ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 19 of 50 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 34 ... 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 19 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 16/10/2020, 08:45

kaya wrote:
michaellcmacha wrote:
kaya wrote:A ja sam stvarno mislila da je oslabio preko ljeta i da je tome stigao kraj..a kad ono..strava.
aj konačno netko zdravog razuma, evo da tebe pitam Kayo, jesam li ja kroz svoje upise opisivao upravo ovakav ili vrlo sličan scenarij ovom, i jesam li ja iznosio brojeve koji su djelovali sa distance nestvarno a kasnije se ispostavljalo da je to otprilike to... na stranu sad to što bih ja volio da sam bio u krivu, odnosno da ću biti u krivu jer će se i projekcije za budućnost obistiniti...
Jesi, od prvog dana si to pisao. I nisi mjenjao mišljenje. Ja se čak kladila s tobom da neće biti tako 😀. A bila sam sigurna , ili se nadala. A nada je jel..
Moja gospođa  neke stvari u 95% slučajeva  nije bila u pravu, ali u 5% je
i tada bi mi volila reć: - To je zato što mene ne slušaš. :D

Eroo

Posts : 74422
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 19 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 16/10/2020, 08:49

michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
Eroo wrote:Život je lijep, samo uživaj.
U sljedećih 7 dana očekuj klizni 7 dnevni prosjek +860 i dnevni maksimum +1115.
Za rezultat +1294 račun kaže da se neće desiti s vjerojatnošću od 95%.
Ako imaš točniju  projekciju  napiši ovdje, svi ćemo ti biti zahvalni. 15.10.2020
Edit: 800 860

Žurio sam s tekstom! :)
Šta bi vi bez mene?Sutra ispod +600. Zabilježi ovo.
Mogu ti ja dat projekciju i za sljedećih 10 dana, ili do kraja veljače iduće godine.
Ako me lijepo zamoliš ispunit ću ti želju. Nisam skup. 13.10.2020
i ovo je tvoje pa nek stoji jedno uz drugo da ne moramo tražiti, a i da se lijepo vidi kako se maše cijela vrata iz peterca
Prestani blebetat, napiši već jednom nešto konkretno. I korisno za druge.
Eroo
Eroo

Posts : 74422
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 19 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 16/10/2020, 09:07

kaya wrote:
Jesi, od prvog dana si to pisao. I nisi mjenjao mišljenje. Ja se čak kladila s tobom da neće biti tako 😀. A bila sam sigurna , ili se nadala. A nada je jel..

Nada je kurva, naravno. Čak i veća od politike.
S tom razlikom da nada umire, makar zadnja, ali ipak umire.
Za razliku od politike.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 19 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 16/10/2020, 09:09

Speare Shaker wrote:
kaya wrote:
Jesi, od prvog dana si to pisao. I nisi mjenjao mišljenje. Ja se čak kladila s tobom da neće biti tako 😀. A bila sam sigurna , ili se nadala. A nada je jel..

Nada je kurva, naravno. Čak i veća od politike.
S tom razlikom da nada umire, makar zadnja, ali ipak umire.
Za razliku od politike.

Inače samo luđaci ne mijenjaju mišljenje kada su suočeni sa činjenicama.
Sa takvim posla imaju što psihijatri što egzorcisti. Normalni ljudi ih se jednostavno klone i puštaju ih da laju svoje dok karavane prolaze.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 19 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 16/10/2020, 09:15

Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
kaya wrote:
Jesi, od prvog dana si to pisao. I nisi mjenjao mišljenje. Ja se čak kladila s tobom da neće biti tako 😀. A bila sam sigurna , ili se nadala. A nada je jel..

Nada je kurva, naravno. Čak i veća od politike.
S tom razlikom da nada umire, makar zadnja, ali ipak umire.
Za razliku od politike.

Inače samo luđaci ne mijenjaju mišljenje kada su suočeni sa činjenicama.
Sa takvim posla imaju što psihijatri što egzorcisti. Normalni ljudi ih se jednostavno klone i puštaju ih da laju svoje dok karavane prolaze.

I da, virus je stvarno bio oslabio preko ljeta. Odnosno, imunološki sustavi stanovništva je bio jači u tim puno povoljnijim klimatskim uvjetima nego su sad. Što već.
O virusu zapravo još uvijek znamo jako malo. Druga je priča što to idiote koji ne poznaju znanost i njene domete, a jedino im dobro ide brojanje na prste ne spriječava da izlaze sa manje ili više radikalno nepouzdanim matematičkim predviđanjima, valjda da izađu na kraj sa svojim kompleksima manje vrijednosti zbog IQ razine sobne temperature.
To o virusu ne kažem ja, to je rekao Gordan Lauc jutros na HTV4.
No, što on zna, on je samo obični znanstvenik, a takvi ovim našim sotonističkim blejavcima i lajavcima koji od znanosti znaju jedino brojati na prste baš opako idu na živce.
No, to je njihov problem, a ja im preporučam da odu nekom dobrom psihijatru ili egzorcistu, ovisno o osobnim preferencijama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 19 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 16/10/2020, 09:19

Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
kaya wrote:
Jesi, od prvog dana si to pisao. I nisi mjenjao mišljenje. Ja se čak kladila s tobom da neće biti tako 😀. A bila sam sigurna , ili se nadala. A nada je jel..

Nada je kurva, naravno. Čak i veća od politike.
S tom razlikom da nada umire, makar zadnja, ali ipak umire.
Za razliku od politike.

Inače samo luđaci ne mijenjaju mišljenje kada su suočeni sa činjenicama.
Sa takvim posla imaju što psihijatri što egzorcisti. Normalni ljudi ih se jednostavno klone i puštaju ih da laju svoje dok karavane prolaze.

I da, virus je stvarno bio oslabio preko ljeta. Odnosno, imunološki sustavi stanovništva je bio jači u tim puno povoljnijim klimatskim uvjetima nego su sad. Što već.
O virusu zapravo još uvijek znamo jako malo. Druga je priča što to idiote koji ne poznaju znanost i njene domete, a jedino im dobro ide brojanje na prste ne spriječava da izlaze sa manje ili više radikalno nepouzdanim matematičkim predviđanjima, valjda da izađu na kraj sa svojim kompleksima manje vrijednosti zbog IQ razine sobne temperature.
To o virusu ne kažem ja, to je rekao Gordan Lauc jutros na HTV4.
No, što on zna, on je samo obični znanstvenik, a takvi ovim našim sotonističkim blejavcima i lajavcima koji od znanosti znaju jedino brojati na prste baš opako idu na živce.
No, to je njihov problem, a ja im preporučam da odu nekom dobrom psihijatru ili egzorcistu, ovisno o osobnim preferencijama.

Problem sa oslabljenim sojem virusa je u tome da je ipak potrebno neko vrijeme da taj prevlada nad onim prethodnim i jačim i zamjeni ga.
I zanimljivo, povećanje broja zaraženih zapravo pomaže u tom procesu.
To također ne kažem ja, to kaže Gordan Lauc.
Da nije tako, ne bi bila moguća situacija poput sadašnje u Švedskoj ili uostalom i u Srbiji. Također i u New Yorku s druge strane bare.
Ogroman broj zaraženih u proljeće i ljeto, a sad značajno smanjenje bez jasno vidljivog razloga.
I što matematika može reći o tome?
Ama baš ništa. Zapravo, ipak ne baš ništa. Može brojati na prste.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 19 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 16/10/2020, 09:23

Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
kaya wrote:
Jesi, od prvog dana si to pisao. I nisi mjenjao mišljenje. Ja se čak kladila s tobom da neće biti tako 😀. A bila sam sigurna , ili se nadala. A nada je jel..

Nada je kurva, naravno. Čak i veća od politike.
S tom razlikom da nada umire, makar zadnja, ali ipak umire.
Za razliku od politike.

Inače samo luđaci ne mijenjaju mišljenje kada su suočeni sa činjenicama.
Sa takvim posla imaju što psihijatri što egzorcisti. Normalni ljudi ih se jednostavno klone i puštaju ih da laju svoje dok karavane prolaze.

I da, virus je stvarno bio oslabio preko ljeta. Odnosno, imunološki sustavi stanovništva je bio jači u tim puno povoljnijim klimatskim uvjetima nego su sad. Što već.
O virusu zapravo još uvijek znamo jako malo. Druga je priča što to idiote koji ne poznaju znanost i njene domete, a jedino im dobro ide brojanje na prste ne spriječava da izlaze sa manje ili više radikalno nepouzdanim matematičkim predviđanjima, valjda da izađu na kraj sa svojim kompleksima manje vrijednosti zbog IQ razine sobne temperature.
To o virusu ne kažem ja, to je rekao Gordan Lauc jutros na HTV4.
No, što on zna, on je samo obični znanstvenik, a takvi ovim našim sotonističkim blejavcima i lajavcima koji od znanosti znaju jedino brojati na prste baš opako idu na živce.
No, to je njihov problem, a ja im preporučam da odu nekom dobrom psihijatru ili egzorcistu, ovisno o osobnim preferencijama.

Problem sa oslabljenim sojem virusa je u tome da je ipak potrebno neko vrijeme da taj prevlada nad onim prethodnim i jačim i zamjeni ga.
I zanimljivo, povećanje broja zaraženih zapravo pomaže u tom procesu.
To također ne kažem ja, to kaže Gordan Lauc.
Da nije tako, ne bi bila moguća situacija poput sadašnje u Švedskoj ili uostalom i u Srbiji. Također i u New Yorku s druge strane bare.
Ogroman broj zaraženih u proljeće i ljeto, a sad značajno smanjenje bez jasno vidljivog razloga.
I što matematika može reći o tome?
Ama baš ništa. Zapravo, ipak ne baš ništa. Može brojati na prste.

Inače, ja se na mjestu psihički poremećenih i mentalno retardiranih koji od znanstvenih metoda jedino znaju brojati na prste (nebitno što matematika ionako nije eksperimentalno provjerljiva znanost) ne bih previše hvalio dobrim predviđanjima, pogotovo kad je evidentno kako su do takvih predviđanja došli metodom ćorave kokoši.
A sreća je vrlo slična nadi. Također je kurva. Čak i veća od nade.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 19 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 16/10/2020, 09:33

michaellcmacha wrote:evo po ovim forumskim ispadima sokrat i šejker su na istoj platformi i onda šejkeru i dalje ne tilta u glavi da nešto s njim trenutno baš i nije u redu...

Tebi šejker ne izlazi iz usranih usta.
Znaš zašto?
Zapravo i znaš i ne znaš.
Znaš da je to iz razloga jer si beskarakterna gnjida i mentalno retardirana nakaza koja od znanstvenih metoda jedino zna brojati na prste (a to se ne uči na fakultetu nego u predškolsko doba, najčešće kod kuće) sa enormnim psihološkim ako ne i psihičkim problemima pa ti to neću posebno niti spominjati.
To zapravo pišeš zato da bi prikrio očitu činjenicu da ste zapravo ti i ezek na vrlo sličnim psihološkim ako ne i duhovnim kako ti kažeš platformama.
Obojici bi bilo nasušno potrebno dodatno obrazovanje s područja temeljnih znanosti, obojica imate pogan karakter i enormne psihičke ako ne i duhovne probleme zbog čega nije potpuno jasno da li bi vam bolje došao dobar psihijatar ili egzorcist.
S tim da je on kada je riječ o ovom virusu puno manja kukavica od tebe, nebitno što vjerojatno ipak ne spada u rizične skupine u koje ti zbog lošeg zdravlja očito spadaš pa tu za enormni kukavičluk ipak imaš neko opravdanje.
Nije isto biti hrabar u ratu u u odnosu prema jednom malenom organizmu koji ti također može život dovesti u opasnost kao i metak odnosno geler, ako ne i uspješnije i učinkovitije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 19 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 16/10/2020, 09:47

Bergamo, il terzo Denuncia Day:
"Non solo pandemia ma scandalo sanitario"

I parenti delle vittime del Covid di nuovo davanti alla Procura. Gli esposti consegnati salgono così a 250

https://www.ilgiorno.it/bergamo/cronaca/denuncia-day-morti-covid-1.5613412


Koga zanima, a ne zna talijanski, ima translator.
Eroo
Eroo

Posts : 74422
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 19 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 16/10/2020, 09:56

Evo nešto iz gornjeg članka iz Bergama (translator :) )


*Postoje oni koji su izgubili roditelje, a da se nisu mogli posljednji put oprostiti, oni koji su u svojim medicinskim kartonima pronašli netočan datum smrti i nikada nisu dobili osobne stvari svojih najmilijih. "Oni koji su pogriješili moraju biti kažnjeni - inzistiraju rođaci - Krivnja za institucije i ukor odgovornosti ostavljaju gorak okus". Pritužbe se posebno tiču ​​nedostatka informacija u vezi s rizicima povezanim s infekcijom, ali i nedostatka osobne zaštitne opreme za zdravstveno osoblje, nedostataka učinkovitog i pravodobnog upravljanja pacijentima s Covidom kod kuće, nedostatka uspostava crvene zone u dolini Seriana i zatvaranje i ponovno otvaranje hitne službe u Alzanu.*
Eroo
Eroo

Posts : 74422
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 19 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 16/10/2020, 10:16

PS:
Žrtvine potomke, kao  i one koje su preživjele, itekako razumijem.
Nije jednostavno doživjeti da ti i ćaća i mater umru u kući, a da ih nema tko pokupiti i pokopati.
Djeca su to radila često i svojeručno. To se sad odprilike događa i u Peruu.
Ostali su psihički problemi i traženje krivca. Nema krivca, dogodilo im se.
Države nisu bile spremne za pandemiju i još uvijek nisu. S jedne strane imate epidemiju koja galopira,
a s druge već iscrpljeno gospodarstvo u prvom valu. Sve se tu sad miješa...strah od zaraze sa strahom
za egzistenciju. Na granici psihičke izdržljivosti. U takvom stanju su uvijek moguće greške, jer se odluke
 (osobne i  opće društvene) donose na prečac, bez uključivanja razuma. Najlošije je ovo što vidim u političkom
životu, gdje prisutan porast netrpeljivosti, koje nastoji "druga strana" iskoristiti prije svega u svoju korist,
ne vodeći računa o općem dobru. Na ovu bi epidemiju trebalo gledati kao na ratno stanje i sukladno
tome se i ponašati. Bit će vremena za analize i politiziranje....i naknadnu pamet.
Eroo
Eroo

Posts : 74422
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 19 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 16/10/2020, 10:27

šejkeru, glup si ko kurac, neki dan si rekao da će doći do smanjenja broja zaraženih,, zbog tvoje agresivne prirode si navukao u jadnog Eru pa on sad ne zna kak da se iskobelja iz eurokrema u koji se uvaljao... tebe naravno to ne jebe makar ne bio sladak,bitno da je "eurokrem".... aj sad nadrljaj još 10 plahti vidi se iz zrakoplova kako te je jebeno pogodilo što si ispao glup... nije ti lako vidim, ali ne mrem ti pomoć, a i nemam baš ni neku namjeru, jer si baš zapeo da ispadneš totalno glup... kad će ono doć do smanjenja brojeva... do kraja ovog mjeseca, do kraja godine ili kad završi epidemija... pa kad god too bilo.... ;), samo da bude jednom...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 19 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 16/10/2020, 10:31

michaellcmacha wrote:šejkeru, glup si ko kurac, neki dan si rekao da će doći do smanjenja broja zaraženih,, zbog tvoje agresivne prirode si navukao u jadnog Eru pa on sad ne zna kak da se iskobelja iz eurokrema u koji se uvaljao... tebe naravno to ne jebe makar ne bio sladak,bitno da je "eurokrem".... aj sad nadrljaj još 10 plahti vidi se iz zrakoplova kako te je jebeno pogodilo što si ispao glup... nije ti lako vidim, ali ne mrem ti pomoć, a i nemam baš ni neku namjeru, jer si baš zapeo da ispadneš totalno glup... kad će ono doć do smanjenja brojeva... do kraja ovog mjeseca, do kraja godine ili kad završi epidemija... pa kad god too bilo.... ;), samo da bude jednom...
Kritična su 2 sljedeća tjedna, a potom bu 'se vu redu. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74422
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 19 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 16/10/2020, 10:34

Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
Eroo wrote:Život je lijep, samo uživaj.
U sljedećih 7 dana očekuj klizni 7 dnevni prosjek +860 i dnevni maksimum +1115.
Za rezultat +1294 račun kaže da se neće desiti s vjerojatnošću od 95%.
Ako imaš točniju  projekciju  napiši ovdje, svi ćemo ti biti zahvalni. 15.10.2020
Edit: 800 860

Žurio sam s tekstom! :)
Šta bi vi bez mene?Sutra ispod +600. Zabilježi ovo.
Mogu ti ja dat projekciju i za sljedećih 10 dana, ili do kraja veljače iduće godine.
Ako me lijepo zamoliš ispunit ću ti želju. Nisam skup. 13.10.2020
i ovo je tvoje pa nek stoji jedno uz drugo da ne moramo tražiti, a i da se lijepo vidi kako se maše cijela vrata iz peterca
Prestani blebetat, napiši već jednom nešto konkretno. I korisno za druge.
jedini tko blebeće si ti što je razvidno iz tvog prekprekjučerašnjeg upisa pa onda jučerašnjeg ispravka. drugi blok covid19 bolnice će danas biti popunjen do kraja i onda se kreće popunjavati šatorski blok koji ima kapacitet od 220 kreveta, koji će vjerojatno biti popunjen do kraja ovog mjeseca do kad bi Arena ponovo bila stavljena u covid funkciju.... evo koliko mi je poznato i sisačka bolnica će ito imati dodatni covid19 blok uz novu zaraznu to je negdje oko 100njak ležajeva, mada pitanje tko će to opsluživati jer sisačka bolnica inače kuburi sa kadrovima....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 19 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 16/10/2020, 10:41

michaellcmacha wrote:šejkeru, glup si ko kurac, neki dan si rekao da će doći do smanjenja broja zaraženih,,

Da. Do kraja godine.
I taj proces neće ići linearno nego uz poprilična dnevna, tjedna i mjesečna odstupanja.
Ali dobro, moguće je i da ispadne kako sam bio u krivu, a tada ću to i priznati bez problema, jer sam svjestan, kao i Gordan Lauc jutros, da ipak još uvijek jako malo znamo o virusu i da je neko pouzdano predviđanje praktički nemoguće. Pogotovo ne samo uz upotrebu statistike.
E sad, što ima onih koji bi se rado zbog svojim kompleksa manje vrijednosti, poganog karaktera i nekih težih oblika psihičkih poremećaja rado pokazali kao uspješni prognozeri, makar i metodom ćorave kokoši, to je već druga priča. Da o njihovom IQ dokazano na razini sobne temperature i ne govorim.
Ona za psihijatre i egzorciste


Last edited by Speare Shaker on 16/10/2020, 10:45; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 19 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 16/10/2020, 10:42

michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
Eroo wrote:Život je lijep, samo uživaj.
U sljedećih 7 dana očekuj klizni 7 dnevni prosjek +860 i dnevni maksimum +1115.
Za rezultat +1294 račun kaže da se neće desiti s vjerojatnošću od 95%.
Ako imaš točniju  projekciju  napiši ovdje, svi ćemo ti biti zahvalni. 15.10.2020
Edit: 800 860

Žurio sam s tekstom! :)
Šta bi vi bez mene?Sutra ispod +600. Zabilježi ovo.
Mogu ti ja dat projekciju i za sljedećih 10 dana, ili do kraja veljače iduće godine.
Ako me lijepo zamoliš ispunit ću ti želju. Nisam skup. 13.10.2020
i ovo je tvoje pa nek stoji jedno uz drugo da ne moramo tražiti, a i da se lijepo vidi kako se maše cijela vrata iz peterca
Prestani blebetat, napiši već jednom nešto konkretno. I korisno za druge.
jedini tko blebeće si ti što je razvidno iz tvog prekprekjučerašnjeg upisa pa onda jučerašnjeg ispravka. drugi blok covid19 bolnice će danas biti popunjen do kraja i onda se kreće popunjavati šatorski blok koji ima kapacitet od 220 kreveta, koji će vjerojatno biti popunjen do kraja ovog mjeseca do kad bi Arena ponovo bila stavljena u covid funkciju.... evo koliko mi je poznato i sisačka bolnica će ito imati dodatni covid19 blok uz novu zaraznu to je negdje oko 100njak ležajeva, mada pitanje tko će to opsluživati jer sisačka bolnica inače kuburi sa kadrovima....
Sve te krevete će popuniti pacijentima, što je vjerojatno ako se ovako nastavi,
ali hoće li za okrbu njihovu biti dovoljno  adekvatnog medicinskog kadra?
Inače, na ad hominum se prelazi kad se nema boljih argumenata, tako da...ma sve 5.
Eroo
Eroo

Posts : 74422
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 19 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 16/10/2020, 10:44

michaellcmacha wrote:ali ne mrem ti pomoć

Čuj, ti ćeš nekome pomoći
Pa ti nisi u stanju pomoći niti samome sebi, a gdje ćeš nekome drugom.
Zapravo, možeš si pomoći.
Baci se u septičku jamu, jer ti je tamo zapravo i mjesto, a na tak način ćeš pomoći i onima oko sebe koji više neće moći dugo podnositi tvoja beskarakterna, kukavička i defetistička prenemaganja. Tako ćeš i njima i sebi skratiti muke.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 19 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 16/10/2020, 10:47

I da ne zaboravim, u posljednja 24 sata 1131 novozaražena osoba.
JEDNA preminula.
Usprkos svim statističkim predviđanjima koja u pravilu koriste logiku brojanja na prste odnosno zakona velikih brojeva i najavljuju usku povezanost većeg broja preminulih sa većim brojem novozaraženih.
Stvarno je čudan ovaj kineski virus.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 19 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 16/10/2020, 10:48

michaellcmacha wrote:šejkeru, glup si ko kurac
Obojica ste glupi ko kurac. Tako bi odprilike izgledala špica za THE END. :D
Pišite o meritumu i ne o sobnom ispraznom nadmudrivanju i takmičenju tko će dalje pljunit.
Eroo
Eroo

Posts : 74422
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 19 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 16/10/2020, 10:52

Eroo wrote:

Pišite o meritumu

Ja sam pokušao prije nekog vremena na temi.
Ne pomaže.
Niti kad si ti u pitanju, a pogotovo ne kad je on.
I tada za urazumljivanje može djelomično pomoći jedino ad hominem, ali kod njega niti to ne pali. Previše je glup uz gadljivu dozu arogancije tipične za neznalice.
On je jednostavno izgubljen slučaj i preostaje mu samo da ga virus konačno dokrajči i tako skrati muke i njemu osobno (kukavičluk i iščekivanje zaraze koja će mu vjerojatno donijeti smrtni ishod) i njegovoj bližoj okolici.
Mi budalu ipak ne moramo podnositi blizu sebe, odemo sa foruma kad nas je volja i ulogiramo se kad nas je volja.


Last edited by Speare Shaker on 16/10/2020, 10:53; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 19 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 16/10/2020, 10:53

michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
Eroo wrote:Život je lijep, samo uživaj.
U sljedećih 7 dana očekuj klizni 7 dnevni prosjek +860 i dnevni maksimum +1,115.
Za rezultat +1294 račun kaže da se neće desiti s vjerojatnošću od 95%.
Ako imaš točniju  projekciju  napiši ovdje, svi ćemo ti biti zahvalni. 15.10.2020
Edit: 800 860

Žurio sam s tekstom! :)
Šta bi vi bez mene?Sutra ispod +600. Zabilježi ovo.
Mogu ti ja dat projekciju i za sljedećih 10 dana, ili do kraja veljače iduće godine.
Ako me lijepo zamoliš ispunit ću ti želju. Nisam skup. 13.10.2020
i ovo je tvoje pa nek stoji jedno uz drugo da ne moramo tražiti, a i da se lijepo vidi kako se maše cijela vrata iz peterca



1.131 novi slučaj u protekla 24 sata, u bolnicama ukupno 505 osoba


Nije loše, jelda? Pravo u sami  gornji desni kut. :]  :D

Nisam ga isisao iz prsta, vjeruj mi na riječ. Za stožer bi vam ovakvi podaci unaprijed bili zlatna vrijedni.
Ne sumnjam da za ovaj dio imaju ljude s puno većim znanjem od mene, jer mi ovo niti slučajno nije specijalnost.
Statistiku sam davnih godina imao na prvoj godini magisterija i od tada je koristim usitno, ili nikako.


Last edited by Eroo on 16/10/2020, 11:02; edited 2 times in total
Eroo
Eroo

Posts : 74422
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 19 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 19 of 50 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 34 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum