ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ISIL objavio snimku smaknuća navodnog ruskog špijuna i zaprijetio Putinu

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

ISIL objavio snimku smaknuća navodnog ruskog špijuna i zaprijetio Putinu - Page 3 Empty Re: ISIL objavio snimku smaknuća navodnog ruskog špijuna i zaprijetio Putinu

Post by Yehudi 3/12/2015, 18:49

mutava baštarda wrote:
Yehudi wrote:A šta u gledaš i šta znači nije skupo. :^0
evo e bay

 E ovo je već OK , kupujem jedan komplet.

Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

ISIL objavio snimku smaknuća navodnog ruskog špijuna i zaprijetio Putinu - Page 3 Empty Re: ISIL objavio snimku smaknuća navodnog ruskog špijuna i zaprijetio Putinu

Post by Guest 3/12/2015, 19:09

ja idem za beograd,da probam na sebi komplet..nemam dobra iskustva sa on lajn narudzbama..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISIL objavio snimku smaknuća navodnog ruskog špijuna i zaprijetio Putinu - Page 3 Empty Re: ISIL objavio snimku smaknuća navodnog ruskog špijuna i zaprijetio Putinu

Post by Kermit 3/12/2015, 19:23

bogomdani wrote:ja idem za beograd,da probam na sebi komplet..nemam dobra iskustva sa on lajn narudzbama..
nema problema samo pošalješ mjere
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

ISIL objavio snimku smaknuća navodnog ruskog špijuna i zaprijetio Putinu - Page 3 Empty Re: ISIL objavio snimku smaknuća navodnog ruskog špijuna i zaprijetio Putinu

Post by Guest 3/12/2015, 19:29

asilovski wrote:
bogomdani wrote:ja idem za beograd,da probam na sebi komplet..nemam dobra iskustva sa on lajn narudzbama..
nema problema samo pošalješ mjere
moguce i tako,no odlazak Begeju bih ikoristio da odem i malo dalje..u Nišu imaju prehebenog bureka i pljeskavica..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISIL objavio snimku smaknuća navodnog ruskog špijuna i zaprijetio Putinu - Page 3 Empty Re: ISIL objavio snimku smaknuća navodnog ruskog špijuna i zaprijetio Putinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum