ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska odbijenica Pompeu!Hrvatsko NE Americi,zauzet ćemo stav kao Italija i nećemo potpisati izjavu protiv Kine!

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Hrvatska odbijenica Pompeu!Hrvatsko NE Americi,zauzet ćemo stav kao Italija i nećemo potpisati izjavu protiv Kine! - Page 7 Empty Re: Hrvatska odbijenica Pompeu!Hrvatsko NE Americi,zauzet ćemo stav kao Italija i nećemo potpisati izjavu protiv Kine!

Post by Hektorović 2/10/2020, 23:20

mobiu$ wrote:Bilo je na temi, unaprijed najavljeno i raspravilo se.

Mislim da je to prošlo glatkije od nekih drugih tema, jer se Pompeo nije došao, a i ne može, se obvezivati na dulji rok.

On nije čovjek s kojim ćemo razgovarati o BiH, a ako i bude bio, biti će nakon izbora.

Bio je u anti-5G turneji, tamo mu je bio fokus. Mi smo pak došli sa dosta tema, ali tako je kad je sastanak. Sve su teme unaprijed definirane i najavljene.

On je rekao da ne može na konferenciji za novinare u par minuta reći što su sve dogovorili, ali po pitanju BiH vjerojatno nije želio govoriti jer nije želio izreći lapsus.

Bitno je da prenese u Washington da BiH neće ni na Paraolimpijske igre, dok se izbornik pravilima ne zajamči puna konstitutivnost i istinska ravnopravnost sva 3 naroda, i da je sada SAD-u jasno zašto RH ne priznaju Komšića kao hrvatskog člana Predsjedništva. On u Predsjedništvu sjedi, ali ga Hrvati tamo nisu izabrali, što je teško kršenje i Daytona i Ustava, i nikakav ESLJP ne može nikakvim presedanom (jer tako niti funkcionira taj sud a ni BiH nije zemlja common law) obezvrijediti međunarodni sporazum za koji Hrvatska i SAD jamče.

Jasno

Drugo je da niži službenici iz ambasade smanje doživljaj

Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Hrvatska odbijenica Pompeu!Hrvatsko NE Americi,zauzet ćemo stav kao Italija i nećemo potpisati izjavu protiv Kine! - Page 7 Empty Re: Hrvatska odbijenica Pompeu!Hrvatsko NE Americi,zauzet ćemo stav kao Italija i nećemo potpisati izjavu protiv Kine!

Post by epikur37 2/10/2020, 23:21

mobiu$ wrote:Bilo je na temi, unaprijed najavljeno i raspravilo se.

Mislim da je to prošlo glatkije od nekih drugih tema, jer se Pompeo nije došao, a i ne može, se obvezivati na dulji rok.

On nije čovjek s kojim ćemo razgovarati o BiH, a ako i bude bio, biti će nakon izbora.

Bio je u anti-5G turneji, tamo mu je bio fokus. Mi smo pak došli sa dosta tema, ali tako je kad je sastanak. Sve su teme unaprijed definirane i najavljene.

On je rekao da ne može na konferenciji za novinare u par minuta reći što su sve dogovorili, ali po pitanju BiH vjerojatno nije želio govoriti jer nije želio izreći lapsus.

Bitno je da prenese u Washington da BiH neće ni na Paraolimpijske igre, dok se izbornik pravilima ne zajamči puna konstitutivnost i istinska ravnopravnost sva 3 naroda, i da je sada SAD-u jasno zašto RH ne priznaju Komšića kao hrvatskog člana Predsjedništva. On u Predsjedništvu sjedi, ali ga Hrvati tamo nisu izabrali, što je teško kršenje i Daytona i Ustava, i nikakav ESLJP ne može nikakvim presedanom (jer tako niti funkcionira taj sud a ni BiH nije zemlja common law) obezvrijediti međunarodni sporazum za koji Hrvatska i SAD jamče.

x

Kao što rekoh

ova tema je uzeta u nacionalni konsenzus i aktivu vanjske politike

a kad su takve stvari u pitanju

imam povjerenja u hrvatsku politku

strpljenja ne  ali povjerenja da
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvatska odbijenica Pompeu!Hrvatsko NE Americi,zauzet ćemo stav kao Italija i nećemo potpisati izjavu protiv Kine! - Page 7 Empty Re: Hrvatska odbijenica Pompeu!Hrvatsko NE Americi,zauzet ćemo stav kao Italija i nećemo potpisati izjavu protiv Kine!

Post by Guest 2/10/2020, 23:24

Nije stvar u Erdoganu, on je samo rezultanta političkih gibanja, prvenstveno ruralne Turske, koja nikada nije prihvatila Atatürkove reforme i koja sanja otvorenih očiju sultanat.

Prije je turska vojska to priječila relativno čestim državnim udarima, ali je njen utjecaj u društvu opao s krajem Hladnog rata i usponom napetosti na Bliskom Istoku, Kavkazu i rastu islamizma.

Erdogan je čovjek, ali Turska postaje novi Iran, ne onako dramatično, ali svakako podjednako važno na geopolitičkoj sceni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska odbijenica Pompeu!Hrvatsko NE Americi,zauzet ćemo stav kao Italija i nećemo potpisati izjavu protiv Kine! - Page 7 Empty Re: Hrvatska odbijenica Pompeu!Hrvatsko NE Americi,zauzet ćemo stav kao Italija i nećemo potpisati izjavu protiv Kine!

Post by crvenkasti 2/10/2020, 23:26

Sad se vidi da su Srbi ustvari Hrvati.
Dok smo mi Hrvati više Srbi nego oni.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28809
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatska odbijenica Pompeu!Hrvatsko NE Americi,zauzet ćemo stav kao Italija i nećemo potpisati izjavu protiv Kine! - Page 7 Empty Re: Hrvatska odbijenica Pompeu!Hrvatsko NE Americi,zauzet ćemo stav kao Italija i nećemo potpisati izjavu protiv Kine!

Post by RayMabus 2/10/2020, 23:26

mobiu$ wrote:Nije stvar u Erdoganu, on je samo rezultanta političkih gibanja, prvenstveno ruralne Turske, koja nikada nije prihvatila Atatürkove reforme i koja sanja otvorenih očiju sultanat.

Prije je turska vojska to priječila relativno čestim državnim udarima, ali je njen utjecaj u društvu opao s krajem Hladnog rata i usponom napetosti na Bliskom Istoku, Kavkazu i rastu islamizma.

Erdogan je čovjek, ali Turska postaje novi Iran, ne onako dramatično, ali svakako podjednako važno na geopolitičkoj sceni.
Briga me. Ja sam vojno lice. Napad je najbolja obrana.

Nepriznata republika turski Cipar je nepostojeća i turske vojne snage ima da se maknu ća i cijeli Cipar je EU.

Kraj rasprave.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatska odbijenica Pompeu!Hrvatsko NE Americi,zauzet ćemo stav kao Italija i nećemo potpisati izjavu protiv Kine! - Page 7 Empty Re: Hrvatska odbijenica Pompeu!Hrvatsko NE Americi,zauzet ćemo stav kao Italija i nećemo potpisati izjavu protiv Kine!

Post by epikur37 2/10/2020, 23:29

crvenkasti wrote:Sad se vidi da su Srbi ustvari Hrvati.
Dok smo mi Hrvati više Srbi nego oni.

Mi smo gori od Srba a oni su u stavri lošiji Hrvati.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvatska odbijenica Pompeu!Hrvatsko NE Americi,zauzet ćemo stav kao Italija i nećemo potpisati izjavu protiv Kine! - Page 7 Empty Re: Hrvatska odbijenica Pompeu!Hrvatsko NE Americi,zauzet ćemo stav kao Italija i nećemo potpisati izjavu protiv Kine!

Post by Guest 2/10/2020, 23:29

Uglavnom, ne sumnjam da je Andrej, a ostalo je u sjeni sastanka u Dubrovniku, jučer, kad se raspravljalo o Turskoj i migrantima, odigrao pas s Ciprom i Austrijom i nadovezao se s opisom situacije u BiH, gdje Turska otvoreno potiče kršenje Daytona.

To je važno u kontekstu BiH perspektive i prema EU, ali i NATO, jer je tamo bila i većina članica Saveza.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska odbijenica Pompeu!Hrvatsko NE Americi,zauzet ćemo stav kao Italija i nećemo potpisati izjavu protiv Kine! - Page 7 Empty Re: Hrvatska odbijenica Pompeu!Hrvatsko NE Americi,zauzet ćemo stav kao Italija i nećemo potpisati izjavu protiv Kine!

Post by Guest 2/10/2020, 23:31

crvenkasti wrote:Sad se vidi da su Srbi ustvari Hrvati.
Dok smo mi Hrvati više Srbi nego oni.

Da, to je na tragu Krležine o srpskom junaštvu i hrvatskoj kulturi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska odbijenica Pompeu!Hrvatsko NE Americi,zauzet ćemo stav kao Italija i nećemo potpisati izjavu protiv Kine! - Page 7 Empty Re: Hrvatska odbijenica Pompeu!Hrvatsko NE Americi,zauzet ćemo stav kao Italija i nećemo potpisati izjavu protiv Kine!

Post by epikur37 4/10/2020, 09:50

[size=46]Pompeo: Uvjeren sam da nijedan hrvatski građanin ne želi da kineska Komunistička partija ima sliku njegova djeteta[/size]

https://direktno.hr/direkt/pompeo-uvjeren-sam-da-nijedan-hrvatski-gradanin-ne-zeli-da-kineska-komunisticka-partija-ima-sliku-njegovadjeteta-209268/?fbclid=IwAR3CkL4qmzYnyU5NRmXZLosiWL5tNtqgEwdpntIzQ7duYvB2lz7vdBVt_Wk

--------------------

ali pazi američke seljačine :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvatska odbijenica Pompeu!Hrvatsko NE Americi,zauzet ćemo stav kao Italija i nećemo potpisati izjavu protiv Kine! - Page 7 Empty Re: Hrvatska odbijenica Pompeu!Hrvatsko NE Americi,zauzet ćemo stav kao Italija i nećemo potpisati izjavu protiv Kine!

Post by epikur37 4/10/2020, 09:51

Koja šuplja priča za američke redneke :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvatska odbijenica Pompeu!Hrvatsko NE Americi,zauzet ćemo stav kao Italija i nećemo potpisati izjavu protiv Kine! - Page 7 Empty Re: Hrvatska odbijenica Pompeu!Hrvatsko NE Americi,zauzet ćemo stav kao Italija i nećemo potpisati izjavu protiv Kine!

Post by Guest 4/10/2020, 09:55

epikur37 wrote:Koja šuplja priča za američke redneke :D
vrijeđa ti socijalistički habitus ,,,razumin te ,,,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska odbijenica Pompeu!Hrvatsko NE Americi,zauzet ćemo stav kao Italija i nećemo potpisati izjavu protiv Kine! - Page 7 Empty Re: Hrvatska odbijenica Pompeu!Hrvatsko NE Americi,zauzet ćemo stav kao Italija i nećemo potpisati izjavu protiv Kine!

Post by Guest 4/10/2020, 09:56

crvenkasti wrote:Sad se vidi da su Srbi ustvari Hrvati.
Dok smo mi Hrvati više Srbi nego oni.
to je zasigurno istinito uz činjenicu da je tvoj neostvareni san zvan jugoslavija  bio to što je bio
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska odbijenica Pompeu!Hrvatsko NE Americi,zauzet ćemo stav kao Italija i nećemo potpisati izjavu protiv Kine! - Page 7 Empty Re: Hrvatska odbijenica Pompeu!Hrvatsko NE Americi,zauzet ćemo stav kao Italija i nećemo potpisati izjavu protiv Kine!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum