ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 46 of 50 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Wed 21 Oct - 16:11

nije kuga odmah počela ubijati 60%, prvo je počela po malo po kini a onda kad je došla ovamo ovdje je napravila dar mar... kad bi znao bar nešto o povijesti... danas bi ovdje u europi živjelo oko 2 milijarde ljudi da nije bilo kuge...

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Wed 21 Oct - 16:12

bogtejebo tulava mulava...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Noor likes this post

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Noor Wed 21 Oct - 16:20

AssadNaPodmornici wrote:Prvo nemoguće je da umre 5500 ljudi toliko je umrlo u Švedskoj u roku dva mjeseca i onda uspkrilo za 95%

Drugo u RH je fatality rate nekih 0.1% i mi trenutno imamo 3.8 milijuna stanovnika. Imunitet čopora se stječe na 50 60 % dakle, 2 milijuna, 0.1% je 2000 ljudi.
 U ratu smo žrtvovali  desetke tisuća mladića od 18 do 30 godina  i to najdragocjeniji genetski materijal nacije da bi imali svoju državu, sada RH kao drzava će preživjeti umiranje 2000 ljudi čiji je prosjek godina 78 i koji I ovako imaju abecedu bolesti,

što ono mutavi reče....tko umre danas, neće morat sutra, jel?

nego, koliko će ono dugo durat taj imunitet, što kažeš?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Noor Wed 21 Oct - 16:21

Eroo wrote:
Gnječ wrote:i da pojasnim, onih 5-6% je deaths per 100000 of the population bili zaraženi ili ne tako oni računaju da računaju samo po broju zaraženih postotak bi bio puno veći.

https://coronavirus.jhu.edu/data/mortality
Nemaš ti pojma, Bakić je na feeeejzbuku objavio da je 0.1%.
ae

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Noor Wed 21 Oct - 16:25

AssadNaPodmornici wrote:Bože oporsti idem se zaključati u podrum i otvoriti prvu pivu danas
nemoj ponijet mobitel i punjač sa sobom
a bilo bi dobro da ti netko privremeno i zašvasa vrata tog podruma, da se u totalnoj izolaciji i malo otrijezniš

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by crvenkasti Wed 21 Oct - 16:33

Bolje biti živ bez korone, nego živ s koronom.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28767
2014-04-17


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by mutava baštarda Wed 21 Oct - 16:48

crvenkasti wrote:Bolje biti živ bez korone, nego živ s koronom.
Bolje deset godina bez korone nego dvi nedilje s njon...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Wed 21 Oct - 16:50

mutava baštarda wrote:
crvenkasti wrote:Bolje biti živ bez korone, nego živ s koronom.
Bolje deset godina bez korone nego dvi nedilje s njon...
bolje da moj macak ima koronu nego da ga muci nejebica :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Wed 21 Oct - 16:54

Danas:

Italija: +10,874  iliti 180/1 milijun st.
Regija Lombardija: +4,126 iliti 408/1 milijun st. (?!)
Provincija Bergamo (reg. Lomb.) : +45 iliti 40/1 milijun st.


Ovo je za jedan solidan doktorat. :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74731
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Wed 21 Oct - 17:08

Eroo wrote:Danas:

Italija: +10,874  iliti 180/1 milijun st.
Regija Lombardija: +4,126 iliti 408/1 milijun st. (?!)
Provincija Bergamo (reg. Lomb.) : +45 iliti 40/1 milijun st.


Ovo je za jedan solidan doktorat. :)

ne treba doktorat za to nego osnove matematike i ispravno računanje a svi ovi računaju pogrešno pa po njihovoj računici izgleda da i nije tako strašno. da li to rade namjerno ili su neuki neznam bit će da to rade namjerno. treba računati CFR a ne MR.

ovako se pravilno izračunava:

Case fatality rate

In epidemiology, a case fatality rate (CFR) — sometimes called case fatality risk or case-fatality ratio — is the proportion of deaths from a certain disease compared to the total number of people diagnosed with the disease for a particular period. A CFR is conventionally expressed as a percentage and represents a measure of disease severity. CFRs are most often used for diseases with discrete, limited-time courses, such as outbreaks of acute infections. A CFR can only be considered final when all the cases have been resolved (either died or recovered). The preliminary CFR, for example, during an outbreak with a high daily increase and long resolution time would be substantially lower than the final CFR.

The mortality rate  —  often confused with the CFR  —  is a measure of the relative number of deaths (either in general, or due to a specific cause) within the entire population per unit of time. A CFR, in contrast, is the number of dead among the number of diagnosed cases only.

https://en.wikipedia.org/wiki/Case_fatality_rate


Example calculation

If 100 people in a community are diagnosed with the same disease, and 9 of them subsequently die from the effects of the disease, the CFR would be 9%. If some of the cases have not yet resolved (neither died nor fully recovered) at the time of analysis, a later analysis might take into account additional deaths and arrive at a higher estimate of the CFR, if the unresolved cases were included as recovered in the earlier analysis. Alternatively, it might later be established that a higher number of people were infected with the pathogen, resulting in an IFR lower than the CFR.

The following examples show some CFRs for diseases in the real world:

The CFR for the Spanish (1918) flu was <2.5%,[9] but about 0.1% for the Asian (1956-58) and Hong Kong (1968-69) flus,[10] and <0.1% for other influenza pandemics.[9]
The current best estimate of the CFR for COVID-19 according to the Johns Hopkins University is 2.8% in the US. [11]
Legionnaires' disease has a CFR of ≈15%.
Yellow fever has a CFR of about 3–7.5%.
Bubonic plague has the best prognosis of the three main variants of plague, but if left untreated, has a CFR >60%.
Ebola virus is among the deadliest viruses, with a CFR as high as 90%.
Naegleriasis (also known as primary amoebic meningoencephalitis), caused by the unicellular Naegleria fowleri, nearly always results in death, with a CFR >99%.
Rabies virus is almost invariably fatal if left untreated, and so has a CFR approaching 100%; however, patients generally respond well to prompt post-exposure prophylaxis.
Prion diseases are progressive and always fatal, regardless of treatment.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by AssadNaPodmornici Wed 21 Oct - 17:20

michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:ali upravo sam ti objasnio tu gore da si ti ušprancan upravo u taj modus razmišljanja i ima da šutiš, trpiš i patiš... računaj na godinu da bi doslovno kruha mogo biti gladan jer ako si ove godine zaradio malo drkajući kurac, nagodinu nećeš zaraditi ništa...
Zaključan u podrumu, ne pušim, dvije tri pive dnevno, malo hrane, tv i igrice, mogu preživjeti 2 godine, dobro je
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20924
2018-06-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by abraham Wed 21 Oct - 17:24

Predlazhem ,ponavljam predlazhem, ovim shta misle da je Covid machji kashalj i pizdin dim da odu u najblizhe prihvatilishte bolesnika i volontiraju. To nije sve, da dokazhu svoju uvjerenost i samopouzdanje neka odbiju svaki vid zashtite. Sve ostalo je drkica kraj playstationa u konobi. Muhahahahahahaa Kila mozga....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14054
2014-04-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by AssadNaPodmornici Wed 21 Oct - 17:26

Kolega kako ste vi i familija preživjeli koronu u Švedskoj? Koliko je ljudi ubila koje znate

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20924
2018-06-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by abraham Wed 21 Oct - 17:33

Zasad par. No ja ne poznajem puno ljudi. Asocijalan, agresivan , povuchen i krvolochan. Dochim dosta starudije je nestalo sa ulica ali ne znam jesu su dreknuli ili shto je. Znate ovdje nemaju posmrtnice na banderama. Nema bandera. muhahahahahaa Imaju rasvjetni stupovi. Bilo kako bilo nitko ne oglashava. Novine chitam na netu i u sluchajy smrti obavjeshtava se samo najuzha obitelj. Najvechi sprovod na kojem sam ja bio je bilo 30 ljudi i tip je bio lokalni cuger, shta bi se reklo cijelo ga je selo znalo. Nego kolega vi onaj mutavi , u prvu bolnicu volontirati. Bez zashtite jer je to za pichke.Kila mozga....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14054
2014-04-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Wed 21 Oct - 17:51

Gnječ wrote:
Eroo wrote:Danas:

Italija: +10,874  iliti 180/1 milijun st.
Regija Lombardija: +4,126 iliti 408/1 milijun st. (?!)
Provincija Bergamo (reg. Lomb.) : +45 iliti 40/1 milijun st.


Ovo je za jedan solidan doktorat. :)

ne treba doktorat za to nego osnove matematike i ispravno računanje a svi ovi računaju pogrešno pa po njihovoj računici izgleda da i nije tako strašno. da li to rade namjerno ili su neuki neznam bit će da to rade namjerno. treba računati CFR a ne MR.

Nisam naglasio da se radi o danas s testiranjem potvrđenim  novozaraženim slučajevima.
Tako je u cijeloj It zabilježeno novih 10,874 slučaja, što znači u prosjeku 180/1 milijun stanovnika.
U lombardijskoj provinciji Bergamo se  bilježi nekoliko desetaka puta manje dnevno zaraženih od talijanslog prosjeka.
U Bergamu se virus u 1. valu takorekuć širio slobodno pa mi na pamet pada zaštita "imunitetom krda".
Lombardija je također nastradala u 1. valu, ali bitno manje od Bergama.
Danas su u Lombardiji zabilježili  i danas ima 2.25x veći  broj novozaraženih od talijenskog prosjeka,
ali i 10x više od onog u provinciji Bergamo. Teško mi je ovo zadnje logički povezati.

PS: ostali dio teksta mi je jasan, nemam pitanja. :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74731
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by AssadNaPodmornici Wed 21 Oct - 18:12

abraham wrote:Zasad par. No ja ne poznajem puno ljudi. Asocijalan, agresivan , povuchen i krvolochan. Dochim dosta starudije je nestalo sa ulica ali ne znam jesu su dreknuli ili shto je. Znate ovdje nemaju posmrtnice na banderama. Nema bandera. muhahahahahaa Imaju rasvjetni stupovi. Bilo kako bilo nitko ne oglashava. Novine chitam na netu i u sluchajy smrti obavjeshtava se samo najuzha obitelj. Najvechi sprovod na kojem sam ja bio je bilo 30 ljudi i tip je bio lokalni cuger, shta bi se reklo cijelo ga je selo znalo. Nego kolega vi onaj mutavi , u prvu bolnicu volontirati. Bez zashtite jer je to za pichke.Kila mozga....
Volontirati pored toliko domoljuba koji ne rade kurca a pljačkaju i kradu, ja da im još radim džabe. Jel ja izgledam kao neki debil xd. Ja sam ti ko longi ima dva tri dana, 🔒 u podrum i čekam dvije godine kako kaže miha da cirkus prođe... Iman zalih
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20924
2018-06-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Wed 21 Oct - 18:15

Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:Danas:

Italija: +10,874  iliti 180/1 milijun st.
Regija Lombardija: +4,126 iliti 408/1 milijun st. (?!)
Provincija Bergamo (reg. Lomb.) : +45 iliti 40/1 milijun st.


Ovo je za jedan solidan doktorat. :)

ne treba doktorat za to nego osnove matematike i ispravno računanje a svi ovi računaju pogrešno pa po njihovoj računici izgleda da i nije tako strašno. da li to rade namjerno ili su neuki neznam bit će da to rade namjerno. treba računati CFR a ne MR.

Nisam naglasio da se radi o danas s testiranjem potvrđenim  novozaraženim slučajevima.
Tako je u cijeloj It zabilježeno novih 10,874 slučaja, što znači u prosjeku 180/1 milijun stanovnika.
U lombardijskoj provinciji Bergamo se  bilježi nekoliko desetaka puta manje dnevno zaraženih od talijanslog prosjeka.
U Bergamu se virus u 1. valu takorekuć širio slobodno pa mi na pamet pada zaštita "imunitetom krda".
Lombardija je također nastradala u 1. valu, ali bitno manje od Bergama.
Danas su u Lombardiji zabilježili  i danas ima 2.25x veći  broj novozaraženih od talijenskog prosjeka,
ali i 10x više od onog u provinciji Bergamo. Teško mi je ovo zadnje logički povezati.

PS: ostali dio teksta mi je jasan, nemam pitanja. :)


Lo studio del Mario Negri: “A Bergamo il 96% dei casi Covid non rilevati”
Il 38,5% del campione analizzato è risultato positivo al test sierologico ed ha sviluppato gli anticorpi contro il SARS-CoV-2: esteso a tutta la provincia fa pensare a circa 420mila infezioni, contro le quasi 16mila accertate di fine settembre.


Ed estendendo il dato del campione a tutta la popolazione della provincia di Bergamo i ricercatori del Mario Negri ipotizzano che il virus abbia toccato le 420mila unità, contro le quasi 16mila segnalate al 25 settembre: ciò indicherebbe che il 96% delle infezioni da Covid-19 non è stato rilevato dal sistema sanitario.

https://www.bergamonews.it/2020/10/21/lo-studio-del-mario-negri-a-bergamo-il-96-dei-casi-covid-non-rilevati/399887/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Wed 21 Oct - 18:16

Beroš: Ako se ne dogode pozitivni pomaci uvodit ćemo nove mjere i policijski sat ako bude potrebno

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/beros-ako-se-ne-dogode-pozitivni-pomaci-uvodit-cemo-nove-mjere-i-policijski-sat-ako-bude-potrebno-20201021

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74731
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by mutava baštarda Wed 21 Oct - 18:21

abraham wrote:Zasad par. No ja ne poznajem puno ljudi. Asocijalan, agresivan , povuchen i krvolochan. Dochim dosta starudije je nestalo sa ulica ali ne znam jesu su dreknuli ili shto je. Znate ovdje nemaju posmrtnice na banderama. Nema bandera. muhahahahahaa Imaju rasvjetni stupovi. Bilo kako bilo nitko ne oglashava. Novine chitam na netu i u sluchajy smrti obavjeshtava se samo najuzha obitelj. Najvechi sprovod na kojem sam ja bio je bilo 30 ljudi i tip je bio lokalni cuger, shta bi se reklo cijelo ga je selo znalo. Nego kolega vi onaj mutavi , u prvu bolnicu volontirati. Bez zashtite jer je to za pichke.Kila mozga....
Uplaćujem zdravatveno, krv dajem besplatno, a sad ispada da još trebam i volontirati. 
Ma dajte kolega saberite se.  Hipohondrija vas hvata. Iziđite na sunce.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Wed 21 Oct - 18:24

Gnječ wrote:
Eroo wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:Danas:

Italija: +10,874  iliti 180/1 milijun st.
Regija Lombardija: +4,126 iliti 408/1 milijun st. (?!)
Provincija Bergamo (reg. Lomb.) : +45 iliti 40/1 milijun st.


Ovo je za jedan solidan doktorat. :)

ne treba doktorat za to nego osnove matematike i ispravno računanje a svi ovi računaju pogrešno pa po njihovoj računici izgleda da i nije tako strašno. da li to rade namjerno ili su neuki neznam bit će da to rade namjerno. treba računati CFR a ne MR.

Nisam naglasio da se radi o danas s testiranjem potvrđenim  novozaraženim slučajevima.
Tako je u cijeloj It zabilježeno novih 10,874 slučaja, što znači u prosjeku 180/1 milijun stanovnika.
U lombardijskoj provinciji Bergamo se  bilježi nekoliko desetaka puta manje dnevno zaraženih od talijanslog prosjeka.
U Bergamu se virus u 1. valu takorekuć širio slobodno pa mi na pamet pada zaštita "imunitetom krda".
Lombardija je također nastradala u 1. valu, ali bitno manje od Bergama.
Danas su u Lombardiji zabilježili  i danas ima 2.25x veći  broj novozaraženih od talijenskog prosjeka,
ali i 10x više od onog u provinciji Bergamo. Teško mi je ovo zadnje logički povezati.

PS: ostali dio teksta mi je jasan, nemam pitanja. :)


Lo studio del Mario Negri: “A Bergamo il 96% dei casi Covid non rilevati”
Il 38,5% del campione analizzato è risultato positivo al test sierologico ed ha sviluppato gli anticorpi contro il SARS-CoV-2: esteso a tutta la provincia fa pensare a circa 420mila infezioni, contro le quasi 16mila accertate di fine settembre.


Ed estendendo il dato del campione a tutta la popolazione della provincia di Bergamo i ricercatori del Mario Negri ipotizzano che il virus abbia toccato le 420mila unità, contro le quasi 16mila segnalate al 25 settembre: ciò indicherebbe che il 96% delle infezioni da Covid-19 non è stato rilevato dal sistema sanitario.

https://www.bergamonews.it/2020/10/21/lo-studio-del-mario-negri-a-bergamo-il-96-dei-casi-covid-non-rilevati/399887/

38,5%? Dosta blizu "imuniteta krda", na što sam i ja ciljao već prije par dana.
No, nije mi jasno zašto je u cijeloj regiji Lombardia onakav dnevni porast u odnosu na talijanski prosjek
a posebno u donosu na provinciju Bergamo?

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74731
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by abraham Wed 21 Oct - 18:28

mutava baštarda wrote:
abraham wrote:Zasad par. No ja ne poznajem puno ljudi. Asocijalan, agresivan , povuchen i krvolochan. Dochim dosta starudije je nestalo sa ulica ali ne znam jesu su dreknuli ili shto je. Znate ovdje nemaju posmrtnice na banderama. Nema bandera. muhahahahahaa Imaju rasvjetni stupovi. Bilo kako bilo nitko ne oglashava. Novine chitam na netu i u sluchajy smrti obavjeshtava se samo najuzha obitelj. Najvechi sprovod na kojem sam ja bio je bilo 30 ljudi i tip je bio lokalni cuger, shta bi se reklo cijelo ga je selo znalo. Nego kolega vi onaj mutavi , u prvu bolnicu volontirati. Bez zashtite jer je to za pichke.Kila mozga....
Uplaćujem zdravatveno, krv dajem besplatno, a sad ispada da još trebam i volontirati. 
Ma dajte kolega saberite se.  Hipohondrija vas hvata. Iziđite na sunce.
Za pochetk bi mogli Prestati lagati.  Poslije chiste gache , majcu kratkih rukava i prva bolnica, odmijenite one sharlatane stha se jebu tamo sa maskom, zashtitnim odijelom, vizirom, gumenim rukavicama i ne znam chime sve ne. Vani sam po prilici vishe od svih forumasha. Ne zato shta sam hrabar vech sta sam glup i zajebavam se. Shta bi se reklo kurchim se. jedino shta ja cijenim one shta su oprezni. Svak svoje zna....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14054
2014-04-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 46 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 46 of 50 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum