ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

šta piše u sporazumu

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

šta piše u sporazumu - Page 3 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by RayMabus 5/9/2020, 00:47

Pa junački su mu ućerali ovo da u Bijeloj kući potpiše da se slaže s time šta Izrael priznaje Kosovo.

Dakle Kosovo je Srbija većeras priznala samo nije službeno al ipak u osnovi je.

RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 3 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by RayMabus 5/9/2020, 00:52

Pročitao sam cijeli ugovor , s ekonomske strane to je plus no postoje i cake a cake su u osnovi ono kad Srbija u Bijeloj kući potiše da se slaže s time šta je Izrael priznao Kosovo.

To je praktički priznanje Kosova.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 3 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by epikur37 5/9/2020, 00:52

RayMabus wrote:Pa junački su mu ućerali ovo da u Bijeloj kući potpiše da se slaže s time šta Izrael priznaje Kosovo.

Dakle Kosovo je Srbija većeras priznala samo nije službeno al ipak u osnovi je.


Nisu oni priznali Kosovo, to im je okidač za psihozu kojom bi se digla ulica, litije i žitije....tko zna što bi od toga sve izašlo.

Jedino normalno rješenje jeste direktni razgovori beograda i prištine o razgraničenju te potom priznavanju.

sve drugo je ludnica sa svakakvim možebitnim posljedicama.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 3 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by epikur37 5/9/2020, 00:56

ima tu nešto meni malo nejasno 

Srbija prebacuje veleposlanstvo iz tel aviva u jeruzalem, što je jaka gesta prema izraelu

Izrael zauzvrats srbiji priznaje neovisnost Kosova


jel tu nešto fali što mi ne znamo ili su zvaljavog bas razguzili?
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 3 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by RayMabus 5/9/2020, 00:58

epikur37 wrote:ima tu nešto meni malo nejasno 

Srbija prebacuje veleposlanstvo iz tel aviva u jeruzalem, što je jaka gesta prema izraelu

Izrael zauzvrats srbiji priznaje neovisnost Kosova


jel tu nešto fali što mi ne znamo ili su zvaljavog bas razguzili?
Ne fali ti ništa. Razguzili su ga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 3 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by epikur37 5/9/2020, 00:59

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:ima tu nešto meni malo nejasno 

Srbija prebacuje veleposlanstvo iz tel aviva u jeruzalem, što je jaka gesta prema izraelu

Izrael zauzvrats srbiji priznaje neovisnost Kosova


jel tu nešto fali što mi ne znamo ili su zvaljavog bas razguzili?
Ne fali ti ništa. Razguzili su ga.
šta piše u sporazumu - Page 3 118785549_10158851948162340_2096299369072461683_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=2I1Ij9Z03BEAX_pcXfr&_nc_ht=scontent-ams4-1

ovako :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 3 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by Eroo 5/9/2020, 00:59

epikur37 wrote:ima tu nešto meni malo nejasno 

Srbija prebacuje veleposlanstvo iz tel aviva u jeruzalem, što je jaka gesta prema izraelu

Izrael zauzvrats srbiji priznaje neovisnost Kosova


jel tu nešto fali što mi ne znamo ili su zvaljavog bas razguzili?
Zamisli i Kosovo otvara ambasadu u Jeruzalemu...odmah do srpske. Luda kuća. :^0
Eroo
Eroo

Posts : 74385
2016-07-22


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 3 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by epikur37 5/9/2020, 01:01

Eroo wrote:
epikur37 wrote:ima tu nešto meni malo nejasno 

Srbija prebacuje veleposlanstvo iz tel aviva u jeruzalem, što je jaka gesta prema izraelu

Izrael zauzvrats srbiji priznaje neovisnost Kosova


jel tu nešto fali što mi ne znamo ili su zvaljavog bas razguzili?
Zamisli i Kosovo otvara ambasadu u Jeruzalemu...odmah do srpske. Luda kuća. :^0


to nisam znao

unosi malo ravnoteze u cijelu pricu
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 3 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by RayMabus 5/9/2020, 01:02

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:ima tu nešto meni malo nejasno 

Srbija prebacuje veleposlanstvo iz tel aviva u jeruzalem, što je jaka gesta prema izraelu

Izrael zauzvrats srbiji priznaje neovisnost Kosova


jel tu nešto fali što mi ne znamo ili su zvaljavog bas razguzili?
Ne fali ti ništa. Razguzili su ga.
šta piše u sporazumu - Page 3 118785549_10158851948162340_2096299369072461683_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=2I1Ij9Z03BEAX_pcXfr&_nc_ht=scontent-ams4-1

ovako :D
Da , tako.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 3 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by Eroo 5/9/2020, 01:03

epikur37 wrote:
Eroo wrote:
epikur37 wrote:ima tu nešto meni malo nejasno 

Srbija prebacuje veleposlanstvo iz tel aviva u jeruzalem, što je jaka gesta prema izraelu

Izrael zauzvrats srbiji priznaje neovisnost Kosova


jel tu nešto fali što mi ne znamo ili su zvaljavog bas razguzili?
Zamisli i Kosovo otvara ambasadu u Jeruzalemu...odmah do srpske. Luda kuća. :^0


to nisam znao

unosi malo ravnoteze u cijelu pricu
Prije toga međusobno priznanje Israela i Kosova.
Američka politika u dva koraka. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74385
2016-07-22


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 3 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by RayMabus 5/9/2020, 01:03

Eroo wrote:
epikur37 wrote:ima tu nešto meni malo nejasno 

Srbija prebacuje veleposlanstvo iz tel aviva u jeruzalem, što je jaka gesta prema izraelu

Izrael zauzvrats srbiji priznaje neovisnost Kosova


jel tu nešto fali što mi ne znamo ili su zvaljavog bas razguzili?
Zamisli i Kosovo otvara ambasadu u Jeruzalemu...odmah do srpske. Luda kuća. :^0
Ne otvara. Kosovo i Izrael uspostavljaju diplomatske odnose nakon međusobnog priznanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 3 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by mentalitet 5/9/2020, 01:05

epikur37 wrote:
pizzon wrote:znci
nista od ponizavanja srbije


:D 

klasa žeton do kraja 

Sporazum je mršav općenito, politički ne rješava ništa, vjerojatno su albanci na stand by dok ne vide rasplet izbora u americi ali i dalje situacije u srbiji

Ekonomski će Kosovo vjerojatno ukinuti carine, neke ekonomske normalizacije će biti....i to je možda jedino što je Adem Vuchiqi uspio

Na političkom planu su mu ućerali s priznanjem Kosova od strane Izraela a on je držao svijeću.

No dobro, bolje da se razgovara nego da se ratuje.

Pa ovo je ochito nadjebavanje Amera i takozvanih evropljana (chitaj Njemachke).Ameri su shvatili da su Njemachkoj apetiti povecani i ne boje se oni niti rusa niti schwaba ali se boje ako se oni udruze ...e onda je to pichvajz ..Pa nisam ja to izmislio nego je to misao njihovog glavnog geostratega (zaboravio sam pravo ime i prezime ..Wishinski,,Wishnjwvski ) ma onaj poljski zidov..Taj schwapski mentalitet koji ne odustaje dovest ce opet Evropu u kaos ai one koji se druze sa schwabama,,povijest se ponavlja,,to nisu nauchili mnogi evropski narodi..Pa jebemu mater najebesh negdje par puta i opet idesh tamo ..pa tko te uopce moze zaliti..Glavna opasnost za Evropu je Njemachka.Objasnit cu na jednom malom primjeru..Dok sam zivio u NJemachkoj radio sam u jednom nocnom baru Amerikan Bar na Alexander Platzu..Dolazili su razlichiti ljudi ali najvishe Osisi..Imao sam dozvolu da po svome nahodjenju pochastim picem gosta koji je potroshio malo vishe..Schwabo ti dodje u bar sa tochno prorachunatim budzetom..to sam odmah skuzio i cheka to pice da dobije gratis..Ja mu natochim to pivo ...i nalijem 1 dcl corna (alkohol od pshenice nema ukusa ni mirisa...schwabe ga sipale u pivo da pojachaju alkohol u njemu)..Dakle..ako vidim da se vaze hoce li josh jedan kupiti ili nece ja mu shuknem opet od kuche kriglu piva ali ovaj puta sa 2dcl corna..Stari,,ta schwapska smeca su znala povracati u tu kriglu i ponovo piti iz nje,,E to ti je jedan mali primjer kada kazem da su schwapske zvale vece od dupeta,,,Ma ..shta sam im radio sramota me tipkati,,,ipak to nije humano jebo te,,ali tko im jebe mater,,,nisam ih tjerao..ali sam doznao jako puno o njihovom pravom mentalitetu..Uzas..koji je to smrad od naroda..fuj..kada se sjetim ..nije stvarno normalno ...zanm...ali ja bi njima stisno jednu atomsku na Berlin koju ce kad tad dobiti..ako se ne okne te svoje prokletosti u svemu..su neumjereni..neizbalansirani...a o njihovoj takozvanoj tehnologiji bi mogao prichati nashiroko i nadugo,,samo mi se ne da,,Pa jebiga..ponovi laz tri puta i postat ce istina,,to su i hrvati uzeli od njih na zalost..zato ima pun kurac propagande na ovome glupom forumu::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5017
2020-07-05


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 3 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by epikur37 5/9/2020, 01:08

zbigy brzezinski
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 3 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by RayMabus 5/9/2020, 01:10

Srbi su izgleda pomirili s time da je Kosovo već izgubljeno. Vučic je pokazao da je zapadni igrač a eto ostavio neke točke da ga Rusi ne smaknu.

U svakom slučaju stvarno jadno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 3 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by epikur37 5/9/2020, 01:15

Tvoja iskustva su ograničena komunikacijom s cugerima u nekoj švapskoj birtiji, ako ne ograničena ti si ovdje pokazao da si sliku stvorio temljem istih. Ali postoji i neki odium koji vjerojatno vučeš odnekud drugo prema njima.

Ja ni jedan narod ne bih tako opisao, a ima svakakvih.


S Nijemcima i Austrijancima  imam divna iskustva, poslovno ali i u običnoj komunikaciji.

Iznimno korektni, jako pristojni, pedantni i ostalo.

Evo me sada Austrijanci koji su se vratili s ljetovanja kod mene već zovu da im kupim brod i na povjerenje preko mene  daju 30 000 EUR.

Znači ja im vodim sve.

Takvo povjerenje mogu opravdati samo tako što ću im naći najbolje, kao i sebi što bih i posložiti da nemaju nikakav problem. Još kulen kad dođu.

Pa čak i ovaj naš forumski Švabo, doduše duboko slavenizirani je ok a piće nikad nije platio :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 3 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by uprolazu 5/9/2020, 01:16

mentalitet wrote:
epikur37 wrote:
pizzon wrote:znci
nista od ponizavanja srbije


:D 

klasa žeton do kraja 

Sporazum je mršav općenito, politički ne rješava ništa, vjerojatno su albanci na stand by dok ne vide rasplet izbora u americi ali i dalje situacije u srbiji

Ekonomski će Kosovo vjerojatno ukinuti carine, neke ekonomske normalizacije će biti....i to je možda jedino što je Adem Vuchiqi uspio

Na političkom planu su mu ućerali s priznanjem Kosova od strane Izraela a on je držao svijeću.

No dobro, bolje da se razgovara nego da se ratuje.

Pa ovo je ochito nadjebavanje Amera i takozvanih evropljana (chitaj Njemachke).Ameri su shvatili da su Njemachkoj apetiti povecani i ne boje se oni niti rusa niti schwaba ali se boje ako se oni udruze ...e onda je to pichvajz ..Pa nisam ja to izmislio nego je to misao njihovog glavnog geostratega (zaboravio sam pravo ime i prezime ..Wishinski,,Wishnjwvski ) ma onaj poljski zidov..Taj schwapski mentalitet koji ne odustaje dovest ce opet Evropu u kaos ai one koji se druze sa schwabama,,povijest se ponavlja,,to nisu nauchili mnogi evropski narodi..Pa jebemu mater najebesh negdje par puta i opet idesh tamo ..pa tko te uopce moze zaliti..Glavna opasnost za Evropu je Njemachka.Objasnit cu na jednom malom primjeru..Dok sam zivio u NJemachkoj radio sam u jednom nocnom baru Amerikan Bar na Alexander Platzu..Dolazili su razlichiti ljudi ali najvishe Osisi..Imao sam dozvolu da po svome nahodjenju pochastim picem gosta koji je potroshio malo vishe..Schwabo ti dodje u bar sa tochno prorachunatim budzetom..to sam odmah skuzio i cheka to pice da dobije gratis..Ja mu natochim to pivo ...i nalijem  1 dcl corna (alkohol od pshenice nema ukusa ni mirisa...schwabe ga sipale u pivo da pojachaju alkohol u njemu)..Dakle..ako vidim da se vaze hoce li josh jedan kupiti ili nece ja mu shuknem opet od kuche kriglu piva ali ovaj puta sa 2dcl corna..Stari,,ta schwapska smeca su znala povracati u tu kriglu i ponovo piti iz nje,,E to ti je jedan mali primjer kada kazem da su schwapske zvale vece od dupeta,,,Ma ..shta sam im radio sramota me tipkati,,,ipak to nije humano jebo te,,ali tko im jebe mater,,,nisam ih tjerao..ali sam doznao jako puno o njihovom pravom mentalitetu..Uzas..koji je to smrad od naroda..fuj..kada se sjetim ..nije stvarno normalno ...zanm...ali ja bi njima stisno jednu atomsku na Berlin koju ce kad tad dobiti..ako se ne okne te svoje prokletosti u svemu..su neumjereni..neizbalansirani...a o njihovoj takozvanoj tehnologiji bi mogao prichati nashiroko i nadugo,,samo mi se ne da,,Pa jebiga..ponovi laz tri puta i postat ce istina,,to su i hrvati uzeli od njih na zalost..zato ima pun kurac propagande na ovome glupom forumu::))
Pošto svi glume finoću, netko mora imati to zadovoljstvo da te stjera u 3 pm bezobrazne, lažljive, niškorisne, debilne, glupokurčeve, odvratne  ... ostali neka nastave niz ...
uprolazu
uprolazu

Posts : 45
2019-09-11


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 3 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by RayMabus 5/9/2020, 01:17

Kad makneš ove ekonomske gluposti ostaje ovo :

Izrael je priznao Kosovo nakon čega je Kosovo priznalo Izrael.

Srbija se slaže s time šta je Izrael priznao Kosovo i to je potvrdila potpisom u Bijeloj kući

Srbija će svoju ambasadu prebaciti iz Tel Aviva u Jeruzalem i bit će prva evropska zemlja koja je to napravila

U zamjenu za to Amerikanci neće protestima skidat Vučica , ostavit će ga na vlasti i još mu dat nešto para.

A jesu se dogovrili. Ni ovo se ne viđa svaki dan a pokazuje koliko je Srbija jadna i siromašna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 3 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by epikur37 5/9/2020, 01:21

RayMabus wrote:Kad makneš ove ekonomske gluposti ostaje ovo :

Izrael je priznao Kosovo nakon čega je Kosovo priznalo Izrael.

Srbija se slaže s time šta je Izrael priznao Kosovo i to je potvrdila potpisom u Bijeloj kući

Srbija će svoju ambasadu prebaciti iz Tel Aviva u Jeruzalem i bit će prva evropska zemlja koja je to napravila

U zamjenu za to Amerikanci neće protestima skidat Vučica , ostavit će ga na vlasti i još mu dat nešto para.

A jesu se dogovrili. Ni ovo se ne viđa svaki dan a pokazuje koliko je Srbija jadna i siromašna.




Manje više da.


Vučića jedino može skinuti htonična SPC koja očito još uvijek s njim ima deal.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 3 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by michaellcmacha 5/9/2020, 01:21

mentalitet wrote:
crvenkasti wrote:Ne kužim to s Izraelom...
Tko će mi objasniti?

Ajde ti njima objasni o chemu se radi..nemoj biti takav ..zao mi providnih ljubomornih idiota da pate a ti si ipak doktor za te budale ..Propishi im ljekic jer ce im srce riknut a neki ce mozda i mozdani od muke dobit..Sazali se ...red je..ipak je to tvoj novi narod::))
Posebno im objasni da da se ovim sporazumom stvara novo trzishte bez carina u kojemu nece vishe biti zabrana i taksi jer ce sporazum kontrolirati ameri...a i o nekoj kancelariji za investicije govore da se otvara u Bg..Jebo te ..to je nepravda ..Hrvatska ce morati placati carinske pristojbe a ovi drugi nece,,Vucgiceva ideja o malom shengenu a hrvati josh nisu ushli ni u veliki..Koliko ono love ce se vrtiti?Ajde daj ti si bolji u tome ...onaj Dr.ekonomije se srami i neugodno mu je da napishe jer ce ga proglasiti chetnikom,,,a tebe su vec davno proglasili pa shta te boli kurac...Smiluj se puknut ce ko kokice u rangli::))

Ustvari najzalije mi je Dzanga..jadan propade mu apshenje::))
ZunzaraZunzara ako ti nitko nije rekao kancelarija za investicije u begešu je legalizirani ured CIA-e... Krv ti jebem kako su ovi srbi mutavi.... :)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 3 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by michaellcmacha 5/9/2020, 01:24

uprolazu wrote:
mentalitet wrote:
epikur37 wrote:
pizzon wrote:znci
nista od ponizavanja srbije


:D 

klasa žeton do kraja 

Sporazum je mršav općenito, politički ne rješava ništa, vjerojatno su albanci na stand by dok ne vide rasplet izbora u americi ali i dalje situacije u srbiji

Ekonomski će Kosovo vjerojatno ukinuti carine, neke ekonomske normalizacije će biti....i to je možda jedino što je Adem Vuchiqi uspio

Na političkom planu su mu ućerali s priznanjem Kosova od strane Izraela a on je držao svijeću.

No dobro, bolje da se razgovara nego da se ratuje.

Pa ovo je ochito nadjebavanje Amera i takozvanih evropljana (chitaj Njemachke).Ameri su shvatili da su Njemachkoj apetiti povecani i ne boje se oni niti rusa niti schwaba ali se boje ako se oni udruze ...e onda je to pichvajz ..Pa nisam ja to izmislio nego je to misao njihovog glavnog geostratega (zaboravio sam pravo ime i prezime ..Wishinski,,Wishnjwvski ) ma onaj poljski zidov..Taj schwapski mentalitet koji ne odustaje dovest ce opet Evropu u kaos ai one koji se druze sa schwabama,,povijest se ponavlja,,to nisu nauchili mnogi evropski narodi..Pa jebemu mater najebesh negdje par puta i opet idesh tamo ..pa tko te uopce moze zaliti..Glavna opasnost za Evropu je Njemachka.Objasnit cu na jednom malom primjeru..Dok sam zivio u NJemachkoj radio sam u jednom nocnom baru Amerikan Bar na Alexander Platzu..Dolazili su razlichiti ljudi ali najvishe Osisi..Imao sam dozvolu da po svome nahodjenju pochastim picem gosta koji je potroshio malo vishe..Schwabo ti dodje u bar sa tochno prorachunatim budzetom..to sam odmah skuzio i cheka to pice da dobije gratis..Ja mu natochim to pivo ...i nalijem  1 dcl corna (alkohol od pshenice nema ukusa ni mirisa...schwabe ga sipale u pivo da pojachaju alkohol u njemu)..Dakle..ako vidim da se vaze hoce li josh jedan kupiti ili nece ja mu shuknem opet od kuche kriglu piva ali ovaj puta sa 2dcl corna..Stari,,ta schwapska smeca su znala povracati u tu kriglu i ponovo piti iz nje,,E to ti je jedan mali primjer kada kazem da su schwapske zvale vece od dupeta,,,Ma ..shta sam im radio sramota me tipkati,,,ipak to nije humano jebo te,,ali tko im jebe mater,,,nisam ih tjerao..ali sam doznao jako puno o njihovom pravom mentalitetu..Uzas..koji je to smrad od naroda..fuj..kada se sjetim ..nije stvarno normalno ...zanm...ali ja bi njima stisno jednu atomsku na Berlin koju ce kad tad dobiti..ako se ne okne te svoje prokletosti u svemu..su neumjereni..neizbalansirani...a o njihovoj takozvanoj tehnologiji bi mogao prichati nashiroko i nadugo,,samo mi se ne da,,Pa jebiga..ponovi laz tri puta i postat ce istina,,to su i hrvati uzeli od njih na zalost..zato ima pun kurac propagande na ovome glupom forumu::))
Pošto svi glume finoću, netko mora imati to zadovoljstvo da te stjera u 3 pm bezobrazne, lažljive, niškorisne, debilne, glupokurčeve, odvratne  ... ostali neka nastave niz ...
Ma šupak je neviđena kretenčina, dokaz da su hrvatski krdžani posebno glup soj srbova
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 3 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by RayMabus 5/9/2020, 01:26

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:Kad makneš ove ekonomske gluposti ostaje ovo :

Izrael je priznao Kosovo nakon čega je Kosovo priznalo Izrael.

Srbija se slaže s time šta je Izrael priznao Kosovo i to je potvrdila potpisom u Bijeloj kući

Srbija će svoju ambasadu prebaciti iz Tel Aviva u Jeruzalem i bit će prva evropska zemlja koja je to napravila

U zamjenu za to Amerikanci neće protestima skidat Vučica , ostavit će ga na vlasti i još mu dat nešto para.

A jesu se dogovrili. Ni ovo se ne viđa svaki dan a pokazuje koliko je Srbija jadna i siromašna.




Manje više da.


Vučića jedino može skinuti htonična SPC koja očito još uvijek s njim ima deal.

Neće jer nije priznao Kosovo i dogovorio je vraćanje imovine Spc na Kosovu preko sudova na Kosovu i onda pošto je to potpisano u Bijeloj kući onda će Amerikanci to njima vratit šta misle da jest njihovo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 3 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum