ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobro jutro, Predsjedniče!

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Dobro jutro, Predsjedniče! - Page 4 Empty Re: Dobro jutro, Predsjedniče!

Post by melkior 10/8/2020, 22:19

Po svemu sudeći, ja sam samodopadni Hromi Daba  scratch Nije loše, ja zadovoljan  santa

melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Dobro jutro, Predsjedniče! - Page 4 Empty Re: Dobro jutro, Predsjedniče!

Post by melkior 10/8/2020, 22:22

Kako je tek onima koji su drugorazredna šaka jada ili ne daj bože, nasilna vojna lekarka, ili sveprisutni priležnik  bash    lol!
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Dobro jutro, Predsjedniče! - Page 4 Empty Re: Dobro jutro, Predsjedniče!

Post by kaya 10/8/2020, 23:38

Sova nije morao dugo čekati na odgovor:

"Danas imate dželata hrvatskog pravosuđa, Vladimira Šeksa zvanog Kolega koji mrtav hladan kaže novinaru da sam ja davao naloge i upravljao istragom. To je inače Plenkovićev mentor. Govorimo o Sovi. I novinar ga pita jeste li to čuli, jer nitko nije, ali Šeks mirno kaže: Da ja sam to čuo. Možda je bila jedna rakijica previše. Kakvi su to ljudi? Oni koji svjedoče protiv sveučilištaraca, koji im pakiraju, koji odlaze u Haag, ne zato da bi rekli da su svjedoci ratnog zločina, koji je počinio Hrvat. Ja bih svjedočio u tom slučaju i to što je počinitelj Hrvat ne bi bila zapreka da svjedočim. Ali ti se utališ i udružiš sa tužiteljstvom da im poslužiš da Hrvatskoj natovare najveću moguću bijedu"
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Dobro jutro, Predsjedniče! - Page 4 Empty Re: Dobro jutro, Predsjedniče!

Post by veber 10/8/2020, 23:50

kaya wrote:Sova nije morao dugo čekati na odgovor:

"Danas imate dželata hrvatskog pravosuđa, Vladimira Šeksa zvanog Kolega koji mrtav hladan kaže novinaru da sam ja davao naloge i upravljao istragom. To je inače Plenkovićev mentor. Govorimo o Sovi. I novinar ga pita jeste li to čuli, jer nitko nije, ali Šeks mirno kaže: Da ja sam to čuo. Možda je bila jedna rakijica previše. Kakvi su to ljudi? Oni koji svjedoče protiv sveučilištaraca, koji im pakiraju, koji odlaze u Haag, ne zato da bi rekli da su svjedoci ratnog zločina, koji je počinio Hrvat. Ja bih svjedočio u tom slučaju i to što je počinitelj Hrvat ne bi bila zapreka da svjedočim. Ali ti se utališ i udružiš sa tužiteljstvom da im poslužiš da Hrvatskoj natovare najveću moguću bijedu"
gledao sam intervju.

milanović se ponaša kao klasična osoba bez moći.

i točno ukazuje, nema nikaj kaj nije rekao neispravno.

a, govorio je bez blesimetra.

šteta kaj nije bio kvalitetniji novinar. 

lik se usro ko da će ga u gulag poslat.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Dobro jutro, Predsjedniče! - Page 4 Empty Re: Dobro jutro, Predsjedniče!

Post by darth_vader 10/8/2020, 23:56

Noor wrote:
venus wrote:
dijagram wrote:Zena ga zlostavlja doma pa se prazni okolo.

Razumljivo. Klub sa "besplatnim" leftoversima je zalijepljen državnom trakom.

Ona doma kuha dietalno. Čovjek gladan pa grize.
Samo nek grize, dugo..jako dugo nitko to nije tako precizno radio

Pa će malo vukovarskom branitelju "mrš!"... i tako... ovisno jel' na dizalicama ili spuštalicama ga izgleda pere ciklički...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Dobro jutro, Predsjedniče! - Page 4 Empty Re: Dobro jutro, Predsjedniče!

Post by darth_vader 10/9/2020, 00:01

marcellus wrote:opet si se oblokala

To mi je baš super kod nje... 💪
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Dobro jutro, Predsjedniče! - Page 4 Empty Re: Dobro jutro, Predsjedniče!

Post by marcellus 10/9/2020, 00:57

kaya wrote:Sova nije morao dugo čekati na odgovor:

"Danas imate dželata hrvatskog pravosuđa, Vladimira Šeksa zvanog Kolega koji mrtav hladan kaže novinaru da sam ja davao naloge i upravljao istragom. To je inače Plenkovićev mentor. Govorimo o Sovi. I novinar ga pita jeste li to čuli, jer nitko nije, ali Šeks mirno kaže: Da ja sam to čuo. Možda je bila jedna rakijica previše. Kakvi su to ljudi? Oni koji svjedoče protiv sveučilištaraca, koji im pakiraju, koji odlaze u Haag, ne zato da bi rekli da su svjedoci ratnog zločina, koji je počinio Hrvat. Ja bih svjedočio u tom slučaju i to što je počinitelj Hrvat ne bi bila zapreka da svjedočim. Ali ti se utališ i udružiš sa tužiteljstvom da im poslužiš da Hrvatskoj natovare najveću moguću bijedu"

pa dobro, treba imat muda reć sovi što sovu ide

_________________
Dobro jutro, Predsjedniče! - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Dobro jutro, Predsjedniče! - Page 4 Empty Re: Dobro jutro, Predsjedniče!

Post by Eroo 10/9/2020, 01:18

https://narod.hr/hrvatska/video-milanovic-nastavlja-lustrirati-puhovskog-a-spomenuo-i-seksa-govorimo-o-sovi


:tu :^0
Eroo
Eroo

Posts : 74394
2016-07-22


Back to top Go down

Dobro jutro, Predsjedniče! - Page 4 Empty Re: Dobro jutro, Predsjedniče!

Post by n_razbojnik 10/9/2020, 01:33

otvaram oči ujutro samo iz dva razloga...jedan je jer nemogu pišat bez ciljanja , drugo da čujem friško evanđelje po Zoki

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11429
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Dobro jutro, Predsjedniče! - Page 4 Empty Re: Dobro jutro, Predsjedniče!

Post by Eroo 10/9/2020, 02:01

Zoki lustrira po redu..GONG, narikače, Puhovski, Sova.... Ako još Mesića lustrira ne gine mu drugi mandat.  :D
Eroo
Eroo

Posts : 74394
2016-07-22


Back to top Go down

Dobro jutro, Predsjedniče! - Page 4 Empty Re: Dobro jutro, Predsjedniče!

Post by Sora 10/9/2020, 06:12

jasambrend wrote:
marcellus wrote:opet si se oblokala

To mi je baš super kod nje... 💪

A šta veli marcelko koga Milanović ne spomene ne vrijedi pišljivih pet para
Dam se kladiti da marcelka neće
On je toliki gnjus da čak i milanoviću se gadi

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Dobro jutro, Predsjedniče! - Page 4 Empty Re: Dobro jutro, Predsjedniče!

Post by Sora 10/9/2020, 06:35

melkior wrote:
Sora wrote:Da je antifašizam podudarsn s domobranstvom
Većina poklonika HSS-a za vrijeme II. svjetskog rata su i bili domobrani. A to je praktički po svom mentalnom habitusu bila većina stanovnika jer su bili za nezavisnu državu Hrvatsku, ali ne i za talijanske fašiste, nisu se slagali s poklanjanjem Dalmacije Mussoliniju i nisu podržavali naciste, ali istima nisu pružali ni pretjerani oružani otpor. Zapravo, nisu pružali nikakav oružani otpor, a protiv partizana aktivno nisu htjeli ratovati niti na njih pucati jer su ih doživljavali kao prve susjede, itd. I što uostalom da radi domobran kojem je jedan brat u ustašama a drugi u partizanima? Pa služe za prenošenje poruka, opreme i oružja. Nikakvi vojnici ali pouzdani kuriri. 
Ovako je išao njihov ratni put: ustaše su ih naoružale i poslali u napad na partizane. Partizani su ih zarobili, razoružali, skinuli do gola i poslali nazad po novu turu oružja. Domobrani su zapravo, naoružali mnoge partizane ustaškim oružjem. Domobrane su voljeli i ustaše i partizani, oni su bili kao krezubi božji voleki između vampira i vukodlaka. Što pojebeš, što razoružaš i pošalješ natrag do budale  cheers lol!
Izvrstan melkior 
Bravo 
Poznata mi je biografija mnogih partizana 
počeli bi u domobranima nastavili u partizani a 
To je jedan od dokaza da su te oopcije za hrvate slične th. Podudara su politički 

Hrvatima se stalstalno namece ustasluk kao prihvatljivo hrvatsko 
E to rade samo budale i izdajice i majmuni koji nemaju pojma 

Ono sto cini Milanovic je upravo to, spaja antifasizam i domobranstvio 
Ne zaboravite , on je došao iz ljevice   i vec je pokazao svoj otklon pprema Ustastvu 
Ali se kao političar dosetio te povijesti i tih činjenica koje 
Ako to ne otvori oci hrvatima , nikad ova drzavad nece ozdraviti

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Dobro jutro, Predsjedniče! - Page 4 Empty Re: Dobro jutro, Predsjedniče!

Post by Noor 10/9/2020, 06:41

jasambrend wrote:
Noor wrote:
venus wrote:
dijagram wrote:Zena ga zlostavlja doma pa se prazni okolo.

Razumljivo. Klub sa "besplatnim" leftoversima je zalijepljen državnom trakom.

Ona doma kuha dietalno. Čovjek gladan pa grize.
Samo nek grize, dugo..jako dugo nitko to nije tako precizno radio

Pa će malo vukovarskom branitelju "mrš!"... i tako... ovisno jel' na dizalicama ili spuštalicama ga izgleda pere ciklički...
Pa to sam mu tada jako zamjerila i oštro kritizirala...i ubuduce cu, uvijek
Pricam o ovom rešetanju zadnjih 10-ak dana

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Dobro jutro, Predsjedniče! - Page 4 Empty Re: Dobro jutro, Predsjedniče!

Post by kic 10/9/2020, 07:58


predsjednik sad spava.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dobro jutro, Predsjedniče! - Page 4 Empty Re: Dobro jutro, Predsjedniče!

Post by Šandor Winnetou 10/9/2020, 08:45

kic wrote:
predsjednik sad spava.
a netko će ga već probuditi od ovih bukača s kojima je na ratnoj nozi :D

_________________
Dobro jutro, Predsjedniče! - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

Dobro jutro, Predsjedniče! - Page 4 Empty Re: Dobro jutro, Predsjedniče!

Post by melkior 10/9/2020, 11:51

kaya wrote:Sova nije morao dugo čekati na odgovor:

"Danas imate dželata hrvatskog pravosuđa, Vladimira Šeksa zvanog Kolega koji mrtav hladan kaže novinaru da sam ja davao naloge i upravljao istragom. 
A Kenwood Kenon laže kad kaže da ne radi istu stvar. I zato je Milanović dobio popizditis jer su mu generalno, smjestili Božinović i Kenwood Kenon. Milanović čak izravno i kaže da ministar MUP-a i premijer moraju znati o istragama. Zašto bi oni to uopće morali znati? U stvari, radi se o utjecaju politike na pravosuđe, još će ispasti da je Todorić u pravu kad kaže da su mu smjestili Kenwood Kenon i grupa Borg kako bi se dokopali Agrokora.  


  • Politika & Kriminal


Grmoja tvrdi da je premijer zapovijedao DORH-u i kaže da ima dokaze

Mostovac kaže da je spreman odgovarati za svoje izjave i da mu u Saboru mogu skinuti imunitet 


Dobro jutro, Predsjedniče! - Page 4 Nikola-grmoja-840x530


Saborski zastupnik Mosta Nikola Grmoja danas je gostujući na N1 Televiziji govorio je istražnom povjerenstvu koje oporbeni klubovi u Saboru žele osnovati potaknuti aferom Janaf, a u emisiji je pritom i teško optužio predsjednika Vlade Republike Hrvatske.

“Pozivam Hrvatski sabor da mi skine imunitet, a ja s ovog mjesta na vašoj televiziji tvrdim da je Andrej Kenwood Kenon direktno zapovijedao ponašanjem i odlukama DORH-a. Za to imam dokaze”, kazao je Grmoja. Kazao je i da ga za klevetu mogu tužiti i DORH i Andrej Kenwood Kenon. “Spreman sam odgovarati, a svoje kolege u Saboru pozivam da mi skinu imunitet”, dodao je.

U posjedu dokumenata

Potom je precizirao kako je u posjedu određenih dokumenata koje je, kako je kazao, proslijedio, te da se s njima “ništa ne događa”. To je razlog, kazao je Grmoja, zbog kojeg o svemu tome i progovara.
“Imam e-mail u kojem Loreta Bertoša-Kušen organizira prijevaru i moli da se, suprotno pravilniku Ministarstva vanjskih poslova, omogući da bude protupravno raspoređena, čime je omogućila sebi protupravnu korist”, kazao je Grmoja. Potom je ukazao na premijerove riječi “da takve predstavke ne vode ničemu” i dodao kako je DORH prijavu odbacio istog dana.

O saborskom povjerenstvu

Grmoja je komentirao i osnivanje saborskog istražnog povjerenstva koje bi trebalo utvrditi moguća ometanja i onemogućavanja neovisnih istraga i procesuiranja slučajeva korupcije ili druge nedopuštene utjecaje vlasti na njih.

“Skandalozno je da premijer na dan kada (zamjenica) državnog odvjetnica podnosi zahtjev za razrješenjem, jer je kod njenog supruga pronađeno 4,5 milijuna kuna, da on šalje poruku da je sve u redu s radom DORH-a, s radom institucija, porezne uprave, koja nikada nije istraživala nesrazmjer imovine Barišića.”, rekao je Grmoja u emisiji.

https://www.telegram.hr/politika-kriminal/grmoja-iznio-teske-optuzbe-protiv-plenkovica-imam-dokaze-da-je-zapovijedao-dorh-u/
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Dobro jutro, Predsjedniče! - Page 4 Empty Re: Dobro jutro, Predsjedniče!

Post by melkior 10/9/2020, 11:54

Milanović je u pravu kad proziva Plenkovića, a Kenwood Kenon laže ko pas. Problem je u tome što je i Milanović radio sve isto dok je bio premijer, i zato nama uopće treba totalni reset sustava jer se istrage kod nas provode po političkom nalogu i isto tako odbacuju kaznene prijave, pa i ovo posljednje uhićenje za zločine na Ovčari pokazuje da je DORH sve samo ne neovisan.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Dobro jutro, Predsjedniče! - Page 4 Empty Re: Dobro jutro, Predsjedniče!

Post by melkior 10/9/2020, 12:03

Pravosuđe je igračka u rukama političara, a DORH i sudovi uslužni servis vlasti i to je jedina istina. Kada bi pravosuđe doista bilo neovisno, onda bi i i bivši ministar Linić, a i mnogi drugi ministri završili u zatvoru. Istrage i kaznene prijave te rezultati istih se drže i čuvaju u ladicama dok ne ustrebaju političkim nalogodavcima. Dragan Kovačević je pao jer ga je Kenwood Kenon odlučio maknuti s obzirom da HNS više nije koalicijski partner, a JANAF ipak zlatna koka koja nosi milijarde kuna godišnje. Iz istog razloga zbog kojih HDZ (USKOK) nije reagirao još prošle godine uhićenjem Kovačevića i Peteka godinama prije nije ništa rađeno na istragama za ratni zločin na Ovčari. Nije bilo blagoslova politike, jer su HNS i Pupovac bili glavni koalicijski partneri HDZ-ove vlasti. HNS je otpao pa s njima i Kovačević dobio dozvolu za odstrjel, a Grubori su valjda bili prijelomna točka prekretnica zbog koje je Pupovac dao odobrenje da se krene u uhićenje zbog Ovčare.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Dobro jutro, Predsjedniče! - Page 4 Empty Re: Dobro jutro, Predsjedniče!

Post by melkior 10/9/2020, 12:10

Problem je u načinu izbora i trajanju mandata Glavnog državnog odvjetnika, šefa Porezne uprave i ravnatelja Ureda za sprječavanje prava novca. U suštini, ne postoji niti jedan razlog zbog kojeg bi Glavni državni odvjetnik uopće morao biti upoznat o provođenju istrage protiv osumnjičenika za kaznena djela iz nadležnosti USKOK-a, a kamoli da bi o tome morali znati ministar ili predsjednik Vlade. Istrage su tajne i trebale bit biti tajne, a medijima cure informacije iz DORH- i pravosuđa izvan kontrole politike, jer je to jedini način da se osiguraju dotadašnji rezultati rada i istraživanja i USKOK-a i Kriminalističke policije, i očito je da se informacije plasiraju u medije protivno znanju i nalogu Glavne državne odvjetnice, a Milanović divlja jer je osjetio da sve odlazi k vragu dok se vladajući prave nevini ko kurva izliječenja od AIDS-a.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Dobro jutro, Predsjedniče! - Page 4 Empty Re: Dobro jutro, Predsjedniče!

Post by melkior 10/9/2020, 12:15

melkior wrote:Problem je u načinu izbora i trajanju mandata Glavnog državnog odvjetnika, šefa Porezne uprave i ravnatelja Ureda za sprječavanje prava novca. U suštini, ne postoji niti jedan razlog zbog kojeg bi Glavni državni odvjetnik uopće morao biti upoznat o provođenju istrage protiv osumnjičenika za kaznena djela iz nadležnosti USKOK-a, a kamoli da bi o tome morali znati ministar ili predsjednik Vlade. Istrage su tajne i trebale bit biti tajne, a medijima cure informacije iz DORH- i pravosuđa izvan kontrole politike, jer je to jedini način da se osiguraju dotadašnji rezultati rada i istraživanja i USKOK-a i Kriminalističke policije, i očito je da se informacije plasiraju u medije protivno znanju i nalogu Glavne državne odvjetnice, a Milanović divlja jer je osjetio da sve odlazi k vragu dok se vladajući prave nevini ko kurva izliječenja od AIDS-a.
Došlo je do pucanja do lanca poslušnosti u sustavu, i sad je samo pitanje kako političari mogu sanirati štetu prema kojoj je iz aviona vidljivo da je car gol. Jedno je sigurno, HDZ neće dopustiti osnivanje istražnog saborskog povjerenstva koje bi trebalo utvrditi utjecaj politike na pravosuđe, jer bi samim time i sebi potpisali političku smrtnu presudu. Nikakve institucije države, već jedino osobna neposlušnost nižih struktura u hijerarhijskom lancu vlasti i mediji koji dobivaju informacije trenutno su jedina samovolja vlasti i očuvanja kakve-takve demokracije.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Dobro jutro, Predsjedniče! - Page 4 Empty Re: Dobro jutro, Predsjedniče!

Post by melkior 10/9/2020, 12:18

Onog trenutka kad je Kovačević dobio dojavu da se protiv njega sprema uhićenje USKOK je bio primoran sve rezultate istrage javno podastrijeti medijima, na užas politike, javno Milanovića i prešutno Plenkovića.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Dobro jutro, Predsjedniče! - Page 4 Empty Re: Dobro jutro, Predsjedniče!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum