ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ribery ide stopama charlie sheena

Go down

ribery ide stopama charlie sheena Empty ribery ide stopama charlie sheena

Post by muckodjubre 12/3/2015, 08:38

PET GODINA nakon skandala s tada maloljetnom prostitutkom Zahiom, Franck Ribery se našao u novom skandalu.

Nogometaš Bayerna ispitan je u policiji jer je navodno prijatelju dao 15 tisuća eura kako bi iznajmio deset eskort djevojaka.

Riberyjev prijatelj je svakoj djevojci, koja je s njima provela vikend u Munchenu, dao po 500 eura, a deset tisuća je zadržao za sebe, piše Closer.

Istraga još traje, a francuski mediji javljaju da je jedna od djevojaka maloljetna.

Ovo je samo nastavak skandala francuskih nogometaša nakon što je Karim Benzema upleten u ucjenjivanje Mathieua Valbuene snimkom seksa.







ovi francuski muslimani su stvarno poludjeli

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

ribery ide stopama charlie sheena 6b8efe2f85c2b63406b2ribery ide stopama charlie sheena Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500ribery ide stopama charlie sheena Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-16


Back to top Go down

ribery ide stopama charlie sheena Empty Re: ribery ide stopama charlie sheena

Post by jalnirajko 12/3/2015, 09:04

čovjeku se nekaj jebe i kaj sad
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

ribery ide stopama charlie sheena Empty Re: ribery ide stopama charlie sheena

Post by Guest 12/3/2015, 10:05

jbg, i ja bi plaćao da sam toliko ružan kao on...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ribery ide stopama charlie sheena Empty Re: ribery ide stopama charlie sheena

Post by bafalo 12/4/2015, 03:08

šta nije bacao neke moše da je pronašao alaha i da se sredio. licemjeran kao i sve balije lažu čim otvore usta

_________________
ribery ide stopama charlie sheena Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-09


Back to top Go down

ribery ide stopama charlie sheena Empty Re: ribery ide stopama charlie sheena

Post by muckodjubre 12/4/2015, 03:15

ljutio se što su ga zalili pivo,ali po uzoru na muhameda kara maloljene cure ako je po muhamedu može i djecu...nije problem u sexu,problem je u alkoholu

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

ribery ide stopama charlie sheena 6b8efe2f85c2b63406b2ribery ide stopama charlie sheena Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500ribery ide stopama charlie sheena Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-16


Back to top Go down

ribery ide stopama charlie sheena Empty Re: ribery ide stopama charlie sheena

Post by Guest 12/5/2015, 03:16

To su navodno gluposti. Mada ono, ako je točno sa 16 godina pomaknuo se na 17. Hajmo reći napredak, heh...

Dok recimo pivo ne želi popiti. Smijurija... Čak ga je jučer žena 'snimala' sa strane na treningu.

Danas ga ispratila za Mönchengladbach. :^0  https://www.facebook.com/fcbayern.en/videos/vb.822633781141031/971481689589572/?type=2&theater
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ribery ide stopama charlie sheena Empty Re: ribery ide stopama charlie sheena

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum