ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 21/10/2020, 15:00

realno tu argentinu bi dobila bilo koja jača repka da je bila umjesto hr
oni su jedva došli na SP zahvaljujući isključivo messiju, a igrali su kriminalno kao i danas.
znači danas bi ih opet dobili s pola gasa.

End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 21/10/2020, 15:00

Sereš gluposti po običaju ... Veliš ti, nebitno je pobijediš li u 90 ili 120 minuta? Ma hajde? I onda se došlepaš do finala i imaš jednu cijelu utakmicu odigranu više, nego što ima tvoj protivnik u finalu ... Pa se u tom finalu prvo poluvrijeme držiš i igraš čak i jako dobro, a drugo više nemreš ni hodati a kamoli trčat i ovi te razguze u par minuta ... I je, pobijedio je Argentinu u grupi, ali ja sam napisao "da nije u 90 minuta pobijedio nikoga tko bar nešto znači u svjetskom nogometu" ... A ona raspala Argentina ne pripada takvima ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 21/10/2020, 15:12

Zeko wrote:
Dybala wrote:
Zeko wrote:Bili bi prvaci svijeta i 2018-e, sa bilo kim, osim sa Dalićem ...

Sa zokijem :aw
Potpuno nebitno, mislim da sam bio jasan -"sa bilo kim, osim sa Dalićem"...

U tvom slučaju jedino bitno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo 21/10/2020, 15:21

Zeko wrote:Bili bi prvaci svijeta i 2018-e, sa bilo kim, osim sa Dalićem ...
Ajde, Boga ti draga, bez Dalića se nebi ni plasirali na SP.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 21/10/2020, 15:33

Dalic je sprdačina od trenera...
Čak je gori i od Ćire, onda znaš koja je ura...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 21/10/2020, 15:35

Zeko wrote:Evo i najbolji prijatelj mog kuma ima nešto za reći:

- Neću govorit o samoj utakmici jer je ovaj put nisan gleda, ali bez ikakvog podcjenjivanja ikoga, kad bi mi prije išli igrat prijateljsku u Šibenik onda bi oni bili sritni kad bi primili pet komada. Moraš dobit Šibenik, ponavljan bez podcjenjivanja. Ne mora to bit 5:0, može i 1:0, 2:0. Dobij kako bilo, na mišiće. Ne moš gubit bodove od Šibenika doma. Ne mogu virovat, sve neka pojačanja, svi nešto ka obećavaju kad dođu, pa opet ništa. Bolje da ne obećaju ništa - rekao je legendarni Zlatko Vujović za Slobodnu Dalmaciju, pa nastavio: 
- Hajduk ima ekipu da drugo misto mora bit ciment. Dinamo je ipak kvalitetom, financijama iznad svih ostalih. Osijeku je sigurno veliki dobitak dolazak Bjelice, Rijeka je isto tu, Lokomotiva je ipak ovog lita prodala dosta bitnih igrača. Tu bi se Hajduk triba borit s Osijekom. Hajduk ima dobre igrače, ali šta to vridi kad to pokazuju tek svaku četvrtu-petu utakmicu. Ja bi na njihovon mistu bija puno više samokritičan. Mnogi od njih ne znaju di igraju. Ode in je čini mi se jako dobro, lipo vrime, sunce, more, lip grad, plaća stiže, nema velikog pritiska rezultata.
- Ima tu dobrih igrača, fale golovi. Sada i napadača ima, i to će virujen doć na svoje. Jedino fali prava „desetka”. Ali nisan dugo vidija nijednu utakmicu da se igrači baš „iskidaju”. U moje vrime se to kažnjavalo, pa kad te udre po džepu di najviše boli... A danas im ne možeš ništa, odma zovu advokata. Ja tu ne vidin rješenje, ne moš igračima ništa za lošu igru. Moš igrat slabo, ali s pravon trkon i da lošije odigraš ako si pravi Hajduk dobit ćeš 70 posto utakmica.
- Da nema kvalitete reka bi, ali za ovu našu ligu je u momčadi ima - za drugo misto. A nema rezultata. Svake godine ista priča. Vrtimo se u krug. Onda ovi odu, dođu drugi... Ako nisi u stanju odigrat protiv Šibenika, onda budi iskren prema svima i sebi, skini dres i reci iden ća.
- Mora bit generalno puno veća odgovornost, ne može se samo govorit nema love. A šta će onda bit kad kasa bude na nuli? Svatko mora odgovarat za svoj dio posla. Prvo su po meni krivi igrači. Ako se ne oznojiš, ako ti nije puls na utakmici na dvista, ako nisi na kraju utakmice četveronoške izaša s terena...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 21/10/2020, 15:38

fridrih_niche wrote:
Roland Deschain wrote:
fridrih_niche wrote:Alen Boksic je jedan od mojih dječačkih idola...
I tu sva priča staje...
<3
I meni jedan od najdražih Hajdukovih igrača ikad. I reprezentativaca. Da smo ga imali '98 uvjeren sam da bi bili prvaci svijeta. A i '96 da je bio na 100%.
S Bokšićem i Ivicem bi bili prvaci svita 98.-e ...
A 96.-e bi nas svakako suci pokrali protiv Svaba...
;)
Sundall na Old Traffordu...Pljačka svemirskih razmjera.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 21/10/2020, 16:39

Ukopa nas Šveđanin, jeba on sebi mater...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 21/10/2020, 16:58

Zeko wrote:Sereš gluposti po običaju ... Veliš ti, nebitno je pobijediš li u 90 ili 120 minuta? Ma hajde? I onda se došlepaš do finala i imaš jednu cijelu utakmicu odigranu više, nego što ima tvoj protivnik u finalu ... Pa se u tom finalu prvo poluvrijeme držiš i igraš čak i jako dobro, a drugo više nemreš ni hodati a kamoli trčat i ovi te razguze u par minuta ... I je, pobijedio je Argentinu u grupi, ali ja sam napisao "da nije u 90 minuta pobijedio nikoga tko bar nešto znači u svjetskom nogometu" ... A ona raspala Argentina ne pripada takvima ...

Vjerujem da bi bilo koja reprezentacija potpisala 3x penale da uđu u finale mundiala

Po tvojoj logici bolje da su ispali u osmini
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 21/10/2020, 16:58

Brat Brale wrote:
Zeko wrote:
Dybala wrote:
Zeko wrote:Bili bi prvaci svijeta i 2018-e, sa bilo kim, osim sa Dalićem ...

Sa zokijem :aw
Potpuno nebitno, mislim da sam bio jasan -"sa bilo kim, osim sa Dalićem"...

U tvom slučaju jedino bitno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 21/10/2020, 16:59

fridrih_niche wrote:Dalic je sprdačina od trenera...
Čak je gori i od Ćire, onda znaš koja je ura...
;)

Sprdnja su ..no i pored znalaca poput Naneta su napravili rezultat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 21/10/2020, 17:11

Nane ima i rezultat i najbolju igru repke ikad...
2008.-e je repka bila najbolja...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 21/10/2020, 17:22


jedna prikladna za tovare
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo 21/10/2020, 17:33

fridrih_niche wrote:Nane ima i rezultat i najbolju igru repke ikad...
2008.-e je repka bila najbolja...
;)
I Čačić je imao dobru igru, a ostvario je isti rezultat ko Bilić.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 21/10/2020, 17:59

Roland Deschain wrote:
Zeko wrote:Bili bi prvaci svijeta i 2018-e, sa bilo kim, osim sa Dalićem ...
Ajde, Boga ti draga, bez Dalića se nebi ni plasirali na SP.
Je, preuzeo je reprezentaciju 2 dana prije utakmice sa Ukrajinom i naučio Modrića, Rakitića, Brozovića, Kramarića, Mandžukića ... igrati nogomet. Stvarno je čudo od trenera ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 21/10/2020, 18:02

fridrih_niche wrote:Dalic je sprdačina od trenera...
Čak je gori i od Ćire, onda znaš koja je ura...
;)
Evo, vidiš kak' se nas dvojica slažemo ... A za Ćiru veli tvoj idol Bokšić da je najbolji trener s kojim je radio. I kome da ja sad vjerujem? Tebi ili Bokšiću?

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 21/10/2020, 18:10

Dybala wrote:
Zeko wrote:Sereš gluposti po običaju ... Veliš ti, nebitno je pobijediš li u 90 ili 120 minuta? Ma hajde? I onda se došlepaš do finala i imaš jednu cijelu utakmicu odigranu više, nego što ima tvoj protivnik u finalu ... Pa se u tom finalu prvo poluvrijeme držiš i igraš čak i jako dobro, a drugo više nemreš ni hodati a kamoli trčat i ovi te razguze u par minuta ... I je, pobijedio je Argentinu u grupi, ali ja sam napisao "da nije u 90 minuta pobijedio nikoga tko bar nešto znači u svjetskom nogometu" ... A ona raspala Argentina ne pripada takvima ...

Vjerujem da bi bilo koja reprezentacija potpisala 3x penale da uđu u finale mundiala

Po tvojoj logici bolje da su ispali u osmini
Ne ... Imaš krivu predodžbu o mojoj logici ... Po mojoj logici bilo bi bolje da su nekoga pobijedili u 90 minuta u nokaut fazi, jer bi odmorniji došli do finala, a ne sa odigranom utakmicom više od francuza ... A to, da bi bilo koja reprezentacija potpisala da 3x na penale dođe do finala mundijala, naravno da bi, nikakvu mudrost nisi napisao ... Ali ovdje govorimo o nečem drugom, a to je da tih produžetaka nije trebalo uopće biti jer smo imali za klasu jače igrače i od Danske i od Rusije i od Engleske ... Ali ne i jaču reprezentaciju, a to je stvar trenera ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 23/10/2020, 10:21

Koje pljuvanje po prćiji "Naš hajdučić":


Igor Štimac, bivši trener Hajduka, nekadašnji izbornik hrvatske nogometne reprezentacije a aktualni izbornik Indije, opet je putem Facebooka uputio kritike na račun udruge 'Naš Hajduk' i načina vođenja splitskog kluba.
On je nešto iza ponoći na svom Facebook profilu podijelio stranicu 'Bit će Bili što su bili' koja od Grada Splita traži prodaju dionica privatnom vlasniku i oduzimanje ovlasti udruzi 'Naš Hajduk'. Štimčevu prenosimo u cijelosti.
"U potpunosti podržavam ovu peticiju jer vrijeme je da grad, odn. gradonačelnik i njegovo vijeće kao većinski vlasnik HNK Hajduka konačno preuzmu odgovornost i stvore preduvjete za promjenama.
Dosta je bilo improvizacija, pametovanja i neodgovornog ponnašanja.

Vrijeme je da udruga NH sa svojim dokazano neuspjelim modelom narodnog kluba prestane maltretirati veliku većinu navijačkog puka koja 8 godina sluša samo obećanja i prazne priče.


Islamovići, Baletići i Rilovi vrijeme je da zajedno sa svojim ideolozima-sociolozima dokažete koliko volite klub u koji se zaklinjete, gubite se i više se ne vraćajte .
Dinamovo proljeće u Europi davno je došlo, a naše sa vama neće nikada!!!
Sa vašim upravljanjem, Hajduk ne može zakoračiti na dugu cestu - može se tek nastaviti voziti u kružnom toku...", napisao je Štimac.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 23/10/2020, 10:47

Hajduk Split - Page 14 122543835_3534434380005893_1675642200812019515_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=KuzNFsfLtBoAX94JIKc&_nc_ht=scontent-lhr8-1
Počel je opet sam s sobom komunicirati.  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 23/10/2020, 12:04

https://net.hr/webcafe/svastara/ovaj-tip-je-nova-zvijezda-broj-pratitelja-ne-prestaje-mu-rasti-a-radi-nesto-sto-moze-svatko-od-nas-bez-da-mrdnemo-prstom/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 23/10/2020, 12:08

Andreas Goldberger wrote:Hajduk Split - Page 14 122543835_3534434380005893_1675642200812019515_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=KuzNFsfLtBoAX94JIKc&_nc_ht=scontent-lhr8-1
Počel je opet sam s sobom komunicirati.  lol!
jebote koja si ti pičkica, a takav ti je i klub.
samo bi provocirali i srali, a kad vas se našamara onda ignore najlakše tako.
nema gorega pljuc
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum