020, 18:26

natoj je prilicno impotentna organizacija(ne racunajuc Jemere),koje se u krizama ne moze dogovoriti o zajednickom stavu..doprinosi tome i Emanćipaćija u defensministerijumima nekih europskih zemalja,gdje rulaju zene..a zene da se posloze u stavu....eeeeeeee :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije - Page 5 Empty Re: Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije

Post by mentalitet 25/10/2020, 18:33

Serbinho-3 wrote:
mentalitet wrote:Pochinjem se zabrinjavati za neke ovdje kako nisu iskopali vijest da se iz Srbije godishnje iseljava oko 100 tisuca ljudi,,

Srbjja nije u EU kao HR, znaci dosta teze mogu negde u EU da
odu, gledajuci generalno, obzirom da u Nemacku mogu iz
Srbije, ali nesto slabo idu.

HR je u EU i zato se HR i Bosna prazne, ko ima HR pasos.

Nisu sve zemlhe EU pustile HR, vidim ovde ih nema, znaci

Italijani jos drze blokadu.



Ma gle ..Srbija i Hrvatska su josh uvijek spojene posude posebno zbog primitivnog mentaliteta koji je sve vishe u modi..Karleusha vam je neka zvijezda...mladim curama su uzori zadnji ljudski shljam kao i u Hrvatskoj,,Zene na tim prostorima sve vishe liche na one americhke u prevodu zadnje kurave i spermushe..sve je redje naci zensku kojoj je svetinja materinstvo..Shto reche onaj Rshum...samo u selima se josh radjaju ljudi a u gradovima psi i machke..Sjecam se kraja osamdesetih dok sam bio prvi puta u Beogradu...nigdje nisi mogao popiti espresso osim u Metropolu u kockarnici..Svo sranje koje dodje sa zapada prvo dodje u Sloveniju pa onda u Hrvatsku pa nakon toga za jedno 19 godina u Srbiju..Srbija mi se gadi isto kao i Hrvatska jer je narod isti kurac kao i hrvati..proklet i ako bi kako mogao da zivi dzabalesku.Chast izuzetcima na obadvije strane ali ih je sve manje..a sve vishe raznih vrsta kurvetina i alkoholichara.Propali ste svi podjednako..ajde Srbiju ne osudjujem jer to joj se nije desilo svojevoljno kao Hrvatskoj..Srbija se borila i bori se protiv globalizma zbog chega joj iskazujem poshtovanje...ali sve ste vishe u kurcu jer ste dozvolili raznim tajkunima da vam kroje zivot i odredjuju shto je to moral ...etika..poshtenje..U Hrvatskoj kradu sofisticirano a u Srbiji otimaju i pljachkaju javno..klanovi crnogorski ..crnogorci na svugdje na polozajima kao i u Cro hercegovci..Dinarski tipovi ljudi su vas unishtili kao i hrvate...i neka su kada ste pichkice kao i hrvati..Ista govna..mozda hrvati malo vishe vonjaju ali sve u svemu niste nishta dalje jedni od drugih..isti kurac samo drugo pakovanje..

Evo ti malo pa chitaj..valjda nisi zaboravio cirilicu u toj Italiji iz koje bjeze Italijani..

Србија годишње губи 100.000 људи

Србију годишње напусти између 50.000 и 60.000 људи, а разлика између рођених и умрлих је око 40.000. "Тамни збир" показује да наша земља годишње губи 100.000 људи! Овај број је, међутим, непрецизан јер се велики број људи отисне у свет без званичне одјаве у домовини.

Ови подаци саопштени су на недавно одржаном Панелу о депопулацији на Београдском безбедносном форуму.

Србија је једна од 10 земаља у свету у којима се најбрже смањује број становника.

Из најновијег Статистичког годишњака Републичког завода за статистику види се да је коефицијент раста становништва у односу на претходну годину лане био негативан и износио је 5,4 на 1.000 становника. То значи да смо толико људи имали мање на 1.000 становника, преносе Новости.

Иначе, процењен број житеља наше земље у 2019. износи 6,9 милиона, а тачни бројеви биће познати у октобру следеће године, када ће бити одржан попис становништва.

Према званичној статистици, од 2011. до 2019. број становника се смањио за 291.284, док је просечна годишња стопа раста износила - 4,6 на 1.000 становника. Како примећују у Заводу за статистику, стопа укупног фертилитета је испод прага просте репродукције и за последњих девет година је са 1,4 промила (2011) порасла на 1,5 (2019) детета по жени. Али, удео жена у фертилном периоду у укупном женском становништву опао је са 44 одсто на 42,4. Просечна старост мајке при порођају порасла је са 28,7 на 30,1 годину. Дакле, жене све касније рађају, што се најчешће одражава и на број деце које ће родити, а самим тим и на наталитет и природни прираштај.

Према подацима виталне статистике у 2019. години, стопа природног прираштаја износи - 5,3 промила, јер је стопа наталитета била 9,3 промила, а морталитета 14,6.

Од 2011. до 2019. године број закључених и разведених бракова на 1.000 становника је у благом порасту. Прошле године број склопљених заједница износио је 5,1 на 1.000 становника, док је у пописној 2011. години био 4,9. У порасту је, међутим, и број развода: са 1,1 на 1.000 становника пре девет година, на 1,6 лане.

Венчања ређа, разводи чешћи
Прошле године је број венчања пао за 2,1 одсто у односу на 2018. годину, са 36.570, али је број развода порастао за чак девет одсто, па их је 2019. било 10.899.

Мушкарац је приликом развода просечно стар 44, а жена 41 годину, а брак просечно траје 13,5 година. И ово је, наравно, фактор који утиче на популациону ситуацију у земљи.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije - Page 5 Empty Re: Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije

Post by jastreb 25/10/2020, 18:35

mentalitet wrote: 
Ma gle ..Srbija i Hrvatska su josh uvijek spojene posude posebno zbog primitivnog mentaliteta koji je sve vishe u modi..Karleusha vam je neka zvijezda...mladim curama su uzori zadnji ljudski shljam kao i u Hrvatskoj,,Zene  na tim prostorima sve vishe liche na one americhke u prevodu zadnje kurave i spermushe..sve je redje naci zensku kojoj je svetinja materinstvo..Shto reche onaj Rshum...samo u selima se josh radjaju ljudi a u gradovima psi i machke..Sjecam se kraja osamdesetih dok sam bio prvi puta u Beogradu...nigdje nisi mogao popiti espresso osim u Metropolu u kockarnici..Svo sranje koje dodje sa zapada prvo dodje u Sloveniju pa onda u Hrvatsku pa nakon toga za jedno 19 godina u Srbiju..Srbija mi se gadi isto kao i Hrvatska jer je narod isti kurac kao i hrvati..proklet i ako bi kako mogao da zivi dzabalesku.Chast izuzetcima na obadvije strane ali ih je sve manje..a sve vishe raznih vrsta kurvetina  i alkoholichara.Propali ste svi podjednako..ajde Srbiju ne osudjujem jer to joj se nije desilo svojevoljno kao Hrvatskoj..Srbija se borila i bori se protiv globalizma zbog chega joj iskazujem poshtovanje...ali sve ste vishe u kurcu jer ste dozvolili raznim tajkunima da vam kroje zivot i odredjuju shto je to moral ...etika..poshtenje..U Hrvatskoj kradu sofisticirano a u Srbiji otimaju i pljachkaju javno..klanovi crnogorski ..crnogorci na svugdje na polozajima kao i u Cro hercegovci..Dinarski tipovi ljudi su vas unishtili kao i hrvate...i neka su kada ste pichkice kao i hrvati..Ista govna..mozda hrvati malo vishe vonjaju ali sve u svemu niste nishta dalje jedni od drugih..isti kurac samo drugo pakovanje.. 
90% ovoga što si napisao je potpuno točno,a 10% djelomično.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije - Page 5 Empty Re: Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije

Post by mentalitet 25/10/2020, 18:53

Serbinho-3 wrote:
mentalitet wrote:..jer kada imash bogatu klijentelu kao shto ja imam u USA onda njima nishta nije skupo..Deri ..jebo te...vishe te cijene nego kad si jeftin..:))Gori sam od Epija,,,::))


Kakvu bogatu klijentelu u USA, kada tamo zbog nekoliko

centi ide iz jedne u drugu radnju...

Ameri su ti ko i Nemci, stipse a nasi glume da su beda, pa

klopaju po Salvation Army-ju.

Znam ih sve sta ko tamo radi.

Krijes gde si u USA, verovatno neka selendraca, ajde shvatili

smo.

Nego, Epikur te ispratio sa kesom u ruci za Ameriku, gde kako

i sam kazes za neku deceniju necete znati ni ko je odakle

a on Bosanac se uvalio na drzavno i samara po dzepu

privatno.

Eto ..garantujem zivotom da si ti Srbin rodjen negdje u Hrvatskoj jer se vidi po tvome mentalitetu i odgoju da ste isti..
Kao prvo shta te boli kurac gdje ja zivim a i bilo koga drugoga..Ja nikoga nikada nisam pitao odakle je i shto je po nacionalnosti.
Evo ..Epikur koji je doshao iz BiH ima vishe poshtovanja i kulture od vecine domicilnih hrvata ...posebno onih dinaroidnog tipa..
Ovaj lik je otishao iz Hrvatske sa Mercedesom 420 SEL ako znash shto je to W126 karoserija..Tada ga je imao sa CKH::))
Dobro ..ne mislim da je to neka prednost i da sam zbog toga vredniji od drugih ljudi ali sam oduvijek znao zaraditi lovu..pa tako i u USA..Ako ti napishem svoju financijsku situaciju,,moze te srchka strefiti zato bolje da ne tipkam nishta..Opet ...ponavljam ..meni to nije bitno...i uglavnom svi ljudi koji imaju dovoljno love njima ista skoro ne znachi nishta.Tako da seresh ko grlica posebno shto tvrdish kako je mene Epy ispratio sa ne znam chim..Nitko jarane mene nije ispratio,,,jer sam poznavajuci taj usrani mentalni sklop otishao sam...Mogao sam ostati i nahapati se love jer sam bio blizu hrvatske sise i novih tajkuna..Ali nisam..obichnog chovjeka nikada zajebo ali se ne smijem zakleti da nisam drzavu i odredjene ljude iz kriminalne elite,,,pa jebiga ..to mi je bilo boljei dozivljaj nego da mrknem najljepshu zagrebachku pichku mada ,,,khm::))
Jebo te vecina koja je otishla vani prije 1990 i nakon toga...ponijela je sa sobom i svoj sjebani mentalitet..Sve bi htjeli da znate o nekome i shto je chovjek tajanstveniji vi ste radoznaliji a radoznalost je davno ubila jednu moju machku::))
U zivotu ti je najvaznije sa kime se druzish..a ja imam odredjena znanja koja su pozeljna kod elite pa me zato trebaju..a ja im dobro naplacujem..zadovoljan ja...zadovoljni oni...kud cesh ljepshe..Tako i Epy..kao da me kopirao..zna chovjek razluchiti bitno od nebitnog..A shto ima drugachije politichke poglede i shto zeli da njegov narod bolje prosperira..pa imaj i ti za svoj narod..Fora je u tome shto balkanjerosi zele samo sebi dobro a drugi neka krepaju..samo shto idioti ne znaju kad im je susjed gladan da ce jednu noc popizditi i doci mu opljachkati ili zapaliti kucu.. Shvacash ti poantu??
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije - Page 5 Empty Re: Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije

Post by mentalitet 25/10/2020, 19:00

jastreb wrote:
mentalitet wrote: 
Ma gle ..Srbija i Hrvatska su josh uvijek spojene posude posebno zbog primitivnog mentaliteta koji je sve vishe u modi..Karleusha vam je neka zvijezda...mladim curama su uzori zadnji ljudski shljam kao i u Hrvatskoj,,Zene  na tim prostorima sve vishe liche na one americhke u prevodu zadnje kurave i spermushe..sve je redje naci zensku kojoj je svetinja materinstvo..Shto reche onaj Rshum...samo u selima se josh radjaju ljudi a u gradovima psi i machke..Sjecam se kraja osamdesetih dok sam bio prvi puta u Beogradu...nigdje nisi mogao popiti espresso osim u Metropolu u kockarnici..Svo sranje koje dodje sa zapada prvo dodje u Sloveniju pa onda u Hrvatsku pa nakon toga za jedno 19 godina u Srbiju..Srbija mi se gadi isto kao i Hrvatska jer je narod isti kurac kao i hrvati..proklet i ako bi kako mogao da zivi dzabalesku.Chast izuzetcima na obadvije strane ali ih je sve manje..a sve vishe raznih vrsta kurvetina  i alkoholichara.Propali ste svi podjednako..ajde Srbiju ne osudjujem jer to joj se nije desilo svojevoljno kao Hrvatskoj..Srbija se borila i bori se protiv globalizma zbog chega joj iskazujem poshtovanje...ali sve ste vishe u kurcu jer ste dozvolili raznim tajkunima da vam kroje zivot i odredjuju shto je to moral ...etika..poshtenje..U Hrvatskoj kradu sofisticirano a u Srbiji otimaju i pljachkaju javno..klanovi crnogorski ..crnogorci na svugdje na polozajima kao i u Cro hercegovci..Dinarski tipovi ljudi su vas unishtili kao i hrvate...i neka su kada ste pichkice kao i hrvati..Ista govna..mozda hrvati malo vishe vonjaju ali sve u svemu niste nishta dalje jedni od drugih..isti kurac samo drugo pakovanje.. 
90% ovoga što si napisao je potpuno točno,a 10% djelomično.

Pa zato ja razdvajam ljude na dobre i loshe..njonjave i prodorne..krimose i poshtene ..Kod mene nema Hrvat Srbin a nikada nije ni bilo .jedino shto ne podnosim pored sebe ni na kilometar razne idiote ..kriminalce ..ljenchuge koji znaju samo puno filozofirati ali ici u skolu i neshto postici teshkim radom to im je nepoznanica jer su to vidjeli kao djeca od svojih roditelja...a neke su ochevi i majke razmazili do te mjere da i danas zive sa njima od njihove crkavice mirovine koju su zaradili u YU..Ma odvratan svijet..a vjeruj mi da svi problemi tih prostora potichu bash od tih navodnih sitnica..pogani mentalitet..zavist ..jal..mrznja itd.Ne da mi se studiozno razmishljati pa zato pishem spontano shto mi padne na pamet...i nije to neka pamet nego istina koju svatko moze vidjeti oko sebe samo ako pazljivo promatra..
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije - Page 5 Empty Re: Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije

Post by Šandor Winnetou 25/10/2020, 20:44

marcellus wrote:
tre wrote:
crvenkasti wrote:
tre wrote:
n_razbojnik wrote:Srbija balkanski tigar, uspeh za uspehom, cit'o ja u Kuriru
vučina će to isto potvrditi iz informera!
gotovi smo!!!

Najgore je to što Srbija nabavlja oružje. A NATO pakt se raspada ...
gotovi su! nato jel


NATO na aparatima, Srbija dominira! Idući put ima da im sruše sve avione i osvoje milvoki!
crveni će preko toki zove milvoki drevnu srpsku prestonicu

_________________
Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije - Page 5 Empty Re: Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije

Post by Serbinho-3 25/10/2020, 22:15

mentalitet wrote:
Serbinho-3 wrote:
mentalitet wrote:..jer kada imash bogatu klijentelu kao shto ja imam u USA onda njima nishta nije skupo..Deri ..jebo te...vishe te cijene nego kad si jeftin..:))Gori sam od Epija,,,::))


Kakvu bogatu klijentelu u USA, kada tamo zbog nekoliko

centi ide iz jedne u drugu radnju...

Ameri su ti ko i Nemci, stipse a nasi glume da su beda, pa

klopaju po Salvation Army-ju.

Znam ih sve sta ko tamo radi.

Krijes gde si u USA, verovatno neka selendraca, ajde shvatili

smo.

Nego, Epikur te ispratio sa kesom u ruci za Ameriku, gde kako

i sam kazes za neku deceniju necete znati ni ko je odakle

a on Bosanac se uvalio na drzavno i samara po dzepu

privatno.

Eto ..garantujem zivotom da si ti Srbin rodjen negdje u Hrvatskoj jer se vidi po tvome mentalitetu i odgoju da ste isti..
Kao prvo shta te boli kurac gdje ja zivim a i bilo koga drugoga..Ja nikoga nikada nisam pitao odakle je i shto je po nacionalnosti.
Evo ..Epikur koji je doshao iz BiH ima vishe poshtovanja i kulture od vecine domicilnih hrvata ...posebno onih dinaroidnog tipa..
Ovaj lik je otishao iz Hrvatske sa Mercedesom 420 SEL ako znash shto je to W126 karoserija..Tada ga je imao sa CKH::))
Dobro ..ne mislim da je to neka prednost i da sam zbog toga vredniji od drugih ljudi ali sam oduvijek znao zaraditi lovu..pa tako i u USA..Ako ti napishem svoju financijsku situaciju,,moze te srchka strefiti zato bolje da ne tipkam nishta..Opet ...ponavljam ..meni to nije bitno...i uglavnom svi ljudi koji imaju dovoljno love njima ista skoro ne znachi nishta.Tako da seresh ko grlica posebno shto tvrdish kako je mene Epy ispratio sa ne znam chim..Nitko jarane mene nije ispratio,,,jer sam poznavajuci taj usrani mentalni sklop otishao sam...Mogao sam ostati i nahapati se love jer sam bio blizu hrvatske sise i novih tajkuna..Ali nisam..obichnog chovjeka nikada zajebo ali se ne smijem zakleti da nisam drzavu i odredjene ljude iz kriminalne elite,,,pa jebiga ..to mi je bilo boljei dozivljaj nego da mrknem najljepshu zagrebachku pichku mada ,,,khm::))
Jebo te vecina koja je otishla vani prije 1990 i nakon toga...ponijela je sa sobom i svoj sjebani mentalitet..Sve bi htjeli da znate o nekome i shto je chovjek tajanstveniji vi ste radoznaliji a radoznalost je davno ubila jednu moju machku::))
U zivotu ti je najvaznije sa kime se druzish..a ja imam odredjena znanja koja su pozeljna kod elite pa me zato trebaju..a ja im dobro naplacujem..zadovoljan ja...zadovoljni oni...kud cesh ljepshe..Tako i Epy..kao da me kopirao..zna chovjek razluchiti bitno od nebitnog..A shto ima drugachije politichke poglede i shto zeli da njegov narod bolje prosperira..pa imaj i ti za svoj narod..Fora je u tome shto balkanjerosi zele samo sebi dobro a drugi neka krepaju..samo shto idioti ne znaju kad im je susjed gladan da ce jednu noc popizditi i doci mu opljachkati ili zapaliti kucu.. Shvacash ti poantu??


Vidis, tu je razlika...

Sta mene briga za Epija, koji realno nije u mome fazonu.

Mozda jeste po tvojim merilima, ali nije po mojim.

Klasican sero..@, koji etiketira druge iza ledja, izgleda

neka klasicna pic.ic@, ali ne i pick..tin@, sto bi rekli mi po blokovima,

Glumi nesto kod zenskog Sveta, ne bi li im se privukao a

zapravo ne znas sa kime imas posla.

Mozda je Vaga u Horoskopu.

Vise sam za Longija, barem znas na cemu si, otera te u tri lepe, posteno, imate jasno definisan odnos.

Doduse Epi je posten, ne krije se, nije lokalni Balkanski

muljator i ne pada na provokacije.

Isto se za tebe ne bi reklo, krijes se kao i neki ovde.

Marc isto, otkrili ste mu identitet, otera u tri lepe, posteno.

Ja nemam razloga da se krijem, fakticki samo sto adresu

nisam ostavio a pustao sam i slike.

Nisam zavrnuo nikoga, odes u Cikago, sve go prevarant,

upitas za mene, nema niko da kaze kako sam nekoga

prevario i slicno.

Naravno, imas ti pravo da krijes ko si i sta si, kao i ja da te

peckam a skaces ko Dzordan na peckanje.

Lako se isprovociras.

Gde zivis, realno koga briga a W126 je S klasa, bilo ih je

kod moje zgrade jos za vreme Juge, Ambasador neke

zemlje ga setao a i deda od jednog lika iz Pariza.

Nista strano za vreme Juge, bilo je vise toga videti, nego

verujem i u samoj Italiji, tipa Englezi, jer vidim da nisu nikad

culi za modele i marke, koji su kod nas bili na sve strane.





Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26492
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije - Page 5 Empty Re: Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije

Post by marcellus 26/10/2020, 09:57

Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije - Page 5 Hdzcet10

_________________
Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije - Page 5 Empty Re: Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije

Post by aben 26/10/2020, 10:00

marcellus wrote:Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije - Page 5 Hdzcet10

samo su genijalci sposobni za ovako jezgrovite sažetke.
nodun se da ovo ni privatna baraka.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije - Page 5 Empty Re: Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije

Post by crvenkasti 26/10/2020, 11:55

aben wrote:
marcellus wrote:Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije - Page 5 Hdzcet10

samo su genijalci sposobni za ovako jezgrovite sažetke.
nodun se da ovo ni privatna baraka.

kakva genijalnost, u pičku materinu

da su ustaše i četnici isti kurac, znamo to od 1941.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28802
2014-04-17


Back to top Go down

Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije - Page 5 Empty Re: Iz Hrvatske se iselilo više Hrvata nego iz Jugoslavije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum