ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

šta piše u sporazumu

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

šta piše u sporazumu - Page 2 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by Eroo 4/9/2020, 23:25

Sporazum je napisan u tipično američkom stilu. 
Mislim da ga je Aleksandar podpisao, a posle će da vidi kako će i šta će. 
Ne vidi da si je omču samo dodatno pritegnio.

Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 2 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by mentalitet 4/9/2020, 23:44

Stanojko wrote:U sporazumu pise da cemo mu jebati mamu u usta zvalava!

E moj Stanojko i ja bi ga mrzio pichka li mu materina picousta ne priznade Kosovo a tvrdio si isto kao i Dazngo da je zato doveden..To mi je isto rekao jedan visoki hrvatski funkcioner iz jedne ambasade kada smo prichali uz vino o srpsko _hrvatskim odnosima.A kada sam mu rekao daj me nemoj jebat u zdrav mozak chetnik ce priznati neshto pa nisu oni ustashe kao vi koji bi rodjenu mater prodali za par dolara..Od tada smo postali josh bolji frendovi jer mu nikad niko nije imao hrabrosti reci istinu u ochi..Eto Stanojko..ti i Dzngo ispadoshte na ovome forumu veci ustashe od ovih par glupih 'rvata koji ne poznaju dovoljno dobro svoje selo a ovdje mlate svjetsku politiku iako su prvi vlak vidjeli kada su ih josh kao male vodili u Vrapche..Majku mu jebem picoustu nije imo muda da prizna,,,trebate ga ubit,,,djubre jedno gori je od Djindjica::)))
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 2 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by mentalitet 4/9/2020, 23:47

Eroo wrote:Sporazum je napisan u tipično američkom stilu. 
Mislim da ga je Aleksandar podpisao, a posle će da vidi kako će i šta će. 
Ne vidi da si je omču samo dodatno pritegnio.

Bash mater mu glupu jebem..isto kao shto je Miloshevic potpisao dejtonski sporazum pa srbima donio drzavu a vama jaram sa muslimanima ..ne budi preko srca ..dobit cete i vi treci al u kurcu::::)))
Isprichavam se Epiju...njemu savjetujem da uvati put pod noge pa sa obitelji do NZ dok je josh mlad..jer koliko vidim uskoro nece biti vishe ni jednog srbina u Cro pa ce pocheti dolaziti po hrvate koji se ne slazu sa njima i koji imaju svoje mishljenje o Balkanu...A i ti si Ero osjetio tu moc ovdje na forumu pa te razni schwapchici nazivaju suljom..i mislish da ti ne bi zapalili kucu i opljachkali kada bi im se ukazala prilika kao 1991..Malo razmisli o tome..:)))


Last edited by mentalitet on 4/9/2020, 23:51; edited 1 time in total

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 2 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by RayMabus 4/9/2020, 23:49

Srbija nije priznala Kosovo al se slaže s time šta je Iztrael priznao Kosovo i to potpisuje.

Al eto Srbija nije priznala Kosovo , samo su priznali to šta Izrael priznaje Kosovo.

Stvarno svašta majke ti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 2 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by Eroo 4/9/2020, 23:55

mentalitet wrote:
Stanojko wrote:U sporazumu pise da cemo mu jebati mamu u usta zvalava!

E moj Stanojko i ja bi ga mrzio pichka li mu materina picousta ne priznade Kosovo a tvrdio si isto kao i Dazngo da je zato doveden..To mi je isto rekao jedan visoki hrvatski funkcioner iz jedne ambasade kada smo prichali uz vino o srpsko _hrvatskim odnosima.A kada sam mu rekao daj me nemoj jebat u zdrav mozak chetnik ce priznati neshto pa nisu oni ustashe kao vi koji bi rodjenu mater prodali za par dolara..Od tada smo postali josh bolji frendovi jer mu nikad niko nije imao hrabrosti reci istinu u ochi..Eto Stanojko..ti i Dzngo ispadoshte na ovome forumu veci ustashe od ovih par glupih 'rvata koji ne poznaju dovoljno dobro svoje selo a ovdje mlate svjetsku politiku iako su prvi vlak vidjeli kada su ih josh kao male vodili u Vrapche..Majku mu jebem picoustu nije imo muda da prizna,,,trebate ga ubit,,,djubre jedno gori je od Djindjica::)))
Sad možete Albancima graditi autocestu i željeznicu do Duresa, podpisali ste...
Ili...Nemate drugog ni boljeg izlaza do proglasiti da ste ruska gubernija. Od dva zla izabrati manje, jelte. :D
Nije politika mudrovanje, uvijek su posve konkretne stvari u pitanju.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 2 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by mentalitet 4/9/2020, 23:55

RayMabus wrote:Srbija nije priznala Kosovo al se slaže s time šta je Iztrael priznao Kosovo i to potpisuje.

Al eto Srbija nije priznala Kosovo , samo su priznali to šta Izrael priznaje Kosovo.

Stvarno svašta majke ti.

A kako Srbija moze zabraniti Izraelu da ne prizna Kosovo ...mada ja vidim u tome neshto drugo..zamisli sutra priznaju Republiku srpsku..mamu im jebem zidovsku lopovsku sa njima nikad nisi siguran jer gledaju samo interes...a u ovome sluchaju ochito zbog nekih pravnih stvari ce priznati Republjik Kosova..jer ochito ce oni voditi te investicije pa ako se neki kurac izjalovi da imaju koga uloviti za jaja a to je..kak bi rekli...??????????? Razmislite malo...sa tim svojim suzenim mozgovima ::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 2 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by mentalitet 4/9/2020, 23:58

Eroo wrote:
mentalitet wrote:
Stanojko wrote:U sporazumu pise da cemo mu jebati mamu u usta zvalava!

E moj Stanojko i ja bi ga mrzio pichka li mu materina picousta ne priznade Kosovo a tvrdio si isto kao i Dazngo da je zato doveden..To mi je isto rekao jedan visoki hrvatski funkcioner iz jedne ambasade kada smo prichali uz vino o srpsko _hrvatskim odnosima.A kada sam mu rekao daj me nemoj jebat u zdrav mozak chetnik ce priznati neshto pa nisu oni ustashe kao vi koji bi rodjenu mater prodali za par dolara..Od tada smo postali josh bolji frendovi jer mu nikad niko nije imao hrabrosti reci istinu u ochi..Eto Stanojko..ti i Dzngo ispadoshte na ovome forumu veci ustashe od ovih par glupih 'rvata koji ne poznaju dovoljno dobro svoje selo a ovdje mlate svjetsku politiku iako su prvi vlak vidjeli kada su ih josh kao male vodili u Vrapche..Majku mu jebem picoustu nije imo muda da prizna,,,trebate ga ubit,,,djubre jedno gori je od Djindjica::)))
Sad možete Albancima graditi autocestu i željeznicu do Duresa, podpisali ste...
Ili...Nemate drugog ni boljeg izlaza do proglasiti da ste ruska gubernija. Od dva zla izabrati manje, jelte. :D
Nije politika mudrovanje, uvijek su posve konkretne stvari u pitanju.

Sad ih vishe nemremo ucjenjivati za more,,napravit ce ameri luku u Drachu pa ce preko nje uvoziti srpsku robu a izvoziti plin..Zajebashe nas sa Krkom,,,a bash smo se ponadali...mamu mu jebem trampovsku zabode nam noz u ledja zbog schwaba jer smo najodanije shchwapske kuje::))
Ero uz duzno poshtivanje tvojih godina...toliko sam se tvojih gluposti nachitao pa taman da prochitam neshto i pametno ja ti ne bi vjerovao..kuzish..Politika se ne vodi emocijama nego interesima..u politici nema prijateljstva nego interesi..a ako su interesi obostrani pa jebemu mater onda cesh voditi politiku i sa crnim vragom...nisu te nishta nauchili stari latini iako si kako sam kazesh visio po crkvi 24 sata od svoje 4 godine::))
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 2 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by Eroo 5/9/2020, 00:03

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Srbija nije priznala Kosovo al se slaže s time šta je Iztrael priznao Kosovo i to potpisuje.

Al eto Srbija nije priznala Kosovo , samo su priznali to šta Izrael priznaje Kosovo.

Stvarno svašta majke ti.

A kako Srbija moze zabraniti Izraelu da ne prizna Kosovo ...mada ja vidim u tome neshto drugo..zamisli sutra priznaju Republiku srpsku..mamu im jebem zidovsku lopovsku sa njima nikad nisi siguran jer gledaju samo interes...a u ovome sluchaju ochito zbog nekih pravnih stvari ce priznati Republjik Kosova..jer ochito ce oni voditi te investicije pa ako se neki kurac izjalovi da imaju koga uloviti za jaja a to je..kak bi rekli...??????????? Razmislite malo...sa tim svojim suzenim mozgovima ::)))
Sad nam samo objasni što će s praktičnog vidika značiti preseljenje srpske ambasade u Jeruzalem?
Poveži to na kraju s Kosovom.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 2 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by RayMabus 5/9/2020, 00:05

Samo Vučic zna šta je točno potpisao. Očito mu je glava u loncu da mu Amerikanci ne naprave demokraciju i ne svrgnu ga pa potpisuje sve i svašta.

Praktički ovo je pola priznanja Kosova kad potpiše da se slažeš šta Izrael to priznaje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 2 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by Eroo 5/9/2020, 00:08

mentalitet wrote:
Eroo wrote:
mentalitet wrote:
Stanojko wrote:U sporazumu pise da cemo mu jebati mamu u usta zvalava!

E moj Stanojko i ja bi ga mrzio pichka li mu materina picousta ne priznade Kosovo a tvrdio si isto kao i Dazngo da je zato doveden..To mi je isto rekao jedan visoki hrvatski funkcioner iz jedne ambasade kada smo prichali uz vino o srpsko _hrvatskim odnosima.A kada sam mu rekao daj me nemoj jebat u zdrav mozak chetnik ce priznati neshto pa nisu oni ustashe kao vi koji bi rodjenu mater prodali za par dolara..Od tada smo postali josh bolji frendovi jer mu nikad niko nije imao hrabrosti reci istinu u ochi..Eto Stanojko..ti i Dzngo ispadoshte na ovome forumu veci ustashe od ovih par glupih 'rvata koji ne poznaju dovoljno dobro svoje selo a ovdje mlate svjetsku politiku iako su prvi vlak vidjeli kada su ih josh kao male vodili u Vrapche..Majku mu jebem picoustu nije imo muda da prizna,,,trebate ga ubit,,,djubre jedno gori je od Djindjica::)))
Sad možete Albancima graditi autocestu i željeznicu do Duresa, podpisali ste...
Ili...Nemate drugog ni boljeg izlaza do proglasiti da ste ruska gubernija. Od dva zla izabrati manje, jelte. :D
Nije politika mudrovanje, uvijek su posve konkretne stvari u pitanju.

Sad ih vishe nemremo ucjenjivati za more,,napravit ce ameri luku u Drachu pa ce preko nje uvoziti srpsku robu a izvoziti plin..Zajebashe nas sa Krkom,,,a bash smo se ponadali...mamu mu jebem trampovsku zabode nam noz u ledja zbog schwaba jer smo najodanije shchwapske kuje::))
Ero uz duzno poshtivanje tvojih godina...toliko sam se tvojih gluposti nachitao pa taman da prochitam neshto i pametno ja ti ne bi vjerovao..kuzish..Politika se ne vodi emocijama nego interesima..u politici nema prijateljstva nego interesi..a ako su interesi obostrani pa jebemu mater onda cesh voditi politiku i sa crnim vragom...nisu te nishta nauchili stari latini iako si kako sam kazesh visio po crkvi 24 sata od svoje 4 godine::))
Ako ti je srpska politika zadnjih 30 godina vrh umjetnosti mogućeg, onda ja ne znam što reći...
A to s plinom..hja, zar će se Srbi odreći jeftinog ruskog? To mi je nešto novo, moram priznati. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 2 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by RayMabus 5/9/2020, 00:10

Srpska posla.

Očito mu je glava u torbi i fali love da se održi.

Pa tko bi ovo normalan potpisao ovako ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 2 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by nakaza 5/9/2020, 00:11

https://www.haaretz.com/israel-news/serbia-to-move-embassy-to-jerusalem-normalize-relations-with-israel-trump-says-1.9129600

Trump, speaking in the Oval Office before a meeting with the leaders of Serbia and Kosovo, said the two countries have agreed to normalize economic ties, hailing what he called a "major breakthrough" more than a decade after Kosovo declared independence from Serbia in 2008.
nakaza
nakaza

Posts : 318
2019-08-05


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 2 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by RayMabus 5/9/2020, 00:16

Izgleda da je ovo bila neka prodaja Kosova. Ja to tako vidim a Vučic nek priča šta god hoće.

Dakle ode Kosovo lagano.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 2 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by Eroo 5/9/2020, 00:26

Ruski ambasador u HR Azimov,  u odlasku:


Još jedno pitanje, cijeli mandat ste intervjue davali na engleskom. Za oproštajni ste odabrali ruski, ali dosta dobro govorite hrvatski?
Ja govorim hrvatski jer volim vašu zemlju, volim vaš narod, imate puno bogatstva, i more i hrana i vino i nafta i plin, ali najbitnije bogatstvo je hrvatski narod. Jedinstveni, gostoljubivi, otvoreni, časni, i ja sam se zaljubio u vašu zemlju. Odlazim, ali dio moje duše i srca ostaje u Hrvatskoj i ja ću raditi za Hrvatsku u Moskvi, ja ću biti drugi hrvatski veleposlanik u Moskvi.
________________
Ne treba se nikome ulizivati. Sasvim je dovolno međusobno poštivanje, a vlastite interese štiti onoliko koliko se to može. Qurschenje nije preporučljivo, posebno ako si mala zemlja.  Obrenovićev savjet srpskom diplomati prije odlasku Sultanu i danas važi. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 2 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by RayMabus 5/9/2020, 00:34

Cijeli ugovor

https://www.kurir.rs/vesti/politika/3525773/evo-sta-sadrzi-vasingtonski-dokument-albanci-vracaju-imovinu-spc-pristina-pristupa-mini-sengenu-grade-se-putevi
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 2 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by Serbinho-3 5/9/2020, 00:41

Ne znam sta su bunarili u Beloj Kuci, ali sve

sto je Pristina potpisivala, nije nista 

postovala.

Tramp ima drugaciji pristup od EU.

EU prazne price, dok kod Trampa

moraju biti konkretni rezultati.

Izrael ne znam sta bunari, realno

su oni sve vreme bunarili iza svojih

iz Demokratske Stranke od kojih zavise.

Trebaju analize za sve a trenutno me bas

zabole.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26443
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 2 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by Serbinho-3 5/9/2020, 00:41

RayMabus wrote:Cijeli ugovor

https://www.kurir.rs/vesti/politika/3525773/evo-sta-sadrzi-vasingtonski-dokument-albanci-vracaju-imovinu-spc-pristina-pristupa-mini-sengenu-grade-se-putevi

SPC opet pobedila?
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26443
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 2 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by mentalitet 5/9/2020, 00:42

Eroo wrote:
mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Srbija nije priznala Kosovo al se slaže s time šta je Iztrael priznao Kosovo i to potpisuje.

Al eto Srbija nije priznala Kosovo , samo su priznali to šta Izrael priznaje Kosovo.

Stvarno svašta majke ti.

A kako Srbija moze zabraniti Izraelu da ne prizna Kosovo ...mada ja vidim u tome neshto drugo..zamisli sutra priznaju Republiku srpsku..mamu im jebem zidovsku lopovsku sa njima nikad nisi siguran jer gledaju samo interes...a u ovome sluchaju ochito zbog nekih pravnih stvari ce priznati Republjik Kosova..jer ochito ce oni voditi te investicije pa ako se neki kurac izjalovi da imaju koga uloviti za jaja a to je..kak bi rekli...??????????? Razmislite malo...sa tim svojim suzenim mozgovima ::)))
Sad nam samo objasni što će s praktičnog vidika značiti preseljenje srpske ambasade u Jeruzalem?
Poveži to na kraju s Kosovom.

Pa time Srbija dobija pochasno mjesto protiv islama i priznaje joj se borba u BiH koja je pokrenuta protiv mudzahedina...Jebiga vi ste popushili Klintonovu kitu kda ste slali oruzje mudzahedinima preko Hercegovine..pa onda sami sebi pucali u nogu te vas je Klinton u Dejtonu kao odlichne muslimanske prijatelje prikopchao za njih.Sada placate danak glupih pizza majstora i onog krivoustog koji je zbog drzave po svaku cijenu sjebo hrvatsko zaledje u BiH..Losha procjena i kratkovidnost je karakteristika hrvata koji bi sve i sada odjednom..Dobro ..mozemo reci da nisu krivi oni normalni hrvati nego su vas ujebali Hosovci sa svojim ustashkim idejama koje su porazene 1945...Pa jebemu mater...ovdje je jedino Epi mudar i jako dobro kuzi Balkan,,,ti si se slovenizirao pa zivish u snovima..::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 2 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by epikur37 5/9/2020, 00:42

pizzon wrote:znci
nista od ponizavanja srbije


:D 

klasa žeton do kraja 

Sporazum je mršav općenito, politički ne rješava ništa, vjerojatno su albanci na stand by dok ne vide rasplet izbora u americi ali i dalje situacije u srbiji

Ekonomski će Kosovo vjerojatno ukinuti carine, neke ekonomske normalizacije će biti....i to je možda jedino što je Adem Vuchiqi uspio

Na političkom planu su mu ućerali s priznanjem Kosova od strane Izraela a on je držao svijeću.

No dobro, bolje da se razgovara nego da se ratuje.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 2 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by mentalitet 5/9/2020, 00:47

Eroo wrote:Ruski ambasador u HR Azimov,  u odlasku:


Još jedno pitanje, cijeli mandat ste intervjue davali na engleskom. Za oproštajni ste odabrali ruski, ali dosta dobro govorite hrvatski?
Ja govorim hrvatski jer volim vašu zemlju, volim vaš narod, imate puno bogatstva, i more i hrana i vino i nafta i plin, ali najbitnije bogatstvo je hrvatski narod. Jedinstveni, gostoljubivi, otvoreni, časni, i ja sam se zaljubio u vašu zemlju. Odlazim, ali dio moje duše i srca ostaje u Hrvatskoj i ja ću raditi za Hrvatsku u Moskvi, ja ću biti drugi hrvatski veleposlanik u Moskvi.
________________
Ne treba se nikome ulizivati. Sasvim je dovolno međusobno poštivanje, a vlastite interese štiti onoliko koliko se to može. Qurschenje nije preporučljivo, posebno ako si mala zemlja.  Obrenovićev savjet srpskom diplomati prije odlasku Sultanu i danas važi. :D

Joj Ero ponashash se kao dijete u shkoli kada ga ulovi uchiteljica da prepisuje pa onda melje gluposti i nebuloze da se opravda..Pa shta ce Rus prichati nego superlative koje zeli da chuje domacin..Na kraju krajeva Rusija ima veliki interes u Hrvatskoj ali vi ne smijete mrdnuti prstom dok vam gazde ne odobre...Srbija je jedina koliko toliko neovisna zemlja u Evropi,,jer kupuje Oruzje gdje joj se digne kurac i nitko joj ne msije narediti shto da kupuje i od koga..aj neka Hrvatska kupi neshto od Kine..oce moj kurac,,,prpa bato..::))Sjedi dole 1 iz logike::))
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 2 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by RayMabus 5/9/2020, 00:47

Pa junački su mu ućerali ovo da u Bijeloj kući potpiše da se slaže s time šta Izrael priznaje Kosovo.

Dakle Kosovo je Srbija većeras priznala samo nije službeno al ipak u osnovi je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

šta piše u sporazumu - Page 2 Empty Re: šta piše u sporazumu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum