ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Upucan policajac na Markovom trgu

Page 17 of 27 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 27  Next

Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 17 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by jastreb Mon 12 Oct - 17:41

Mali je debil prve klase.

Pucanj u policajca ,pucanj je u temelje naše zemlje.

Zašto nije rioknuo nekog moćnika;Mamića,Horvatinčića, Todorića...nego na sirotinju koja da prehrani obitelj smrzava se ili prži na Markovu trgu...

A sad čitam da se i po onome što je objavljivao na Fejsu,nazire da se radilo o budali.

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 17 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by dijagram Mon 12 Oct - 17:42

kic wrote:
meni je ovo žalosno

žao mi je momka baš
Naravno da je zalosno
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 17 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by RayMabus Mon 12 Oct - 17:44

Uopće nije žalosno. Ovo je super. Konačno neka reakcija na ponašanje ove vlasti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 17 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by kaya Mon 12 Oct - 17:45

jastreb wrote:Mali je debil prve klase.

Pucanj u policajca ,pucanj je u temelje naše zemlje.

Zašto nije rioknuo nekog moćnika;Mamića,Horvatinčića, Todorića...nego na sirotinju koja da prehrani obitelj smrzava se ili prži na Markovu trgu...

A sad čitam da se i po onome što je objavljivao na Fejsu,nazire da se radilo o budali.
Naravno. Okinit u policajca što se smrzava tamo za 4000 kuna. Malo govno vjerojatno nema dana radnog staža. Drkao je otprilike po internetu danju i noću i sad on ide pucat po zgradi da mu se dive ovakvi...
Onda je skužio da je tresnuo policajca, ili ga je i gađao i crko od straha. U strahu se i ubio.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Hektorović likes this post

Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 17 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by kaya Mon 12 Oct - 17:45

RayMabus wrote:Uopće nije žalosno. Ovo je super. Konačno neka reakcija na ponašanje ove vlasti.
A šta on zna o vlasti sa 22 godine?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Noor and Hektorović like this post

Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 17 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by RayMabus Mon 12 Oct - 17:48

kaya wrote:
RayMabus wrote:Uopće nije žalosno. Ovo je super. Konačno neka reakcija na ponašanje ove vlasti.
A šta on zna o vlasti sa 22 godine?
Pitaj ga. Otkud ja znam šta on zna.

Nakon onog Sauše u Saboru i izlike da se referendum Narod odlučuje neće održati jer fali pet glasova sve njih je odavno trebalo negdje metkom dočekat.

Mali je heroj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 17 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by IL Risorto Mon 12 Oct - 17:49

n_razbojnik wrote:
סמאל wrote:
n_razbojnik wrote:Sloboda govora je vama uvijek bila mrska, cak i ovakva uvjetna, a kamoli trumpovska, hordace ustaso
Kome to,,vama'' ?
Ja sam zadnji koji bih bio protiv slobode govora,čak sam za slobodu govora i u slučaju govora mržnje.Ako smo u demokraciji,onda govor mržnje ima pravo na govor,jednako kao i govor,,ljubavi''.
u kom si sad filmu, s ovim se slazem
Upucan policajac na Markovom trgu - Page 17 Ecc978792e26fd53ab63
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Hektorović likes this post

Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 17 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by Guest Mon 12 Oct - 17:53

kaya wrote:
Legendovich wrote:nit psihopat niti htio biti poznat..opet se "strucno" postavljaju dijagnoze...
Niti je jedan jedini,jerbo takve besperspektivne mladezi u bezperspektivnoj drzavi ima na desetke tisca,stotine tisca..

I ..
Aj ne seri. U norveškoj brejvik uzme automat pa ih pobije 50...a nije baš besperspektivna.
Dečko debil, socijalnu nepravdu nije s obzirom na dob stigao osjetiti, nabaviti automat, staviti ga u kolica izgleda kao plan da bude poznat, kad je shvatio što je napravio usro se i ubio...
Svasta..usporedjujes osobu zrelo odraslu i sa jasnim nazzi politickim stavom,u 33 godini,koji je napravio pokolj,sa mladcem od 22 godine,koji ima najvise prilike slusati i citati kretene na forumima,chatovima ili uzivo,"koji bi ovo ili ono ucinili.."..osim sto nitko od takvih nikad neish ne ucini,neg se mlada bena zaleti,potaknut cugom u patriotkim mislima i napravi sranje,koje je sve samo ne promisljene prirode..Breivik se jako dugo pripremao,profi svoje odradio...razlike svakako ima,samo treba razmisljati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 17 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by RayMabus Mon 12 Oct - 17:54

Heroj a ne zločinac

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/poruke-koje-su-ostavljene-na-profilu-napadaca-sokiraju-ljudi-velicaju-teroristicki-akt-15024745

S ovakvom vladom se jedino nasiljem i možeš borit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 17 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by RayMabus Mon 12 Oct - 17:59

Samo krvavi obračun s ovakvom vladom ovdje će stsviti stvari na svoje mjesto


https://vijesti.hrt.hr/442140/kanacki-hrvatska-ima-8-zastupnika-nacionalnih-manjina-koliko-sve-drzave-eu-a-zajedno

Sve drugo ne vodi nigdje jer oni samo jezik nasilja razumiju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 17 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by dijagram Mon 12 Oct - 18:01

Sad kad stakori povuku muriju s granice i ostave migrante na miru.
Kako yoda kaze, oko sabora i vlade.kanal, voda, krokodili, strojnicka gnijezda.
U strahu su velike oči.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 17 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by epikur37 Mon 12 Oct - 18:01

RayMabus wrote:Heroj a ne zločinac

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/poruke-koje-su-ostavljene-na-profilu-napadaca-sokiraju-ljudi-velicaju-teroristicki-akt-15024745

S ovakvom vladom se jedino nasiljem i možeš borit.

Ovu vladu smo birali mi, većina,  i ima našu podršku.

Manjina koja je  izgubila, morat ćete čekati izbore i dobiti dovoljan broj glasova za nešto drugo. 

Na prijetnje silom, razbojništava, siledžijstvo te bezobrazni pokušaji unošenja nesigurnosti i preuzimanje neke vlasti batinom....vlast ima sredstva represije i pravosuđe.I puno pravo da ih upotrijebi u rasponu koji predviđa zakon.

Točka, glasna manjina može kmečati i to je sve.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


IL Risorto and Hektorović like this post

Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 17 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by RayMabus Mon 12 Oct - 18:04

dijagram wrote:Sad kad stakori povuku muriju s granice i ostave migrante na miru.
Kako yoda kaze, oko sabora i vlade.kanal, voda, krokodili, strojnicka gnijezda.
U strahu su velike oči.
Pa i treba vojska oko Markovog trga. Nenarodna vlast se mora štiti od naroda svim sredstvima od propagande do represije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 17 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by Guest Mon 12 Oct - 18:04

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:Heroj a ne zločinac

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/poruke-koje-su-ostavljene-na-profilu-napadaca-sokiraju-ljudi-velicaju-teroristicki-akt-15024745

S ovakvom vladom se jedino nasiljem i možeš borit.

Ovu vladu smo birali mi, većina,  i ima našu podršku.

Manjina koja je  izgubila, morat ćete čekati izbore i dobiti dovoljan broj glasova za nešto drugo. 

Na prijetnje silom, razbojništava, siledžijstvo te bezobrazni pokušaji unošenja nesigurnosti i preuzimanje neke vlasti batinom....vlast ima sredstva represije i pravosuđe.I puno pravo da ih upotrijebi u rasponu koji predviđa zakon.

Točka, glasna manjina može kmečati i to je sve.
 jel ti to o komšiću  il pupovcu pišeš
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 17 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by T. Mon 12 Oct - 18:05

Današnji događaj je epic fail 2020., a godina je sve samo ne obična te ima još fore do konca iste...
Pod jedan je zajebo sebe, jer je mrtav...
Pod dva je zajebo policajca, ni kriva ni dužna...
Pod tri je zajebo roditelje, braću i koga je već imao...
Pod četri je zajebo sve ostale osim vladajućih, koje je predmnjevano htio zajebat...
Ovo će im dobro doći da pojačaju represiju, kontrolu i sve što uz to ide...
A sve to na trošak i štetu običnog puka...


Jbg. godine nisu uvijek alibi, a nije ni da su 22 godine malo...
Puno mlađi od njega su pušku koristili na pravi način, u pravo vrijeme, na pravom mjestu, kontra pravih neprijatelja...

_________________
Upucan policajac na Markovom trgu - Page 17 Unname11
T.
T.

Posts : 17125
2014-04-14

Age : 83

n_razbojnik, marcellus, darth_vader, IL Risorto, michaellcmacha and Noor like this post

Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 17 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by Hektorović Mon 12 Oct - 18:07

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:Heroj a ne zločinac

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/poruke-koje-su-ostavljene-na-profilu-napadaca-sokiraju-ljudi-velicaju-teroristicki-akt-15024745

S ovakvom vladom se jedino nasiljem i možeš borit.

Ovu vladu smo birali mi, većina,  i ima našu podršku.

Manjina koja je  izgubila, morat ćete čekati izbore i dobiti dovoljan broj glasova za nešto drugo. 

Na prijetnje silom, razbojništava, siledžijstvo te bezobrazni pokušaji unošenja nesigurnosti i preuzimanje neke vlasti batinom....vlast ima sredstva represije i pravosuđe.I puno pravo da ih upotrijebi u rasponu koji predviđa zakon.

Točka, glasna manjina može kmečati i to je sve.

Zna se što je terorizam i kako se s njime postupa.

Jedini legitimni način izražavanja volje građana i tvorbe vlasti su izbori.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 17 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by RayMabus Mon 12 Oct - 18:07

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:Heroj a ne zločinac

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/poruke-koje-su-ostavljene-na-profilu-napadaca-sokiraju-ljudi-velicaju-teroristicki-akt-15024745

S ovakvom vladom se jedino nasiljem i možeš borit.

Ovu vladu smo birali mi, većina,  i ima našu podršku.

Manjina koja je  izgubila, morat ćete čekati izbore i dobiti dovoljan broj glasova za nešto drugo. 

Na prijetnje silom, razbojništava, siledžijstvo te bezobrazni pokušaji unošenja nesigurnosti i preuzimanje neke vlasti batinom....vlast ima sredstva represije i pravosuđe.I puno pravo da ih upotrijebi u rasponu koji predviđa zakon.

Točka, glasna manjina može kmečati i to je sve.
Gledaj ja nemam pet godina nego isto koliko i ti 

Šta mi više budeš pričao priče i podržavao to da manjine su faktor koji odlučuju o sastavu vlade a to nigdje u EU nije slučaj to si u mojim očima osoba koja ne želi narodnu vlast.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 17 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by RayMabus Mon 12 Oct - 18:10

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote:Heroj a ne zločinac

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/poruke-koje-su-ostavljene-na-profilu-napadaca-sokiraju-ljudi-velicaju-teroristicki-akt-15024745

S ovakvom vladom se jedino nasiljem i možeš borit.

Ovu vladu smo birali mi, većina,  i ima našu podršku.

Manjina koja je  izgubila, morat ćete čekati izbore i dobiti dovoljan broj glasova za nešto drugo. 

Na prijetnje silom, razbojništava, siledžijstvo te bezobrazni pokušaji unošenja nesigurnosti i preuzimanje neke vlasti batinom....vlast ima sredstva represije i pravosuđe.I puno pravo da ih upotrijebi u rasponu koji predviđa zakon.

Točka, glasna manjina može kmečati i to je sve.
Gledaj ja nemam pet godina nego isto koliko i ti 

Šta mi više budeš pričao priče i podržavao to da manjine su faktor koji odlučuju o sastavu vlade a to nigdje u EU nije slučaj to si u mojim očima osoba koja ne želi narodnu vlast.
I prestani mi se obraćati kao kretenu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 17 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by RayMabus Mon 12 Oct - 18:16

I sad ide daljnja destabilizacija eu eu ekonomije , povećanje javnog duga , porast ekstremne desnice , u euroskepticisam , navala imigranata na Hrvatsku , islamistilki napadi , ratovi a sve u cilju spriječavanja plana da Hrvatska uvede euro u ovom mandatu Plenkovica kojemu je to jedini cilj.


Pozdrav od Galaktilke federacije.


Idioti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 17 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by epikur37 Mon 12 Oct - 18:23

RayMabus wrote:I sad ide daljnja destabilizacija eu eu ekonomije , povećanje javnog duga , porast ekstremne desnice , u euroskepticisam , navala imigranata na Hrvatsku , islamistilki napadi , ratovi a sve u cilju spriječavanja plana da Hrvatska uvede euro u ovom mandatu Plenkovica kojemu je to jedini cilj.


Pozdrav od Galaktilke federacije.


Idioti.


uvođenje eura nam je u interesu radi stabilizacije kredita...

kuna već pomalo slabi, zbog izostanka priljeva deviza u sezoni
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 17 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by michaellcmacha Mon 12 Oct - 18:25

vuksadinare wrote:
Legendovich wrote:Fuk,ti si zlonamjeran..sad ti budem pojasnio zasto...Ovog mladca ne bih uopce krivio neko likove kao ti koji na forumima i chat grupama tentaju i pumpaju neku atmosferu "drzavnih neprijatelja",agenata,nedrzavotvornih elemenata,filaju nezrelim glavama ideje da treba neke akcije konacno napraviti,a pricao si kao isto treba nesto da se "konacno dogodi"

Glup si ibezobziran,jer ne pazis sto za posljedicu mogu imati tvoje,ili necije dtudje rijeci na forumima..

U kultiviranoj drzavi,bi takvima kao ti davno pokucali kriminalni na vrata i optuzili da izazivas atmosferu nesigurnosti,potices na destrukciju..

Puna ti usta agenata i agenturi,kaobajagi cuvas drzavu,a u biti potices tupave i povodljive majmune,da naprave ovako nesto..

nadji mooda kod sebe ako imas i sam nesh promjeni,ne laj kao pička iza anonime foruma..
gle ovog snajpera... lol!
ma to se majmun u stvari meni obraća, ali ga jebe što sam ja odmah na prvu rekao, što i mislim, da to nikako ne smije biti obrazac za pokušaj riješavanja društvenih problema... samo 20 minuta ranije tuda su prolazila djeca, a on je ispaljivao rafale... mogao je izazvati ogromnu tragediju, pukom srećom ipak nije... robija parizera neću posebno komentirat, lik je ništarija...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Upucan policajac na Markovom trgu - Page 17 Empty Re: Upucan policajac na Markovom trgu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 27 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 27  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum