ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOS agentura jos uvijek zivi.Bivsi KOS-ovac:'Nobilo mi je rekao da ne dolazim u Hrvatsku,da ce me uhapsiti.'

Go down

KOS agentura jos uvijek zivi.Bivsi KOS-ovac:'Nobilo mi je rekao da ne dolazim u Hrvatsku,da ce me uhapsiti.' Empty KOS agentura jos uvijek zivi.Bivsi KOS-ovac:'Nobilo mi je rekao da ne dolazim u Hrvatsku,da ce me uhapsiti.'

Post by vuksadinare Mon 1 Mar - 3:55

https://direktno.hr/direkt/video-bivsi-suradnik-zloglasnog-kos-a-pohvalio-nobila-rekao-mi-je-da-ne-dolazim-u-hrvatsku-da-ce-me-tamo- uhititi-224711 /
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98880
2015-09-08


Back to top Go down

KOS agentura jos uvijek zivi.Bivsi KOS-ovac:'Nobilo mi je rekao da ne dolazim u Hrvatsku,da ce me uhapsiti.' Empty Re: KOS agentura jos uvijek zivi.Bivsi KOS-ovac:'Nobilo mi je rekao da ne dolazim u Hrvatsku,da ce me uhapsiti.'

Post by vuksadinare Mon 1 Mar - 4:00

https://direktno.hr/direkt/video-bivsi-suradnik-zloglasnog-kos-a-pohvalio-nobila-rekao-mi-je-da-ne-dolazim-u-hrvatsku-da-ce-me-tamo- uhititi-224711 /
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98880
2015-09-08


Back to top Go down

KOS agentura jos uvijek zivi.Bivsi KOS-ovac:'Nobilo mi je rekao da ne dolazim u Hrvatsku,da ce me uhapsiti.' Empty Re: KOS agentura jos uvijek zivi.Bivsi KOS-ovac:'Nobilo mi je rekao da ne dolazim u Hrvatsku,da ce me uhapsiti.'

Post by vuksadinare Mon 1 Mar - 4:09

Ma ne pisem ja bezveze o agenturi..moze strah biti samo one koji se prepoznaju kao agenti....namirisem agenturu na kilometre..ne mogu mi umaci
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98880
2015-09-08


Back to top Go down

KOS agentura jos uvijek zivi.Bivsi KOS-ovac:'Nobilo mi je rekao da ne dolazim u Hrvatsku,da ce me uhapsiti.' Empty Re: KOS agentura jos uvijek zivi.Bivsi KOS-ovac:'Nobilo mi je rekao da ne dolazim u Hrvatsku,da ce me uhapsiti.'

Post by vuksadinare Mon 1 Mar - 4:10

Tako je zapisano..ili cu ja agenturu ili oni mene...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98880
2015-09-08


Back to top Go down

KOS agentura jos uvijek zivi.Bivsi KOS-ovac:'Nobilo mi je rekao da ne dolazim u Hrvatsku,da ce me uhapsiti.' Empty Re: KOS agentura jos uvijek zivi.Bivsi KOS-ovac:'Nobilo mi je rekao da ne dolazim u Hrvatsku,da ce me uhapsiti.'

Post by vuksadinare Mon 1 Mar - 4:15

https://direktno.hr/direkt/video-bivsi-suradnik-zloglasnog-kos-a-pohvalio-nobila-rekao-mi-je-da-ne-dolazim-u-hrvatsku-da-ce-me-tamo-uhititi-224711/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98880
2015-09-08


Back to top Go down

KOS agentura jos uvijek zivi.Bivsi KOS-ovac:'Nobilo mi je rekao da ne dolazim u Hrvatsku,da ce me uhapsiti.' Empty Re: KOS agentura jos uvijek zivi.Bivsi KOS-ovac:'Nobilo mi je rekao da ne dolazim u Hrvatsku,da ce me uhapsiti.'

Post by sitting_bull Mon 1 Mar - 11:07

drug vuk brani druga sovu.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

KOS agentura jos uvijek zivi.Bivsi KOS-ovac:'Nobilo mi je rekao da ne dolazim u Hrvatsku,da ce me uhapsiti.' Empty Re: KOS agentura jos uvijek zivi.Bivsi KOS-ovac:'Nobilo mi je rekao da ne dolazim u Hrvatsku,da ce me uhapsiti.'

Post by vuksadinare Mon 1 Mar - 11:11

sitting_bull wrote:droga vuk brani druga sovu.
Ne branim..ali sam proucavao dosta KOS..i znam tu agenturu..ovo sad si ekipa medjusobno podmece..tko je veca agentura..ali nobilo je povezan bio sa KOS-ovim strukturama i za to postoji dokumentacija..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98880
2015-09-08


Back to top Go down

KOS agentura jos uvijek zivi.Bivsi KOS-ovac:'Nobilo mi je rekao da ne dolazim u Hrvatsku,da ce me uhapsiti.' Empty Re: KOS agentura jos uvijek zivi.Bivsi KOS-ovac:'Nobilo mi je rekao da ne dolazim u Hrvatsku,da ce me uhapsiti.'

Post by IL Risorto Mon 1 Mar - 11:16

vuksadinare wrote:https://direktno.hr/direkt/video-bivsi-suradnik-zloglasnog-kos-a-pohvalio-nobila-rekao-mi-je-da-ne-dolazim-u-hrvatsku-da-ce-me-tamo-uhititi-224711/
Pa iz svega ovog je razvidno,kako bez Perkovića i Mustaća ne bi bilo moderne hrvatske države,jer je hrvatska UDBA bila mudriji igrač od srbijanskih agenata.
Ti bi vuče trebao bit zahvalan Nobilu,Perkoviću,Mustaću,Manoliću i Boljkovcu,što su svoje znanje i iskustvo stavili na raspolaganje za hrvatsku stvar a ne ih tako besramno pljuvat.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11148
2015-07-23


Back to top Go down

KOS agentura jos uvijek zivi.Bivsi KOS-ovac:'Nobilo mi je rekao da ne dolazim u Hrvatsku,da ce me uhapsiti.' Empty Re: KOS agentura jos uvijek zivi.Bivsi KOS-ovac:'Nobilo mi je rekao da ne dolazim u Hrvatsku,da ce me uhapsiti.'

Post by vuksadinare Mon 1 Mar - 11:28

סמאל wrote:
vuksadinare wrote:https://direktno.hr/direkt/video-bivsi-suradnik-zloglasnog-kos-a-pohvalio-nobila-rekao-mi-je-da-ne-dolazim-u-hrvatsku-da-ce-me-tamo- uhititi-224711 /
Pa iz svega ovoga je razvidno, kako bez Perkovića i Mustaća ne bi bilo moderne hrvatske države, jer je hrvatska UDBA bila mudriji igrač od srpskih agenata.
Ti bi vuče trebao bit zahvalan Nobilu, Perkoviću, Mustaću, Manoliću i Boljkovcu, što su njihovo znanje i iskustvo stavili na raspolaganje za hrvatsku stvar a ne ih tako besramno pljuvati.
Ti si glup i zlonamjeran uz to nemas pojma..nikad nisam aporio perkovicevu i manolicevu ulogu u stvaranju hrvatske..ali nobilo nema veze sa udbom vec sa KOS-om koji je svakako bio neprijateljski i vrlo agresivno postavljen prema hrvatskoj...u kos-u i sa kos-om su mogli raditi samo oni ideoloski cistunci i dobro potkovana agentura..za razliku od udbe za njih nisu moi raditi sitni sibicari i klosarija
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98880
2015-09-08


Back to top Go down

KOS agentura jos uvijek zivi.Bivsi KOS-ovac:'Nobilo mi je rekao da ne dolazim u Hrvatsku,da ce me uhapsiti.' Empty Re: KOS agentura jos uvijek zivi.Bivsi KOS-ovac:'Nobilo mi je rekao da ne dolazim u Hrvatsku,da ce me uhapsiti.'

Post by IL Risorto Mon 1 Mar - 11:32

Nobilo je dokazao svoj državotvorni pedigre,onda kad je pljunuo na ustašku zastavu na karate prvenstvu,i to je ono što mu vi ne možete oprostit.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11148
2015-07-23


Back to top Go down

KOS agentura jos uvijek zivi.Bivsi KOS-ovac:'Nobilo mi je rekao da ne dolazim u Hrvatsku,da ce me uhapsiti.' Empty Re: KOS agentura jos uvijek zivi.Bivsi KOS-ovac:'Nobilo mi je rekao da ne dolazim u Hrvatsku,da ce me uhapsiti.'

Post by vuksadinare Mon 1 Mar - 12:25

סמאל wrote:Nobilo je dokazao svoj državotvorni pedigre, onda kad je pljunuo na ustašku zastavu na karate prvenstvu, i to je ono što mu ne možete oprostit.
Ovo je bedastoca malo teza..a zaboravio si reci kad je u zavrsnoj rijeci rekao artukovicu..'nit ce bit hrvatske drzave nit ces je ti dozivjet'..na to mu je artukovic rekao..'ja necu ali ti sigurno hoces' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98880
2015-09-08


Back to top Go down

KOS agentura jos uvijek zivi.Bivsi KOS-ovac:'Nobilo mi je rekao da ne dolazim u Hrvatsku,da ce me uhapsiti.' Empty Re: KOS agentura jos uvijek zivi.Bivsi KOS-ovac:'Nobilo mi je rekao da ne dolazim u Hrvatsku,da ce me uhapsiti.'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum