ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 18 of 50 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 34 ... 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 18 Empty Re: Da remiziramo...

Post by kaya 15/10/2020, 23:59

michaellcmacha wrote:
kaya wrote:A ja sam stvarno mislila da je oslabio preko ljeta i da je tome stigao kraj..a kad ono..strava.
aj konačno netko zdravog razuma, evo da tebe pitam Kayo, jesam li ja kroz svoje upise opisivao upravo ovakav ili vrlo sličan scenarij ovom, i jesam li ja iznosio brojeve koji su djelovali sa distance nestvarno a kasnije se ispostavljalo da je to otprilike to... na stranu sad to što bih ja volio da sam bio u krivu, odnosno da ću biti u krivu jer će se i projekcije za budućnost obistiniti...
Jesi, od prvog dana si to pisao. I nisi mjenjao mišljenje. Ja se čak kladila s tobom da neće biti tako 😀. A bila sam sigurna , ili se nadala. A nada je jel..

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 18 Empty Re: Da remiziramo...

Post by red wolf 16/10/2020, 00:01

Uskoro će nestati...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 18 Empty Re: Da remiziramo...

Post by kaya 16/10/2020, 00:06

Inače ovi moji frendovi antimaskeri i antivakseri su se opet zatvorili prvi i zbrisali s lica zemlja. A još neki dan su galamili na prosvjedu.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 18 Empty Re: Da remiziramo...

Post by red wolf 16/10/2020, 00:07

kaya wrote:Inače ovi moji frendovi antimaskeri i antivakseri su se opet zatvorili prvi i zbrisali s lica zemlja. A još neki dan su galamili na prosvjedu.
Ti primjerci tvoje vrste imaju svoju ulogu kad je potrebno kroz povijest, pa i sada...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 18 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 16/10/2020, 00:27

kaya wrote:
michaellcmacha wrote:
kaya wrote:A ja sam stvarno mislila da je oslabio preko ljeta i da je tome stigao kraj..a kad ono..strava.
aj konačno netko zdravog razuma, evo da tebe pitam Kayo, jesam li ja kroz svoje upise opisivao upravo ovakav ili vrlo sličan scenarij ovom, i jesam li ja iznosio brojeve koji su djelovali sa distance nestvarno a kasnije se ispostavljalo da je to otprilike to... na stranu sad to što bih ja volio da sam bio u krivu, odnosno da ću biti u krivu jer će se i projekcije za budućnost obistiniti...
Jesi, od prvog dana si to pisao. I nisi mjenjao mišljenje. Ja se čak kladila s tobom da neće biti tako 😀. A bila sam sigurna , ili se nadala. A nada je jel..
još su mi i pobrisali onu moju temu gdje sam iznosio hrpu detalja kako raščlaniti ovo sve što se događa po razdobljima... i onda mi dođe šejker tu i lik bi se svađao i vrijeđao s pozicije kao on fakultetlija on manga on zna, i onda me i ovaj Ero ispali sa svojim tipičnim cincarskim podjebavanjima, ali dobro zato ima vrijeme i razvoj situcije koji nas ili potvrđuje ili demantira... pa se puno ne sikiram... e da i još me lik nazove kukavicom a nema pojma što u ovom trenutku radim, za što sam uvjeren, da 95% ljudi u hrvatskoj ne bi htjelo raditi za nikakve novce... a u izravnoj je svezi sa ovom pošasti, i to ja koji sam itekako kritičan ukoliko me zakači... ali i to dobro s obzirom da nije ni prvi ni zadnji put da mi neki mobilizirani po sili zakona nađe pametovati "kad je on, ili još gore kad smo mi" :)))

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 18 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 16/10/2020, 00:30

evo po ovim forumskim ispadima sokrat i šejker su na istoj platformi i onda šejkeru i dalje ne tilta u glavi da nešto s njim trenutno baš i nije u redu...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 18 Empty Re: Da remiziramo...

Post by red wolf 16/10/2020, 00:37

michaellcmacha wrote:evo po ovim forumskim ispadima sokrat i šejker su na istoj platformi i onda šejkeru i dalje ne tilta u glavi da nešto s njim trenutno baš i nije u redu...
Pojma nemam koje Šejker...Ono što znam da je pripadnik tvoje vrste...Ono što mogu reći, ovo će uskoro prestati...Sve se događa s razlogom...Nužno je kad je promjena u pitanju...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 18 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 16/10/2020, 00:39

kaya wrote:
michaellcmacha wrote:
kaya wrote:A ja sam stvarno mislila da je oslabio preko ljeta i da je tome stigao kraj..a kad ono..strava.
aj konačno netko zdravog razuma, evo da tebe pitam Kayo, jesam li ja kroz svoje upise opisivao upravo ovakav ili vrlo sličan scenarij ovom, i jesam li ja iznosio brojeve koji su djelovali sa distance nestvarno a kasnije se ispostavljalo da je to otprilike to... na stranu sad to što bih ja volio da sam bio u krivu, odnosno da ću biti u krivu jer će se i projekcije za budućnost obistiniti...
Jesi, od prvog dana si to pisao. I nisi mjenjao mišljenje. Ja se čak kladila s tobom da neće biti tako 😀. A bila sam sigurna , ili se nadala. A nada je jel..
i još nešto, da naglasim, a to si dobro uočila, ja sam kako veliš u vrijeme kad su se brojevi za potrebe sezone frizirali ukazivao da se radi o friziranju (bude i to isplivalo) i da će odmah po završetku sezone (ispalo je da su nam austrijanci, i slovenci prekinuli istu svojim alarmiranjem zbog velikog povratka zaraženih iz hrvatske) brojevi odmah početi radti i upravo se tako i dogodilo, a onda su forumski smislovi poput Ere i Yode pisali kako do kraja rujna brojevi padaju ispod 500 dnevno zaraženih... da bi Ero izvalio biser prekjučer ili jučer kako kako će broj novozaraženih biti manji od +600 (što god mu to značilo) i da je voljan dati projekciju za više dana smarajući kako će brojevi biti u padu, a već danas sam po sebi sere uz naravno fraze koje ni sam ne razumije ai dok ih bleba daje kakti sam sebi na značaju...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 18 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 16/10/2020, 00:44

red wolf wrote:
michaellcmacha wrote:evo po ovim forumskim ispadima sokrat i šejker su na istoj platformi i onda šejkeru i dalje ne tilta u glavi da nešto s njim trenutno baš i nije u redu...
Pojma nemam koje Šejker...Ono što znam da je pripadnik tvoje vrste...Ono što mogu reći, ovo će uskoro prestati...Sve se događa s razlogom...Nužno je kad je promjena u pitanju...
uzusi komunikacije s tobom mi nalažu da te pošaljem u 3 pičke materine i to ovom prigodom i činim... znači da ponovim marš u 3 pičke materine....
jesi ti toliko našikan lijekovima da nisi u stanju sjeiti se kad si već jednom pisao takve bljuzge prije nekog vremena... aj marš... i ti i kreten koji t skida kaiše sa zglavaka i pušta da okolo tumaraš bez terapije...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 18 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 16/10/2020, 02:01

Da remiziramo... - Page 18 1-1

Važan podatak za zdravstvo:

Potreban broj ICU postelja: 10% od 3,562 = 356
Potreban broj respiratora: 10% od 356 = ~ 36
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 18 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 16/10/2020, 04:53

DA VIDIMO ŠTO  NAM KAŽE STRUKA?

Ja sam ipak samo laik, koji se trudi razumjeti ovo što nam se događa.


https://www.hrt.hr/enz/otvoreno/666488/
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 18 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 16/10/2020, 05:51

Da remiziramo... - Page 18 1-1
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 18 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 16/10/2020, 06:15

evo čovjek koji vodi tu covid bolnicu u emisiji svjesno iznosi neistinu kad kaže da od 160 kreveta sa oboljelima od covid19 je popunjeno 79, kad je dan prije u jutarnjim satima taj prvi blok u kojem je 80 kreveta bio popunjen ful, a večer kad sam ja radio i poslikao onaj drugi blok se lijepo na mojim slikama vidi da se u prizemju popunjavaju sobe i kako sam rekao dok sam ja bio tamo najmanje je 25 kreveta popunjeno to veče, što znači da je u vrijeme snimanja emisije i drugi blok bio blizu da se popuni do kraja ili će biti danas popunjen, čim od sutra počinje popunjavanje šatora...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 18 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 16/10/2020, 06:20

https://twitter.com/annaholligan/status/1316466568793133056

Pokušavam razumjeti, ali mi ne ide...da nije izlaz, to sigurno nije.
Ima i drugih načina za zabavu.
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 18 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 16/10/2020, 06:51

et dosha i taj dan..PRVO maska na njusku,pa mosh vanka.. Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 18 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 16/10/2020, 07:09

Eroo wrote:https://twitter.com/annaholligan/status/1316466568793133056

Pokušavam razumjeti, ali mi ne ide...da nije izlaz, to sigurno nije.
Ima i drugih načina za zabavu.
Gdje su tu prijateljstva i ljubavi? Ništa tu nema od toga.Izgubljeni u vremenu i prostoru.
Jebeni kućni odgoj, ništa drugo...
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 18 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 16/10/2020, 08:02

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/bolnice-pred-kolapsom-otprilike-je-poznat-i-datum-kad-bi-moglo-doci-do-tocke-pucanja-15025580

Svaki plan pada u vodu ako nemaš zdravstveni kadar na raspolaganju.
Liječnika koji znaju tretirati oboljele od COVID-19 je ograničen broj, 
a bit će ga još manje, jer će i sami oboljevati i , nažalost, umirati.
Stižete ubrzano prema toči kad će se morati nekima pokazati mjesto kamo spadaju.

Ja bih pozvao Mutavog i Yodu, oni bi ove probleme riješili po žurnom postupku. :D
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 18 Empty Re: Da remiziramo...

Post by mutava baštarda 16/10/2020, 08:12

Eroo wrote:Da remiziramo... - Page 18 1-1

Važan podatak za zdravstvo:

Potreban broj ICU postelja: 10% od 3,562 = 356
Potreban broj respiratora: 10% od 356 = ~ 36
Šveđani nikada nisu morali koristiti mobilne jedinice. 
Koliko vidim smrtnost im ide ; 0/1/2 dnevno... Kod nas je trenutno puno veća stopa. Pošto si matematičar mogao bi nam izračunati, ako se trendovi ne promjene i dođe nekakav crni scenario do kada ćemo ih stisnuti...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 18 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 16/10/2020, 08:17

mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:Da remiziramo... - Page 18 1-1

Važan podatak za zdravstvo:

Potreban broj ICU postelja: 10% od 3,562 = 356
Potreban broj respiratora: 10% od 356 = ~ 36
Šveđani nikada nisu morali koristiti mobilne jedinice. 
Koliko vidim smrtnost im ide ; 0/1/2 dnevno... Kod nas je trenutno puno veća stopa. Pošto si matematičar mogao bi nam izračunati, ako se trendovi ne promjene i dođe nekakav crni scenario do kada ćemo ih stisnuti...
Priloženi dijagram je više nego jasan za onoga tko želi i može iz njega isčitati zašto je tu.
Budi pozoran na minimalne vrijdnosti, pa si probaj odgovoriti na pitanje zašto su obrnuli smjer. I tako 3x.
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 18 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 16/10/2020, 08:19

Eroo wrote:DA VIDIMO ŠTO  NAM KAŽE STRUKA?

Ja sam ipak samo laik, koji se trudi razumjeti ovo što nam se događa.


https://www.hrt.hr/enz/otvoreno/666488/

Tu je odgovor struke, ne treba izmišljati toplu vodu i proučavati je li ili nije zemlja okrugla. :)
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 18 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 16/10/2020, 08:45

kaya wrote:
michaellcmacha wrote:
kaya wrote:A ja sam stvarno mislila da je oslabio preko ljeta i da je tome stigao kraj..a kad ono..strava.
aj konačno netko zdravog razuma, evo da tebe pitam Kayo, jesam li ja kroz svoje upise opisivao upravo ovakav ili vrlo sličan scenarij ovom, i jesam li ja iznosio brojeve koji su djelovali sa distance nestvarno a kasnije se ispostavljalo da je to otprilike to... na stranu sad to što bih ja volio da sam bio u krivu, odnosno da ću biti u krivu jer će se i projekcije za budućnost obistiniti...
Jesi, od prvog dana si to pisao. I nisi mjenjao mišljenje. Ja se čak kladila s tobom da neće biti tako 😀. A bila sam sigurna , ili se nadala. A nada je jel..
Moja gospođa  neke stvari u 95% slučajeva  nije bila u pravu, ali u 5% je
i tada bi mi volila reć: - To je zato što mene ne slušaš. :D
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 18 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 18 of 50 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 34 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum