ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Navaljni odgovorio Putinu: Skuhao sam novičok i pijuckao ga

Go down

Navaljni odgovorio Putinu: Skuhao sam novičok i pijuckao ga Empty Navaljni odgovorio Putinu: Skuhao sam novičok i pijuckao ga

Post by Hektorović 23/9/2020, 12:51

Navaljni odgovorio Putinu: Skuhao sam novičok i pijuckao ga
Ruski opozicionar Aleksej Navaljni možda je otrovao sam sebe novičokom, rekao je ruski predsjednik Vladimir Putin navodno francuskom predsedniku Emanuelu Makronu, objavio je "Mond" pozivajći se na neimenovane izvore. 
Putin je navodno u telefonskom razgovoru sa Makronom 14. septembra rekao da je Navaljni više puta "simulirao svoje bolesti", prenosi "The Moscow Times". 
Navaljni, koji je danas izašao iz bolnice u Njemačkoj, gdje se oporavljao od trovanja, reagovao je na navodne Putinove tvrdnje kao nelogične.
- Moj plan je bio da skuham novičok u kuhinji, pijuckam ga polako u avionu, umrem i završim u mrtvačnici u Omsku, gdje će moj uzrok smrti biti naveden kao ''živio je dovoljno'' - napisao je Navaljni na Instagramu.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Navaljni odgovorio Putinu: Skuhao sam novičok i pijuckao ga Empty Re: Navaljni odgovorio Putinu: Skuhao sam novičok i pijuckao ga

Post by Ringo10 23/9/2020, 14:12

Taj tekst u Mondu je zivi urnebes. Veca smijurija odavno nije objavljena u medijima
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

Navaljni odgovorio Putinu: Skuhao sam novičok i pijuckao ga Empty Re: Navaljni odgovorio Putinu: Skuhao sam novičok i pijuckao ga

Post by Hektorović 23/9/2020, 14:56

Ringo10 wrote:Taj tekst u Mondu je zivi urnebes.  Veca smijurija odavno nije objavljena u medijima

Rusi nakon ovoga de facto prekidaju dijalog sa Francuskom

curenje međusobnih razgovora ne misle tolerirati...


Iako je Putin očito podjebavao Macrona na što je ovaj popizdio i prosljedio transkript medijima
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Navaljni odgovorio Putinu: Skuhao sam novičok i pijuckao ga Empty Re: Navaljni odgovorio Putinu: Skuhao sam novičok i pijuckao ga

Post by Ringo10 23/9/2020, 15:33

Hektorović wrote:
Ringo10 wrote:Taj tekst u Mondu je zivi urnebes.  Veca smijurija odavno nije objavljena u medijima

Rusi nakon ovoga de facto prekidaju dijalog sa Francuskom

curenje međusobnih razgovora ne misle tolerirati...


Iako je Putin očito podjebavao Macrona na što je ovaj popizdio i prosljedio transkript medijima
MA pitaj Boga je li to sve istina ... LeMonde je smeće u rangu Indexa

Rusi su to već negirali kao medijski senzacionalizam
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

Navaljni odgovorio Putinu: Skuhao sam novičok i pijuckao ga Empty Re: Navaljni odgovorio Putinu: Skuhao sam novičok i pijuckao ga

Post by T. 23/9/2020, 15:50

Ovaj se brže oporavio od novičoka nego bi od gripe...

_________________
Navaljni odgovorio Putinu: Skuhao sam novičok i pijuckao ga Unname11
T.
T.

Posts : 17123
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Navaljni odgovorio Putinu: Skuhao sam novičok i pijuckao ga Empty Re: Navaljni odgovorio Putinu: Skuhao sam novičok i pijuckao ga

Post by Hektorović 23/9/2020, 16:32

Ringo10 wrote:
Hektorović wrote:
Ringo10 wrote:Taj tekst u Mondu je zivi urnebes.  Veca smijurija odavno nije objavljena u medijima

Rusi nakon ovoga de facto prekidaju dijalog sa Francuskom

curenje međusobnih razgovora ne misle tolerirati...


Iako je Putin očito podjebavao Macrona na što je ovaj popizdio i prosljedio transkript medijima
MA pitaj Boga je li to sve istina ... LeMonde je smeće u rangu Indexa

Rusi su to već negirali kao medijski senzacionalizam

Rusi su upravo proširili sankcije spram EU
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Navaljni odgovorio Putinu: Skuhao sam novičok i pijuckao ga Empty Re: Navaljni odgovorio Putinu: Skuhao sam novičok i pijuckao ga

Post by mutava baštarda 11/7/2021, 20:00



“Kako je to uopšte moguće?”, Rusija pita OPCW nakon što izvještaj tvrdi da je tim poslat u Njemačku istog dana kada se Navaljni razbolio u Sibiru

Najnoviji izvještaj OPCW koji sadrži podatke o njegovom odgovoru na „trovanje“ ruskog opozicionog političara Alekseja Navaljnog ima očigledne nedosljednosti, kaže Moskva, dodajući da ih nadzorna služba za hemijsko oružje nije objasnila.
Rusija će tražiti pojašnjenje od Organizacije za zabranu hemijskog oružja (OPCW) o njenim nalazima, najavio je izaslanik zemlje Aleksander Šulgin supervizoru hemijskog oružja. Dokument, predstavljen na 97. zasjedanju izvršnog vijeća organizacije ranije ove nedjelje, sadrži informacije o reakciji ovog tijela na trovanje Navaljnog još u avgustu 2020. godine.

U njemu OPCW navodi da je njen sekretarijat „rasporedio tim koji će obaviti posjetu tehničke pomoći“ vezanu za sumnju na trovanje „ruskog državljanina“ na zahtjev Njemačke 20. avgusta. Problem je u tome što je tog dana Navaljni samo letio od ruskog sibirskog grada Tomska do Moskve. Na tom letu se prvo osjećao loše, a potom je hitno prebačen u bolnicu u drugi sibirski grad Omsk, nakon hitnog sletanja aviona.

Rusija je zahtijevala da OPCW objasni „kako je to uopšte moguće“ i zašto je organizacija prethodno rekla državama učesnicama da je njen tim poslat u Njemačku tek početkom septembra, rekao je Šulgin.

Pa, šta to imamo ovdje? Kada se Navaljni tek počeo osjećati loše dok je još uvijek bio na letu iz Tomska za Moskvu, stručnjaci OPCW već su ga čekali u Berlinu?“

:D

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Navaljni odgovorio Putinu: Skuhao sam novičok i pijuckao ga Empty Re: Navaljni odgovorio Putinu: Skuhao sam novičok i pijuckao ga

Post by Guest 11/7/2021, 20:08

Kurac bi se meni taj šupak oporavil ... dal bih mu rižu koju je skuhala moja punica.

Mrtav u roku 24 sata.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Navaljni odgovorio Putinu: Skuhao sam novičok i pijuckao ga Empty Re: Navaljni odgovorio Putinu: Skuhao sam novičok i pijuckao ga

Post by epikur37 11/7/2021, 20:16

Sovak wrote:Kurac bi se meni taj šupak oporavil ... dal bih mu rižu koju je skuhala moja punica.

Mrtav u roku 24 sata.

:D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Navaljni odgovorio Putinu: Skuhao sam novičok i pijuckao ga Empty Re: Navaljni odgovorio Putinu: Skuhao sam novičok i pijuckao ga

Post by Guest 11/7/2021, 20:23

epikur37 wrote:
Sovak wrote:Kurac bi se meni taj šupak oporavil ... dal bih mu rižu koju je skuhala moja punica.

Mrtav u roku 24 sata.

:D


Smij se se ti smij ... ali ja sam preživil.

I nikad više nisam izazival sreću.

;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Navaljni odgovorio Putinu: Skuhao sam novičok i pijuckao ga Empty Re: Navaljni odgovorio Putinu: Skuhao sam novičok i pijuckao ga

Post by Ringo10 12/7/2021, 08:38

Tome kretenu su trebali zavaliti 25 godina robije.
A ne 2.5 godine


Ali njegova zenica je svakako nasla sebi kuronju dok govno robija.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

Navaljni odgovorio Putinu: Skuhao sam novičok i pijuckao ga Empty Re: Navaljni odgovorio Putinu: Skuhao sam novičok i pijuckao ga

Post by Šandor Winnetou 12/7/2021, 08:46

Sovak wrote:Kurac bi se meni taj šupak oporavil ... dal bih mu rižu koju je skuhala moja punica.

Mrtav u roku 24 sata.
Ljubo Moljac je svojevremeno slao svoju punicu u poznate turističke destinacije, Vijetnam,Kambodža, Bejrut...i svaki put bi se vratila i rekla kako je tamo bilo divno jer je svake noći bio vatromet :)

_________________
Navaljni odgovorio Putinu: Skuhao sam novičok i pijuckao ga Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Navaljni odgovorio Putinu: Skuhao sam novičok i pijuckao ga Empty Re: Navaljni odgovorio Putinu: Skuhao sam novičok i pijuckao ga

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum