ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novak suspendovan!

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Novak suspendovan! - Page 6 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by Noor Tue 8 Sep - 20:05

Sovak wrote:Nabijem Novaka na kurac (figurativno, ne nadajte se pederčine). I Nevjork. I balije.
nemoj Sovo, Nole je baš sportaš i čovjek velikog srca

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 6 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by mentalitet Tue 8 Sep - 20:06

Sovak wrote:
Ringo10 wrote:JA sam Zapad zamrzio iz dna duše radi mnogo stvari a posebno radi dvije

Prvo, to kako su nas Hrvate u BiH izjebali e to je nešto što im se ne može i ne smije zaboravit. A mi nećemo zaboravit, nismo mi Kiflari koji su toliko opsjednuti Zapadom i puni strahopoštovanja i obožavanja Zapada da su spremni zaboravit sva guženja, ponižavanja, maltretiranja, teroriziranja i iživljavanja od strane Zapada 

Drugo radi čega mi se Zapad zgadio, to je bio slučaj one škole u Beslanu kad su oni kavkaski koljači poubijali onoliku djecu, roditelje i učitelje u onoj školi
Ovdje sam imao priliku da pregledam sve tadašnje zapadne medije i zgranuto sam shvatio da Zapad podržava i simpatizira te monstrume. 
Zapadni mediji su naprosto svršavali od sreće što se to događa Rusiji i Putinu

Čak je i jedan poznati australski kolumnist iz lista Herald Sun koji se zove Andrew Bolt, zaprepašteno napisao - SRAMNO PONAŠANJE ZAPADNIH MEDIJA

A kad nekoga podržavaju zapadni mediji, to znači da ga podržava i zapadna politika i tad sam shvatio da je istina ono što su neki govorili - da čečenske i kavkaske glavosijeke pomaže, financira i podržava Zapad a prije svega Amerika, Britanija zajedno sa svojim vehabističkim ljubimcima iz Zaliva

Već sa onim taocima u moskovskom teatru je sve bilo jasno ali još nisam bio spreman da to prihvatim. A nakon Beslana sam zamrzio Zapad iz dna duše. 

I želim mu da slavno propadne. Jedino mi je žao što to neću doživjeti da vidim i da uživam.

Sve 5.

Samo ... koju pičku materinu onda živiš na tom ''zapadu''?

Pa vjerojatno zivi tamo shto je shvatio u kakvom je idiotskom okruzenju zivio.Na zapadu ipak zakoni josh neshto vrijede posebno ako imash dobrog odvjetnika a ne kao na Balkanu ako te neka budala za neshto optuzi i ako je podmitio sudiju nemash nikakve shanse ako nemash vishe love od njega..U onom sjebanom komunistichkom sistemu bilo je potrebno najmanje dva svjedoka ako te optuze za neshto a u takozvanoj Hrvatskoj dovoljno je samo jedan svjedok koji unaprijed dobije prichu od sudije koju treba govoriti pred sudom..Tako su i mene osudili osamdesetih da sam se druzio sa maloljetnicom iako smo bili mala razlika u godinama ali je nisam mrkno jer mi bilo zao..Ali su postojala dva svjedoka da mi je davala puse kojima se ona dopadala::))Sreca moja shto me mala volila (17 god.)pa me chekala da napuni 18 nakon chega smo se voljeli i na kraju ozenili i srecno zivjeli dok nisam zavolio drugu ::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5005
2020-07-05


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 6 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by Guest Tue 8 Sep - 20:10

Noor wrote:
Sovak wrote:Nabijem Novaka na kurac (figurativno, ne nadajte se pederčine). I Nevjork. I balije.
nemoj Sovo, Nole je baš sportaš i čovjek velikog srca

Obožavam mu starog. Četnik.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 6 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by Guest Tue 8 Sep - 20:12

mentalitet wrote:
Sovak wrote:
Ringo10 wrote:JA sam Zapad zamrzio iz dna duše radi mnogo stvari a posebno radi dvije

Prvo, to kako su nas Hrvate u BiH izjebali e to je nešto što im se ne može i ne smije zaboravit. A mi nećemo zaboravit, nismo mi Kiflari koji su toliko opsjednuti Zapadom i puni strahopoštovanja i obožavanja Zapada da su spremni zaboravit sva guženja, ponižavanja, maltretiranja, teroriziranja i iživljavanja od strane Zapada 

Drugo radi čega mi se Zapad zgadio, to je bio slučaj one škole u Beslanu kad su oni kavkaski koljači poubijali onoliku djecu, roditelje i učitelje u onoj školi
Ovdje sam imao priliku da pregledam sve tadašnje zapadne medije i zgranuto sam shvatio da Zapad podržava i simpatizira te monstrume. 
Zapadni mediji su naprosto svršavali od sreće što se to događa Rusiji i Putinu

Čak je i jedan poznati australski kolumnist iz lista Herald Sun koji se zove Andrew Bolt, zaprepašteno napisao - SRAMNO PONAŠANJE ZAPADNIH MEDIJA

A kad nekoga podržavaju zapadni mediji, to znači da ga podržava i zapadna politika i tad sam shvatio da je istina ono što su neki govorili - da čečenske i kavkaske glavosijeke pomaže, financira i podržava Zapad a prije svega Amerika, Britanija zajedno sa svojim vehabističkim ljubimcima iz Zaliva

Već sa onim taocima u moskovskom teatru je sve bilo jasno ali još nisam bio spreman da to prihvatim. A nakon Beslana sam zamrzio Zapad iz dna duše. 

I želim mu da slavno propadne. Jedino mi je žao što to neću doživjeti da vidim i da uživam.

Sve 5.

Samo ... koju pičku materinu onda živiš na tom ''zapadu''?

Pa vjerojatno zivi tamo shto je shvatio u kakvom je idiotskom okruzenju zivio.Na zapadu ipak zakoni josh neshto vrijede posebno ako imash dobrog odvjetnika a ne kao na Balkanu ako te neka budala za neshto optuzi i ako je podmitio sudiju nemash nikakve shanse ako nemash vishe love od njega..U onom sjebanom komunistichkom sistemu bilo je potrebno najmanje dva svjedoka ako te optuze za neshto a u takozvanoj Hrvatskoj dovoljno je samo jedan svjedok koji unaprijed dobije prichu od sudije koju treba govoriti pred sudom..Tako su i mene osudili osamdesetih da sam se druzio sa maloljetnicom iako smo bili mala razlika u godinama ali je nisam mrkno jer mi bilo zao..Ali su postojala dva svjedoka da mi je davala puse  kojima se ona dopadala::))Sreca moja shto me mala volila  (17 god.)pa me chekala da napuni 18 nakon chega smo se voljeli i na kraju ozenili i srecno zivjeli dok nisam zavolio drugu ::))


Ka'e balija .... prepoznal si se? Neka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 6 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by RayMabus Tue 8 Sep - 20:14

Nole je ljudina al ovdje je falija.

https://www.google.com/amp/s/www.24sata.hr/amp/sport/pogledajte-reakciju-ivanisevica-odmah-mu-je-sve-bilo-jasno-715017

Nek malo odmori živce. Ima još turnira. Kao što rekoh ne mora on biti prvi al nek sustigne Federera po broju osvojenih turnira i to je to.

Tako da mi se anglosaska žgadija ne kurči po Australiji , Americi i Engleskoj tko je bolji od njih dvojice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 6 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by RayMabus Tue 8 Sep - 20:17

Ja sam ode odma reka da je kriv al kao šta je Pilić reka to je žgadija i to ne bi napravili Federeru. Upravo zato navijam da Nole prestigne Federara da se anglosaska žgadija u Australiji , Americi i Engleskoj ne misli tko je jači on ili Federer.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 6 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by mentalitet Tue 8 Sep - 20:18

Sovak wrote:
Noor wrote:
Sovak wrote:Nabijem Novaka na kurac (figurativno, ne nadajte se pederčine). I Nevjork. I balije.
nemoj Sovo, Nole je baš sportaš i čovjek velikog srca

Obožavam mu starog. Četnik.

To jest..Chedo ipo..ali uspjeshan i lud.Da njega nije bilo ne bi bilo ni teniskog Novaka Djokovica..ali i josh jednog "ustashe" kojega i ja cijenim i tvrdim da je najbolji teniski trener svih vremena..Malo mi je chudno kako su njih dvojica nashli zajednichki jezik i josh shlepa onog sjebanog Ivanishevica..chudan neki medjuljudsko nacionalno sportski odnos..Kada bi ti znao neshto o istinskim sportashima onda bi shvatio..Ovako cu te ostaviti jarane da razmishljash kako cesh na najbolji nachin popushiti chedi i baliji kurchinu pa te mozda i pomiluje po glavushitzi..

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5005
2020-07-05


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 6 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by RayMabus Tue 8 Sep - 20:20

Svi koji su ikad živjeli vanka znaju da smo mi za njih samo tamo neki primitivni Balkanci. Nole je i napola Hrvat.

Vanka se naši moraju držat zajedno a Nole to objedinjuje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 6 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by RayMabus Tue 8 Sep - 20:24

Posebno vrijedi za Australiju di Nole ima osam pobjeda a na engelskoj wikipediji guraju Federera u prvi plan


Anglosaska žgadija
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 6 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by RayMabus Tue 8 Sep - 20:25

I kad im latinosi vrate Arizonu , Teksas , Novi Meksiko i Kaliforniju daleko će biti anglosaska žgadija od Australije jer im uzimamo zapadnu obalu.

Neće se oni tako ponašat prema nama. S visoka nešto.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 6 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by mentalitet Tue 8 Sep - 20:27

RayMabus wrote:Ja sam ode odma reka da je kriv al kao šta je Pilić reka to je žgadija i to ne bi napravili Federeru. Upravo zato navijam da Nole prestigne Federara da se anglosaska žgadija u Australiji , Americi i Engleskoj ne misli tko je jači on ili Federer.

Ma ne mrze Djokovica zato shto je Srbin nego ga mrze zato shto je vec sada najbolji svih vremena..E to mu ne mogu oprostiti..Kada shvatish da je taj primitivni mentalitet skoro svugdje isti onda ti je nekako lakshe prozvakati onaj iz kojega si potekao..Pilic je jedini relevantan chovjek da govori neshto o Djokovicu jer nitko ga ne poznaje bolje od njega chak ni njegov otac Srdjan (koje lijepo hrvatsko ime..nastalo od Srdj..chvrst ko dubrobavhka tvrdjava) ::))
Kriv je shto svoje emocije nije ostavio za Jelenu kad su u krevetu nego bez veze lupa tu lopticu okolo da malo srpski navijachi drkaju na njegove emocije jer ga optuzuju da je mlak jer ne jede prasetinu kao salatu..ali kad drekne i podere majicu cijela Srbija svrshava ..jebo ti osvojeni turnir..Stari moj to je taj naboj koji se prazni virtualno i oslobadja srpsku nejach od stresa..Ne kuze to zapadnjaci..zato su ga i kaznili jer ne dozvoljavaju srbima da svrshavaju onlajn po njima..

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5005
2020-07-05


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 6 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by Noor Tue 8 Sep - 20:28

Sovak wrote:
Noor wrote:
Sovak wrote:Nabijem Novaka na kurac (figurativno, ne nadajte se pederčine). I Nevjork. I balije.
nemoj Sovo, Nole je baš sportaš i čovjek velikog srca

Obožavam mu starog. Četnik.
KBK za starog...
Pričamo o Novaku. On nije, bar do sada, nikad bio.

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 6 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by RayMabus Tue 8 Sep - 20:29

Mrze ga jer je Balkanc koji im je poremetio planove.

To je anglosaskk sport a ovi dominiše.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 6 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by RayMabus Tue 8 Sep - 20:30

Noor wrote:
Sovak wrote:
Noor wrote:
nemoj Sovo, Nole je baš sportaš i čovjek velikog srca

Obožavam mu starog. Četnik.
KBK za starog...
Pričamo o Novaku. On nije, bar do sada, nikad bio.
Nije i neće. Mater mu je Hrvatica. Tehnički je on Jugoslaven. Al dobro gleda se po ocu pa nek bude Srbenda al očito je čovik i ljudina.

RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 6 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by mentalitet Tue 8 Sep - 20:35

Evo upravo mi dobar frend amer poslao sliju kako djokovic nagnut nad sudijom brine o njenom zdravlju.i podjebava me ...napisao sam mu ..da l' joj je sjebo krajnike dok mu je popushila ili je u pitanju neshto drugo..josh sam dodao,,Srpska kara sve obara..nisam siguran da ce to razumjeti ali ce sigurno googlati pa me interesira kakav ce prevod biti jer se uvijek nasmijem na njegove glupe prevode..Ali chovjek uchi nash jezik jer sam mu nahvalio nashe zenske,,hoce da ga vodim u Cro,,da se ozeni,,Ne smijem mu reci da sam ga muljao..a bogat u pichku materinu,,samo malo debel,,eto ako ima neka normalna neka se javi ..ovaj je vruc ko lichki krompijer u pecnici..

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5005
2020-07-05


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 6 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by RayMabus Tue 8 Sep - 20:36

Gleda san on njegov meč protiv Federra. Pet sati.

Ma svaka ti čast.

Kapa do pada.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 6 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by RayMabus Tue 8 Sep - 20:37

mentalitet wrote:Evo upravo mi dobar frend amer poslao sliju kako djokovic nagnut nad sudijom brine o njenom zdravlju.i podjebava me ...napisao sam mu ..da l' joj je sjebo krajnike dok mu je popushila ili je u pitanju neshto drugo..josh sam dodao,,Srpska kara sve obara..nisam siguran da ce to razumjeti ali ce sigurno googlati pa me interesira kakav ce prevod biti jer se uvijek nasmijem na njegove glupe prevode..Ali chovjek uchi nash jezik jer sam mu nahvalio nashe zenske,,hoce da ga vodim u Cro,,da se ozeni,,Ne smijem mu reci da sam ga muljao..a bogat u pichku materinu,,samo malo debel,,eto ako ima neka normalna neka se javi ..ovaj je vruc ko lichki krompijer u pecnici..
U Cro ?

Dakle prije trakotra uteka jel ?

RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 6 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by Noor Tue 8 Sep - 20:37

RayMabus wrote:
Noor wrote:
Sovak wrote:

Obožavam mu starog. Četnik.
KBK za starog...
Pričamo o Novaku. On nije, bar do sada, nikad bio.
Nije i neće. Mater mu je Hrvatica. Tehnički je on Jugoslaven. Al dobro gleda se po ocu pa nek bude Srbenda al očito je čovik i ljudina.

Nije sad bitno šta je, veliki sportaš i ljudina i po je.
Pa sudi samo po njegovom komentaru nakon ove skandalozne i isforsirane kazne....malo koji bi ostao ovako skuliran

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 6 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by mentalitet Tue 8 Sep - 20:38

RayMabus wrote:
Noor wrote:
Sovak wrote:

Obožavam mu starog. Četnik.
KBK za starog...
Pričamo o Novaku. On nije, bar do sada, nikad bio.
Nije i neće. Mater mu je Hrvatica. Tehnički je on Jugoslaven. Al dobro gleda se po ocu pa nek bude Srbenda al očito je čovik i ljudina.


jesi vidio kakva uspjeshna djeca ispadnu kad pojebe srbin hrvaticu :)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5005
2020-07-05


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 6 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by mentalitet Tue 8 Sep - 20:41

RayMabus wrote:
mentalitet wrote:Evo upravo mi dobar frend amer poslao sliju kako djokovic nagnut nad sudijom brine o njenom zdravlju.i podjebava me ...napisao sam mu ..da l' joj je sjebo krajnike dok mu je popushila ili je u pitanju neshto drugo..josh sam dodao,,Srpska kara sve obara..nisam siguran da ce to razumjeti ali ce sigurno googlati pa me interesira kakav ce prevod biti jer se uvijek nasmijem na njegove glupe prevode..Ali chovjek uchi nash jezik jer sam mu nahvalio nashe zenske,,hoce da ga vodim u Cro,,da se ozeni,,Ne smijem mu reci da sam ga muljao..a bogat u pichku materinu,,samo malo debel,,eto ako ima neka normalna neka se javi ..ovaj je vruc ko lichki krompijer u pecnici..
U Cro ?

Dakle prije trakotra uteka jel ?


Ma jock amer pravi samo odrastao na fast fudu pa ima po koji shclaufic oko stomaka...ali sada ide u teretanu i pokushava da igra tenis pet puta tjedno..kaze oce da bude fit,,,i da me ne sramoti,,Imam ja dug staz podvodazdije ,,,tak da ...bumo vidjeli..Mozda mu namjestim Megy...ali bi mi morala placati u naturi ako je ikako neshto::)))
mentalitet
mentalitet

Posts : 5005
2020-07-05


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 6 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by RayMabus Tue 8 Sep - 20:42

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:
Noor wrote:
KBK za starog...
Pričamo o Novaku. On nije, bar do sada, nikad bio.
Nije i neće. Mater mu je Hrvatica. Tehnički je on Jugoslaven. Al dobro gleda se po ocu pa nek bude Srbenda al očito je čovik i ljudina.


jesi vidio kakva uspjeshna djeca ispadnu kad pojebe srbin hrvaticu :)))
Dobro Hrvatska je ipak puno uspješnija u sportu. Čak vam je i Krajnović Hrvat.

Imam prijatelja otac Srbin iz Vojvodine iako porijeklo dalje istočna Hercegovina al ima i mađarske krvi a mater naša iz Dalmacije.

Baš zato šta je mišani nisu mu dali priliku u sportu al ima sve predispozicije. Sad je u Irskoj oženija se , napravija kuću poviše mene na materinoj zemlji.

Njega napadali radi oca a otac mu ljudina pa ja te vlaje otira jer ima više prava od vas vlaja i Bosanaca ode jer je napola domaći.


Last edited by RayMabus on Tue 8 Sep - 20:44; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 174873
2014-04-11


Back to top Go down

Novak suspendovan! - Page 6 Empty Re: Novak suspendovan!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum