ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 13 of 50 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by End Tue 20 Oct - 23:29

pušite kurac lampaši

End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Tue 20 Oct - 23:43

fridrih_niche wrote:Alen je uvik prava legenda i dobro je dosa u Hajduk kad god poželi...
<3
Čovik se nakon igračke karijere bavi s drugim stvarima, a ne nogometom. Pisati da nije poželjan može samo idiot.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull Wed 21 Oct - 1:54

https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/policija-cuvala-hajdukovce-trening-kasnio-vise-od-sat-vremena-igraci-dobili-poruku-ovako-vise-ne-moze-15026661

lijepo je kad  sektaši imaju toliko ljubavi za klub da policija mora čuvati igrače od previše ljubavi. futacsa, recimo, nisu uspjeli sačuvati od prevelikih izljeva ljubavi.

međutim, tužno je što se ovdje neki i dalje prave grbavi i glasni su samo kad treba sve svaliti na ljude izvan hajduka, a šute kao zadnje pičke o likovima koji su hajduk dovele u sadašnju situaciju i stanje.

toliko o poštenju, kodeksu i inim sektaškim izmišljotinama.
ionako je beskorisno likovima sa predrasudama dokazivati neopravdanost njihovih predrasuda, ne?
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Wed 21 Oct - 8:15

sitting_bull wrote:https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/policija-cuvala-hajdukovce-trening-kasnio-vise-od-sat-vremena-igraci-dobili-poruku-ovako-vise-ne-moze-15026661

lijepo je kad  sektaši imaju toliko ljubavi za klub da policija mora čuvati igrače od previše ljubavi. futacsa, recimo, nisu uspjeli sačuvati od prevelikih izljeva ljubavi.

međutim, tužno je što se ovdje neki i dalje prave grbavi i glasni su samo kad treba sve svaliti na ljude izvan hajduka, a šute kao zadnje pičke o likovima koji su hajduk dovele u sadašnju situaciju i stanje.

toliko o poštenju, kodeksu i inim sektaškim izmišljotinama.
ionako je beskorisno likovima sa predrasudama dokazivati neopravdanost njihovih predrasuda, ne?
upravu i nadzorni odbor ni ne trebaju cuvati..oni su ionako manje vise van splita i koji svrate u poljud jednom mjesecno-po placu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99104
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo Wed 21 Oct - 8:41

fridrih_niche wrote:Alen je uvik prava legenda i dobro je dosa u Hajduk kad god poželi...
<3
Očito Alen ima mozga u glavi pa ne želi niti do stadiona dok su debili iz sekte tamo. A pitanje je koliko im je poželjan, sekta ne prašta. Dobar si je sa Štimcem, nekoliko puta je kritizirao stanje u klubu, rekao je kako bi igrao za Dinamo da nije rat počeo. Po sektaškim zakonima više nego dovoljno da postane persona non-grata.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 21 Oct - 9:12

Opet idiot briljira.
Alen je na Poljud presta dolaziti prije nego je nastao NH iz nekih svojih razloga.
Čovjek je van nogometa u svakom smislu, a ne znam zašto sebi dozvoljavaju neke tamo mamićeve izdrkotine da ga uopće stavljaju u usta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 21 Oct - 10:46

Alen Boksic je jedan od mojih dječačkih idola...
I tu sva priča staje...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 21 Oct - 11:41

fridrih_niche wrote:Alen Slavica je jedan od mojih dječačkih idola...
I tu sva priča staje...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 21 Oct - 11:43

karlitovnačin wrote:
fridrih_niche wrote:Alen Slavica je jedan od mojih dječačkih idola...
I tu sva priča staje...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Wed 21 Oct - 12:08

Dalmatinskom idiotu je Bokšić idol. Kol'ko znam o Bokšiću, on nije idiot ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Tominjo Wed 21 Oct - 12:14

fridrih_niche wrote:Alen Boksic je jedan od mojih dječačkih idola...
I tu sva priča staje...
<3
I meni jedan od najdražih Hajdukovih igrača ikad. I reprezentativaca. Da smo ga imali '98 uvjeren sam da bi bili prvaci svijeta. A i '96 da je bio na 100%.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Wed 21 Oct - 12:18

Evo i najbolji prijatelj mog kuma ima nešto za reći:

- Neću govorit o samoj utakmici jer je ovaj put nisan gleda, ali bez ikakvog podcjenjivanja ikoga, kad bi mi prije išli igrat prijateljsku u Šibenik onda bi oni bili sritni kad bi primili pet komada. Moraš dobit Šibenik, ponavljan bez podcjenjivanja. Ne mora to bit 5:0, može i 1:0, 2:0. Dobij kako bilo, na mišiće. Ne moš gubit bodove od Šibenika doma. Ne mogu virovat, sve neka pojačanja, svi nešto ka obećavaju kad dođu, pa opet ništa. Bolje da ne obećaju ništa - rekao je legendarni Zlatko Vujović za Slobodnu Dalmaciju, pa nastavio: 
- Hajduk ima ekipu da drugo misto mora bit ciment. Dinamo je ipak kvalitetom, financijama iznad svih ostalih. Osijeku je sigurno veliki dobitak dolazak Bjelice, Rijeka je isto tu, Lokomotiva je ipak ovog lita prodala dosta bitnih igrača. Tu bi se Hajduk triba borit s Osijekom. Hajduk ima dobre igrače, ali šta to vridi kad to pokazuju tek svaku četvrtu-petu utakmicu. Ja bi na njihovon mistu bija puno više samokritičan. Mnogi od njih ne znaju di igraju. Ode in je čini mi se jako dobro, lipo vrime, sunce, more, lip grad, plaća stiže, nema velikog pritiska rezultata.
- Ima tu dobrih igrača, fale golovi. Sada i napadača ima, i to će virujen doć na svoje. Jedino fali prava „desetka”. Ali nisan dugo vidija nijednu utakmicu da se igrači baš „iskidaju”. U moje vrime se to kažnjavalo, pa kad te udre po džepu di najviše boli... A danas im ne možeš ništa, odma zovu advokata. Ja tu ne vidin rješenje, ne moš igračima ništa za lošu igru. Moš igrat slabo, ali s pravon trkon i da lošije odigraš ako si pravi Hajduk dobit ćeš 70 posto utakmica.
- Da nema kvalitete reka bi, ali za ovu našu ligu je u momčadi ima - za drugo misto. A nema rezultata. Svake godine ista priča. Vrtimo se u krug. Onda ovi odu, dođu drugi... Ako nisi u stanju odigrat protiv Šibenika, onda budi iskren prema svima i sebi, skini dres i reci iden ća.
- Mora bit generalno puno veća odgovornost, ne može se samo govorit nema love. A šta će onda bit kad kasa bude na nuli? Svatko mora odgovarat za svoj dio posla. Prvo su po meni krivi igrači. Ako se ne oznojiš, ako ti nije puls na utakmici na dvista, ako nisi na kraju utakmice četveronoške izaša s terena...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 21 Oct - 12:19

Roland Deschain wrote:
fridrih_niche wrote:Alen Boksic je jedan od mojih dječačkih idola...
I tu sva priča staje...
<3
I meni jedan od najdražih Hajdukovih igrača ikad. I reprezentativaca. Da smo ga imali '98 uvjeren sam da bi bili prvaci svijeta. A i '96 da je bio na 100%.
S Bokšićem i Ivicem bi bili prvaci svita 98.-e ...
A 96.-e bi nas svakako suci pokrali protiv Svaba...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Wed 21 Oct - 12:24

Bili bi prvaci svijeta i 2018-e, sa bilo kim, osim sa Dalićem ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 21 Oct - 12:32

Zeko wrote:Bili bi prvaci svijeta i 2018-e, sa bilo kim, osim sa Dalićem ...

Sa zokijem :aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 21 Oct - 12:39

Dybala wrote:
Zeko wrote:Bili bi prvaci svijeta i 2018-e, sa bilo kim, osim sa Dalićem ...

Sa zokijem :aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by End Wed 21 Oct - 13:07

Hajduk Split - Page 13 Lampas-maja-mala-pur-12092291
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Wed 21 Oct - 13:36

Dybala wrote:
Zeko wrote:Bili bi prvaci svijeta i 2018-e, sa bilo kim, osim sa Dalićem ...

Sa zokijem :aw
Potpuno nebitno, mislim da sam bio jasan -"sa bilo kim, osim sa Dalićem"... Dalić je jedini trener u povijesti svjetskih prvenstava koji je bio viceprvak svijeta, a da u 90 minuta nikoga, tko bar nešto znači u svjetskom nogometu, nije pobijedio ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko Wed 21 Oct - 14:03

Polako odustaju svi koji imalo mozga imaju:


Od kandidature za Hajdukova predsjednika odustao 41-godišnji Oliver Kumrić, prenosi Dalmatinski portal. Dobro poznata osoba iz poslovnog svijeta, bivši predsjednik Uprave Instituta građevinarstva Hrvatske. 
- Iz osobnih i obiteljskih razloga sam povukao kandidaturu, obavijestio o tome Nadzorni odbor prošlog tjedna. Ostajem na raspolaganju pomoći novoj Upravi i ljudima oko kluba, ako će me trebati i koliko će biti u mojoj moći - rekao je Kumrić.


Oliver Kumrić se prijavio na natječaj, ušao u završnicu među sedam kandidata, neslužbeno važio za favorita, a onda se povukao iz utrke, obavijestio NO da ne želi dalje u utrku za predsjedničku fotelju.
Prije devet dana je Hajdukov Nadzorni odbor objavio u priopćenju da je sedam kandidata ušlo u uži krug. Nakon Kumrićeva odustajanja ih je ostalo šest.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Wed 21 Oct - 14:48

Zeko wrote:
Dybala wrote:
Zeko wrote:Bili bi prvaci svijeta i 2018-e, sa bilo kim, osim sa Dalićem ...

Sa zokijem :aw
Potpuno nebitno, mislim da sam bio jasan -"sa bilo kim, osim sa Dalićem"... Dalić je jedini trener u povijesti svjetskih prvenstava koji je bio viceprvak svijeta, a da u 90 minuta nikoga, tko bar nešto znači u svjetskom nogometu, nije pobijedio ...

Ubio je argentinu u grupi ..a u k.o fazi nije bitno pobijedis li u 90 ili 120 min . Toliko o tome,pise se prolaz i rezultat . Tim vise sto si vise puta uspio momcad motivirati i drzati fokusiranom u tako teskim utakmicama. Preokrenuti englesku u trenutcima kad su nas imali na konpcima je velika stvar,tim vise sto engleska konacno ima dobru i uigranu repku,da ne govorim kolika im je motivacija da ponove 66' . Dugo cekaju za jednu od velikih nogometnih nacija.

Uglavnom ,seri ti dalje po dalicu i bjelici ,trenerima sa rezultatom,ali i onima koji ne puse zdravku kurac kad god se njemu digne
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by End Wed 21 Oct - 15:00

realno tu argentinu bi dobila bilo koja jača repka da je bila umjesto hr
oni su jedva došli na SP zahvaljujući isključivo messiju, a igrali su kriminalno kao i danas.
znači danas bi ih opet dobili s pola gasa.
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 13 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 50 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum