ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Upucan policajac na Markovom trgu

Page 18 of 27 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 22 ... 27  Next

Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 18 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by michaellcmacha 12/10/2020, 18:25

vuksadinare wrote:
Legendovich wrote:Fuk,ti si zlonamjeran..sad ti budem pojasnio zasto...Ovog mladca ne bih uopce krivio neko likove kao ti koji na forumima i chat grupama tentaju i pumpaju neku atmosferu "drzavnih neprijatelja",agenata,nedrzavotvornih elemenata,filaju nezrelim glavama ideje da treba neke akcije konacno napraviti,a pricao si kao isto treba nesto da se "konacno dogodi"

Glup si ibezobziran,jer ne pazis sto za posljedicu mogu imati tvoje,ili necije dtudje rijeci na forumima..

U kultiviranoj drzavi,bi takvima kao ti davno pokucali kriminalni na vrata i optuzili da izazivas atmosferu nesigurnosti,potices na destrukciju..

Puna ti usta agenata i agenturi,kaobajagi cuvas drzavu,a u biti potices tupave i povodljive majmune,da naprave ovako nesto..

nadji mooda kod sebe ako imas i sam nesh promjeni,ne laj kao pička iza anonime foruma..
gle ovog snajpera... lol!
ma to se majmun u stvari meni obraća, ali ga jebe što sam ja odmah na prvu rekao, što i mislim, da to nikako ne smije biti obrazac za pokušaj riješavanja društvenih problema... samo 20 minuta ranije tuda su prolazila djeca, a on je ispaljivao rafale... mogao je izazvati ogromnu tragediju, pukom srećom ipak nije... robija parizera neću posebno komentirat, lik je ništarija...

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 18 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by RayMabus 12/10/2020, 18:30

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:I sad ide daljnja destabilizacija eu eu ekonomije , povećanje javnog duga , porast ekstremne desnice , u euroskepticisam , navala imigranata na Hrvatsku , islamistilki napadi , ratovi a sve u cilju spriječavanja plana da Hrvatska uvede euro u ovom mandatu Plenkovica kojemu je to jedini cilj.


Pozdrav od Galaktilke federacije.


Idioti.


uvođenje eura nam je u interesu radi stabilizacije kredita...

kuna već pomalo slabi, zbog izostanka priljeva deviza u sezoni
Ti baš oćeš da pošaljem i skakavce na Hrvatsku jel ?

Nema uvođenja eura za vrijeme ovog mandata a da to spriječimo sve čemo sastavit do te mjere da ćete jist govna sve ove četiri iduće godine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 18 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by RayMabus 12/10/2020, 18:37

Hrvatska nije prčija eu birokrata kojima je plan iselit Hrvate a ovdje naselit neke druge i razbiti nacionalizam kako bi oni lakše upravljali s ovim teritorijem i ovom populacijom.


Možeš nasilu uvesti euro u Hrvatsku al moj odgovor će onda biti :






Raspad EU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 18 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by IL Risorto 12/10/2020, 18:39

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:I sad ide daljnja destabilizacija eu eu ekonomije , povećanje javnog duga , porast ekstremne desnice , u euroskepticisam , navala imigranata na Hrvatsku , islamistilki napadi , ratovi a sve u cilju spriječavanja plana da Hrvatska uvede euro u ovom mandatu Plenkovica kojemu je to jedini cilj.


Pozdrav od Galaktilke federacije.


Idioti.


uvođenje eura nam je u interesu radi stabilizacije kredita...

kuna već pomalo slabi, zbog izostanka priljeva deviza u sezoni
To bi bilo odlično,ali ne vjerujem da će to ići tako brzo,barem najmanje još 3 god.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 18 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by RayMabus 12/10/2020, 18:39

Ili ćeš napraviti referendum o ulasku u eurozonu pa će narod to potvrdit ili odbiti

Ili

Ćeš to napraviti bez pitanja naroda

Ako napraviš ovo drugo EU više neće postojati.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 18 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by Hektorović 12/10/2020, 18:45

Još euro i šengen

To je puna europska integracija
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


IL Risorto likes this post

Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 18 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by epikur37 12/10/2020, 18:47

Hektorović wrote:Još euro i šengen

To je puna europska integracija


to je to
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 18 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by IL Risorto 12/10/2020, 18:48

Hektorović wrote:Još euro i šengen

To je puna europska integracija
Što brže,to bolje.Mislim kako tu nema nikakve alternative.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 18 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by RayMabus 12/10/2020, 18:50

Hektorović wrote:Još euro i šengen

To je puna europska integracija
Nije stvar oćete vi uvest euro nego oće li biti referendum za to.

Ne bude li ide vam raspad eurozone jer ću ja napast EU.

Napad je najbolja obrana.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 18 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by dijagram 12/10/2020, 18:52

U tijeku je pretres kuce ovog samoubijenog klinca.
Hoce li osvanuti novih par milijuna u kakvoj torbi, pitanje je sad.
U zadnje vrijeme to se redovito pronalazi.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 18 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by IL Risorto 12/10/2020, 18:54

RayMabus wrote:Ili ćeš napraviti referendum o ulasku u eurozonu pa će narod to potvrdit ili odbiti

Ili

Ćeš to napraviti bez pitanja naroda

Ako napraviš ovo drugo EU više neće postojati.
Kakakav referendum,eto taman posla da će netko pitat neku babu iz ličke pripizdine i ostatak polupismene Hrvatske,da oni odlučuju o društvenom progresu.
Europske procese ne samo da treba ubrzat,već istodobno prebacivat ovlasti nacionalnih država na europsku razinu.
Europske sjedinjene države,s jednim predsjednikom,jednom valutom i jednim ministrom vanjskih poslova.
Nama ne trebaju predsjednik i premijer,već samo guverner Hrvatske.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 18 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by RayMabus 12/10/2020, 18:57

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Ili ćeš napraviti referendum o ulasku u eurozonu pa će narod to potvrdit ili odbiti

Ili

Ćeš to napraviti bez pitanja naroda

Ako napraviš ovo drugo EU više neće postojati.
Kakakav referendum,eto taman posla da će netko pitat neku babu iz ličke pripizdine i ostatak polupismene Hrvatske,da oni odlučuju o društvenom progresu.
Europske procese ne samo da treba ubrzat,već istodobno prebacivat ovlasti nacionalnih država na europsku razinu.
Eurospke sjedinjene države,s jednim predsjednikom,jednom valutom i jednim ministrom vanjskih poslova.
Nama ne trebaju predsjednik i premijer,već samo guverner Hrvatske.
Nije me briga. Stvar je u poštovanju.

Tako je meni mater išla nešto a bez da mene pita i oduzela mi pravo glasa pa san je se odreka i izbacija iz kuće.

Nije stvar oće li na onom papiru pisat kuna il euro. Stvar je u tome da me pitaš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 18 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by RayMabus 12/10/2020, 18:58

Čuvajte me se ako to uvedete a bez referenduma.

Nemate uopće ideju koliko sam opasan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 18 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by RayMabus 12/10/2020, 19:00

To je znak nepoštivanja. Dođeš u tuđu kuću , podržiš vladu s osam manjinaca jer je tvoj pijun na vlasti i onda bez pitanja uvaljuješ euro.

Znači ne poštuješ me. 

Odlično.

Atomski zdesna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 18 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by Hektorović 12/10/2020, 19:02

epikur37 wrote:
Hektorović wrote:Još euro i šengen

To je puna europska integracija


to je to

Naravno škoristi i slični luzeri sa ljevice mogu samo kmečati
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 18 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by marcellus 12/10/2020, 19:09

epikur37 wrote:
Hektorović wrote:Još euro i šengen

To je puna europska integracija


to je to

je, raj na zemlji... je da rumunji imaju veće plaće od nas, a nekad smo ih gledali ko zadnju komunjarsku sirotinju, al jebiga... poljska zapad

_________________
Upucan policajac na Markovom trgu - Page 18 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 18 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by RayMabus 12/10/2020, 19:10

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:
Hektorović wrote:Još euro i šengen

To je puna europska integracija


to je to

Naravno škoristi i slični luzeri sa ljevice mogu samo kmečati
Ja nisam ni jedno ni drugo nego Most i uopće nisam protiv eura nego načina na koji se uvodi i kada.

Možete uvest euro nasilu bez mog pitanja i onda nema nazad nakon toga.

Slijedi raspad eurozone. Normalno da nema smisla da napadam Hrvatsku kad je to već uvela. Napast ću one koji su to izrežirali a napad če se svodit na to da će jedna članica EU i eurozone izać iz iste.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 18 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by marcellus 12/10/2020, 19:10

ajmo bit realni, HDZ je zajebao sve što je mogao zajebati i doveo nas od druge najbogatije do druge najsiromašnije države ex - istočnog bloka (srbiju i bosnu ne smatram državama).

_________________
Upucan policajac na Markovom trgu - Page 18 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 18 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by RayMabus 12/10/2020, 19:16


Upucan policajac na Markovom trgu - Page 18 701b04bc-cc73-4cf1-869e-d8530d5f23ba


Šaraj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 18 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by IL Risorto 12/10/2020, 19:18

RayMabus wrote:

Možete uvest euro nasilu bez mog pitanja i onda nema nazad nakon toga.

Eto,tebe ćemo pitat. lol!
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 18 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by RayMabus 12/10/2020, 19:21

סמאל wrote:
RayMabus wrote:

Možete uvest euro nasilu bez mog pitanja i onda nema nazad nakon toga.

Eto,tebe ćemo pitat. lol!
Pa ne moraš. Uvijek postoji Ahilova peta.

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 18 1200px-Eurozone.svg


Novac je povjerenje. Nakon šta vi to uvedete bez referenduma tražit ću slabu točku tj državu u kojoj ću dovest euroskeptike na vlast a koja je i u eurozoni i izvadit ću je iiz iste.

To će srušiti euro na svjetskoj burzi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 18 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 18 of 27 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 22 ... 27  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum