ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rođendanska proslava savjetnika bivše predsjednice pretvorila se u koronaparty. Zaraženo najmanje 9 ljudi

Go down

Rođendanska proslava savjetnika bivše predsjednice pretvorila se u koronaparty. Zaraženo najmanje 9 ljudi Empty Rođendanska proslava savjetnika bivše predsjednice pretvorila se u koronaparty. Zaraženo najmanje 9 ljudi

Post by debotoijusto Tue 6 Oct - 21:55

Devet osoba, uključujući i slavljenika, zaraženo je na rođendanskoj proslavi Tomislava Madžara, bivšeg savjetnika predsjednice Kolinde Grabar-Kitarović, javlja Jutarnji list. Madžar, koji je inače i ravnatelj i utemeljitelj zdravstvene ustanove Vaš pregled, slavio je u prostorima zdravstvene ustanove.
Jutarnji list neslužbeno doznaje kako su s proslave prešućeni neki kontakti, odnosno da epidemiolozi nisu odmah dobili potpuni popis ljudi koji bi trebao u samoizolaciju. No, Madžar tvrdi kako to nije istina.
“Nije istina da sam prešutio niti jedan kontakt. Bolest sam razvio u četvrtak, a prema uputama epidemiologa dao sam kontakte koje sam imao 48 sati ranije od dijagnoze. Niti na kraj pameti mi nije bilo da bi to moglo biti povezano s događajem od subote”, rekao je za Jutarnji list.

Tvrdi i kako njegova proslava rođendana nije bila nikakva velika zabava, već obična radna subota gdje su se okupili nakon posla. Došlo je, kaže, i nekoliko ljudi izvana.
“Cijelo vrijeme epidemije držimo se mjera jer smo ozbiljna ustanova, ali nažalost virus je takav da se probija na mnogo mjesta, a svjedočimo probojima u razne zdravstvene ustanove, domove za starije…”, rekao je Madžar za Jutarnji.


Zbog proboja koronavirusa njegova je klinika morala obustaviti i rad. Na službenoj web stranici stoji obavijest kako su svi odjeli privremeno otišli u samoizolaciju dok ne dobiju rezultate testiranja na koronavirus.

https://www.telegram.hr/zivot/rodendanska-proslava-savjetnika-bivse-predsjednice-pretvorila-se-u-koronaparty-zarazeno-najmanje-9-ljudi/
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30572
2014-04-12


Back to top Go down

Rođendanska proslava savjetnika bivše predsjednice pretvorila se u koronaparty. Zaraženo najmanje 9 ljudi Empty Re: Rođendanska proslava savjetnika bivše predsjednice pretvorila se u koronaparty. Zaraženo najmanje 9 ljudi

Post by debotoijusto Tue 6 Oct - 21:55

Rođendanska proslava savjetnika bivše predsjednice pretvorila se u koronaparty. Zaraženo najmanje 9 ljudi 227065e33e83262ff403
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30572
2014-04-12


Back to top Go down

Rođendanska proslava savjetnika bivše predsjednice pretvorila se u koronaparty. Zaraženo najmanje 9 ljudi Empty Re: Rođendanska proslava savjetnika bivše predsjednice pretvorila se u koronaparty. Zaraženo najmanje 9 ljudi

Post by aben Tue 6 Oct - 21:58

odrasli čovik slavi rođendan? 

ma, nek propade ova civilizacija.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Rođendanska proslava savjetnika bivše predsjednice pretvorila se u koronaparty. Zaraženo najmanje 9 ljudi Empty Re: Rođendanska proslava savjetnika bivše predsjednice pretvorila se u koronaparty. Zaraženo najmanje 9 ljudi

Post by AssadNaPodmornici Tue 6 Oct - 22:22

taj tomislav madžar je komad budaletine i žao mi je što je fatality rate ove prehlade 0.1%  tako da nikome od njih neće biti ništa

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20871
2018-06-14


Back to top Go down

Rođendanska proslava savjetnika bivše predsjednice pretvorila se u koronaparty. Zaraženo najmanje 9 ljudi Empty Re: Rođendanska proslava savjetnika bivše predsjednice pretvorila se u koronaparty. Zaraženo najmanje 9 ljudi

Post by Trinity Tue 6 Oct - 22:59

9 ljudi? Koja vijest.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Rođendanska proslava savjetnika bivše predsjednice pretvorila se u koronaparty. Zaraženo najmanje 9 ljudi Empty Re: Rođendanska proslava savjetnika bivše predsjednice pretvorila se u koronaparty. Zaraženo najmanje 9 ljudi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum