ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goran Bare:HDZ mi je sad draži od SDP-a

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Goran Bare:HDZ mi je sad draži od SDP-a - Page 2 Empty Re: Goran Bare:HDZ mi je sad draži od SDP-a

Post by vuksadinare 29/9/2020, 09:52

veber wrote:mene zanima od čega općenito žive?
stalno cvile kako im je teško a ekipa ne da ima vozni park već i nekretnina ohoho.

ajd pol njih su prostitutci. to je valjda skupna imenica za muške i ženske.
pokojni arsen dedić je živio od glazbe. pisao je pjesme, skladao i skromno živio s gabi.

maja ušupak, se dere u kanalizaciju za 300 eura. ima tih pevaljki ko blata, pa tko to financira?
oni koji ih dođu gledati i slusati...maja ušupak nije glupa..ona je svoju karijeru bazirala na tome da ce pjevati najvecim djelom na svadbama,tulumima,sajmovima...a tu je lova najveca...i u krizi ce imati gaže...dok druge poput npr.nine badric,cetinskog,žaka misle ako odrade dva,tri koncerta u areni na godinu glume žiri u nekom showu da su pobrali vrhnje a ovo sve drugo im je ispod casti da pjevaju mislim na svadbe,sajmove i slicno...i sad normalno kukaju dok šuputica lijepo svaki tjedan svadba jedna...i digne par tisucica eura i jos dobije u sise lovu na bini..i ona sad moze naslikavati se po havajima,tahitima,sejšelima dok nina,cetinski,žak,bare moraju padati nicice na koljena pred politicarima,tajkunima da im daju bar za kavu i cvarke

vuksadinare

Posts : 99025
2015-09-08


Back to top Go down

Goran Bare:HDZ mi je sad draži od SDP-a - Page 2 Empty Re: Goran Bare:HDZ mi je sad draži od SDP-a

Post by mutava baštarda 29/9/2020, 09:53

Znači kad sdpeovac pošmrće jaču dozu i sprži mozak postane HDZovac...
A ovi još traže legalizaciju droga. Luđaci pucaju sebi u koljena...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


IL Risorto likes this post

Back to top Go down

Goran Bare:HDZ mi je sad draži od SDP-a - Page 2 Empty Re: Goran Bare:HDZ mi je sad draži od SDP-a

Post by veber 29/9/2020, 10:01

vuksadinare wrote:
veber wrote:mene zanima od čega općenito žive?
stalno cvile kako im je teško a ekipa ne da ima vozni park već i nekretnina ohoho.

ajd pol njih su prostitutci. to je valjda skupna imenica za muške i ženske.
pokojni arsen dedić je živio od glazbe. pisao je pjesme, skladao i skromno živio s gabi.

maja ušupak, se dere u kanalizaciju za 300 eura. ima tih pevaljki ko blata, pa tko to financira?
oni koji ih dođu gledati i slusati...maja ušupak nije glupa..ona je svoju karijeru bazirala na tome da ce pjevati najvecim djelom na svadbama,tulumima,sajmovima...a tu je lova najveca...i u krizi ce imati gaže...dok druge poput npr.nine badric,cetinskog,žaka misle ako odrade dva,tri koncerta u areni na godinu glume žiri u nekom showu da su pobrali vrhnje a ovo sve drugo im je ispod casti da pjevaju mislim na svadbe,sajmove i slicno...i sad normalno kukaju dok šuputica lijepo svaki tjedan svadba jedna...i digne par tisucica eura i jos dobije u sise lovu na bini..i ona sad moze naslikavati se po havajima,tahitima,sejšelima dok nina,cetinski,žak,bare moraju padati nicice na koljena pred politicarima,tajkunima da im daju bar za kavu i cvarke
neka se bave čime se već bave. ali cvilit da nemaju od čega živjet pa neka ih država dotira. maja se jebe ušupak, to voli i to naplati.
kolega panonac joj je ćunu od pol metra na jednom tulumu uparkirao. 
ženska prešutjela, pobrala lovu. svoje odradila.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Goran Bare:HDZ mi je sad draži od SDP-a - Page 2 Empty Re: Goran Bare:HDZ mi je sad draži od SDP-a

Post by darth_vader 29/9/2020, 10:22

mutava baštarda wrote:Znači kad sdpeovac pošmrće jaču dozu i sprži mozak postane HDZovac...
A ovi još traže legalizaciju droga. Luđaci pucaju sebi u koljena...

Zoki je sljedeći... :)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Goran Bare:HDZ mi je sad draži od SDP-a - Page 2 Empty Re: Goran Bare:HDZ mi je sad draži od SDP-a

Post by veber 29/9/2020, 10:28

jasambrend wrote:
mutava baštarda wrote:Znači kad sdpeovac pošmrće jaču dozu i sprži mozak postane HDZovac...
A ovi još traže legalizaciju droga. Luđaci pucaju sebi u koljena...

Zoki je sljedeći... :)
zoki je pažljiv konzument.
ima dobrog dilera. to je bitno.
s dilerom biti u dobrim odnosima.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Goran Bare:HDZ mi je sad draži od SDP-a - Page 2 Empty Re: Goran Bare:HDZ mi je sad draži od SDP-a

Post by darth_vader 29/9/2020, 10:37

On je čisti hadezeovac u duši... i bez narkotika.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Goran Bare:HDZ mi je sad draži od SDP-a - Page 2 Empty Re: Goran Bare:HDZ mi je sad draži od SDP-a

Post by veber 29/9/2020, 10:44

jasambrend wrote:On je čisti hadezeovac u duši... i bez narkotika.
nisam znao da mi je susjed na grabi od janafa
Goran Bare:HDZ mi je sad draži od SDP-a - Page 2 Ljpsv10
dolje u birtiji smo panonac i ja znali kavu popit.
u onom zelenju se skriva moja osnovna škola.
lijevo na fotki.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Goran Bare:HDZ mi je sad draži od SDP-a - Page 2 Empty Re: Goran Bare:HDZ mi je sad draži od SDP-a

Post by Guest 29/9/2020, 15:36

Nevjerojatno da i tako sjebana džankoza napravi uvjerljivo najbolji album u Hrvatskoj u zadnjih 10 godina.

Njegove kolege iz teretana, faceliftinga, tattoo salona, spa i skijališta u stanju su samo puniti naslovnice žutila i guziti se na IG-u.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Goran Bare:HDZ mi je sad draži od SDP-a - Page 2 Empty Re: Goran Bare:HDZ mi je sad draži od SDP-a

Post by melkior 29/9/2020, 18:15

veber wrote:mene zanima od čega općenito žive?
stalno cvile kako im je teško a ekipa ne da ima vozni park već i nekretnina ohoho.

ajd pol njih su prostitutci. to je valjda skupna imenica za muške i ženske.
pokojni arsen dedić je živio od glazbe. pisao je pjesme, skladao i skromno živio s gabi.

maja ušupak, se dere u kanalizaciju za 300 eura. ima tih pevaljki ko blata, pa tko to financira?
Rijetka je prava umjetnost, naime, za nju treba imati talenta i posvećenost, ne možeš samo mrdati dupetom i sisama

avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Goran Bare:HDZ mi je sad draži od SDP-a - Page 2 Empty Re: Goran Bare:HDZ mi je sad draži od SDP-a

Post by melkior 29/9/2020, 18:35

Prava umjetnost podrazumijeva talent, unutarnju bol i žrtvovanje za istu. To znači biti bohem. Tko nije spreman na tugu i samoću, nije spreman biti umjetnik jer umjetnik na koncu, mora poslati i poruku izvan vremena i prostora, koja će odjekivati svim vremenima i svim prostorima...biti istodobno i filozof i pjesnik, nositi ljubav u srcu i tugu u očima. A.W. Mozart, L.W.Beethoven, Janko Polić Kamov, Tin Ujević, Amy Vinehouse - život umjetnika je turoban, tegoban i tragičan jer su život posvetili čistoj Istini, Ljepoti i Dobroti. Pa Mozarta je ubio njegov vlastiti Requiem! Onaj tko ga je naručio ga je u stvari i ubio. 

Svaki pravi umjetnik je tužan i duševno poremećen, jer je i svijet oko njega poremećen. Njegova poremećenost je ogledalo poremećenosti svijeta, međutim, svojim talentom i genijalnošću otkriva nam vlastitu poremećenost. Zbog njihove poremećenosti lakše se nosimo s vlastitom. 


avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Goran Bare:HDZ mi je sad draži od SDP-a - Page 2 Empty Re: Goran Bare:HDZ mi je sad draži od SDP-a

Post by melkior 29/9/2020, 18:41

I što uostalom uopće znači biti talentiran?
 Znači iz govna napraviti pitu, iz čiste zajebancije, kao Picasso svojim kubizmom

avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Goran Bare:HDZ mi je sad draži od SDP-a - Page 2 Empty Re: Goran Bare:HDZ mi je sad draži od SDP-a

Post by jastreb 29/9/2020, 19:54

Pa u ovom trenutku je i meni,notornom antihadezeovcu,Zajednica primamljivija od tzv socijaldemokrata.

Šta je tu da nije jasno???

Plenčić je  kudikamo prihavtljiviji i normalniji od Brnardića,od Ostojića,od Grbina...

Oni Butković mi se baš ne sviđa,ni ona iz odsjeka za kulturu,ali ajde...

HDZ je moderna stranka koja se polako oslobađa balasta prošlosti i ide na one ideje proklamirane u HDZ-u iz 90-te,kada su ajmo reć,proklamirale nekakvu modernu,građansku,demokratsku Hrvatsku... Otarasili su se ekstrema poput Karamarka i glupastih plačiljivo-romantičarskih spadala poput Kolinde,pa su za sada kudikamo po meni ispred SDP.-a,iako HDZ po meni nije stranka koja zadovoljava sve moje ,ajmo to tako nazvati-prohtjeve.

SDP jer,pak mutna stranka koja je izdala socijalizam,a sve su dalje i od tekovina NOB-a.  Piostali su su i izrazito antijugoslavenska stranka,koja ned priznaje ništa pozitivno proisteklo iz SFRJ.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Goran Bare:HDZ mi je sad draži od SDP-a - Page 2 Empty Re: Goran Bare:HDZ mi je sad draži od SDP-a

Post by jastreb 29/9/2020, 19:56

P.S.   Izgleda da su konačno skontali i pravo stanje vezano uz BH Hrvate.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Goran Bare:HDZ mi je sad draži od SDP-a - Page 2 Empty Re: Goran Bare:HDZ mi je sad draži od SDP-a

Post by veber 29/9/2020, 20:10

mobiu$ wrote:Nevjerojatno da i tako sjebana džankoza napravi uvjerljivo najbolji album u Hrvatskoj u zadnjih 10 godina.

Njegove kolege iz teretana, faceliftinga, tattoo salona, spa i skijališta u stanju su samo puniti naslovnice žutila i guziti se na IG-u.
pa usporedi stonese i one pedere beatlese. nebo i zemlja.
samo kaj su mick i keith imali bolje dobavljače.
kada čujem bitlse dobijem fraze.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Goran Bare:HDZ mi je sad draži od SDP-a - Page 2 Empty Re: Goran Bare:HDZ mi je sad draži od SDP-a

Post by red wolf 29/9/2020, 22:12

Eroo wrote:Jel' SDP još postoji? Nije raspao?
Sad smo na putu oporavka...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Goran Bare:HDZ mi je sad draži od SDP-a - Page 2 Empty Re: Goran Bare:HDZ mi je sad draži od SDP-a

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum