ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobro jutro Pariz

Go down

Dobro jutro Pariz Empty Dobro jutro Pariz

Post by Yehudi 14/6/2016, 05:56

KRVOPROLIĆE U PARIZU Na ulici zaklao policajca i njegovu ženu, ranio im sina: Ja sam borac IS-a


Dobro jutro Pariz Pucnjava


U predgrađu Yvelinesu blizu Versaillesa napadač je u ponedjeljak oko 20:30 nožem pred obiteljskom kućom devet puta izbo i usmrtio jednog policajca, navodno svog susjeda, nakon čega se zabarikadirao u kući te njegovu suprugu, također policajku, i njihovo dijete uzeo za taoce.
Zatim je ubio i ženu, što je oko ponoći isprovociralo munjevitu akciju policijskih specijalaca koji su pozvani na mjesto događaja. Upali su u kuću i uslijedila je razmjena vatre tijekom koje se čulo i nekoliko eksplozija.
U konačnici su specijalci našli mrtvo tijelo žene te ranjenog trogodišnjeg dječačića, koji je sada na sigurnom.
Napadač je također mrtav, no nije jasno je li život izgubio uslijed intervencije specijalaca ili je počinio suicid. Francuska agencija AFP izvijestila je da je napadač tijekom neuspjelih pregovora s policijom rekao kako je on borac Islamske države, a i novinska agencija ISIS-a Amaq izvijestila je da je za krvoproliće odgovoran njezin borac.
Svjedoci tvrde da je, dok je zabadao nož u policajčev trbuh, napadač, navodno u 20-im godinama, urlikao 'Allahu Akbar'.

http://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/krvoprolice-u-parizu-na-ulici-zaklao-policajca-i-njegovu-zenu-ranio-im-sina-ja-sam-borac-is-a/4432632/
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Dobro jutro Pariz Empty Re: Dobro jutro Pariz

Post by Yehudi 14/6/2016, 06:00

" Svaki svoga ubijte subašu "


 Čini se da je takva direktiva iz Rakke, svatko neka u svome susjedstvu locira policajca,


dalje znate šta vam je činiti.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Dobro jutro Pariz Empty Re: Dobro jutro Pariz

Post by omni 14/6/2016, 08:23

Nikada izgleda europljani da shvate da rat vec odavno traje i da je vrijeme da se tako i ponasa i reagira.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Dobro jutro Pariz Empty Re: Dobro jutro Pariz

Post by catabbath 14/6/2016, 09:01

Opet religija mira :). U biti njima je bilo koji razlog dobar za napravit sranje, pederi, oskudno odjevene žene, karikatura Muhameda, ...

_________________
Dobro jutro Pariz Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12391
2015-08-22


Back to top Go down

Dobro jutro Pariz Empty Re: Dobro jutro Pariz

Post by Guest 14/6/2016, 09:01

A..to quratz...ako nije kao u Floridi,nije vrijedno citanja...barem 50 mora pasti.. Suspect Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dobro jutro Pariz Empty Re: Dobro jutro Pariz

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum