ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet Empty Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet

Post by Guest 24/9/2020, 09:01

Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet

ZDRAVKO MAMIĆ, nepravomoćno osuđen za pljačku Dinama i bjegunac od hrvatskog pravosuđa, na svom Facebook profilu objavio je dugačku objavu u kojoj je udario po hrvatskom pravosuđu.
"Poštovani građani Republike Hrvatske,
Svjedoci smo svakog dana pljački i upropaštavanja Lijepe naše koja je stvorena na krvi i borbi naših sinova, roditelja i braće. U životu sam, a imam već 42 godine službenog radnog staža, otvorio stotine i tisuće radnih mjesta i isplatio kao poslodavac stotine tisuće plaća. Na vrijeme, u dan, iznadprosječnih plaća koje možda i nisu svi zaslužili. Svi projekti koje sam osobno vodio bili su uspješni. Samo u GNK Dinamo je mojim radom i radom mojih suradnika u mom mandatu od 1992. do danas uprihodovano gotovo milijardu eura.
Milijardu eura koju smo u Hrvatsku poput Robin Hooda donijeli iz inozemstva, na slobodnom, otvorenom tržištu, bez poticaja, povlačenja za rukav i davanja mita kako bismo stvorili posao. Samo rad, krv, znoj i suze. Donijeli smo od bogatih u siromašnu Hrvatsku. Koliko je to radnih mjesta i plaća, kao i uplata sa osnove poreza u gradski i državni proračun pametni mogu razumjeti. Tih milijardu eura potrošili su zaposlenici, igrači i drugi većinom u Hrvatskoj. Sa milijardu eura može se kupiti eskadrila borbenih aviona, to je 1/20 godišnjeg proračuna cijele države koje je zaradio jedan nogometni klub. Sportskim rezultatima GNK Dinamo i hrvatskih reprezentacija divi se čitav svijet.
Ako sam ja bio označen „šefom“ hrvatskog nogometa od strane medija i političara koji su preko Dinama, Zdravka Mamića i hrvatske reprezentacije rušili hrvatsku državu, valjda sam onda i zaslužan za velebne uspjehe hrvatskog nogometa. Prognan u politički montiranom procesu i očaju, te u želji da se krene u obračun s kriminalcima u pravosuđu izrekao sam pred tridesetak TV kamera i sudom u Sarajevu da imam saznanja da je predsjednik VSRH Đuro Sessa korumpirani sudac i da sam svoja saznanja spreman podijeliti s hrvatskim organima (državno odvjetništvo, USKOK), te da sam spreman podvrgnuti se ispitivanju poligrafom.

Do današnjeg dana nitko me nije kontaktirao, niti je itko propitivao moje tvrdnje – bilo političari ili mediji… Pametnom dosta. Čovjek za kojeg tvrdim da sam mu i osobno dao novac za usluge kao predsjedniku suda, u njegovoj kancelariji i činio druge protuusluge nakon tih tvrdnji uredno obavlja funkciju predsjednika VSRH, predsjednika izbornog povjerenstva i uredno izlazi iz ureda Predsjednika, Premijera, Predsjednika Sabora, vedri i oblači po hrvatskim sudovima, koordinira presude pa i u mom slučaju ne dozvoljava da se nakon 28 mjeseci od nepravomoćne presude sazove javna sjednica po mojoj žalbi, iako je prošlo 28 mjeseci od izricanja presude, usprkos činjenici da je moj odvjetnik uputio 10 požurnica sa zahtjevom sazivanja sjednice. Nisam nikada ništa u životu uzeo ili ukrao, pa niti izvlačio novac iz Dinama.
No to neka se dokaže u poštenom sudskom procesu. Želim se vratiti u Hrvatsku i pristupiti svim suđenjima protiv mene i to uz samo jedan uvjet, a to je da to ne bude na sudu u Osijeku. Čast i isprika svim poštenim i časnim pojedincima, oni znaju tko su i što su, ali među njima stoluju suci kakve svijet nije vidio i koji su gori od onih kojima sude. O tome drugi put i u drugim okolnostima. Nikada vas nisam izdao ili pokrao i znam da me većina ljudi u Hrvatskoj i svijetu voli, te sam na tome iznimno zahvalan, ali ne mogu i neću više šutjeti i šutnjom štititi Jude, lopove i kriminalce, te gledati kako pljačkaju i uništavaju Hrvatsku. Suci i sudstvo u Hrvatskoj zahtijevaju reformu imuniteta sudaca, procesa odabira i kvalitetniji nadzor! U nadi da postoji netko tko će zajedno sa mnom poći u borbu protiv kartela koji zovemo pravosuđem kako bismo izgradili bolje društvo u kojem suci svojim primjerom žive ono što trebaju raditi sve Vas puno pozdravlja
Vaš Maminjo", napisao je Mamić. 


https://www.index.hr/sport/clanak/mamic-zelim-se-vratiti-u-hrvatsku-dolazim-na-sud-uz-jedan-uvjet/2216396.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet Empty Re: Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet

Post by Noor 24/9/2020, 10:24

Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet %C4%90uro%20Sessa

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet Empty Re: Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet

Post by melkior 24/9/2020, 10:26

 Čovjek za kojeg tvrdim da sam mu i osobno dao novac za usluge kao predsjedniku suda, u njegovoj kancelariji i činio druge protuusluge nakon tih tvrdnji uredno obavlja funkciju predsjednika VSRH,




To je to, nema dalje. Sam je priznao da je korumpirao predsjednika Vrhovnog suda, a ovaj usprkos tome, nije vraćao usluge, a trebao je. 
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet Empty Re: Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet

Post by melkior 24/9/2020, 11:00

Treba razumjeti gospodina Mamića, čovjek je s opravdanjem ljut. Potplatio je Ivana Turudića, predsjedniku Županijskog suda u Zagrebu, s kojim se nalazio na kavi, za što postoje i snimke da se s njim nalazio na kavi još u vrijeme dok je bio USKOK-ov osumnjičenik, a onda kad je on trebao voditi slučaj ili raspodijeliti predmet drugom sucu unutar istog Županijskog suda u Zagrebu, zajebo ga Đuro Sessa/Vrhovni sud i predmet dodijelio u rad Županijskom sudu u Osijeku. Čovjek ima love za potplatiti sve u Zagrebu, ali nema u Osijeku. To je u stvari i temeljni razlog zašto propada ortački kapitalizam u Hrvata: ti ukradeš pare, onda pare daš meni na čuvanje, onda ja te pare spremim, a onda kad od mene zatražiš da ti vratim pare ili protuuslugu, ja ti zabijem nož u leđa. Tužno. I onda se čudimo padu BDP-a.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet Empty Re: Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet

Post by melkior 24/9/2020, 11:02

Što bi rekli scientolozi, novac je povjerenje  :dramaq
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet Empty Re: Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet

Post by prckov 24/9/2020, 11:02

drzava usluznih djelatnosti

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet Empty Re: Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet

Post by vuksadinare 24/9/2020, 11:03

melkior wrote:Treba razumjeti gospodina Mamića, čovjek je s opravdanjem ljut. Potplatio je Ivana Turudića, predsjedniku Županijskog suda u Zagrebu, s kojim se nalazio na kavi, za što postoje i snimke da se s njim nalazio na kavi još u vrijeme dok je bio USKOK-ov osumnjičenik, a onda kad je on trebao voditi slučaj ili raspodijeliti predmet drugom sucu unutar istog Županijskog suda u Zagrebu, zajebo ga Đuro Sessa/Vrhovni sud i predmet dodijelio u rad Županijskom sudu u Osijeku. Čovjek ima love za potplatiti sve u Zagrebu, ali nema u Osijeku. To je u stvari i temeljni razlog zašto propada ortački kapitalizam u Hrvata: ti ukradeš pare, onda pare daš meni na čuvanje, onda ja te pare spremim, a onda kad od mene zatražiš da ti vratim pare ili protuuslugu, ja ti zabijem nož u leđa. Tužno. I onda se čudimo padu BDP-a.
o itekako je on mitio po osijeku..pa nk osijek je do nedavno bio neskrivena dinamova i njegova filijala..samo problem je sto su ovi odnekud pronasli suca koji gle cuda nije s enalazio na platnom spisku pa zajeb'o stvar :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet Empty Re: Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet

Post by vuksadinare 24/9/2020, 11:04

evo npr.na podrucju sesveta sigurno u bar 30,40 vila na tom podrucju je izgrađeno i na mamicevu novcu tj mitu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet Empty Re: Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet

Post by melkior 24/9/2020, 11:09

vuksadinare wrote:
melkior wrote:Treba razumjeti gospodina Mamića, čovjek je s opravdanjem ljut. Potplatio je Ivana Turudića, predsjedniku Županijskog suda u Zagrebu, s kojim se nalazio na kavi, za što postoje i snimke da se s njim nalazio na kavi još u vrijeme dok je bio USKOK-ov osumnjičenik, a onda kad je on trebao voditi slučaj ili raspodijeliti predmet drugom sucu unutar istog Županijskog suda u Zagrebu, zajebo ga Đuro Sessa/Vrhovni sud i predmet dodijelio u rad Županijskom sudu u Osijeku. Čovjek ima love za potplatiti sve u Zagrebu, ali nema u Osijeku. To je u stvari i temeljni razlog zašto propada ortački kapitalizam u Hrvata: ti ukradeš pare, onda pare daš meni na čuvanje, onda ja te pare spremim, a onda kad od mene zatražiš da ti vratim pare ili protuuslugu, ja ti zabijem nož u leđa. Tužno. I onda se čudimo padu BDP-a.
o itekako je on mitio po osijeku..pa nk osijek je do nedavno bio neskrivena dinamova i njegova filijala..samo problem je sto su ovi odnekud pronasli suca koji gle cuda nije s enalazio na platnom spisku pa zajeb'o stvar :)
Tim gore  :gtfo

Nisu ga obavijestili na vrijeme tko će mu suditi u Osijeku. Na žalost, BiH nije država članica EU pa da se Biljana Borzan zalaže i za prava potrošača njezinih državljana. Da nije prebjegao u BiH, mogao je pisati žalbe Povjerenstvu za zaštitu potrošača sukladno Zakonu o zaštiti potrošača, ovako ga jebi, iz domoljubnih razloga sam ipak na strani Đure Sesse; vrati se u Hrvatsku pa se onda žali  :cro
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet Empty Re: Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet

Post by melkior 24/9/2020, 11:16

Hoće li i Bandića tako pustiti da zbriše u rodnu domaju kad izgubi izbore u Zagrebu? Nisu znali da ima dvojno državljanstvo i nisu mu oduzeli putovnicu. Ako hoćete borbu protiv korupcije i pravnu državu, ukinite dvojno državljanstvo.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet Empty Re: Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet

Post by melkior 24/9/2020, 11:20

Korupcija je ugrađena u same temelje hrvatske države. Kud da bježi jadan direktor JANAFA kad nije Hercegovac? U Međimurje?  lol!
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet Empty Re: Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet

Post by Guest 24/9/2020, 11:28

melkior wrote:
Korupcija je ugrađena u same temelje hrvatske države.

Korupcija je precjenjena.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet Empty Re: Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet

Post by Guest 24/9/2020, 11:28

Speare Shaker wrote:
melkior wrote:
Korupcija je ugrađena u same temelje hrvatske države.

Korupcija je precjenjena.

Nema države na svijetu koja propala zbog korupcije i neće biti niti jedne jedine takve.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet Empty Re: Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet

Post by Guest 24/9/2020, 11:29

Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
melkior wrote:
Korupcija je ugrađena u same temelje hrvatske države.

Korupcija je precjenjena.

Nema države na svijetu koja propala zbog korupcije i neće biti niti jedne jedine takve.

Puno je veća razina korupcije u Aziji, ali također i puno više stope rasta gospodarstva nego na zapadu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet Empty Re: Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet

Post by melkior 24/9/2020, 11:32

Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
melkior wrote:
Korupcija je ugrađena u same temelje hrvatske države.

Korupcija je precjenjena.

Nema države na svijetu koja propala zbog korupcije i neće biti niti jedne jedine takve.
Pola meni, pola tebi, pola Bagi. Čekaj, to su 3/2, nije ni čudo da imamo takav vanjski dug, na svu sreću, zaduživanje je danas jeftinije nego ikad prije... drunken
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet Empty Re: Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet

Post by Guest 24/9/2020, 11:38

melkior wrote:
Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:

Korupcija je precjenjena.

Nema države na svijetu koja propala zbog korupcije i neće biti niti jedne jedine takve.
Pola meni, pola tebi, pola Bagi. Čekaj, to su 3/2, nije ni čudo da imamo takav vanjski dug, na svu sreću, zaduživanje je danas jeftinije nego ikad prije... drunken

Ma lako za nas, pogledaj samo dug Japana.  :D
Najzaduženija država na svijetu po odnosu udjela duga u nacionalnom BDP-u.
A uz to i korumpiranija od nas.
Znam da u to mnogi neće povjerovati, ali stvari upravo tako stoje, jer Japan nije Finska.
Činjenica da je ogroman udio privatnih poslova vezan uz državno dirigirani dio gospodarstva pri tome uopće nije od pomoći, dapače.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet Empty Re: Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet

Post by melkior 24/9/2020, 11:43

Speare Shaker wrote:
melkior wrote:
Speare Shaker wrote:

Nema države na svijetu koja propala zbog korupcije i neće biti niti jedne jedine takve.
Pola meni, pola tebi, pola Bagi. Čekaj, to su 3/2, nije ni čudo da imamo takav vanjski dug, na svu sreću, zaduživanje je danas jeftinije nego ikad prije... drunken

Ma lako za nas, pogledaj samo dug Japana.  :D
Najzaduženija država na svijetu po odnosu udjela duga u nacionalnom BDP-u.
A uz to i korumpiranija od nas.
Znam da u to mnogi neće povjerovati, ali stvari upravo tako stoje, jer Japan nije Finska.
Činjenica da je ogroman udio privatnih poslova vezan uz državno dirigirani dio gospodarstva pri tome uopće nije od pomoći, dapače.
Naš problem je što se ovdje može krasti samo u državnom/javnom sektoru, Japanci su razvili mehanizam u kojem se može krasti i u privatnom, zato tamo javno-privatno partnerstvo ima malo drugačije konotacije nego u Hrvatskoj, ali zato naši poduzetnici tuku njihove u izbjegavanju poreza, pa se onda nadoknadi razlika s obzirom da Japanac ipak neće privatnu firmu otjerati u stečaj a naš hoće, i to ako treba dva puta za redom  :clown
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet Empty Re: Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet

Post by melkior 24/9/2020, 11:48

Bitno je imati gradonačelnika koji će poslove dijeliti onima koji su firme već jednom otjerali u stečaj, pa se lova vrti. Ako hoćeš efikasnu borbu pravosuđa protiv korupcije, sve takve predmete bi trebalo prebaciti na druge sudove u zemlji, jer se u malim sredinama u kojima cirkulira velika lova dobro međusobno poznaju gradonačelnik, lokalni poduzetnik i sudac...
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet Empty Re: Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet

Post by melkior 24/9/2020, 11:51

Suprotno uvriježenom mišljenju da se korupcija događa u velikim državnim sustavima, ona se najčešće odvija na lokalnoj razini. Da USKOK malo pročačka poslovne knjige Grada Ivanić Grada i obližnjih lokalnih općina u kojim je djelovao "moćni poduzetnik" Petek, bilo bi belaja  :cleanteeth
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet Empty Re: Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet

Post by kaya 24/9/2020, 11:57

Bljuc,bljak,truc,brmb
Uvjeta nema, kada stane na granicu lisice i prijevoz do zatvora
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet Empty Re: Mamić: Želim se vratiti u Hrvatsku. Dolazim na sud uz jedan uvjet

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum