ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje Empty Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje

Post by debotoijusto 19/6/2019, 21:12

Osječko-baranjski župan Ivan Anušić na izvanrednoj koordinaciji s gradonačelnicima i načelnicima općina izvijestio je u srijedu da je Vlada odobrila iz državnog proračuna zatraženih pet milijuna kuna kao pomoć u zaustavljanju najezde komaraca na području županije.
Anušić i zamjenik osječkog gradonačelnika Boris Piližota u utorak su poslali Vladi i premijeru Andreju Plenkoviću dopis u kojem traže pomoć kako bi se riješio problem najezde.
Župan je rekao kako osim tih pet milijuna kuna ima čvrsto obećanje da će županija dobiti koliko god bude trebalo sredstava kako bi se riješila ova "nepodnošljiva situacija“. Najavio je kako očekuje da će idućeg tjedna početi tretiranje komaraca zrakoplovima na području cijele županije.

Anušić je ocijenio da dosadašnji sustav tretiranja komaraca nije dobar i treba pod hitno napraviti novu strategiju, a kakva je situacija u Osijeku najbolje svjedoči snimka koju je jedan građanin objavio na Facebooku.

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/609638/ekstremna-najezda-komaraca-u-osijeku-graanin-objavio-sokantnu-snimku--ne-pomaze-ni-prskanje-vlada-odobrila-pomoc-za-podrucje-cijele-zupanije
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje Empty Re: Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje

Post by AssadNaPodmornici 19/6/2019, 21:15

Kada ja govorim da je Slavonija Morodor , onda se ljudi ljute.. nije mi jasno tko može živjeti u tom mordoru.. nije niti čudno što su svi utekli.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20874
2018-06-14


Back to top Go down

Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje Empty Re: Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje

Post by debotoijusto 19/6/2019, 21:18

Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje 1886117_osijek_ls

Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje Cb52a067a1aa529a7b8d

Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje Kolaz-komarci

slavonce je prvo poharala najezda skakavaca HDZ a sad apokalipsa komaraca , glasovati "za nase" pokazuje svoju cijenu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje Empty Re: Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje

Post by Guest 19/6/2019, 22:04

nije mi jasno kako su rvati dobili državu tako nesposobni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje Empty Re: Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje

Post by Guest 19/6/2019, 23:21

Problem je ogromno močvarno područje Parka prirode Kopački rit i preuzete obveze od EU o "zaštiti prirode", takvih bezmudih majmuna kakav si i sam.

@assadnapodmornici
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje Empty Re: Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje

Post by kaya 19/6/2019, 23:33

Ne smiju ih zaprasivati avionom, ne da eu
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje Empty Re: Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje

Post by T. 19/6/2019, 23:35

debotoijusto wrote:
Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje 1886117_osijek_ls

Kakvi su ovo prijatelji životnja?  confused
T.
T.

Posts : 17081
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje Empty Re: Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje

Post by Guest 19/6/2019, 23:36

kofein wrote:Problem je ogromno močvarno područje Parka prirode Kopački rit i preuzete obveze od EU o "zaštiti prirode", takvih bezmudih majmuna kakav si i sam.

@assadnapodmornici

sto dripac sa kamenjara zna sto je Kopački rit,koji je visoko na ljestvici posebnih zasticenih ekoloskih zona, na nivou Europe..
Yodu svezati,namazati kozjom sisom i pustiti da prenoci na obali drave.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje Empty Re: Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje

Post by AssadNaPodmornici 19/6/2019, 23:46

:) vidi ove ekipe iz Mordora. Pa ti si prvi utekao iz Slavonskog Mordora.. 

mislim ja nemogu podnjeti te nizine, te rijeke, močvare, komarce, pa HDZove orkove koji su od svake općine i grada- nekada regije koja je imala 80% standarda Austrije napravili najsiromašniju vukojebinu EU, pa siromašne i puste gradove, gdje mlado i pametno stanovništvo uteklo u Njemačku, Irsku pa čak i ovdje u Dalmaciju o ostali samo primitivni orkovi iz HDZa tipa Žalac , Kirin pa likvidiraju ostale.., pa blizna bosne i srbije, teški Mordor. 

Mordor doslovno. Kako Frodo i Sam nisu mogli "disati" u Mordoru i močvare i ostalo, tako niti ja nebi mogao u Mordoru Slavoniji
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20874
2018-06-14


Back to top Go down

Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje Empty Re: Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje

Post by Guest 19/6/2019, 23:48

tja..pobjego,jerbo,vi Hrvatine,znate samo ujebati ono cega se dohvatite..bog dao i drzacvu,vi i to ujebali...
Kreten sam samo sto one čuvene 91. nisam otisao i pljunuo preko ramena..ali stos..svi grijese...ipak nije sasvim kasno.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje Empty Re: Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje

Post by Guest 19/6/2019, 23:49

nemos podnijeti nizine i rijeke..pa Bogo moj,to je PLODNOST..svasta i ti Yoda.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje Empty Re: Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje

Post by Guest 19/6/2019, 23:50

vi da ne varate na svakom koraku i gulite turiste,ne bi niti imali sto jesti...kamen pa kamen na kamen..uzas.. affraid
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje Empty Re: Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje

Post by T. 19/6/2019, 23:50

Radi jebene močvare kopačkog rita ljudi ne mogu živit od krvopija...
Nevjerojatno...
Treba tu čitavu močvaru polit napalmom i riješen problem...
Valjda su ljudi važniji od ptica i žaba?

_________________
Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje Unname11
T.
T.

Posts : 17081
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje Empty Re: Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje

Post by AssadNaPodmornici 19/6/2019, 23:51

prvo . ti si isto Hrvat kao i ja.. 
drugo, vidiš uteka si ti iz toga Mordora. Meni je i Dalmatinska Zagora gadna , iako nešto bolja od Mordora.  Otoci su mi OK, a Lika mi je sexy sa onim planinama baca mi na švicarsku i na bavarsku. Zime je duboki snijeg a ljeta su extra.  Slavonija je modor.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20874
2018-06-14


Back to top Go down

Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje Empty Re: Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje

Post by AssadNaPodmornici 19/6/2019, 23:52

pismejker wrote:nemos podnijeti nizine i rijeke..pa Bogo moj,to je PLODNOST..svasta i ti Yoda.. lol! lol! lol!
nemogu , jer kada sam god u blizini tih sranja grizu me komarci, plus iz tih lokacija je puno žohara i ostalih gmizavaca, plus puno bilja mi smeta ljeti jer dobijem alergije pa me boli glava. 

sa druge strane lipo kada si na moru , dišeš punih pluća cheers 
ili ako si u gradu u asfaltu, isto dišem punih pluća cheers
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20874
2018-06-14


Back to top Go down

Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje Empty Re: Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje

Post by Guest 19/6/2019, 23:53

T. wrote:Radi jebene močvare kopačkog rita ljudi ne mogu živit od krvopija...
Nevjerojatno...
Treba tu čitavu močvaru polit napalmom i riješen problem...
Valjda su ljudi važniji od ptica i žaba?
Ajd,ajd,ne biti takva pipica njezna..prezivjet ce kako su prezivjeli i tisce godina...ne kmecati.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje Empty Re: Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje

Post by Guest 19/6/2019, 23:57

AssadNaPodmornici wrote:
pismejker wrote:nemos podnijeti nizine i rijeke..pa Bogo moj,to je PLODNOST..svasta i ti Yoda.. lol! lol! lol!
nemogu , jer kada sam god u blizini tih sranja grizu me komarci, plus iz tih lokacija je puno žohara i ostalih gmizavaca, plus puno bilja mi smeta ljeti jer dobijem alergije pa me boli glava. 

sa druge strane lipo kada si na moru , dišeš punih pluća cheers 
ili ako si u gradu u asfaltu, isto dišem punih pluća cheers
hehehehehe,bas si njezan.. Basketball ..zalosno jest sto kamen i asfalt i nisu bas za disanje..slabo tog zelenila..

Evo ovdje ,meni fali insekata,i svega sto baulja zemljom..ne vidim moohe,ne vidim komarce,ne vidim mrave,ne vidim nish..macke i pse,na ulici ne vidim,nego moram u tirhajm,malo da se poigram sa njima..sterilno..padne kisa na 29 stupnjeva,brza i vruca,poslije sparina,nidje komarca..posvuda vjesaju one plasticne..nesh,koji izazivaju na genetskoj bazi neplodnost "stetocina"..e sad...isto tako, vjesaju po drvecu i neke elektronske pizdarije koje frekvencijom tjeraju pse i macke da ne..pazi sada. GAZE TRAVU...ti bi ovdje uzivao.. No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje Empty Re: Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje

Post by AssadNaPodmornici 19/6/2019, 23:58

pa bih.. evo i sada me grizu komarci.. iden u krevet, sva sreća na škure/grilje sam zakuca mrežicu pa mi nema komaraca u sobi, a mace su OK

a slavonija je svakako mordor

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20874
2018-06-14


Back to top Go down

Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje Empty Re: Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje

Post by Guest 20/6/2019, 00:00

slavonci, ako niste znali komarce privlači CO2 kojeg vi izdahnete iz pluća. nemojte disat i sve će bit ok.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje Empty Re: Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje

Post by Guest 20/6/2019, 00:00

.prenjezni hobiti ..sto sa vama... :clown

eto sirom otvoren prozor nakon pljuska,nidje komaraca....neprirodno..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje Empty Re: Ekstremna najezda komaraca u Osijeku, građanin objavio šokantnu snimku - ne pomaže ni prskanje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum