ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novak suspendovan!

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Novak suspendovan! - Page 7 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by RayMabus 8/9/2020, 20:42

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:
Noor wrote:
KBK za starog...
Pričamo o Novaku. On nije, bar do sada, nikad bio.
Nije i neće. Mater mu je Hrvatica. Tehnički je on Jugoslaven. Al dobro gleda se po ocu pa nek bude Srbenda al očito je čovik i ljudina.


jesi vidio kakva uspjeshna djeca ispadnu kad pojebe srbin hrvaticu :)))
Dobro Hrvatska je ipak puno uspješnija u sportu. Čak vam je i Krajnović Hrvat.

Imam prijatelja otac Srbin iz Vojvodine iako porijeklo dalje istočna Hercegovina al ima i mađarske krvi a mater naša iz Dalmacije.

Baš zato šta je mišani nisu mu dali priliku u sportu al ima sve predispozicije. Sad je u Irskoj oženija se , napravija kuću poviše mene na materinoj zemlji.

Njega napadali radi oca a otac mu ljudina pa ja te vlaje otira jer ima više prava od vas vlaja i Bosanaca ode jer je napola domaći.


Last edited by RayMabus on 8/9/2020, 20:44; edited 1 time in total

RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 7 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by RayMabus 8/9/2020, 20:43

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:
mentalitet wrote:Evo upravo mi dobar frend amer poslao sliju kako djokovic nagnut nad sudijom brine o njenom zdravlju.i podjebava me ...napisao sam mu ..da l' joj je sjebo krajnike dok mu je popushila ili je u pitanju neshto drugo..josh sam dodao,,Srpska kara sve obara..nisam siguran da ce to razumjeti ali ce sigurno googlati pa me interesira kakav ce prevod biti jer se uvijek nasmijem na njegove glupe prevode..Ali chovjek uchi nash jezik jer sam mu nahvalio nashe zenske,,hoce da ga vodim u Cro,,da se ozeni,,Ne smijem mu reci da sam ga muljao..a bogat u pichku materinu,,samo malo debel,,eto ako ima neka normalna neka se javi ..ovaj je vruc ko lichki krompijer u pecnici..
U Cro ?

Dakle prije trakotra uteka jel ?


Ma jock amer pravi samo odrastao na fast fudu pa ima po koji shclaufic oko stomaka...ali sada ide u teretanu i pokushava da igra tenis pet puta tjedno..kaze oce da bude fit,,,i da me ne sramoti,,Imam ja dug staz podvodazdije ,,,tak da ...bumo vidjeli..Mozda mu namjestim Megy...ali bi mi morala placati u naturi ako je ikako neshto::)))
Otkrio si se.

Rekao si Cro.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 7 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by RayMabus 8/9/2020, 20:49

Kad je tenis u pitanju Srbije ne bi bilo na teniskij mapi bez Đokovića

Ima oni Trojicki il kako mu je već ime Rus

Krajnović Hrvat

Đere Mađar

Hrvatska je taj sport razvila , isto ko i vaterpolo

Evo Čorić vodi protiv Zvereva nadam se pobjedi

Ovo je naš treći u četvrtfinalu us opena dok Srbija ima samo Đokovića

Tako stvari stoje

Mi vučemo taj sport jer je dobar sa turizmom

Elita , turniri , vrti se lova
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 7 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by RayMabus 8/9/2020, 20:52

I uopće ne zamjeram ćaći od Đokovića šta je Srbenda iz Cg

Šta bi triba bit ?

Milogorac.

I drago mi je da je Lajović osvojija turnir u Umagu a ne neki stranac

Nek se razvijaj tenis

Ima ode potencija

Đoković je primjer
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 7 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by RayMabus 8/9/2020, 20:55

Samo da ovi Čorić dobije Zvereva većeras i dobro mu se otvara put u finalu sad kad nema Đokovića

Dobio ga prvi set

Ajmo mali
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 7 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by mentalitet 8/9/2020, 21:01

RayMabus wrote:
mentalitet wrote:
RayMabus wrote:
U Cro ?

Dakle prije trakotra uteka jel ?


Ma jock amer pravi samo odrastao na fast fudu pa ima po koji shclaufic oko stomaka...ali sada ide u teretanu i pokushava da igra tenis pet puta tjedno..kaze oce da bude fit,,,i da me ne sramoti,,Imam ja dug staz podvodazdije ,,,tak da ...bumo vidjeli..Mozda mu namjestim Megy...ali bi mi morala placati u naturi ako je ikako neshto::)))
Otkrio si se.

Rekao si Cro.

Croatia...shto sam se otkrio ne kuzim??Da nisi mislio Krajina::)??Deder smanji tu pivu jebote::))
mentalitet
mentalitet

Posts : 5014
2020-07-05


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 7 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by RayMabus 8/9/2020, 21:01

Hrvatska ima jači tenis. Pokušali su to organizirat u BG i Zg al ne ide. To je sport lovaša

Turizam , jadranska obala , Split jak , sad Zadar tereni Atp Umag

To vrti taj sport ode

Lova
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 7 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by RayMabus 8/9/2020, 21:03

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:
mentalitet wrote:

Ma jock amer pravi samo odrastao na fast fudu pa ima po koji shclaufic oko stomaka...ali sada ide u teretanu i pokushava da igra tenis pet puta tjedno..kaze oce da bude fit,,,i da me ne sramoti,,Imam ja dug staz podvodazdije ,,,tak da ...bumo vidjeli..Mozda mu namjestim Megy...ali bi mi morala placati u naturi ako je ikako neshto::)))
Otkrio si se.

Rekao si Cro.

Croatia...shto sam se otkrio ne kuzim??Da nisi mislio Krajina::)??Deder smanji tu pivu jebote::))
Kakva Krajina.

Nema Krajine u Dalmaciji

Novak suspendovan! - Page 7 Ban-josip-jelacic-jelaciceva_Hrvatska

Zato vas je i ispalilo od tamo.

Austrijska vojna Krajina nikad nije bila u Dalmaciji.

Pa pa
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 7 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by mentalitet 8/9/2020, 21:05

RayMabus wrote:Samo da ovi Čorić dobije Zvereva većeras i dobro mu se otvara put u finalu sad kad nema Đokovića

Dobio ga prvi set

Ajmo mali

Pa jest u pravu si...kad nema srba onda i hrvati imaju shansu...ali ja mislim da ce ovaj puta UO dobiti Medvedev..ludi Rus koji je amerima vec pokazao na jedan diplomatski nachin srednji::))

https://static.independent.co.uk/s3fs-public/thumbnails/image/2019/08/31/09/medvedev.jpg?width=640

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5014
2020-07-05


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 7 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by RayMabus 8/9/2020, 21:09

Svoje svetoslavske laži pričajte sami sebi u tim krugovima

Sjeverna Dalmacija nikad nije bila dio vojne Krajine

Pa pa

RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 7 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by RayMabus 8/9/2020, 21:10

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Samo da ovi Čorić dobije Zvereva većeras i dobro mu se otvara put u finalu sad kad nema Đokovića

Dobio ga prvi set

Ajmo mali

Pa jest u pravu si...kad nema srba onda i hrvati imaju shansu...ali ja mislim da ce ovaj puta UO dobiti Medvedev..ludi Rus koji je amerima vec pokazao na jedan diplomatski nachin srednji::))

https://static.independent.co.uk/s3fs-public/thumbnails/image/2019/08/31/09/medvedev.jpg?width=640
Medvedv igra u drugoj skupini. Nemam ništa protiv. Navijam samo da Čorić prođe Zvereva i eto ga u finalu.

Želim ga j finalu. Sve dalje je SF.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 7 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by RayMabus 8/9/2020, 21:12

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:
mentalitet wrote:

Ma jock amer pravi samo odrastao na fast fudu pa ima po koji shclaufic oko stomaka...ali sada ide u teretanu i pokushava da igra tenis pet puta tjedno..kaze oce da bude fit,,,i da me ne sramoti,,Imam ja dug staz podvodazdije ,,,tak da ...bumo vidjeli..Mozda mu namjestim Megy...ali bi mi morala placati u naturi ako je ikako neshto::)))
Otkrio si se.

Rekao si Cro.

Croatia...shto sam se otkrio ne kuzim??Da nisi mislio Krajina::)??Deder smanji tu pivu jebote::))
Donitu ćeš plesku iz povijesti.

Jasno ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 7 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by RayMabus 8/9/2020, 21:14

Obraz ste. Šugo svetoslavska. Knin glavni grad Krajine a nikad sjeverna Dalmacija nije bila vojna Krajina

Gubo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 7 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by RayMabus 8/9/2020, 21:16

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Samo da ovi Čorić dobije Zvereva većeras i dobro mu se otvara put u finalu sad kad nema Đokovića

Dobio ga prvi set

Ajmo mali

Pa jest u pravu si...kad nema srba onda i hrvati imaju shansu...ali ja mislim da ce ovaj puta UO dobiti Medvedev..ludi Rus koji je amerima vec pokazao na jedan diplomatski nachin srednji::))

https://static.independent.co.uk/s3fs-public/thumbnails/image/2019/08/31/09/medvedev.jpg?width=640
A Čorić se sam izborio za ovo. Vidit ćemo kakvi je većeras. Volio bi da dođe u finale pa nek i izgubi nema veze.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 7 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by RayMabus 8/9/2020, 21:19

Čorić ovisi sam o sebi. Jedino ako prođe većeras ispadanje Đokovića mu mešto igra.

Sam je dogura do ovde. Đoković s tim nema veze. Nisu bili ista skupina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 7 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by RayMabus 8/9/2020, 21:20

Ne slažem se s tim da Đoković je blokada našima jer Čilić je nalećiva i na Đokovića i druge


Đoković je klasa. To je to. Nije Đoković kriv ako je negdi naletija na nekog iz Hrvatske pa ga dobija.

To te tako namisti. Ako nisi jači ispadaš. To je sport. Sve ok.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 7 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by RayMabus 8/9/2020, 21:26

Sve je to sport. Sad pratimo može li Čorić dobiti Zvereva.

Nema tu Srbi Hrvati.

Igrajmo.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 7 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by RayMabus 8/9/2020, 21:27

Ko mall djetete san se radova nakon šta je Đoković nakon pet sati na Wimbledonu dobija Federera

Oni ga izviđali a ja ponosan

Ma tko van jepe mater

Bravo Nole
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 7 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by mentalitet 8/9/2020, 21:29

Dobro je bona smiri se:))

Evo jedan pravi Hrvat iskren i sa jajima kao kod slona .Jebo te treba stvarno biti hrabar pa napisati ovako neshto jer ce te u toj ustashiji odmah napasti da si Srbin ili mujaga u najgorem sluchaju..:))
Ali moje poshtovanje i kapa dole..ne svaka samo najbolje i najljepshe ti dale Gorane ::))



Facebook © 2020


Goran Šarić
Yesterday at 11:14 AM ·
Da li zapadnjake boli loptica ili Nole?

Tog 22. maja bila je subota i jedan dvanaestogodišnjak slavio je rođendan, veselo igrajući tenis sa prijateljima dok su mu iznad glave prolazili vojni avioni koji su više od 2 mjeseca svaki dan bombardirali njegovu zemlju. Ali on se nije plašio, kao što se nisu plašili ni svi oni građani koji su tih dana u majicama na metu dežurali na mostovima, kao što se nije plašio ni Milenko Pavlović kad se sam u neispravnom migu zaletio na NATO eskadrilu. U malom Noletu probudila se ta iskra prkosa, ona srpska potreba da se pod bilo koju cijenu stane na crtu nepravdi. Godinu dana kasnije otišao je u Minhen, u tenisku akademiju čuvenog hrvatskog trenera Nikole Pilića:

- Još tada sam znao da će Novak biti prvi. - prisjećao se kasnije Pilić.

Već sa 14 godina Đoković je bio trostruki prvak Evrope-u singlu, dublu i ekipno. 2008. osvaja Austalian Open sa samo jednim izgubljenim setom u cijelom turniru. 2011. vezao je 43 pobjede za redom što je neviđen skor u svijetu tenisa i osvojio deset turnira, od kojih tri grend slema među kojima i Wimbledon i pet Masters turnira. 2012. dobiva prestižnu nagradu Lauresu, kao najbolji sportaš svijeta. 2013. nastavlja uspjesima, već je 100 tjedana prvi na ATP listi. Slijedili su brojni trofeji, pa povrede i zasićenje, a onda je Đoković pokazao vrlinu koja krasi one najveće - povratak nakon pada. Ponovno osvaja Wimbledon i vraća se na prvo mjesto, ono koje mu pripada.

Naš narod kaže da vam ljudi sve mogu oprostiti osim uspjeha. Zapadnjake ne boli loptica koja je pogodila sutkinju u vrat. Isto su uradili Aljaž Bedene prije deset dana u New Yorku i Rogera Federer prije devet godina na Australian Openu, pa nisu bili kažnjeni. Zapadnjake boli što jedan Srbin, Balkanac, "inferiorna rasa" pobjeđuje u njihovom "gospodskom sportu" kojeg lažni engleski džentelmeni (ako neko misli da su Englezi gospoda, nek dođe na Zrće) igraju u bijelim rukavicama. Oni koji su izgradili carstva na muci i krvi Indijanaca, crnaca, Aboriđina, Indijaca, oni koji su vršili kulturocide po cijeloj kugli zemaljskoj (jer kad Pink panteri ukradu jednu sliku to je kriminal, a kad zapadnjaci pokradu svo blago Inka ili Egipćana, to je ljubav prema umjetnosti), oni se obuku u bijelo i uživaju u tenisu. I svaki put njihove favorite u koje su uloženi milioni eura pobjeđuje jedan skroman Srbin. To što taj Srbin ne vjeruje u njihove verzije povijesti, u prisilne vakcinacije i đubre koje nam šalju pod etiketom prehrambenih artikala još su mu dodatne "mane".

- Nole je najpotpuniji čovjek kojeg sam u životu upoznao. - rekao mi je Semir dok smo stajali u podnožju bosanske piramide Sunca. Nisam mogao, a da se ne složim sa tim riječima. Svoju veličinu Novak je pokazao toliko puta da mi knjiga ne bi bila dovoljna da sve opišem, njega nije zanimalo sebično gomilanje eura i dolara, on je skupljao ono blago za koje Isus kaže da mu rđa i moljci ne mogu ništa - pomagao je u tišini ne samo Srbima, već i Hrvatima (više nego većina hrvatskih sportaša), Bošnjacima, slao pomoć u razne djelove svijeta. Za mnoge od njegovih humantiranih akcija možda nikad nećemo ni saznati.

Đoković je arhetip savršenog Srbina, spoj istinske duhovnosti, predanog fizičkog rada, humanitarnog aktivizma i uspjeha u svom poslu. Srbija neće biti velika onda kad njezine karte budu iscrtavali kafanski nacionalisti koji liče na četnike iz Bulajićevih filmova. Niti dok se narod bude zaluđivao zadrugama i sultanovim ženama. Srbija će biti velika onda kad bude kao Nole. Kada se vrati svojoj pravoj povijesti i istinskoj svetosavnoj duhovnosti. Tada će srpski uspjesi zaboljeti zapad kao Novakova loptica.


_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5014
2020-07-05


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 7 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by RayMabus 8/9/2020, 21:37

Čak san i vraća na tom meču. Odma u početku a posli san pustija igru.

Evo većeras igra Hrvatska Francuska pa uopće to negledam jer me crnci ne zanimaju.

Čak i finale nisan pogleda jer san bija mortus pijan do poluvremena a puca mi k jer imamo medalju i za to san drugo poluvrijeme gleda iz ogledala i vraća.

Cilo drugo poluvrijeme san gleda iz ogledala.

Za kaznu da se dodvorim odnosno komuniciram s Demiurgeom.

Gospodar kaosa.

Hvala Demy.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 7 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by RayMabus 8/9/2020, 21:38

Nema smirivanja s takvima ka šta si ti.

Odma u glavu.

Kakva Krajina pajdo ?

Knin i sjeverna Dalmacija Krajina ?

Jel ?

Oćeš da te zapalim.

Ajde poklopi se ušima i da te više nisan čuja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 7 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum