ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by darth_vader Wed 14 Oct - 18:10

Moguće. U Sjevernoj Koreji sasvim sigurno.

darth_vader

Posts : 19665
2014-04-17


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Wed 14 Oct - 18:14

Kujiš..hocu reci,da stogod rekli,napravili,bit ce kako ce biti..stej kuul end endžoj..ako nas treba u buducnosti masovno pokositi,ili pretvoriti u hodajuce metiljavce i mrtvace nedugo nakon toga,pa uzivajmo bar sada...

Evo..ja kupijo u Lidlo Šljivovitz iz RH,kao iKruskovac..dobro to cura cucla polako,ja po Sljivovicu ozeginjo,ma prava jest,,bilo i Zuje za kupiti..uzo karton..papica dobra,polako svoje obaveze i posel i Bog te vidijo.. king king king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Wed 14 Oct - 19:20

Kad sereš da boli, jebo ti svoj fakultet kad te ja moram ispravljati, a ti i dalje drobiš po svom...sam capak ti je ali uvijeno rekao da od nedjelje do srijede manipuliraju brojevima jel smo vikendaška nacija ali oonda se to iznivelira od srijede do subote... Kao i obično poslivično čim kreneš prognozirati ode ti dignitet u kurac... Ovih dana imat ćemo nove rekorde, a za 10 dana već ćemo se na njih naviknuti, kak i do sada... A ti ćeš pojačati gas sa grafikonima kako bi forumska svita smetnula s uma kako i koliko griješiš... A tak ti je dobro išlo dok si se igrao sa svojim tabelicama

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Wed 14 Oct - 19:27

Evo sad mi veli jedan mladi tehničar sa hitnog prijema da je 85%covid19 čvrstog bloka popunjeno i da bi se od vikenda mogao početi puniti ovaj montažni šatorski blok

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Wed 14 Oct - 22:32

Hrvatska regija Istra jedina je ‘zelena‘ na svjetskoj korona karti

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/hrvatska-regija-jedina-je-zelena-na-svjetskoj-korona-karti-nadam-se-da-cemo-nastaviti-ovako-15025316

:tu

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74728
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Wed 14 Oct - 22:50

Kroz istru je prošlo 2 milijuna turista iz cijelog svijeta.
Imaju mlade i ne znam koje sve ne lokale, praktično su u centru Europe, a vidi...
Nije nitko kod njih obolio zbog toga što su disciplinirani u nošenju maski, držanju distance
i  održavanju higijene ruku. Oni nemaju ravnozemljaša,to ti je.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74728
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vili40 Thu 15 Oct - 10:08

U POSLJEDNJA 24 sata zabilježena su 793 nova slučaja zaraze virusom SARS-CoV-2 te je broj aktivnih slučajeva u Hrvatskoj danas ukupno 3562. Među njima je 439 pacijenata na bolničkom liječenju, od toga je na respiratoru 26 pacijenata.
Preminulo je 10 osoba.
vili40
vili40

Male
Posts : 10732
2015-08-02


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vili40 Thu 15 Oct - 10:09

ide to prema kritičnom broju a onda će morati ključat hoćeš ili nećeš
vili40
vili40

Male
Posts : 10732
2015-08-02


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Thu 15 Oct - 10:11

vili40 wrote:ide to prema kritičnom broju a onda će morati ključat hoćeš ili nećeš
vili beži nazad... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99092
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Thu 15 Oct - 10:12

Eroo wrote:Hrvatska regija Istra jedina je ‘zelena‘ na svjetskoj korona karti

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/hrvatska-regija-jedina-je-zelena-na-svjetskoj-korona-karti-nadam-se-da-cemo-nastaviti-ovako-15025316

:tu
da ga jebes...ja u ovo nekako ne vjerujem...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99092
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Thu 15 Oct - 10:12

jakovcicu biznis da propadne..ne može..lažiraj na sve moguce nacine...bolesne u kontejnere i trpaj :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99092
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Thu 15 Oct - 10:17

ovi viliji bi sam bežali...beži vili beži cug bu ti pobegel cug bu ti pobegel :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99092
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Thu 15 Oct - 10:51

vili40 wrote:ide to prema kritičnom broju a onda će morati ključat hoćeš ili nećeš
Očigledno se odigrava  onaj lošiji scenario. Bez barem lokalnog ključanja neće ići.
Kod mene je pala upravo takva odluka: ključaju se kritična područja.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74728
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Thu 15 Oct - 10:59

Eroo wrote:
vili40 wrote:ide to prema kritičnom broju a onda će morati ključat hoćeš ili nećeš
Očigledno se odigrava  onaj lošiji scenario. Bez barem lokalnog ključanja neće ići.
Kod mene je pala upravo takva odluka: ključaju se kritična područja.
koliko je danas zarazenih u deželi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99092
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Thu 15 Oct - 11:07

vuksadinare wrote:
Eroo wrote:
vili40 wrote:ide to prema kritičnom broju a onda će morati ključat hoćeš ili nećeš
Očigledno se odigrava  onaj lošiji scenario. Bez barem lokalnog ključanja neće ići.
Kod mene je pala upravo takva odluka: ključaju se kritična područja.
koliko je danas zarazenih u deželi
neslužbeno 745.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74728
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Thu 15 Oct - 16:10

Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:sreća pa će to do kraja ljeta prestati, ako ne a ono do kraja rujna se smanjiti na minimum, ako pak ne ni to, ima kolektivni trajni imunitet, ako ne trajni a ono makar 3 mjeseca da traje, ako ne ni to, bit će cjepivo koje će nas imunizirati onih 3 mjeseca, ako ništa od svega nabrojanog budu lijekovi za koju godinu, samo treba izdurati.... do proljeća... :),
što veli Ero... počeo računati danas za danas.... :))))
Šta bi vi bez mene?Sutra ispod +600. Zabilježi ovo.
Mogu ti ja dat projekciju i za sljedećih 10 dana, ili do kraja veljače iduće godine.
Ako me lijepo zamoliš ispunit ću ti želju. Nisam skup. :)
zabilježio sam, aj sad lijepo te molim, prestani valjat gluposti, ne košta to puno, pogotovo s obzirom da nisi prestar pa da tjeraš onu staračku tvrdoglavost...jel trebam stavljati, što sam ja rekao za ovaj i iduće dane...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Thu 15 Oct - 16:30

zaboravih vas informirati..od sutra se u HN-u,obavezno moraju nositi maske na ulicama..kazna za nepostivanje-250 ojra
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo Thu 15 Oct - 17:08

michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:sreća pa će to do kraja ljeta prestati, ako ne a ono do kraja rujna se smanjiti na minimum, ako pak ne ni to, ima kolektivni trajni imunitet, ako ne trajni a ono makar 3 mjeseca da traje, ako ne ni to, bit će cjepivo koje će nas imunizirati onih 3 mjeseca, ako ništa od svega nabrojanog budu lijekovi za koju godinu, samo treba izdurati.... do proljeća... :),
što veli Ero... počeo računati danas za danas.... :))))
Šta bi vi bez mene?Sutra ispod +600. Zabilježi ovo.
Mogu ti ja dat projekciju i za sljedećih 10 dana, ili do kraja veljače iduće godine.
Ako me lijepo zamoliš ispunit ću ti želju. Nisam skup. :)
zabilježio sam, aj sad lijepo te molim, prestani valjat gluposti, ne košta to puno, pogotovo s obzirom da nisi prestar pa da tjeraš onu staračku tvrdoglavost...jel trebam stavljati, što sam ja rekao za ovaj i iduće dane...

..da će krajem nekog mjeseca  100% najvjerojatnije biti 5 meleona mrtvih u aziji i južnoj americi. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74728
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Thu 15 Oct - 17:19

michaellcmacha wrote:Kad sereš da boli, jebo ti svoj fakultet kad te ja moram ispravljati, a ti i dalje drobiš po svom...sam capak ti je ali uvijeno rekao da od nedjelje do srijede manipuliraju brojevima jel smo vikendaška nacija ali oonda se to iznivelira od srijede do subote... Kao i obično poslivično čim kreneš prognozirati ode ti dignitet u kurac... Ovih dana imat ćemo nove rekorde, a za 10 dana već ćemo se na njih naviknuti, kak i do sada... A ti ćeš pojačati gas sa grafikonima kako bi forumska svita smetnula s uma kako i koliko griješiš... A tak ti je dobro išlo dok si se igrao sa svojim tabelicama
evo tulipane što sam ja napisao, u vezi nas...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by AssadNaPodmornici Thu 15 Oct - 17:28

Preminule su 4 muške osobe (OB Bjelovar, ’40. godište te tri osobe u KB Dubrava, ’35., ’40. i ’38. godište) te 6 ženskih osoba (OB Karlovac, ’30. godište, KB Dubrava, ’44. godište, OB Sisak, ’40. godište i 3 osobe u KIB „Dr. F. Mihaljević, ’30., ’32. i ’50. godište).
10:01 AM · Oct 15, 2020


Većina umrlih je rođena godinama prije nego je ubijen Srpski kralj u Francuskoj

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20922
2018-06-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Thu 15 Oct - 17:28

nije meni problem ponoviti.... rekao sam i tomu ima poprilično vremena da ćemo kraj ove godine dočekati sa preko 50 milijuna zaraženih i da će do tada od covida umrijeti oko 2 milijuna ljudi, a sa covidom i dvostruko više... što se tiče hrvatske  rekao sam da ćemo po najblažem ili najboljem scenariju godinu istjerati sa preko 50 000 zaraženih, od toga bi na žalost moglo biti oko 20% oboljelih i mrtvih bi moglo biti oko 1000...
usput samo da akceptiram nisam ni sumnjao da si najobičnija pička od čovjeka koji nije u stanju priznati kad pogriješi, a ti griješiš li ga griješiš... onaj šejker bar se pokupio i jedno ga vrijeme neće biti, ali njemu možemo i  ne zamjeriti njega je sjjebala znanost.... pitanje je koji je tebi izgovor...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum