ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO)

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO) Empty Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO)

Post by Guest Sat 6 Aug - 5:35

06. Avgust 2016. | 05:32


STRAVIČNA EKSPLOZIJA U FRANCUSKOJ: Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO)

Desila se velika eksplozija, čiji uzrok još nije utvrđen, a usledio je požar. Na poziv sa lica mesta brzo su reagovali vatrogasci, ali već je bilo kasno za 13 ljudi koji su izgoreli u požaru ili su se ugušili




Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO) 9k=
Najmanje 13 ljudi nastradalo je rano jutros u stravičnoj eksploziji i požaru koji je potom usledio u kafiću u Ruanu, glavnom  gradu francuske provincije Normandije, javljaju mediji. Većina poginulih su mladi, koji su slavili rođendan u lokalnom baru.


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO) Empty Re: Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO)

Post by epikur37 Sat 6 Aug - 5:38

Trpaj
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO) Empty Re: Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO)

Post by Guest Sat 6 Aug - 5:58

najgore, sto je to postala svakodnevnica.
napravili su gresku, na prostoru francuske
zadrzali su kolonij. odnos prema njima.
nisu ih primecivali, zive paralelne zivote.
jednostavno nisu bili svesne cinjenice
da je to dugorocno  nemoguce.
francuska nije indokina, alzir i td.
nema nazad.
svakako sam na strani francuza !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO) Empty Re: Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO)

Post by Winter is coming Sat 6 Aug - 6:09

zasto?jesu oni bii na nasoj strani 1999? ili su nas zasipali bombama
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO) Empty Re: Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO)

Post by Guest Sat 6 Aug - 6:24

Winter is coming wrote:zasto?jesu oni bii na nasoj strani 1999? ili su nas zasipali bombama

Slabo pamti.   Zaboravio je i da su vam Rusi pomogli tada.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO) Empty Re: Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO)

Post by Guest Sat 6 Aug - 6:26

pizzon wrote:
nema nazad.
svakako sam na strani francuza !

Francuzi nisu sami... i to je nešto.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO) Empty Re: Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO)

Post by jastreb Sat 6 Aug - 6:28

Ne znam što se čuditi . Pa kad to odavno nije čudno u Iraku,ili u Islamabadu,ne znam zašto bi ovo u Parizu bila neka čudnovata vijest.

Uglavnom Balkan više nije bure baruta.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO) Empty Re: Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO)

Post by Guest Sat 6 Aug - 7:39

http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-36995155

Nije teroristicki napd svakako
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO) Empty Re: Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO)

Post by Guest Sat 6 Aug - 7:40

Winter is coming wrote:zasto?jesu oni bii na nasoj strani 1999? ili su nas zasipali bombama

tacno, nisu zasluzili.
ja samo gledam sire, stiteci sebe, francizi, stite i srbiju,
u ovom slucaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO) Empty Re: Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO)

Post by udba Sat 6 Aug - 7:44

pizzon wrote:
Winter is coming wrote:zasto?jesu oni bii na nasoj strani 1999? ili su nas zasipali bombama

tacno, nisu zasluzili.
ja samo gledam sire, stiteci sebe, francizi, stite i srbiju,
u ovom slucaju.
a Kosovo? Štite li Kosovo? Ček, da ne guglam, jesu li oni priznali tu islamsku državicu na povijesnoj teritoriji Srbije u kojoj su nekad stolovali najveći srpski srednjevjekovni kraljevi?
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO) Empty Re: Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO)

Post by Guest Sat 6 Aug - 7:47

udba wrote:
pizzon wrote:
Winter is coming wrote:zasto?jesu oni bii na nasoj strani 1999? ili su nas zasipali bombama

tacno, nisu zasluzili.
ja samo gledam sire, stiteci sebe, francizi, stite i srbiju,
u ovom slucaju.
a Kosovo? Štite li Kosovo? Ček, da ne guglam, jesu li oni priznali tu islamsku državicu na povijesnoj teritoriji Srbije u kojoj su nekad stolovali najveći srpski srednjevjekovni kraljevi?

jesu, znas sta nam kazu.
i to oni frac. koji se bave humanitarnim akcijama na kosmetu, za srpske enklave.
ovako; vi ste priznali alzir, i bili uvek na strani pokreta vs francuske.
mi ucutimo, i dalje nosimo krst titove politike, jer ga se nismo odrekli, u startu,
nemilosrdno, ko sta je moralo, samo vreme zahtevalo i na to ukazivalo, pol. trenutak.
mi i dalje vozimo neke nesvrstane.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO) Empty Re: Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO)

Post by Guest Sat 6 Aug - 7:56

Francuska: Požar na proslavi rođendana, 13 mrtvih
Najmanje 13 ljudi je poginulo, a šestoro je povređeno u požaru koji je izbio rano jutros za vreme proslave rođendana u kafeu u gradu Ruan, na severu Francuske.

tanjug:06 Avgust 2016 08:05


PARIZ - Najmanje 13 ljudi je poginulo, a šestoro je povređeno u požaru koji je izbio rano jutros za vreme proslave rođendana u kafeu u gradu Ruan, na severu Francuske.
Plamen su izazvale svećice sa rođendanske torte koje su zapalile polistirenski plafon podruma u kom je organizovana proslava, prenosi AFP.
Žrtve su stradale od udisanja toksičnih gasova nastalih mešavinom  plaštičnih materijala u plamenu, saopštila je policija.
Policijski izvori su potvrdili da se nije dogodila nikakva eksplozija, kao i da su uzrok požara rođendanske svećice.
Francuski ministar unutrašnjih poslova Bernar Kaznev u saopštenju navodi da je u požaru poginulo 13 osoba, šet je povređeno, od kojih se jedan nalazi u kritičnom stanju i dodaje da je u gašenju požara učestvovalo 50 vatrogasaca.


Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO) Tan2016-8-6_85431807_3






Najmanje 13 ljudi je poginulo, a šestoro je povređeno u požaru koji je izbio rano jutros za vreme proslave rođendana u kafeu u gradu Ruan, na severu Francuske. AP foto - Kamil Zihnioglu


Vaša reklama ovde:



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO) Empty Re: Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO)

Post by udba Sat 6 Aug - 8:01

pizzon wrote:
udba wrote:
pizzon wrote:
Winter is coming wrote:zasto?jesu oni bii na nasoj strani 1999? ili su nas zasipali bombama

tacno, nisu zasluzili.
ja samo gledam sire, stiteci sebe, francizi, stite i srbiju,
u ovom slucaju.
a Kosovo? Štite li Kosovo? Ček, da ne guglam, jesu li oni priznali tu islamsku državicu na povijesnoj teritoriji Srbije u kojoj su nekad stolovali najveći srpski srednjevjekovni kraljevi?

jesu, znas sta nam kazu.
i to oni frac. koji se bave humanitarnim akcijama na kosmetu, za srpske enklave.
ovako; vi ste priznali alzir, i bili uvek na strani pokreta vs francuske.
mi ucutimo, i dalje nosimo krst titove politike, jer ga se nismo odrekli, u startu,
nemilosrdno, ko sta je moralo, samo vreme zahtevalo i na to ukazivalo, pol. trenutak.
mi i dalje vozimo neke nesvrstane.

Vidiš, zapadnjaci su uvijek prodavali muslimana Balkan, sad, kad su si ih sami dovukli i ne znaju šta bi s njima opet bi Balkanci trebali podmetati leđa. Osim toga ne bori se Francuska protiv Islama nego samo protiv nekih svojih građana koji ne priznaju egalite, fraterlite i jebali-te. Tako da je to interna stvar Francuza.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO) Empty Re: Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO)

Post by Guest Sat 6 Aug - 11:41

Opet neka nesretna mladost u Khozoepa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO) Empty Re: Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO)

Post by Winter is coming Sat 6 Aug - 11:56

pizzon wrote:
Winter is coming wrote:zasto?jesu oni bii na nasoj strani 1999? ili su nas zasipali bombama

tacno, nisu zasluzili.
ja samo gledam sire, stiteci sebe, francizi, stite i srbiju,
u ovom slucaju.
ma dobro znam da se u politici jedno govori drugo misli trece radi,treba im ono iz kurtoazije izjaviti saucesce i to je to
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO) Empty Re: Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO)

Post by flumen Sat 6 Aug - 12:53

imali smo mi tu od 90 do 95 isto...samo su teroristi bili srbi...svijet je medjutim ocekivao da se sa teroristima pregovara, a ne obracunava. 95. srecom bila je Oluja i teroristi su otisli doma...jos ih je nekoliko ostalo kao i njihovih konvertita - sto samo pokazuje koliko je borba protiv terorizma teska.

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO) Empty Re: Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO)

Post by jastreb Sat 6 Aug - 12:56

flumen wrote:imali smo mi tu od 90 do 95 isto...samo su teroristi bili srbi...svijet je medjutim ocekivao da se sa teroristima pregovara, a ne obracunava. 95. srecom bila je Oluja i teroristi su otisli doma...jos ih je nekoliko ostalo kao i njihovih konvertita - sto samo pokazuje koliko je borba protiv terorizma teska.
Jel ti možeš bez Srba???

Kakve veze sad imaju Srbi sa ovim u Parizu?
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO) Empty Re: Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO)

Post by Winter is coming Sat 6 Aug - 12:58

pa imaju,takodjer i ratovi indijanaca i kauboja su usko povezani sa Srbima

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO) Empty Re: Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO)

Post by jastreb Sat 6 Aug - 13:07

Winter is coming wrote:pa imaju,takodjer i ratovi indijanaca i kauboja su usko povezani sa Srbima
Evo i ovog!

Kad su to ratovali indijanci i kauboji?

Kauboji su stočari i čistači štala,goniči stoke i izazivači incidenata po kafanama.

Indijanci su ratovali protiv plavih bluza. A opet neka plemena su se tada pridrućžila bijelcima i ratovala protiv drugih plemena.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO) Empty Re: Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO)

Post by Winter is coming Sat 6 Aug - 13:10

da dobro divanis,kauboji bi se tu nasli u nebranom grozdju jer indijanci nisu bas gotivili doseljenike,sta ti je vrijeme,zaboravio sam svu onu literaturu koju sam nasao ...o winetuu,old shuterhandu i old shurehandu,jel ti vjerujes da je Winetu mogao skakati po 4 metra u daljinu?

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO) Empty Re: Najmanje 13 mrtvih, ljudi živi goreli! (FOTO) (VIDEO)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum