ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitam ja dalje gospodina na telefonu je li mu se javio tko na oglas? - Ma nema ništa, Hrvati ne žele raditi, samo se žale.

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Pitam ja dalje gospodina na telefonu je li mu se javio tko na oglas?  - Ma nema ništa, Hrvati ne žele raditi, samo se žale. - Page 2 Empty Re: Pitam ja dalje gospodina na telefonu je li mu se javio tko na oglas? - Ma nema ništa, Hrvati ne žele raditi, samo se žale.

Post by darth_vader 20/9/2020, 15:11

veber wrote:
jasambrend wrote:Imam ja dosta rodbine od gori, je istina je... vridni su dosta, ali imaju i oni svoje crnjake, ka i svi uostalom...nitko se više ne bavi nečime ako ne vidi isplativost u tome, taj mentalitet rada od jutra do sutra je umra doslovno s didom i babom mi...nekad je svaka kuća imala barem dvi krave, tor pun svinja, guske, race, kokoše, vrtove, vinograde, kukuruzišta, polja s djetelinom... sve se to obrađivalo, održavalo pa išlo vlakom na posel... nema ni tamo više toga toliko... propadaju i tamo gospodarstva naveliko i isto se iseljava u Austriju, Njemačku, ovisi kako tko...
kod nas vlada mentalitet: nikaj se ne isplati
državna politika je ko i marc; nikaj se ne isplati.

a uvozimo mlijeko, sireve, meso iz njemačke. njima se isplati.

nikada nikaj od hrvatske.
postat ćemo gerijatrija njemačke i austrije.


Istina... prodali se za šarene papiriće i ogledalca u bescjenje.

darth_vader

Posts : 19665
2014-04-17


Back to top Go down

Pitam ja dalje gospodina na telefonu je li mu se javio tko na oglas?  - Ma nema ništa, Hrvati ne žele raditi, samo se žale. - Page 2 Empty Re: Pitam ja dalje gospodina na telefonu je li mu se javio tko na oglas? - Ma nema ništa, Hrvati ne žele raditi, samo se žale.

Post by veber 20/9/2020, 15:20

jasambrend wrote:
veber wrote:
jasambrend wrote:Imam ja dosta rodbine od gori, je istina je... vridni su dosta, ali imaju i oni svoje crnjake, ka i svi uostalom...nitko se više ne bavi nečime ako ne vidi isplativost u tome, taj mentalitet rada od jutra do sutra je umra doslovno s didom i babom mi...nekad je svaka kuća imala barem dvi krave, tor pun svinja, guske, race, kokoše, vrtove, vinograde, kukuruzišta, polja s djetelinom... sve se to obrađivalo, održavalo pa išlo vlakom na posel... nema ni tamo više toga toliko... propadaju i tamo gospodarstva naveliko i isto se iseljava u Austriju, Njemačku, ovisi kako tko...
kod nas vlada mentalitet: nikaj se ne isplati
državna politika je ko i marc; nikaj se ne isplati.

a uvozimo mlijeko, sireve, meso iz njemačke. njima se isplati.

nikada nikaj od hrvatske.
postat ćemo gerijatrija njemačke i austrije.


Istina... prodali se za šarene papiriće i ogledalca u bescjenje.
nijemci iz moje firme, pogotovo iz podružnice u bavarskoj pokupovali apartmane i kuće i vele da će tu doći u mirovini.
znači čeka nas gerijatrija i briga o starcima.

moja šefica u zagorju kupila vinograd breg, potok,selo, seljane...
...ona ima drugu viziju, seoski turizam.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Pitam ja dalje gospodina na telefonu je li mu se javio tko na oglas?  - Ma nema ništa, Hrvati ne žele raditi, samo se žale. - Page 2 Empty Re: Pitam ja dalje gospodina na telefonu je li mu se javio tko na oglas? - Ma nema ništa, Hrvati ne žele raditi, samo se žale.

Post by veber 20/9/2020, 16:17

ovdje rimac skriva doktore i magistre.
najmodeli izlaze odavdje.
bivša textilna tvornica u velikom trgovištu.

a, možda ipak radi strojnu obradu aluminijskih otpresaka.
Pitam ja dalje gospodina na telefonu je li mu se javio tko na oglas?  - Ma nema ništa, Hrvati ne žele raditi, samo se žale. - Page 2 Rim_po10

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Pitam ja dalje gospodina na telefonu je li mu se javio tko na oglas?  - Ma nema ništa, Hrvati ne žele raditi, samo se žale. - Page 2 Empty Re: Pitam ja dalje gospodina na telefonu je li mu se javio tko na oglas? - Ma nema ništa, Hrvati ne žele raditi, samo se žale.

Post by Noor 20/9/2020, 20:30

AssadNaPodmornici wrote:kakvi crni bugari, bugarska nas za koju godinu stiže po standardu, imao sam na jahti gosta iz rumunjske, lik mi govori da se oni u rumunjskoj rugaju sa hrvatskom, da im nije jasno kako su nas ekonomski sustigli... 
bugari će nas stići za 4-5godina, a bogami niti srbi niti bosanci neće cijeli dan na suncu raditi za 12€dan...
boktemaza, a što ga nisi pitao zašto ne ostane u rumunjskoj na moru

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Pitam ja dalje gospodina na telefonu je li mu se javio tko na oglas?  - Ma nema ništa, Hrvati ne žele raditi, samo se žale. - Page 2 Empty Re: Pitam ja dalje gospodina na telefonu je li mu se javio tko na oglas? - Ma nema ništa, Hrvati ne žele raditi, samo se žale.

Post by Guest 20/9/2020, 20:44

marcellus wrote:znači, do sad se znalo ko je kriv za niske cijene otkupa mandarina i to što se ne isplati uzgajat ih, todorić.

ko je sad kriv? Ovaj što nudi radnicima da rade za kikiriki? Jebiga, bugari će mu za to i radit...

Todorić je najveće zlo i najveće govno koje se pojavilo dole u dolini. Proklet dan bio kad se to govno dole pojavilo i "pomoglo" svima... eto tako. 

Jel tebi taj jebeni lik baš oko svega bezgrešan? Koji je i tebi kurac povremeno u pičku materinu? Pa nije svako govno koje taj isere sveto pa se treba mazati s njim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitam ja dalje gospodina na telefonu je li mu se javio tko na oglas?  - Ma nema ništa, Hrvati ne žele raditi, samo se žale. - Page 2 Empty Re: Pitam ja dalje gospodina na telefonu je li mu se javio tko na oglas? - Ma nema ništa, Hrvati ne žele raditi, samo se žale.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum