ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goran Bare:'Totalno sam svorc.Treba netko DJ-a ili kopaca krumpira'

Go down

Goran Bare:'Totalno sam svorc.Treba netko DJ-a ili kopaca krumpira' Empty Goran Bare:'Totalno sam svorc.Treba netko DJ-a ili kopaca krumpira'

Post by vuksadinare 3/11/2020, 16:24

https://www.zagreb.info/ritam-grad/magazin/goran-bare-ja-sam-totalno-bez-primanja-ako-netko-treba-dj-a-ili-kopaca-krumpira-neka-zove/295484/?fbclid=IwAR0ELDL1GSVOMIno6B_ZTtDkGfu6aJ81aZ4zHd-ecF-oAOOt4fvJ2flp4bQ
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Goran Bare:'Totalno sam svorc.Treba netko DJ-a ili kopaca krumpira' Empty Re: Goran Bare:'Totalno sam svorc.Treba netko DJ-a ili kopaca krumpira'

Post by vuksadinare 3/11/2020, 16:25

...ima onih koji traze dilere..dobro placaju i u naturi i nesto lovi :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Goran Bare:'Totalno sam svorc.Treba netko DJ-a ili kopaca krumpira' Empty Re: Goran Bare:'Totalno sam svorc.Treba netko DJ-a ili kopaca krumpira'

Post by Noor 3/11/2020, 16:28

Bare, idi na HZZ i Moj posao i javi se na oglase.
Tako to radi onaj tko želi raditi.

Sezona berbe maslina je i berače treba svaki maslinar.

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Goran Bare:'Totalno sam svorc.Treba netko DJ-a ili kopaca krumpira' Empty Re: Goran Bare:'Totalno sam svorc.Treba netko DJ-a ili kopaca krumpira'

Post by dijagram 3/11/2020, 19:54

Prekvalifikacija narkomana u dilera dala bi rezultata.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Goran Bare:'Totalno sam svorc.Treba netko DJ-a ili kopaca krumpira' Empty Re: Goran Bare:'Totalno sam svorc.Treba netko DJ-a ili kopaca krumpira'

Post by omni 3/11/2020, 19:57

dijagram wrote:Prekvalifikacija narkomana u dilera dala bi rezultata.
Kvalifikacija i iskustvo u tom domenu su neizmjerni. Steta ne iskoristiti takvo znanje i pozrtvovanost.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Goran Bare:'Totalno sam svorc.Treba netko DJ-a ili kopaca krumpira' Empty Re: Goran Bare:'Totalno sam svorc.Treba netko DJ-a ili kopaca krumpira'

Post by T. 3/11/2020, 22:13

dijagram wrote:Prekvalifikacija narkomana u dilera dala bi rezultata.
Nema šanse...
Njemu bi bilo žao prodat...
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Goran Bare:'Totalno sam svorc.Treba netko DJ-a ili kopaca krumpira' Empty Re: Goran Bare:'Totalno sam svorc.Treba netko DJ-a ili kopaca krumpira'

Post by Guest 3/11/2020, 22:15

lik neg ide statirati u hororima..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Goran Bare:'Totalno sam svorc.Treba netko DJ-a ili kopaca krumpira' Empty Re: Goran Bare:'Totalno sam svorc.Treba netko DJ-a ili kopaca krumpira'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum