ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori.

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori. - Page 2 Empty Re: Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori.

Post by vuksadinare 23/9/2020, 08:50

michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:
tre wrote:
još kad ga pita gdje mu je huawei što mu ga je poklonio pa kad počne mucati trumpovo osiguranje ga uzelo i nisu ga vratili ali su mi zato dali kemijsku olovku i ključeve bijele kuće. On će se po noći došuljati tamo i otključati belu kuću i potražiti svoj huawei kad svi budu spavali!!!
grenell je sinoc partijao sa suljom na lađi...nije to mala stvar...i to je znak..partijanje,lađa..jadran je naš
možda mu je donio nekakav akvarel... ko onomad onaj rus onu igračkicu
donio mu je poklon..pistolj na morsku vodu :D

vuksadinare

Posts : 99394
2015-09-08


Back to top Go down

Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori. - Page 2 Empty Re: Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori.

Post by michaellcmacha 23/9/2020, 08:50

Speare Shaker wrote:Epikur na aparatima!
Pokazalo se da je njegovo omalovažavanje Kajinih stavova bilo kontraproduktivno.
Žena očito bolje razumije politiku na ovim prostorima od njega.
aj što je na aparatima, ali i turisti mu otekli pa nema kome ni vodu krasti... a treba boju kupiti za pituranje...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori. - Page 2 Empty Re: Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori.

Post by vuksadinare 23/9/2020, 08:52

michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:pitanje je kad ce se srbija zadovoljiti sa onim sto ima..odgovor je...nikad pa ni tad :)
pa kad nema ništa... da mi imamo koliko oni i mi bi bili srbi...
imaju oni dosta toga..ali nisu svjesni toga ili su jednostavno nezahvalni na onome sto imaju...jer lepsi je hleb kod komsije pa zasto da ne preskocimo tarabu i osladimo a on nek se ceslja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99394
2015-09-08


Back to top Go down

Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori. - Page 2 Empty Re: Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori.

Post by michaellcmacha 23/9/2020, 08:52

vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:
grenell je sinoc partijao sa suljom na lađi...nije to mala stvar...i to je znak..partijanje,lađa..jadran je naš
možda mu je donio nekakav akvarel... ko onomad onaj rus onu igračkicu
donio mu je poklon..pistolj na morsku vodu :D
taj mora da je sa redukcijom, zbog specifične gustoće morske vode, da ga može prilagoditi na dunavsku... :)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori. - Page 2 Empty Re: Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori.

Post by michaellcmacha 23/9/2020, 08:54

vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:pitanje je kad ce se srbija zadovoljiti sa onim sto ima..odgovor je...nikad pa ni tad :)
pa kad nema ništa... da mi imamo koliko oni i mi bi bili srbi...
imaju oni dosta toga..ali nisu svjesni toga ili su jednostavno nezahvalni na onome sto imaju...jer lepsi je hleb kod komsije pa zasto da ne preskocimo tarabu i osladimo a on nek se ceslja
ma nemaju, da si prošao niz srbiju, skužio bi "što južnije to tužnije" uistinu znači
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori. - Page 2 Empty Re: Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori.

Post by vuksadinare 23/9/2020, 08:58

michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:
pa kad nema ništa... da mi imamo koliko oni i mi bi bili srbi...
imaju oni dosta toga..ali nisu svjesni toga ili su jednostavno nezahvalni na onome sto imaju...jer lepsi je hleb kod komsije pa zasto da ne preskocimo tarabu i osladimo a on nek se ceslja
ma nemaju, da si prošao niz srbiju, skužio bi "što južnije to tužnije" uistinu znači
ma ne mislim tu samo na ekonomiju....vec i prirodu...oni non stop fantaziraju o moru i logicno zanemarili su ono sto imaju...niti ih je briga ocito...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99394
2015-09-08


Back to top Go down

Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori. - Page 2 Empty Re: Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori.

Post by pizzon 23/9/2020, 09:18

stvari u c.gori  idu ok
stazom razuma, realno

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori. - Page 2 Empty Re: Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori.

Post by vuksadinare 23/9/2020, 09:20

pizzon wrote:stvari u c.gori  idu ok
stazom razuma, realno
,,,normalno..ne bu šipac nam krojio aršin..nismo zbog toga litijali...majka rusija i srbija  :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99394
2015-09-08


Back to top Go down

Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori. - Page 2 Empty Re: Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori.

Post by pizzon 23/9/2020, 09:24

vuksadinare wrote:
pizzon wrote:stvari u c.gori  idu ok
stazom razuma, realno
,,,normalno..ne bu šipac nam krojio aršin..nismo zbog toga litijali...majka rusija i srbija  :):m

ti tumaci kako ti volja
poz za amfilohija
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori. - Page 2 Empty Re: Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori.

Post by vuksadinare 23/9/2020, 09:27

pizzon wrote:
vuksadinare wrote:
pizzon wrote:stvari u c.gori  idu ok
stazom razuma, realno
,,,normalno..ne bu šipac nam krojio aršin..nismo zbog toga litijali...majka rusija i srbija  :):m

ti tumaci kako ti volja
poz za amfilohija
nema se tu sto tumaciti..doslo je do ocekivane situacije...premijer i predsjednik parlamenta moze biti samo onaj tko je veci srbin i rusofil..nista eu,nato kurci palci po tom pitanju je i milina partija mogla ostati na vlasti...plus sto im šipac agresivno namece svog kandidata po svom ukusu...ne ide to samo tako..nismo đaba onda krecili...i trazili moskvu i beograd za spas...da nas prihvate u svoj zagrljaj Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99394
2015-09-08


Back to top Go down

Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori. - Page 2 Empty Re: Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori.

Post by pizzon 23/9/2020, 09:28

to postoji samo u tvojoj glavi

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori. - Page 2 Empty Re: Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori.

Post by vuksadinare 23/9/2020, 09:31

..i ta koalicija kako rekoh je sklepana od svega i svacega samo da s emilo srusi i to je sikreno bio jedini cilj ove kvazikoalicije koaj se sastoji od pobornika cetnistva,velikosrpstva,onih koji bi da su i srbi i crnogorci do onih koji su neoliberali i nato i eu fili...nikad viđeni buckuris na ovim prostorima pa cak ni u bosni...sami sebi vise nisu svrha...i normalno da dođe do trenutka kad se međusobno optuzuju da je on bolji,zasluzniji,veci srbin,rus a onaj drugi sumnjivac kojem se nije smjelo vjerovati,pokvareni šiptar,nato fanatik i slicne optuzbe :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99394
2015-09-08


Back to top Go down

Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori. - Page 2 Empty Re: Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori.

Post by vuksadinare 23/9/2020, 09:31

pizzon wrote:to postoji samo u tvojoj glavi
je...sto se vidi u praksi :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99394
2015-09-08


Back to top Go down

Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori. - Page 2 Empty Re: Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori.

Post by vuksadinare 23/9/2020, 09:40

evo nekih komentara iz crnogorskih i srpskih medija tj foruma

'Znao sam tko sa šiptarom tikve sadi gol prosi'

'Krivokapiću odrone izdajnički.Niđe te nije bilo kad su bile litije,prosvjedi nego si se krpao iza leđa naših i ubirao poene.Sada sa onim šiptarskim smradom bi drmao Crnom Gorom.Nismo za to glasali.Jasno smo rekli da našu budućnost vidimo sa Srbijom i Rusijom.Jebo vas NATO u dupe izdajničko.'

'Tako nam i treba.Onda bolje i milo na vlasti nego ova kukavelj prevarantska od Krivokapića i šiptara.To su ionako Milovi igrači.'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99394
2015-09-08


Back to top Go down

Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori. - Page 2 Empty Re: Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori.

Post by vuksadinare 23/9/2020, 09:45

samo srbin crnu goru spasava :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99394
2015-09-08


Back to top Go down

Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori. - Page 2 Empty Re: Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori.

Post by jastreb 23/9/2020, 09:47

vuksadinare wrote:evo nekih komentara iz crnogorskih i srpskih medija tj foruma

'Znao sam tko sa šiptarom tikve sadi gol prosi'

'Krivokapiću odrone izdajnički.Niđe te nije bilo kad su bile litije,prosvjedi nego si se krpao iza leđa naših i ubirao poene.Sada sa onim šiptarskim smradom bi drmao Crnom Gorom.Nismo za to glasali.Jasno smo rekli da našu budućnost vidimo sa Srbijom i Rusijom.Jebo vas NATO u dupe izdajničko.'

'Tako nam i treba.Onda bolje i milo na vlasti nego ova kukavelj prevarantska od Krivokapića i šiptara.To su ionako Milovi igrači.'
lol!

Opet izmišljaš.    Niti jedan Crnogorac niti Srbin neće reći prosvjedi,nego protesti.  I ono "tko" te odaje.       lol!
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori. - Page 2 Empty Re: Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori.

Post by jastreb 23/9/2020, 09:51

vuksadinare wrote: 

'Znao sam tko sa šiptarom tikve sadi gol prosi' 
Tko?  Ono gol,također ne ide,jer ovi kažu go.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori. - Page 2 Empty Re: Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori.

Post by jastreb 23/9/2020, 09:52

vuksadinare wrote: 

'Krivokapiću odrone izdajnički 
Odrone?????????

Valjda odrode.

Loš si ti Srbin i Crnogorac.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori. - Page 2 Empty Re: Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori.

Post by vuksadinare 23/9/2020, 10:04

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:evo nekih komentara iz crnogorskih i srpskih medija tj foruma

'Znao sam tko sa šiptarom tikve sadi gol prosi'

'Krivokapiću odrone izdajnički.Niđe te nije bilo kad su bile litije,prosvjedi nego si se krpao iza leđa naših i ubirao poene.Sada sa onim šiptarskim smradom bi drmao Crnom Gorom.Nismo za to glasali.Jasno smo rekli da našu budućnost vidimo sa Srbijom i Rusijom.Jebo vas NATO u dupe izdajničko.'

'Tako nam i treba.Onda bolje i milo na vlasti nego ova kukavelj prevarantska od Krivokapića i šiptara.To su ionako Milovi igrači.'
lol!

Opet izmišljaš.    Niti jedan Crnogorac niti Srbin neće reći prosvjedi,nego protesti.  I ono "tko" te odaje.       lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99394
2015-09-08


Back to top Go down

Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori. - Page 2 Empty Re: Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori.

Post by vuksadinare 23/9/2020, 10:06

inace grupacija oko andrije mandica je izrazito prosrpski i proruski nsađena...oni su i najvise dobili glasova u toj koaliciji dok je krivokapic liberalnijih stavova i nesto skloniji eu i natou...milo bi mogao ponuditi i dritanu i krivokapicu koaliciju a mandica i njegove poslat u oporbu pa neka litijaju iduce cetri godine :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99394
2015-09-08


Back to top Go down

Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori. - Page 2 Empty Re: Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori.

Post by pizzon 23/9/2020, 10:24

vuksadinare wrote:
pizzon wrote:to postoji samo u tvojoj glavi
je...sto se vidi u praksi :)

ti mene tumacis onako
kakav  ti zelis da je moj stav
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori. - Page 2 Empty Re: Piši Irineju i Vučku-propala stvar u Crnoj Gori.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum